رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

نه تحلیل سیاسی نه تحلیل علمی هیچی هیچی فایده نداره ، فقط اون چیزی که تو رادیو تلوزیون میشنوه ، این نتیجه تفاوت نسل هاست و باید هی خودت رو بخوری و چیزی نگی :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

حدودا 10سال پیش ،کمی کمتر ، یه معلم سخت گیری داشتم، که با وچود سختگیری که به بچه ها داشت همیشه دوستش دادم،اما هیچ وقت این حس رو نتونستم بهش بگم.

سال اول بچه ها از سختگیریاش خسته شده بودن، کلی امضا جمع کردن که بیرونش کنن،ولی من حاضر نشدم اینکارو انجام بدم، با وجود استرسی که سال اول بهمون میداد.

سال بعد باهامون خیلی صمیمی شد، معلمی که بارها پشت خیلی از ماها وایستاد، همیشه بهمون انرژی مثبت میداد، و میگفت کار نشد نداره.

هرسال که میگذشت ، یه تبریک عید میفرستادم، گاها شاید جواب میداد،گاهی هم میشد جواب نده،امسال بهم گفت: ممنون که همیشه یادم هستی . این اولین باری بود که این متنو برام میفرستاد. خیلی خوشحالم کرد.

اسم معلمم ، فرشته حیدری هستش، براش بهترین ها رو میخوام و از ته قلبم دوستش دارم. قدر معلم ها یا استادهایی که تو زندگیتون راه رو بهتون نشون میدن بدونید.

:icon_gol::icon_gol:94.01.1

لینک به دیدگاه

آقا ما دیشب ساعت 23:55 رفتیم دستشویی اومدم دیدم ساعت یکه!!

فک کنم همون داستان اصحاب کهف واسه منم رخ داد.....

از دیشب دیگه نخوابیدم.......میترسم بخوابم مثل اصحاب کهف که سجده کردن و دیگه بیدار نشدن منم بیدار نشم!:hanghead:

لینک به دیدگاه

دعای لحظه ی سال تحویل :

خدایا در سال جدید ملت و دولت رو به گونه ای متحول کن که مهدی اینقد از دستشون حرص نخوره . آمین رو بلند بگووووووووووووووووووووو :ws3:

لینک به دیدگاه

گوش دادن اهنگای شاد خیلی فاز خوبی میده : :hapydancsmil:

چشمامو از تو بر نمیدارم ، قد دنیا دوستت دارم

اگه تموم عمرو تنها شم ، هیچکسو جای تو نمیزارم

ثانیه ها چقد نفس گیره ، بی تو هوای خونه دلگیره

بیا عروس قصه هام باش و ،بی تو دلم آروم نمیگیره

دنیـــــــــــــــــــــا رو بیخیال باش ، بیا با من برقص همه جونم

تو رو میخوام عشق من ؛ همه دنیـــــــــــــام همه عمــــــــــــــرم :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

آدمها نـه " دروغ " مــے گوينـد

نہ زيــر " حـرفشــان " مــے زننــد

اگـر " چيــزے " مــے گوينــد

صرفــا " احســاسشـــان " در همـــان لحظــہ سـتـ ـ ـ

نبـايـد رويــش " حسـابــ " کـرد!

لینک به دیدگاه

به عمم سپردم تو دید و بازدید عید توی فامیل یه کیس مناسب برام پیدا کنه امروز زنگ زده یه پنتیوم فور دیویدی خور با گرافیک بالا و مودم پیدا کرده :icon_razz:

لینک به دیدگاه

من اعتراض دارم!!!

:ws25:

آقا تقلب شده!!!!

:ws25:

چرا آهنگهای عباس قادری جزءشادترین آهنگ ها نبود!!!!:w00:

پارسال بهار دسته جمعی رفته بودیم زیارت..........:girlhi:

لینک به دیدگاه

گاهی نه آشنا درد را می فهمد،

نه حتی صمیمی ترین دوست!!!

گاهی باید "تنهایی" ،

درد را فهمید!!!

تنهایی، خلوت کرد!!!

تنهایی، آرام شد .!!!

و ‌تنها خدا می داند....

چه می گذرد در دلت....!!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...