رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

الان میفهمم که چقدر این جمله درسته که :

سرنوشت آدم رو استعدادهاش نمی سازن ... تصمیم هاش میسازن.

و ما دائم درحال تاسف خوردن از تصمیمات یروزمون هستیم ... و شاید فردا از تصمیمیات امروزمون. :banel_smiley_4:

حوبه که آدم گذشته اش رو بپذیره تا بتونه ب خالش اعتماد کنه

لینک به دیدگاه

اومدم این متن رو بنویسم اما آرتاش زودتر نوشته

:ws37:

آدم تو خلقت بعضیا میمونه بخدا

w58.gif

آدم چقدر میتونه خوب باشه آخه

w58.gif

بعضیا اونقدر خوبن که آدم جلوشون نمیتونه قد علم کنه

:ws37:

بعضیا میتونن چقد خوب باشن اخه :ws37:

لینک به دیدگاه

گردباد داره منو زندگیمو با هم میچرخونه

بی اراده دارم همراهش میرم... شاید زورم نمیرسه که مقاومت کنم... اونم داره منو میچرخونه و با خودش میبره...

دارم سرگیجه می گیرم...

تو این اوضاع به زلزله بیشتر احتیاج داشتم... یه پس لرزه که منُ تکون بده تا به خودم بیام...

گردباد داری منُ با خودت کجا میبری؟؟

کاش حداقل مسیرت بیفته به جزیره آرامش....اونجا یه نفسی تازه کنیم و باز ادامه بدیم... هان؟؟ نظرت؟؟:hanghead:

2/ 2/ 94... ساعت 3 و 32 دقیقه بامداد

لینک به دیدگاه

من به خودم قول میدم اشتباهات گذشته ام رو تکرار نکنم.قولی که قبلا هم به خودم دادم و تا الان سرش ایستادم.از این به بعد هم سخت تر و محکم تر به قولم پایبندم

زنده باد سحربانو:hapydancsmil::ws3:

لینک به دیدگاه

الان ذوق مرگ شده ام اساااااااااااااااااسی........ بعد از یه روز بشدت سخت کاری همچین ایمیلی از رئیس بزرگم بزرگترین هدیه است برام.....

چقدر خوبه انسان!!! مثل آدم کار کنه و چقدر خوبه رئیسش بدونه و ببینه و بهت بگه....

لینک به دیدگاه

بعضی مواقع به خاطر یه سری اتفاقا حساس میشم رو فیلم دیدن مامانو بابا...خوب نگاشون میکنم ببینم کلا نظرشون چیه !!

با هم بحث میکنن که پسره باید این کارو میکرد مامانه باید اینجور برخورد میکرد و ....

خیلی خوشحال از بحث ها و نظراتشون حرفمو میگم بعد میبینم این شکلی میشن :w58::w58::w58: بعد میگن البته نه برای ما برای ادمایی که تو فیلمه...:ws28:یعنی عاشقشووونم ها

عجب عجب عجب:hanghead:خب نظر نظره دیگه چرا ما نه:icon_pf (34):

نه اینا دوست ندارن حرف منو بفهمن انگار...یعنی نمیخوان:whistle:خب منم سعی میکنم بیخیال شم بگم چشم هر چی شما بگی ...پدرم چشم مادرم چشم :w02:یه دونه ان دیگه

خداجون مراقبمون باش:hapydancsmil:ولی ببین من چی دوست دارم اخه:ws3:

لینک به دیدگاه

فوق لیسانس بخونی با دو متر رزومه، سربازی نرفته باشی بیکاری... گند بزنن به این مملکت...:banel_smiley_4:

شانس بیاری و اگه بتونی مثل من بری دست فروشی :|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...