رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

سلام ...

فرنوش خانوم گفتن این تاپیک چند وقتیه که پراز پستهای غم انگیز شده ..خواستم بگم شاید اینجا من هم بی تقصیر نباشم ..خو هروخت میام انجمن شاد میام اما خو هیچ وقت سعی نکردم این انرژی مثبت رو از اینجا به دوستان منتقل کنم ..وخیلی افراد مثل من ..

اما از این به بعد حتمن اینکارو میکنم ..اما خدایی هرکی خوند وانرژی گرفت یادش باشه به صورت جداگونه حق التحریر منو پرداخت کنه ..اگه کسی هم فرقی به حالش نکرد فبهااا ..اما اگه کسی تو ذوقش خورد وخوشش نیومد گفته باشم من خسارتی بابتش نمیدمااااااااااااااااااااا ...بعله ...:w16:عه داشت یادم میرفت :ws3:

من همیشه یه جمله رو به همه اطرافیانم که برام ارزش دارن میگم ..مثل شما دوستای خوب نواندیشانی

شادی ها کلید موفقیتها هستند ...نه موفقیتها باعث شادی ...:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

این اهنگ آتیشم میزنه!!

ﺑﺎﺯ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺑﺎ ﻧﮕﺎﻫﺖ

ﺍﯾﻦ ﺩﻝ ﻣﻦ ﺯﯾﺮ ﻭ ﺭﻭ ﺷﺪ

ﺑﺎﺯ ﺳﺮ ﮐﻼﺱ ﻗﻠﺒﻢ

ﺩﺭﺱ ﻋﺎﺷﻘﯽ ﺷﺮﻭﻉ ﺷﺪ

ﺩﻝ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺯﯾﺮ ﻭ ﺭﻭ ﺷﺪ

ﺑﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺳﺎﺩﮔﯽ ﺗﻮ

ﺣﺮﻓﺘﻮ ﺩﺍﺭﯼ ﻣﯿﮕﯽ ﺗﻮ

ﻣﯿﮕﯽ ﻋﺎﺷﻘﺖ ﻣﯽ ﻣﻮﻧﻢ

ﻣﯿﮕﻢ ﻋﺸﻖ ﺁﺧﺮﯾﺘﻮ

ﺣﺮﻓﺘﻮ ﺩﺍﺭﯼ ﻣﯿﮕﯽ ﺗﻮ

ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﺣﺎﻟﻢ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺯﺍ ﺑﺪﺗﺮ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﺍﺳﺖ

ﺁﺧﻪ ﻫﺮ ﮐﯽ ﺭﺳﯿﺪ ﺩﻝ ﺳﺎﺩﻩ ﯼ ﻣﻦ ﺭﻭ

ﺷﮑﺴﺖ

ﻗﻮﻝ ﺑﺪﻩ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺍﺯ ﭘﯿﺸﻢ ﻧﺮﯼ

ﻭﺍﺳﻪ ﻣﻦ ﺩﯾﮕﻪ ﻋﺎﺷﻘﯽ ﺟﺎﺩﻩ ﯾﮏ ﻃﺮﻓﻪ

ﺍﺳﺖ

ﻣﯿﻤﯿﺮﻡ ﺑﺮﯼ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺩﻓﻌﻪ ﺍﺳﺖ

ﭘﺮﻭﺍﺯ ﺗﻮ ﻗﻔﺲ ﺷﺪﻡ ﺑﯽ ﻧﻔﺲ ﺷﺪﻡ

ﺩﯾﮕﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺷﺪﻡ ﺗﻮﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺪﻭﻥ ﺧﻮﺩﻡ

ﺭﺍﺳﺘﺸﻮ ﺑﮕﻮ ﺍﯾﻦ ﯾﻪ ﺑﺎﺯﯾﻪ

ﻧﮑﻨﻪ ﻫﻤﻪ ﺣﺮﻓﺎﯼ ﺗﻮ ﻣﺜﻞ ﺣﺮﻓﻪ ﻫﻤﻪ

ﺻﺤﻨﻪ ﺳﺎﺯﯾﻪ ﺍﯾﻦ ﯾﻪ ﺑﺎﺯﯾﻪ

ﺑﯽ ﻫﻮﺍ ﻧﻮﺍﺯﺷﻢ ﮐﻦ

ﺍﺷﮑﻮ ﻭ ﻏﺼﻪ ﻫﺎﻣﻮ ﮐﻢ ﮐﻦ

ﺑﺎ ﻧﮕﺎﻩ ﺑﯽ ﻗﺮﺍﺭﺕ

ﺑﺎﺯ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻋﺎﺷﻘﻢ ﮐﻦ

ﺍﺷﮏ ﻭ ﻏﺼﻪ ﻫﺎﻣﻮ ﮐﻢ ﮐﻦ

ﻗﻠﺐ ﻣﻦ ﺑﻬﻮﻧﻪ ﺩﺍﺭﻩ

ﺣﺮﻑ ﻋﺎﺷﻘﻮﻧﻪ ﺩﺍﺭﻩ

ﺭﺍﻩ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﻧﺪﺍﺭﻩ

ﻏﯿﺮ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﺎﺯ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ

