رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

به نام آنکه حکم کند همه ما محکومیم..

حدودا چند روزی نبودم اینجا...

الان یه پیام خصوصی رو خوندم...نمیدونم اصلا چطور خط به خطش رو درک کنم...

اون حس مثبت...

اون همدردی...

اون دلداری...

اون شاد کردن...

شکرخدا و به لطف دوستای انجمنی و دعاهاشون الان خوبم...

امروز میخوام باهاشون تلفنی صحبت کنم...خوشحالم...

واس داشتن این نعمتی که خدا داده بهم هزاران بار سجده شکر به جا میارم....

دور دنیارو بگردم چه واقعیت چه مجازی عین دوستای اینجا پیدا نمیکنم...

سرکلاسم دور استاد جمع شدیم آسمون کشیدن یاد میده:ws3:

حس خوبی دارم...خوشحالم..

چند روز ننوشتم اینجا ماشالا الان قاطی کردم از هر دری سخن میگویم:icon_razz:

هرشب واس تکتکون دعا میکنم...♥♥♥

از دوستای بی وفا هم سپاسگذارم که یادشون رفته عطیه ایی اینجا هس:hanghead:

دوستون دارم بی نهایت...

94/7/27

11:08

عطیه.

لینک به دیدگاه

میگن آدمی به امید زنده اس ....حرف ساده ای هست اما عمیقا خیلی چیزا توش نهفته اس...

وقتی از کسی ناامید میشی و از اون بالا به پایین میاد یعنی میاد روی فرش و حتی زیر فرش دیگه اون موقع نه میبینیش نه میشنویش

به قول استاد تازه به دوران رسیده ی فرنگی:خوبی کن به آدما شاید تو روزنه ی امیدش باشی....حتی به اونی که از فیزیک اومده(ادم واقعی):whistle:

دنیا خیلی بالا پایین داره نه به پستی دل ببند نه به بلندی مهم خود مسیره به بادبادکهای رنگیم قسم....:icon_gol:

لینک به دیدگاه

شماره مینا یوسفی تو گوشیم مینا یوسفی سیو شده

چند روز پیش سرکار بودم

داشتم سریع گزارش میدادم

یه اس اومد

فرستنده: مینا یوسفی

برای چند ثانیه تو شوک بودم

نه از اینکه مینا یوسفی اس داده

گفتم ااا چجوری خودم به خودم اس دادم

:w58:

ایا شما دوستی داشتید که هم اسمش هم فامیلش مثل شما باشه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

اگر به خودمون، به انسان بودن فکر کنیم مغزمون سوت میکشه ، نابود میشه

به وجود میای

بزرگ میشه ، خوبیها و بدیها، سختی ها و اسونی ها

و بعد میمیری

کی تحمل این پروسه رو داره؟

طفلی انسان...

لینک به دیدگاه

بعضی آدما به ظاهر عقده ای نیستن....ولی در باطن این موضوع برعکسه.... مثلاً که چی خب؟!:banel_smiley_4:

خدا زده دهنشونو صاف کرده ها... ولی آدم بشو نیستن و حسادت داره خفشون می کنه!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

