رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

آدم میمونه بعضی از اطرافیان ازش خوششون میاد یا بدشون

کاراشون و رفتارشون با حرفاشون در تضاده hanghead.gif

اینجور وقتا چه باید کرد وقتی تو دوسشون داری؟

نمیدونی باهاشون در رابطه باشی که فکر نکنن ازشون خوشت نمیاد یا

رابطه باهاشون نداشته باشی که ناراحت نشن؟hanghead.gif

لینک به دیدگاه

خیلی وقت بود یه خبر خیلی خوب نشنیده بودم که منقلب القلوبم کنه تا اینکه امروز یک اس ام اس برام اومد

تا 1 ساعت گوشیم رو نگاه کردم که واقعا این اس ام اس واسه من اومده

شمارش رو چک کردم

اصلا گوشی رو چک کردم ببینم مال خودمه یا نه

واقعا در پوست خود نمیگنجم رو امروز فهمیدم یعنی چی

من برنده خوش شانس یه جایزه خفن شدم امروز

برنده 1000 ریال شارژ ایرانسل برای استفاده 7 روزهhapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه

داشتم تلویزیون میدیدم داشت یه چیز مهم میگفت از مظلومیت غزه حرف می زد کانال را عوض کردم یارو داشت میخوند" آره خشگلی والا " عذاب وجدان گرفتم دوباره زدم مظلومیت غزه را نگاه کردم:)))) میدونید در این حرکت حقیقت ناخودآگاه بشری خفته بود! این را که فهمیدم باز زدم همون کاناله دیدم میگه اره دلبری والا عروسه هم داشت میرقصید دست گلم دستش بود! هنوز البته عذاب وحدان دارم ترجیح میدم برم بخوابم

لینک به دیدگاه

چند مدتیه حالم بده مدام استرس دارم ،اعصابم خورده حواسم به اطرافم نیست،دوس ندارم اینجوری باشم......

من همیشه شلوغ بود پر انرژی ولی واقعا نمیدونم چمه....

فقط هر روز میگم خدا کمکم کن میدونم میشنوه شاید من اینقدر بد بودم که دوس نداره کمک کنه.....

ولی مگه خدا ارحمن راحیمن نیست مگه نمیبخشه پس چرا آروم نمیشم....

دوس دارم برم یه سفر با خانواده یه سفر دور بریم یه جای دیگه با آدمای جدید.......

خدا میدونم بد بودم ولی ببخش واقعا تحمل ندارم .....

همیشه دستمو گرفتی الانم بزرگی کن بزار آرامشم برگرده ......

دوس دارم آروم باشم آروم آروم .....

بخدا الان میدونم آرامش چه نعمت بزرگیه که هر کی نداره چی میکشه.....

خدایا ببخش......

دوست دارم خدا جونم دوست دارم دوست عزیزم که همیشه تنهام نزاشتی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

وقتی یه دختر به خاطر یه پسر اشک میریزه یعنی واقعا

دوسش داره...

86588665010797860877.gif

اما وقتی یه پسر به خاطر یه دختر اشک بریزه

یعنی دیگه هیچ وقت نمیتونه کسیو مثل اون دوس داشته باشه.....

30405277321483374691.gif

راست میگه ها:hanghead:

لینک به دیدگاه

گاهی فکر میکنم من کجام و دنیای اطرافم کجا

گاهی فکر میکنم محدود شدم نه اینکه کسی محدودم کرده خودم محدود شدم . یه چارچوب کوچیک و بعد مرگ

خواسته های کم . . .

دیگه خیلی کم

دنیای من ، اطرافیانم چقد خواسته هاشو زیاده ، چقد بزرگه و من چه کم و کوچیک

شدم دختر کوچولویی که به ابنابت راضیه و اندازه ابنبات فکر میکنه

نمیدونم شاید به بزرگترش که دستم نمیرسه فک کنم عذاب بکشم

چیزایی که واسه من ارزوست واسه خلیا خاطرس

و شاید چیزایی که واسه دیگری ارزوست واسه من خاطره

بهترینها رو میخوام ، بهترینهاااااااااااااا :w000:

لینک به دیدگاه

دیروز کلی کارداشتم .. و سرم شلوغ بود.. و یه جایی بودم که اصلا حال و حوصله خودمم نداشتم... :hanghead:

که ستاره جون بهم زنگ زدن که دارم میرم اتاق عمل.. خیلی خوشحال شدم.. از اینکه داره رهاجونو به دنیا میاره از اونور استرس داشتم که به سلامتی به دنیاش بیاره.. دیگه چون خونه نبودم به یکی از بچه ها سپردم که تاپیک شادی ستاره جون رو بزنه.. و ممنونم ازش که اینکاررو کرد.. :icon_gol:

کلا انرژی خاصی گرفتم بعداز زنگ ستاره جون.. :hapydancsmil:

الانم عکسای نی نیشو داره برام میفرسته.. انقدر خوشکله که نگو.. خوشکل و تپل.. منتظرم یه چندتا عکس با لباس بفرسته بزارم تو تاپیک بدنیا اومدنش..:w16:

چون لختیه اکثر عکساش:ws3:.. مامانش غیرتی شده:ws28:

کلا خوشحالممممممممممم:hapydancsmil:

9p6ituyor55z21fftmg.gif

لینک به دیدگاه

کلافم ...

