رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

دیگه حسابش از دستم در رفته....

فقط تنها چیزی که با تمام حسم میتونم بنویسم....از ته دلم....

سامیار حق داشتی بری...

تا امروز که 4ماه و 18روز که رفتی از روز دلم میخواست باشی اینجا...برگردی...

ولی الان...میگم...

سامیار با تمام وجودم میگم....برنگرد...هیچوقت...

اینجا عوض نمیشه...

همونجوره هنوز....

همونجور که تورو انداخت بیرون...

سامیار اینجا جهان سومیه که همیشه میگفتی...

هرجا هستی شاد باش...با اون دل مهربونت...مهربانم....

عطیطی تو....هنوز عطیطی مونده.

نهایت تلاشم کردم نه بغض کنم نه گریه....مرد بزرگ انجمن....

94/9/28

00:30

لینک به دیدگاه

کیک تولدم متلاشی شد توسط یک عدد موز که از ظرف میوه سقوط کرد رو کیکم.. و در حین عکس گرفتن گروهی با فامیلای عزیزم.. یه ریزه میزه جیگر طلا عشق خاله.. که همه درحال عکس گرفتن بودن .. مثل موشا درحال خوردن یواشکی کیک بود.. و در اخر بریدن کیک در وسط جمعیت فامیل که مشغول عکس بودن.. کلی خندیدیم..

تولد متفاوتی بود با کیک متفاوت.. و شبی متفاوت..:ws28:

لینک به دیدگاه

اگه منم اعتماد بنفس بعضی از این ثبت نام کننده های انتخابات مجلس رو داشتم الان دبیرکل سازمان ملل بودم:ws28:

لینک به دیدگاه

رسم چله بردن به خونه عروس یکی از رسوم بسیار زیبا، دوست داشتنی ، خاله زنکی، چندش آور و مزخرف ما ایرانی هاست ، یک روز بعد از یوم الله شب چله بر روح پرفتوح بنیانگذار این رسم صلوات خاصه عنایت می کنیم ، بیش باد.

لینک به دیدگاه

درونم حس تغییر و تحول دارم . امیدوارم حسم درست باشه و این تغییرات تداوم داشته باشه . وقتی به چیزی که دوست داری تبدیل بشی حس خوبی بهت دست میده .

خوشحالم هنوزم انسانهایی هستن که به همدیگه کمک میکنن . :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سقفش پایینه...پایین که باشه میزان رضایتت محدود میشه...زندگیت محدود میشه....حصار دورت محدود میشه....

سقف آرزوهاتو میگم...زیادی کمش نکن بذار یکم اوج بگیره....خدا نمیگذره از کسانی که محدود بودنو یادت بدن خودت باید نگذری ......

لینک به دیدگاه

چه حس بدیه هدفت ، تلاشت ،ارزوهات از بین بره اونم به خاطر شرایط جامعه !!

دیروز تجربه ش کردم ولی انگار زود قضاوت کردم !! باز باید صبر کنم ! هنوز همش به باد نرفته :ws3:

امیدوارم کسی هیچ وقت به بن بست نخوره !! :hanghead:

لینک به دیدگاه

آدما سه دسته ان

1. اونایی که سیزده فروردین، همون سیزده هستن کز همه عالم به درن

2. اونایی که از اول پاییز نمیدونن با بدن لخت خیابان و غم انگیز ترین حالت تهران چه کنن

3. اونایی که اول دی ماه زنی تنها هستن در آستانه فصلی سرد :)

لینک به دیدگاه

کشورم

جایی هست که با پول میشه هر کاری کرد ، حتی اکثر ادمها رو خرید ، میشه مشکلات از هر نوعی رو حل کرد ، بوجود اوردن بهترین امکانات زندگی ، پرداختن به تفریحات ، گرفتن مدرک ، رفتن سرکار ، حتی علاج بیماریهای لاعلاج

جالبه بعضی ادمهای کشورم دزدی میکنند تا کسی رو از براورده شدن این خواسته ها محروم کنن و خودشون به خواسته هاشون برسن ، بعضی آدمهای کشورم چقدر پست هستن. :ws37:

لینک به دیدگاه

من هروقت کاری و به امید خدا واگذار کردم یه چیزی بین 3 ماه تا 10 یا 30 سال طول کشیده تا انجام بشه . یعنی در حدی که دیگه هیچ واکنشی نسبت به اون مسئله نداشتم که انجام بدهم.

حالا هم به امید خدا منتظر تشکیل یه کلاسی هستم فعلا رفته تو ماه پنجم و شروع اول این هفته اش هم شده دوماه !!!

حالا خوبه باز ما مال دوره نت دایل آپ هستیم تمرین بردباری و صبر کردیم.:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

خدا را شکر میگویم که هیچگاه عاشق نشدم تا بجای دیدن واقعیت زندگی خودم , مدام چرت ببافم و آویزان یکی دیگه بشم. مثل سرو تنها و ماندگار زندگی میکنم. سبز سبز.

لینک به دیدگاه

دیروز بخاطر یه تجویز دکتر داشتم میمردم..

سرماخوردگی ..رفتم دکتر تب بالا تجویز سرم و چندتا امپول و پنی سیلین.. همه در یک پکیج داخل سرم..

عرض چندثانیه تشنج..

تپش قلب بالا.. درحد خفگی.. نمیدونم چه جوری صدامو شنیدن.. گفتم دارم میمیرم که هم تختی بغلیم بجای من داد زد.. که دکتر و پرستار ریختن سرم.. فشارم بالارفته بود.. و سرعت زیاد سرم با پنی سیلین..

که سرم رو کشیدن..

حالم یه مقدار بهتر شد.. که به دوستم گفتم بریم دیر شده گفت خوبی.. گفتم اره خوبم.. که بلند شدم بریم از در درمانگاه حارج نشده.. بیهوش شدم.. بخاطر افت فشار در یک روز یک ساعت هم فشارم بالارفت هم پایین. تشخیص انفولانزا مشکوک به انفولانزای خوکی..

تازه فهمیدم چرا این انفولانزایی ها مردن.. بخاطر این اشتباه دکتر ...

واقعا دکترای الان ما چرا انقدر سوادشون افتضاست.. انقدر راحت موش ازمایشگاه گیر اوردن..

سر یه سرماخوردگی داشتیم میمردیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...