حال خوب برام اینجوری تعریف میشه....وقتی حالم خوبه که بدونم بقیه حالشون خوبه بقیه راضین از من ،بقیه ....حالا این وسط خودمم از خودم راضی باشم دیگه عالی میشه حالم!.. و کلا این مدلی تعریف شده تو خانوادم که وقتی کسی ازم حالی نمیگیره یعنی من یه کاری کردم که ناراحته....حالا بشین فکر کن بزن تو سر خودت...میدونمم هیچی نگفتم ها چون تقریبا خیلی فکر میکنم و حرف میزنم مگه اینکه از دستم بپره که دیگه واویلا...شش شبانه روز عذاب وجدان و هی بشین فکر کن چطوری درستش کنم و...با اینکه خیلی حرف میزنم ولی زیاد به مسایلی که کسیو ممکنه ناراحت کنه کاری ندارم....یه چیزی میگم بخندن فقط.....حالا هر چیزی!!! کلا دیدن خنده دیگران یکی از لذت بخش ترین چیزایی که حاضرم هر کاری کنم حالا سر کار...خانواده ..تو جمع دوستام.فرقی برام نداره چون خیلی زود با ادما ارتباط برقرار میکنم.....حتی وقتی دارم پروژمو ارائه میدم ....یه بار یکی از دوستام میگفت همه مثل تو نیسن مراقب باش..به قول خودش کمی سیاست! :ws52:...من زیاد فک کردم بهش ولی به نتیجه نرسیدم که بخوام خودمو تغییر بدم به خاطر کسایی که زیاد فکر میکنن !!!خب بزار فک کنن تا خسته شن:ws3:من که خسته نمیشم.

مثلا الان شماها هستین خوبم ،این پیامای این شکلی هست خوبم(8574....میام اینجا یه پیام میزارم لابه لای گرفتاری ها و افکار و خوشی های شما خوب میشم...اصلانم فک نکنید مشکلایی که شما دارینو کسی نداره و فقط شمایین تو این دنیا...اصلا....فقط شما این مدلی اروم میشین..منم این مدلی اروم میشم..یه اصطلاحی هست بهم میگن خوبی میگم اره مردم از بی دردی

عادتم دارم بلند میگم خدایا شکرت....بابام بهم یاد داده..دیدم هر جا بلند میگم چند نفرم پشت سر من اینو میگن مثل صلوات فرستادن و خیلی یاداوری های دیگه.هیچم اشکال نداره هر کی هر چی میخواد فک کنه...شایدم من خیلی بچه موندم:whistle:

حال خوب من یه معنای دیگه هم داره یکیشم تو این ایامه که ما یه نذری قیمه و حلیم داریم.....اینکه بتونی همه رو راضی از در خونت راهیی کنی خیلی کار بزرگیه...بزرگتر از اونی که فکرش کنی....دلت میخاد همه بخورن از این نذری...حالا هر کسی به دلایلی که خودش داره به کم قانع نیست...همیشه بعد از نذری یه چند روزی حالم گرفتس.همش چهره ها میاد تو ذهنم اا اون دوست داشت بیشتر ببره و.....حالا جالبیش اینه پسر بچه با یه لباس اومد ازم گرفت....باز رفتو اومد میگم عزیزم تو که بردی.میگه نه من یکی دیگشونم:ws28:

همه میگن سخت میگیری ولی خب ....یکی از حسای خوب اینه که میرم داخل کوچه وایمیسم مثلا یکی داره رد میشه میبینه نذریه ها ولی روش نمیشه وایسه...هی نگا نگا میکنه.منم تندی میرم پشت سرش و بهش غذارو میدم.به خدا این شکلی میشن:ws3:،روایت داریم اصا لذتی که تو غذای یهویی هست تو انتقام نیست.یا اینکه با داداش برمیداریم میریم یه جاهایی که میدونیم چقده خوشحال میشن.بماند هی غرم میزنن که در خونه پره شما میرید بیرون چکار

یه حال خوب دیگه هم هست...مثلا هیئت سر کوچمون...وقتی اخر شب جمع میشن برای دعا...رو به قبله دعا میکنه برای همه ادمایی که هستنو نیستن...ادمایی که محله دیگه ندارشون..ادمایی که موندن زیر آوار خونه ساخته شده یه از خدا بی خبر و حالا دیگه روی ویلچره...کسی که باباشو از دست داد برای نالایقیه یه دکتر که آمپول اشتباه زد براش....باباش نیست چون یکی تو جاده خوابش برده...مامانش نیشت چون....ووو...نبودنا همیشه هس برای هممون...ولی قدر بودنارو نمیدونیم انگاری...خانوادمون..دوستامو..دو پایی که حرکت میکنه...سقف بالا سرمون...چشمی که اشک داره...دلی که وجدانش بیداره...زبونی که حرف میزنه....

