رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

پست های پیشنهاد شده

زندگی کردن مهارت های زیادی لازم داره که انگار ما خواب بودیم و متوجه نشدیم. و حالا با هر نسیمی تب و لرز میگیریم. 

عاقبت کار ما با کرام الکاتبین خواهد بود. البته من معنی کرام الکاتبین رو هم نمیدونم. خوابم بس سنگین بوده. 

لینک ارسال
  • پاسخ 10.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

این انجمن نخبه ها داشت که گاهی غوغا میکردن... بحثای سیاسی و ادبی و فلسفی و ورزشی و مهندسی که اخرش ختم میشد به خنده هایی که هنوز تو ذهنم چنتایی مرور میشن. دلتنگم...واس همشون:( دو تا عارفی که زندگی خیلیا رو با این انجمن دگرگون کردن:)خداروشکر بودید و هستید:)   98.1.31 عطیه

روزي همين جا  همين تاپيك  تايپ كردم پايان نامه عذابِ الهي گفتم نه...اينجور بگم قِلق كار از دستم ميره و تا تهش گند زده ميشه... باهاش دوست شدم... به طرز غير قابل باوري از اونچه كه بود راحتتر تموم شد و من هيچي اذيت و ويرايشي نداشتم... نه پروپوزال نه سمينار نه رساله و نه كركسيون... بماند كه ٣روز مونده بود دفاع دانشگاه ها تعطيل شد.. ولي من واس تموم كردنش تو دلم غوغايي بود از راحت شدن... نوبت رسيد به جشنواره پايان نامه هاي برتر    تو دلم گفتم عمرا

سلام به همه نواندیشانی‌ها و تبریک سال نو، امیدوارم همگی سالم و سرحال باشید تو سالی که درگیر کرونا هم هستیم.

اول صبح حالم پریشان شده.  البته یه مدتی هست بی قرارم 

بیشتر رو گوشیم و شماره همراهم حساس شدم 

تنهایی بیشتر حالمو خراب کرده 

۶ خرداد ۱۴۰۰ 

لینک ارسال
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

و بعداز سالها.

تو خواب و بیداری ساعت 5 صبح 16تیر1400.با خیالهای جا مونده از شب قبلش..بودنت حس کردم.

و حس خوبش تمام روز کنارمه و لبخند رو لبم.

ببین 

بودنت خیلی قشنگه:)

1400/4/16

11:55

لینک ارسال
  • 2 weeks later...

.

مگه ميشه چشات ببندي رو همه چيز!

مگه ميشه نفس كشيدنت يادت بره!

مگه هرچي كه ساده به دست اومد بايد بزاري بره!

مگه خالي كردن مغز به همين راحتيه!

مگه جمع كردن خودت و سرپا شدن آسونه!

تهش چي؟

ته خوش گذروندن...زير خروارها خاكِ.

١٤٠٠/٤/٢٨

٠١:٢٤

لینک ارسال

اینجا قبلا چقد خوب بود ،  بعضی چیزا و خاطرات هنوز ازش عبور می کنی حس خوبی به ادم میده !! 

جز تاپیک هایی بود که خیلی دنبال می کردم 😄

لینک ارسال

.

ولي من سزاوار اين درد نبودم...

قلبِ من طاقت اين همه دردُ نداره...

خيلي زود يه روز يه جا وايميسته....

١٤٠٠/٤/٣١

٠١:٣٧

ويرايش/

فك كن از كل دنيا به اين بزرگي 

اين تاپيك بشه همدمت:)

لینک ارسال
در ۱۲ ساعت قبل، Tamana۷۳ گفته است :

.

فك كن از كل دنيا به اين بزرگي 

اين تاپيك بشه همدمت:)

حس‌وحال ما هم توی هم‌میهن همین بود - با اینکه از سیستم مدیریت و ادارش خیلی بدمون می‌یومد - ولی همدیگرو داشتیم، زندگی و روح و احساس و فکرمون همش اونجا بود، همش. باور نمیکنیم الان که انقدر به اونجا وابسته بودیم، دل‌هامون خیلی بهم نزدیک بود. تمام هم و غم و شادی و تفریح و غصه‌ و دعامون اونجا بود.

لینک ارسال

عذاب اینکه شب نتونی بخوابی از یطرف ،  فکر اینکه فردا نتونی سرکاربه خاطر بی خوابی ، هیچ تمرکزی روی  هیچ بند و ماده بخشنامه ها و شرایط عمومی داشته باشی که از ادعاهات دفاع کنی بدجور بهم میریزی ! 

😭😭😭

لینک ارسال

باورم شده که در دیاری بدنیا اومدم و زندگی میکنم ، قرار نیست هیچ چیز و هیچ کس سر جای خودش باشه و نخواهد بود. برا همینه که قید همه توقعات و انتظاراتمو زدم و در حد کمال ، آرامش دارم. یه آرامش واقعی. 

لینک ارسال

باز ما بی خواب شدیم 😀

تقریبا از ۵ الی ۶ سالگی دارم محبت کردن و ظلم کردن ادما رو تجزیه و تحلیل می کنم 

هنوز تو سن 3۱ سالگی نمی تونم درک کنم چرا وقتی یه ادمی دوست داشته میشه و بهش محبت میشه 

تحت تاثیر قرار نمی گیره ؟! یا به چشمشون نمیاد؟ 

چرا فقط محبتی که خودشون می کنن رو خیلی بلد میبینن یا محبت کردن بقیه وظیفه س؟

یعنی در ادامه زندگی پی می برم ؟؟!! 

لینک ارسال

امروز و روزهای قبل بیشتر احساس تنهایی دارم و این غصه ها داره منو از پا در میاره ؟ 

اصلا نمیخوام اینا رو ببینم حتی یادآوری روزهای گذشته برام دردناکه .

چقدر دلگیرم که ممکنه آرزوهام مالیده بشن ؟ 

۵ مرداد ۱۴۰۰ 

لینک ارسال

در زندگی ، نباید قبل از رسیدن به تعادل فکری ، قبول مسئولیت کرد. چون آشفتگی روحی و جسمی رو بیشتر میکنه. لازمه همه انرژی مونو خرج خودمون بکنیم. 

لینک ارسال
در ۶ ساعت قبل، Rose۶ گفته است :

امروز و روزهای قبل بیشتر احساس تنهایی دارم و این غصه ها داره منو از پا در میاره ؟ 

اصلا نمیخوام اینا رو ببینم حتی یادآوری روزهای گذشته برام دردناکه .

چقدر دلگیرم که ممکنه آرزوهام مالیده بشن ؟ 

۵ مرداد ۱۴۰۰ 

به دلت بد نیاد ، گفتگو با یه روانکاو  تو همچین حالاتی خیلی به درد میخوره. 

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...