ﺳﺮ ﺭﻭ ﺷﻮﻧﻪ ﻫﺎﺕ ﺑﺬﺍﺭﻩ

ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﺣﺎﻟﻢ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺯﺍ ﺑﺪﺗﺮ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﺍﺳﺖ

ﺁﺧﻪ ﻫﺮ ﮐﯽ ﺭﺳﯿﺪ ﺩﻝ ﺳﺎﺩﻩ ﯼ ﻣﻦ ﺭﻭ

ﺷﮑﺴﺖ

ﻗﻮﻝ ﺑﺪﻩ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺍﺯ ﭘﯿﺸﻢ ﻧﺮﯼ

ﻭﺍﺳﻪ ﻣﻦ ﺩﯾﮕﻪ ﻋﺎﺷﻘﯽ ﺟﺎﺩﻩ ﯾﮏ ﻃﺮﻓﻪ

ﺍﺳﺖ

لینک به دیدگاه

توی این دنیای لعنتی فقط یه نفر بود که دیگه نیست یعنی هنوز باورم نمیشه مرده باشه و گورشو از کل این هستی گم کرده باشه .

فقط همین یه نفر عوضی بود که تونست تن و بدن و قلب و روح و روان منو و دورو بریهاهمو بلروزنه .

الان چندماهیه کابوس میبینم اونم انگاری از زمان مرگ این موجود خبیث هست و بس

نمیدونم بخاطر کدامین گناه چه کسی این موجودات خاص میایند تو زندگی ما ولی این یکی خیلی خاص و پلید بود که انگاری وجودش از این کره خاکی رفته . امیدوارم روحش در عذاب الیم بمونه.

یه عده هستند مثل شیطان هستند صدالبته بدتر از اون اینها رو اگه واقعا نشناسی و ندونی چکار کردند شاید دلت بسوزه براشون ولی باور کنید باید به بدترین نحو از بین بردشون.

تا حالا از شروع سال از شر چندتاشون خلاص شدیم ایشالا اون چندای باقی مونده هم تا آخر سال نکشند.

حالا که تو ترافیک زندگی معطل شدیم لااقل شر ام الفسادهای جامعه و زندگیمون کنده بشه.

این گاه نوشته هام تو عمقشون خیلی حرفها داره که هرکسیی نمیفهمه ولی مطمئن باشید خیلی فراتر از این چهارتا خط نوشته هست..

سعی کنید اگه قرار نیست خیری به کسی برسونید لااقل زندگیشونم به کابوس تبدیل نکنید تا وقتی زمان رفتنتون رسید و از این دنیا رفتید حالا هزار سال دیگه یا هر چند وقت دیگه باقیه از نبودنتون شاد نشوند.

خدا بهمون صبر بده تا بتونیم حقمونو از کسایی که میخواهند بخورنش بگیریم.

دوستون دارم سعی کنید همیشه به درستی زندگی کنید نه به بهای سیاه کردن زندگی دیگران

لینک به دیدگاه

داره بارون میباره

اما چه فایده داره

توکه نیستی کنارم

ولی خب در عوض هوا پاک میشه و صد البته سرددددد

دیگه خاصیت پائیزه که بارون بباره

دلمون شاد بشه و روحمون تمیز

لینک به دیدگاه

من برگشتم!!!!

وقتی تصمیم گرفتم برای یه مدت کوتاه کمتر به سایت سربزنم بهترین موقعیت برام پیش اومده بود تصمیم گرفتم باچنگ و دندون موقعیتو به دست بیارم در کل قصدم خیر بود اخه فقط دوتا پله تارسیدن به بزرگترین ارزوم مونده بود...

ولی در عرض 1 روز تموم تلاشم،تموم شبایی که بیدار موندم،روزایی که نفهمیدم کی شب شد،همش برام بی اهمیت شد...