درسته خیلی بد شده همین دغدغه هایی که شما ها دیدم گاهی اوقات دارین...نا عدالتی ها و ادمایی که شبا میبینیم نیم تنه داخل آشغالا دارن دنبال یه چیزایی میگردن که معلوم نیست چیه!بچه هایی که ...!! ادمایی که فقط به فکر خودشونن!ینا همه همه باعث میشن حال خوب ما بشه حال بد...ولی مطمینم هستن ادمایی که هنوز وجدانشون بیداره و مشه تلنگر زد بهشون با یه جمله.ولی من خودم کوچیکتر از اون حرفام که بخوام حال همه مردمم خوب کنم یا خوبب ببینم..دستم کوتاهه.براشون دعا میکنم...ولی حداقلش اینه هر کسی همون ادمای دور وبرشو بتونه همونجور ببینه که دلش میخاد...حالا با هر کاری..با هر شکلی....حتی یه پیام امیدوار کننده و خیلی چیزای دیگه ،دعا کردن برای حفظ جمعتون و اینکه سعی کنید این جمع نگه دارین به هر شکلی که شده و...کم کم میشه کل ایران.

یه حال خوب دیگه هم همین جمله تمناس....وقتی میفهمی کسی که به یادشی...به یادته!حتی اگه نباشش....این حسم حالمو خوب میکنه درست وقتی خیلی ناامیدی

ببخشید اومدم یه جمله بگم کلا رفتم بیراهه....خیلی دوستون دارم...دل نوشته هاتونو با کمال میل میخونم و برای حال خوبتون دعا میکنم،حتما اگه نگرانیه کسیو اینجا ببینم براش دعا میکنم شما هم برای من دعا کنید بتونم بچه خوبی برای مامان بابام باشم.همین.اونا راضی باشن دنیا از من راضیه فک میکنم:w16:

حال خوب میتونه بیشتر از اینا باشه....حالهای خوبتون برقرار و دلاتون اروم...

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:خوندین یا نخوندین مرسی

التماس دعا تو این روزا

لینک به دیدگاه

گاهي دلم يه شونه مردونه مطمئن ميخواد از اون شونه ها كه هميشه باشه و برا هميشه باشه

مطمئنه مطمئن

گاهي منم كم ميارم با وجود همه ادعاهاي ظاهريم

با وجود غرور لعنتيم

با وجود بي نيازهاي هاي واقعي و غير واقعيم

اين روزا بدجور دارم عذاب مي كشم

همه چيز به عهده خودمه

و من هر موقع خونواده ام زنگ مي زنن با صداي پر انرژي و شاد ميگم خوبم همه چيز اوكيه و نگرون هيچي نباشيد

اطمينان رو بهشون منتقل مي كنم

و بعدش خودم مي مونم و كلي فكر وخيال

نمي دونم اون عكس نوشته تو صفحات فيس بوك رو ديديد يا نه

عكس يه دختر هنذفري به گوش و گربه كنارش نشسته و رو به مهتاب شبونه

كه متن نوشته اي داره به اين مضمون كه

آدم قوي كسي نيس كه گريه نكنه

آدم قوي كسيكه گريه مي كنه بعدش خودش اشكاشو پاك مي كنه و دوباره بلند ميشه و واسه چيزي كه ميخواد دوباره تلاش مي كنه

دقيقا حال روز من اينه

بازم كه منطقي فكر مي كنم

مي بينم هيچ شونه مطمئني در كار نيس

خودمم و خودم

بازم بايد فقط و فقط به خودم متكي باشم

بايد و بايد خودم تنهايي از عهده همه مسووليت هاي زندگيم بر بيام

به قول محمد رضا شعبانعلي : اولين قدم پذيرفتن تمام مسووليت زندگيته

خودم اين راه رو انتخاب كردم و بايد هم خودم از عهده تمام مسايلم بر بيام

لینک به دیدگاه

حال خوب = دوستای خوب

تو دانشگاهم...

