رفتن به مطلب
- Nahal -

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

پست های پیشنهاد شده

روحانی میگه امریکا با تحریم های جدید نمیتونه مقاومت ملت ایران رو بشکند ! 

الان ما ازین خزعبلات تکراری بخندیم گریه کنیم ؟ چه بکنیم؟ 

تا این حد رئیس چمهور ی ملت دلقک باشه آخه؟! دی

و البته که ما هم ملتی عجیب و بی مایه شدیم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

6 سال تمام....

99.8.28

بمونه همینجا که شروعش همینجا بود.

لینک به ارسال
در در 15 آذر 1399 در 16:06، Abbas.H گفته است :

چقد دیگه هیشکی رو نمیشناسم اینجا :hanghead:

اگه مثه سابق  بازم به ما سر بزنی ، قطعا دوستان زیادی پیدا میکنی ، فردا رو با دوستان جدیدت ، بهتر بساز. 

لینک به ارسال

[ حکیم ♡ ]

بعضی کلمات هم تلفظشون ، هم حسی که انتقال میدن ، هم معناشون زیباست . تصمیم میگیری اگر صاحب فرزند شدی اینجور صداش بزنی اما زاویه نگاهتو تغییر میدی میبینی این حد از معنا و زیبایی بعدا به تن ِ جامعه ی همسالاش زار میزنه و بچه متمایز و معذبه

آخی چه دوره ی تلخی بود وقتی اینجا عضو شدم. با یه غرور در هم شکسته و روحیه ی خسته و زخمی اومدم گوشه ی این انجمنِ آروم و خلوت ماوا گرفتم . از چه غلیان های خشم کنترل شده و نشده عبور کردم و چه بغضایی قورت دادم در خَموشی : ))

صبوری همیشه پادزهر خوبی بوده ... همیشه 

رفیقِ بالاسرم حکیمانه پازلم رو چید . سنگ تمام گذاشت و میذاره . و من چه میتونم کنم در مقام جبران ... هیچ ! 

بار آخر همین چندوقت پیش سرزدم اینجا دیدم دربارم با اشاره ی غیرمستقیم کسی حرفایی نوشته بود . دلم گرفت و براش عمیقا متاسف شدم . 

اما خب مهمتر از این حواشی برام پختگی و بلوغیه که پسِ چالش هام توی زندگی حاصل شده همیشه . باور ِ ممزوج به یقینی که منو وادار میکنه موقع دعا ، چیزی سوای آرامش و سکون بخوام . 

پریای الان برام خیلی دوست داشتنی تر از پریای پارسال و دوسال و پنج سال و ده سال پیشه . 

آرامش ِ ناشی از بیخبری ذره ای ارزش نداره . باخبر باشی و آرام ؛ یک گنج ِ فوق العاده س که برای همه طلبش میکنم : ) ♡.•°

من و دل بریدن از تو 

چه محال ِ خنده داری ! 

بیست و چهارم دیماه ۱۳۹۹

لینک به ارسال

واژه ها ، واسطه تداخل و تقابل و ارتباط بين آدمها هستند و براي انسان ها , وسيله اي شده كه میخواهد بواسطه  آن ( ودر عين ناگزيری و ناچاری) به بازتاب سير دروني خويش بپردازند . چون راه ديگري براي گفتن نمي يابند .  زهی حسرت که واژه ها هم در حد و اندازه این کار نیستند.

لینک به ارسال

سلام ب نواندیشان عزیز متاسفانه من نام کاربری خودمو با ایمیلشو یادم رفته فکر کنم چندسال بیشتر اینجا سر نزدم....ایران نبودم...خیلی خوشحالم ک الان اینجا هستم...این سایت نواندیشان مثل ی خونه قدیمی میمونه که قبلا اینجا ساکن بودم و بعدشالها اومدم خیلی خاطرات برام بازشد امیدوارم کسانی ک منو میشناسن اعلام کنن..من همون masi,engمهندسس کشاورزی بودم هرجاهستید سلامت و پیروز باشید خیلی خوشحال شدم

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، masi,eng2 گفته است :

سلام ب نواندیشان عزیز متاسفانه من نام کاربری خودمو با ایمیلشو یادم رفته فکر کنم چندسال بیشتر اینجا سر نزدم....ایران نبودم...خیلی خوشحالم ک الان اینجا هستم...این سایت نواندیشان مثل ی خونه قدیمی میمونه که قبلا اینجا ساکن بودم و بعدشالها اومدم خیلی خاطرات برام بازشد امیدوارم کسانی ک منو میشناسن اعلام کنن..من همون masi,engمهندسس کشاورزی بودم هرجاهستید سلامت و پیروز باشید خیلی خوشحال شدم

با سلام 

حضور مجدد شما رو گرامی میداریم. بله ما هم مثل شما خاطرات قشنگی از اینجا داریم. 

راستش من هم خیلی سفر خارج داشتم ولی یادمه که همونجا هم به انجمن سر میزدم. حالا که به هر دلیلی یکباره رفته بودی و یکباره بازگشتی ، میخوام ازت قول بگیرم که غیبت طولانی رو جبران کنی و دوباره دور هم جمع قشنگی رو رقم بزنیم. به خونه خوش اومدی. 

لینک به ارسال