فک می کردم اگه به اون چیزی که می خوام،برسم دیگه خوشبخت ترین ادم روی زمین..

بهش رسیدم ولی فهمیدم تموم روزایی که داشتم سخت تلاش می کردم از اونی که دیگه قرار نبود باشه غافل شدم چشم باز کردم دیدم نیست

جای خالیش بدجور عذابم میده،کسی که میخواستم موفقیتمو باهاش جشن بگیرم نیست...خیلی تلخ...

التماس کردم،اشک ریختم،زار زدم معامله کردم ارزوی17 سال از عمرمرو میدم تا فقط کنارم باشه...ولی زهی خیال باطل...تموم شد

دارم سخت ترین روزای عمرمو میگذرونم برام دعا کنید

خیلی تنهام . بخاطر عزیزام نمی تونم حرفشو بزنم یا دردودل کنم

قدر تمام کسایی که دارین رو بدونین باور کنین سخت ترازاون چیزیه که فک می کنین

:ws44:

لینک به دیدگاه

رفتم توتاپیک مناسبتها ببخشید من نبودم ،وظیفه ام بود تولد همه دوستانم رو تبریک بگم ،نبودم ،همه دوستانم برای من با ارزشید گرانبهایید

اینم یه سبد گل رز تقدیم به تمام دوستای نواندیشانم

لینک به دیدگاه

دیروز به لبخندی و امروز به اخمی

هر روز خوشی ها شده ناچیزتر از پیش !

چون برگ که با شاخه درآویخته ، پاییز

با خاطره هاییم گلاویزتر از پیش ...

{ مژگان عباسلو }

.

.

.

.

زندگی ادامه داره...:icon_gol:

لینک به دیدگاه

بارون پائیزی شیراز هم با یک ماه تأخیر داره میباره.. کل سرمای شیراز از آبان شروع میشه تا دی بعدشم دیگه هوای بهاری حساب میشه. الانم داره با شدت میباره . .. دیگه هوای اینجوری یاد کسی نمیافتیم فقط به فکر اینم که کجاها رو قراره اب بگیره . رودخونه سرزیر نشه بیاد تو خونه و زندگیمون .. والا حس عاشقونه ندارم حس آماده باشم ..

لینک به دیدگاه

بارون...

بهترین لحظه های هرکسو تو این روزا بیاد میاره...و میره...من میمونم خاطراه هاش و بغض و صدای چکه کردن بارون از ناودون...

از کدومش بگم..

از صداش...

از هواش...

از بوش...

از زیباییش...

بخاطره کدوم نعمتش سجده شکر بیارم و کم نباشه..."بارون"

من بی تو هیچم...

"خدا"...

لینک به دیدگاه

زندگی مگه چقدره که صرف استرس و درد و عذاب و ناراحتی بشه؟؟

پس همیشه امیدوارم شاد زندگی کنین:icon_gol:

لینک به دیدگاه

چه جوری باید به یه پسر بفهمونی هیچ علاقه ی ریلیشن شیپ گونه ای بهش نداری و فقط بعضی وقتا اگه به جوک هاش می خندی یا به حرفهاش دقت می کنی، مفهموش این نیست که کشته مُردشی؟:banel_smiley_4:

یعنی اگه اعتماد به نفس این پسرا رو کاکتوس داشت تا حالا سالی سه بار هلو می داد!

لینک به دیدگاه

با تمام وجودم از خدا میخوام هرچی تو دل جووناست بهشون بده...

با احترام ازش میخوام هیچ جوونی مشکلی واس ازدواج نداشته باشه....

با تمام بند بند وجودم میخوام هیچ جوونی بیکار نباشه...

با تمام عشقی که هر انسانی تو قلبش داره میخوام همه عاشقای واقعی رو به معشوقش برسونه...

الهی آمین یا رب العالمین...

لینک به دیدگاه

میخواستم از همه دوستان تشکر کنم ... ولی نمیدونستم کجا بگم...بلاخره تصمیم گرفتم همین جا به همشون بگم که خدای نکرده به کسی کم لطفی نشده باشه :icon_redface:

از همه کسایی که تو این مدتی که نبودم منو فراموش نکردن و چه اونایی که شاید یه کوچولو یادشون رفته بود...:w02:(البته خودمم دیگه داشت یادم میرفت خودمو...:ws3:)

برای همشون آرزوی موفقیت میکنم....امیدوارم هرجا هستن موفق باشن و همیشه آرزو هاشون با حکمت های خدا یکی باشه...دلشون شاد و تنشون سالم:icon_gol::w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...