صدای نوحه تو سالن...

بوی شیر کاکاءو نذری...

پسرای سیاه پوش...

دخترایی که به احترام این روزا چادر سرکردن...

انقدر حس خوبیه که نمیتونم توصیفش کنم...

خوشحالم تا عصر دانشگاهم با این حس و حال...

+سرکلاس تاریخ معاصرم دل و حواسم بیرون کلاسه...انگشتامم که دارن این متن مینویسن:banel_smiley_4:

کاش همیشه پسرا اینجور باشن...بخدا اصلا انگار اینا همونایی نیستن که هرروز میرن آرایشگاه واسه موهاشون و بعد میانکلاس...شلوارشونم که کم مونده تا زانو تا کنن...

حتی اگه ظاهریه این کارای الانشون...خیلی خوبه...مرد شدن انگار...

خیلی حرف زدم:))

التماس دعا...

دوستون دارم و دعاگوتونم...

94/7/28

10:57

عطیه.

لینک به دیدگاه

همیشه آدم برا به دست آوردن یه سری چیزا که خیلی تلاش میخواد از جونشون مایه میذارن وقتی بهش رسیدن همچین بی خیالی طی میکنن

عین بچه های کلاس ما اکثرا پشت کنکوری ارشد بودن یعنی انصافا چند سال زحمت کشیدن تا از این دانشگاه قبول بشن الان که 2-3هفته اس کلاسا تشکیل میشه

کاملا سست شدن و این هفته رو همینجوری الکی کنسل کردن اونم با چه التماسی......واقعا ارزش این همه سختی رو داره؟که الان همه شون اینقدر خسته باشن؟

خوب چی میشد یه دانشگاه دیگه میخوندیم؟الان نیگا میکنم میبینم همه ی کارای ما همینجوریه فکر میکنیم مرغ همسایه غازه دریغ از اینکه همون آشه همون کاسه....

بهترین دانشگاه هم باشی فرق نداره دیگه برام ثابت شده(الان که از نزدیک میبینم باورم شده نصف تعریفا الکی الکی بوده)....وقتی میگن مهم خودتی آغاجان من باور کن مهم خودتی دانشگاه تو ارشد صرفا بهانه اس.....

امیدوارم تو روند زندگیمون اینقدر درگیر ظاهر چیزا نباشیم......

لینک به دیدگاه

مرام فقط مرام گاو،چون نگفت من گفت ما…..

رفیق فقط کلاغ نه بخاطر سیاهیش به خاطر یه رنگیش…

معرفت فقط معرفت کرم نه به خاطر کرم بودنش به خاطر خاکی بودنش

لینک به دیدگاه

بعضی جاها بعضی شهرها بعضی خاطرات خیلی دردناک هستن(بدون اینکه به خاطر شخص خاصی باشه)

باید باهاش کنار اومد اشتباه آدمایی رو که نمیشناسی رو باید ببخشی تا بتونی کنار بیای....تابتونی دوگام جلوتر باشی

سختیشو فقط خودم درک میکنم....با اینکه میدونم این اشتباه اونا باعث پرتابم به جلو شد اما تلخ بودن اون جرقه دردناکه....

خوشحالم که هنوز قوی موندم(و همه میگن توپ تکونش نمیده) دلم برای خودم تنگ شده بود(بذا بگن خودشو تحویل میگیره و مغروره):w16:

من با تمام نواقصم بی نظیرم:w16:شک نکن تــــــو (خواننده) هم بی نظیری چون مثل من و تو و اویی وجود نداره شک نکن تک تکیم:w16:

لینک به دیدگاه

با چه ذوقی اومدم سایت ،اما خیلی دلم گرفت خیلی از بچه های ودوستای قدیمی نیستن ،چقدر جاشون خالیه ،دلم براشون تنگ شده

اما امیدوارم هر کدومشون حالشون خوب باشه و از ته ته دلهاشون بخندن واتفاقهای خوبی براشون افتاده باشه

لینک به دیدگاه

دوباره سعی میکنم باشم..دوباره سعی میکنم برای، زندگی کردن..

