رفتن به مطلب
  • 0

کمک برای انجام پایان نامه شهرسازی

Moment

سوال

سلام به همه بچه های شهرسازی:w16:

استارت این تایپیک رو زدم تا اگر کسی از بچه ها در انجام پایان نامش به مشکل برخورده بیاد اینجا مشکلش رو بگه و با هم فکری هم به همدیگه کمک کنیم

در ضمن خواهشا اینجا تبدیل نشه به جایی برای رد و بدل کردن فایل:w000:

فقط سوال در زمینه پایان نامه:whistle:

از همه بچه های شهرسازی هم دعوت میکنم که بیان اینجا وگرنه به زور متوسل میشم:ws3:

امیدوارم بتونیم با کمک هم به سوالاتی که برامون پیش میاد جواب بدیم... راستی قرار نیست من سوالی جواب بدم من فقط از دور نظارت میکنم ببنم بچه ها چقدر به موضوع مسلط هستنws3.gif

لینک به دیدگاه
  • پاسخ ها 183
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

ارسال کنندگان برتر این سوال

ارسال کنندگان برتر این سوال

ارسال های توصیه شده

• 0
مررررررررررسی.1 سوال دیگه در مورد اتوکد داشتم:ws52:.1 فایل کد هستش که فونتش خونده نمی شه.با اینکه فونتش رو توی فایل فونت های اتوکد دارم ولی فکر می کنم مشکل اینه که ویندوز انگلیسی هست و اون فونت فارسی نوشته شده.نمی دونم باید چه کار کنم.اگه کسی راهنمایی کنه ممنون می شم.بازم مرررررررررررسی

اشکال از ویندوز نیست

فونتای فارسی که توی کد بکار میره تقریبا مثه سمپل ها میمونه و قابل تغییر دادن.

اول اینکه ببین اسم فونت فارسی که بکار رفته چیه!!! و فونتشو دانلود کن و تو پوشه فونت جایی که اتوکدت رو نصب کردی بریز.

دوم اگه نفهمیدی چیه با دستور ddedit فونت فارسی رو به فینگلیش تبدیل کن.

سوم اگه دو راه حل قبلی رو استفاده نکردی میتونه کلن اون فونت رو با یه فونت دیگه تغییر بدی مثه همونکاری که در آفیس وورد انجام میدی.

:whistle:

لینک به دیدگاه
  • 0

سلام دوستان... اطلاعاتی در مورد شهر جدید سهند می خواستم. اگر در مورد برنامه ریزی مسکنش باشه دیگه چه بهتر. ممنون میشم اگر به بخش طلایی دسترسی دارید و اطلاعاتی در این زمینه هست در اختیارم بزارید و ایمیل کنید. بازم مچکرم بابت تمام زحماتی که می کشید.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 0

من برای فصل دوم باید دنبال منابع برای این موارد باشم.میشه بهم چندتا کتاب یا منبع معتبر معرفی کنین؟

-حمل ونقل - حمل ونقل عمومي 2- ترافيك 3- توسعه پايدار 4-مشكلات سيستم حمل ونقل عمومي

5-سامانه حمل ونقل brt ساختار تجهيزاتي، معيارها و استانداردهاي سامانه حمل ونقل حمل ونقل،brt

6-سفرهای درون شهری 7-دسترسی 8 - هزینه ها

لینک به دیدگاه
  • 0
من برای فصل دوم باید دنبال منابع برای این موارد باشم.میشه بهم چندتا کتاب یا منبع معتبر معرفی کنین؟

-حمل ونقل - حمل ونقل عمومي 2- ترافيك 3- توسعه پايدار 4-مشكلات سيستم حمل ونقل عمومي

5-سامانه حمل ونقل brt ساختار تجهيزاتي، معيارها و استانداردهاي سامانه حمل ونقل حمل ونقل،brt

یه کتاب خوب در این زمینه ابعاد سبز طراحی شهری نوشته کلیف ماتین هست . که بخش حمل و نقل و توسعه پایدار شما رو بخوبی پوشش میده .

در مورد بقیه موارد متاسفانه کتاب خوبی نمیشناسم .

لینک به دیدگاه
  • 0

کتابای فارسی در این مورد فکر نکنم زیاد باشه

کتاب هایی که البته شاید زیاد مرتبط نباشه ولی نزدیک به این مباحثه مثل کتاب شبکه ارتباطی قریب....طراحی دسترسی توسلی- و آیین نامه های طراحی راه های شهری که 12 جلده و کتابای سازمان برنامه و بودجه که فکر نکنم بتونی گیر بیاری

ولی میتونی کتابای خارجی رو دانلود کنی

در ضمن برو توی سایت کارگاه بین المللی حمل و نقل شهری...توی این سایت یه سری اسلاید هم به صورت فارسی و هم انگلیسی هستش که خیلی به دردت می خوره یکی از اسلایدهاشم در مورد سیستم بی آر تی توی کورتیبای برزیله فکر کنم

من خودم این کارگاه رو رفتم که خیلی خوب بود...2 تا اسلاید فارسی هم داره مال شهرداری قزوینه که خیلی کمکت می کنه

اسم سایت رو نمی دونم ولی توی گوگل بنویسی کارگاه بین المللی حمل و نقل شهری پیداش می کنی

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام دوستان. میخواستم بپرسم در مورد اداراک فضائی پیاده از خیابان منبعی(مقاله یا کتاب) سراغ دارید؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

یه سری نشریات داره سازمان زیباسازی شهر تهران که یه شمارش در مورد پیاده مداری بود

احتمالا توی نشریه باغ نظر هم بتونی در این مورد مقاله پیدا کنی

در ضمن سایت نشریات دانشگاه تهران هم سر بزن چون بری توی سایتش می تونی موضوعی سرچ کنی و توی نشریه هنرهای زیبا هم در مورد این مباحث مقاله هستش