خب دست من نیس ، همه ی همسنام تقریبا مثل من هستن حالا هر کی با یه درجه ای ، کم و زیاد داره خب :5c6ipag2mnshmsf5ju3

بعضیا میتونن واسه زندگیشون برنامه ریزی کنن

مثلا بگن از این مدت تا این مدت اینکارو میکنیم . سال بعد اینکار 5 سال بعد اینکار و ...

چرا من نمیتونم ؟

این کلافم میکنه :sigh:

لینک به دیدگاه

آدما شبیه اثر انگشت میمونن و توی زندگی اطرافیانشون اثر خودشون رو میذارن، ما مسئول این اثر انگشتا هستیم، هرکاری یا هر رفتاری که ما انجام میدیم مثل یه مهر حک میشه و چه بهتر که مواظب رفتارمون باشیم

من عاشق آدمایی هستم که سرجمع کمتر از یک ساعت دیدمشون ولی رفتاری کردن یا حرفی زدن که هیچوقت فراموش نمیکنم

لینک به دیدگاه

یه چیزی که واقعا اینروزا ناراحتم میکنه کاراییه که بعضی آدما وقتی انجامشون میدن ،باعث میشن به خودم بگم هیچوقت به هیچکس توو زندگی اعتماد نکن...یا حتی گاهی اوقات باعث میشن به اطرافیانم بی تفاوت شم...یعنی وقتی یکی کار خوبی انجام میده،با خودم بگم ان شالله به خاطر خدا و نه از روی دو رویی انجامش داده باشه

...یارو رو میبینی،از بس که خوب و بااخلاق به نظر میاد حس میکنی عین فرشته ها مهربونه؛اما بعد مدت کوتاهی چیزایی ازش میبینی که تصمیم میگیری یه ره صدساله ازش دور شی!

اینجور آدما هم به خاطر اون کار بدی که در حقت کردن ناراحتت میکنن،هم به خاطر اینکه کم کم باعث میشن حس کنی همه یه نقابی روو صورتشون زدن...

اینکه باعث میشن همش دنبال اونی باشی که درون و بیرونش یه جوره!

اونکه اخلاق خوب و حرفاش ،واقعی باشه

اونکه جلو و پشت سرت یه جور باشه....

لینک به دیدگاه

همه‌ی آدم‌هایی که زمانی تو زندگیم بودن یا هستن خوب بودن. ذات خوبی داشتن.

، با وجود این که آشنا شدن با خیلی‌هاشون اتفاقی بوده و شاید زودتر از اونی که باید، بهشون اعتماد کردم.

احساس خوش شانسی می‌کنم. اصولا در این موارد آدم خوش شانسیم.

علاوه بر اون به زندگیم که نگاه می‌کنم، می‌بینم چیزهایی دارم که قبلا فقط در حد یه آرزوی دست نیافتنی بودن. اما هر روز به خودم یادآوری می‌کنم که مریم اینا تا یکی دو سال پیش فقط در حد یه آرزو بود اما الان محقق شده. یادآوری می‌کنم که یادم نره خدا دوسم داشته و داره

خدایا شکرت

لینک به دیدگاه

باباش پولداره ...

به بچش میگه عزیزم مدیونی اگه یه ریزه حتی یه ریزه نگران زندگی باشه و فکرشو بکنی

دوس داری درس بخونی ؟ خب بخون ، تاااااااااااااااااا تهشم بخون . هر دانشگاهی که دوس داریم بخون

دوس داری کار کنی؟ کار کن . کجا؟ هر جا بگی اونجارو واست میخرم . کارو واست میخرم

ماشین دوس داری ؟ میخرم

خونه میخوای ؟ میخرم

همسر میخوای ؟ فقط دست بزار روش

بچه؟ هر چند تا دوس داری داشته باش خرجش پای من

.

.

.

خب داره . نوش جونش . حسود نیستم که

دندم نرم من ندارم میخواستم داشته باشم . حالام که ندارم خب چیکا کنم . کارم نیسس حداقل بگم خب کار میکنم به اینا میرسم :ws52: خب پس چی بگم؟!!! :ws52:

از اسمونم که واسم نمیاد بگم:ws52:

خب اشکال نداره ما زحمت میکشیم اونا بخورن

لینک به دیدگاه

من همیشو مسیری رو که میرفتم بیشتر از جایی که قرار بود برسم دوس داشتم مسیر چیزایی رو به آدم نشون میده و میبخشه که مقصد به تنهایی نمیتونه این همه قابلیت داشته باشه4469_girl_witch.gifسعی میکنم از مسیرم لذت ببرم7169_lookaround.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...