روزنه ای پیدا کرده ام ... میخوانم، کلماتم را ...کلماتی که قبل ترها در ذهن من ساکن بودند... و یادم می افتد که من، قبل ترها بودم! مینوشتم... و زندگی میکردم..

دوباره زندگی خواهم کرد..از زنده بودن خسته میشوم...

گاه های شورانگیز زندگی من!..منتظرتان خواهم بود...

لینک به دیدگاه

همین جور یهویی...:w16:

1.5ساله عضو شدم...

اولین فروم به خاطر پروژه واسه یه همکلاسی...با ایمیل اونم عضو شدم..

با استقبال گرمی که ازم شد رغبت زیادی پیدا کردم که هر روز بیام...

هر روز اومدنا شد...دلبستگی و وابستگی...

بچه بودم تجربه دوستا بهم آرامش میداد...

بعد از یه مدت اتفاق بدی افتاد که عاطفه با یه متن هایی که برام میفرستاد آروم شدم...

کم کم کلی دوست پیدا کردم..

هرجا میرفتم فکرم اینجا بود.

خیلی چیزا یاد گردفتم...

از بهترینای انجمن که تو واقعیت بهم بهرین درس هارو از زندگی میدادن...

که یهو مسئول شدم...

6.7 ماهی حتی نت نداشتم با نت گوشی و بدبختی می اومدم...هرروز...

انقدر خاطره دارم که حاضر نیستم با چیزی عوض کنم...

خنده هام...شادی هام...

غصه هام...دل گرفتگی هام...

همه رو اینجا بودم...

بودن کسایی که هرلحظه به یادم بودن...منو شاد کردن....

خیلیا رفتن..

خیلیا اومدن...

خیلیا متاهل شدن...

کاش فقط میتونستم ثابت کنم همه زندگیم انجمن شده....تفریح .... سرگرمی...همه چییی

یه تشکر از کسایی که نمیدونم خوبیاشون چطور میخوام جبران کنم...یه اسم نوشتن اینجا شاید ته دلشون گرم بشه که دعاگوشونم...

بهترینام...

سمانه

داداش محمد...

عاطفه

اسما

سامان

احمدرضا

سید مهدی حسینی

عمو فرهاد

بابک گلکار"ویژهههههههههههههههههه"

آقامهدی رفسنجانی"ویژههههههههههههههههههههه"

دوستایی که همیشه به یادشونم...

سامیار"عزیز"

آقایون عارف"مهدی.محمد"

آقا سهند

مهدیlean

سید مهدی

ایمان

رحمان

ستاره

پروانه

معصومه

راضیه

مهناز

ناصر

آرتاش

آتیه

سارا

شاهدخت

یمنا

sun_shine

آقا عادل

افشین

Dreamy Gir

گندم

آقاااااااااا سجاد

eng.l.s

پوریا

صبا

هلما

مینا

حمید شهرساز

بهار

آرام

فرنوش

علی فاطمی

ایلیا

مریم عروس خانوم

آقاااااااا یاسر

آقا سعید

زهراApameh

آقاااااااااا عباس

alimec............".....""ویژه"

امین

HaMiD.CFD

عمو جاوید

m@ry@71

Mahdi Eng

minoo_mn

mohamad_rs

mohammad.khoshnood

Mohammad1675

Moment

Mr.101

nasim184

Nazanin.ad

roozbeh ameri

saghar...

sam arch

Valentina

VINA

Yekta.M

دختر باران

سارا-افشار

Brightness

آقا سهیل

قاصدکــــــــ,

NYC

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...