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام دوستان. میخواستم بپرسم در مورد اداراک فضائی پیاده از خیابان منبعی(مقاله یا کتاب) سراغ دارید؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

سلام ، بهتره نگاهی هم به بخش ادراک کتاب کارمونا (مکانهای عمومی فضاهای شهری) بندازید

لینک به دیدگاه
  • 0
کتابای فارسی در این مورد فکر نکنم زیاد باشه

کتاب هایی که البته شاید زیاد مرتبط نباشه ولی نزدیک به این مباحثه مثل کتاب شبکه ارتباطی قریب....طراحی دسترسی توسلی- و آیین نامه های طراحی راه های شهری که 12 جلده و کتابای سازمان برنامه و بودجه که فکر نکنم بتونی گیر بیاری

ولی میتونی کتابای خارجی رو دانلود کنی

در ضمن برو توی سایت کارگاه بین المللی حمل و نقل شهری...توی این سایت یه سری اسلاید هم به صورت فارسی و هم انگلیسی هستش که خیلی به دردت می خوره یکی از اسلایدهاشم در مورد سیستم بی آر تی توی کورتیبای برزیله فکر کنم

من خودم این کارگاه رو رفتم که خیلی خوب بود...2 تا اسلاید فارسی هم داره مال شهرداری قزوینه که خیلی کمکت می کنه

اسم سایت رو نمی دونم ولی توی گوگل بنویسی کارگاه بین المللی حمل و نقل شهری پیداش می کنی

مرسی پیداش کردم همشو دانلود کردم خیلی خوب بود. یه سوال دیگه.برای منبع دادن ارزش مقاله با کتاب یکی محسوب میشه؟در مورد موضوع من کتاب زیاد نیس ولی مقاله هست میشه بجای کتاب به مقاله منبع بدم؟

لینک به دیدگاه
  • 0
مرسی پیداش کردم همشو دانلود کردم خیلی خوب بود. یه سوال دیگه.برای منبع دادن ارزش مقاله با کتاب یکی محسوب میشه؟در مورد موضوع من کتاب زیاد نیس ولی مقاله هست میشه بجای کتاب به مقاله منبع بدم؟

خواهش میکنم...انشالله به دردت بخوره

مقالات isi و علمی پژوهشی اعتبارشون از کتاب کمتر نیست پس با خیال راحت ازشون استفاده کن

لینک به دیدگاه
  • 0

در مورد این 3تا چیزی پیدا نکردم :-سفرهای درون شهری -دسترسی - هزینه ها

به جز اون مواردی ک گفتم چیز دیگه ای هم لازمه که بیارم؟تا الان فصل دومم شده 43 صفحه

لینک به دیدگاه
  • 0

به جز اون مواردی ک گفتم چیز دیگه ای هم لازمه که بیارم؟تا الان فصل دومم شده 43 صفحه

طراحی دسترسی توسلی در مورد دسترسی مطلب داره

کتاب شبکه ارتباطی قریب در مورد سفرهای درون شهری داره

هزینه ها رو حضور ذهن ندارم

لینک به دیدگاه
  • 0

در مورد سفرها کتاب مهندسی ترافیک جلیل شاهی رو هم ببنید یه سری مطلب داره

لینک به دیدگاه
  • 0
شماها خیلی خوبین می دونستین ؟؟؟:ws37:

place maker که واقعا ماهه:w16:

ولی این پستت حکم یاز کردن در نوشابه بود ها:ws3:

فصل سوم واسه اکثر پایان نامه ها در اکثر دانشگاه ها شناخت وضع موجوده هر چند من بعضی پابان نامه ها رو دیدم که مبانی نظریشون با روش ها و مدل ها و تجاربشون رو تافصل 4 کش میدن

شناخت وضع موجود در قالب موضوعت باس باشه و مثل بخش شناخت طرح جامع نباشه، توی اکثر پایان نامه ها این بخش شناخت نصف پایان نامه رو در بر میگیره که به نظرم باید فصل تحلیل و نتیجه گیری این حجم رو از نظر کمی و کیفی بگیره نه شناخت

لینک به دیدگاه
  • 0
place maker که واقعا ماهه:w16:

ولی این پستت حکم یاز کردن در نوشابه بود ها:ws3:

فصل سوم واسه اکثر پایان نامه ها در اکثر دانشگاه ها شناخت وضع موجوده هر چند من بعضی پابان نامه ها رو دیدم که مبانی نظریشون با روش ها و مدل ها و تجاربشون رو تافصل 4 کش میدن

شناخت وضع موجود در قالب موضوعت باس باشه و مثل بخش شناخت طرح جامع نباشه، توی اکثر پایان نامه ها این بخش شناخت نصف پایان نامه رو در بر میگیره که به نظرم باید فصل تحلیل و نتیجه گیری این حجم رو از نظر کمی و کیفی بگیره نه شناخت

جوزف جان ما رو سیا نکن داداش ، خودت که روی هر چی ماهه سفید کردی :icon_redface:

همونطور که جوزف گفت بسته به دانشگاه فرق میکنه ، حتی فصل سوم رو بعنوان روش هم بعضی جاها استفاده میکنند . پس بهتره از دانشگاهتون و مدیر گروه سوال کنید

لینک به دیدگاه
  • 0

چه نوشابه بازاریه اینــــــــــــــــــجا :banel_smiley_4:

درسته دوست عزیز ، بهتره از مدیر گروهتون بپرسید ، مثلا تو دانشگاه ما فصل 3 باید شامل "نمونه موردی و روش شناسی" باشه ولی بعضی جاها فرق دارن :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...