رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

چند روزی بود هی توهین

هی توهین

هر بار با آرامش توضیح میدادم من از این حرکت خوشم نمیاد

یبار ج توهینشو دادم

ناراحت شد

یه حرفی زد که خندم گرفت

دوستیمو باهاش کات کردم

معذرت خواست

اما آب رفته به جوی باز نمیگرده حکایت اینه!!! هر کسی صبری داره:sad0:

لینک به دیدگاه

شرکتمون دوباره از نو داره راه اندازی میشه هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا خداروشکر...:hapydancsmil:خدایا دوست دارم شکرررررررررررر

لینک به دیدگاه

گمان نکنم موجودی بیشعورتر از کسایی که پشت تلفن فک گندشون رو دو ساعت نمیبندن وجود داشته باشه خدایا به این بهائمت فرهنگ استفاده از موبایل بده

لینک به دیدگاه

جنگ جنگ تا پیــــــــــــــــــروزی :w02:

آریودخت ، این روزها رو بخاطر بسپار

93/5/11

روز و شبهاتو بخاطر بسپار

پروسه بزرگ شدنت رو بخاطر بسپار

بخاطر بسپار که وقتی به جایی رسیدی که میخوای ،یادت باشه چطور رسیدی :ws37:

لینک به دیدگاه

خبر خوشحال کننده ای بود...این تاپیک.. افرین بر دلیران و دوستان و پرتلاش نو اندیشانننننننننننننننننن هورااااااااااااااااا

خواستیم و تونستیم (تاپیکی برای ثبت تلاشامون) ثبت شدیم :)

لینک به دیدگاه

سال 88 ؛ 9 مرداد جواب کنکور اومد

تازه از عروسی اومده بودم

ص رو باز کردم و دیدم

خیلی عادی ص رو بستم

شماره کاربری دختر داییمو زدم

فوق دیپلم غیر انتفاعی

فکر نمیکردم قبول شه

از شادی جیغ میزدم و خوشحال بودم

زنگ زدم خونشون

نمیدونم چرا همه فکر میکردن سرکارن

شبونه اومدن خونمون

یادمه همه بخاطرش شاد بودیم

چقدر دوستش داشتم

مامانم که فرت فرت اسفند دود میکرد و پول میداد بهش؛ واقعا همه خوشحال بودیم براش

از موفقیتاش بیشتر از خودم شاد میشدم

دوستش داشتم تا زمانی که عاشق شدم

نمیدونم چرا همش بد (ا) رو میگفت

اولش میزاشتم پای تجربه بدش از مردا

اما کم کم بوی حسادت به مشامم خورد

نمیخواستم باور کنم ولی بود

یه ساله قهریم ؛ یه ساله دیگه حتی نمیخوام ببینمش

یه ساله هنوزم یاد کاراش میفتم دستام میلرزه و گریه ام میگیره ؛ دروغ چرا؟ گاهی دلم براش تنگ میشه ؛ هر فیلمی می اومد سه تا بلیط میخریدم منو اونو و خواهرش میرفتیم ؛ دوسش داشتم اما دوسم نداشت چرا؟!

یبار ازش پرسیدم من دوستت دارم و با خنده گفت از بچگی ازت متنفر بودم درست خوب بود همش سرکوبم میزدن ؛ خیلی دلم میخواست بگم عزیزم من یاد گرفتم بخونم تا مشکلاتمو فراموش کنم همونطور که حالا هر وقت مشکل دارم یه چیزی میخونم تا یادم بره:sigh:

سرکوبای بچگی ؛ شد تنفر اون! نمیدونم کی رو مقصر بدونم خودمو ؛ بابامو که همش با افتخار ازم میگفت ؛ دختر داییمو یا زن داییمو که توانایی اونو ندید!

دختر داییم تو نقاشی خیلی استعداد داشت اما چون من ریاضی خوندم مجبور شد ریاضی بخونه شاید اگه همون موقع پا میزاشت رو حسادتش و میرفت گرافیک ؛

هنوزم نمیخوام ببینمش اما یادم اومد امسال ج کنکور میاد ؛ یاد 5 سال قبل افتادم چقدر ساده بودم !!

آدمها شبیه ظاهرشان نیستن مثل دختر دایی من:sigh:

خدایا دوسش دارم خوشبختش کن با همه اینا دلم میخواد خوشبخت شه و شاد :5c6ipag2mnshmsf5ju3خدایا بمنم آرامش بده کارش یادم بره:sigh:

خدایا حسودمون نکن که زندگیمونو میبازیم

خدایا منم ببخش منم زود عصبانی شدم شاید اگه بیشتر سکوت میکردم قهر نمیکردیم:hanghead:

لینک به دیدگاه

گاه نوشته نواندیشانی...

دیگه این تاپیک رو میبینم خندم میگیره.. چون یه سری افرادی هستن که عضویتشون گذشته .. یه زمانی مدیر بودن.. یه زمانی پست میزدن.. حالا همونا برای من شاخ شدن..

و اینکه نمیدونن چه جوری باید کسی رو توجیه کنن..

برای بعضی قسمتهای نواندیشان که فقط من منه و حصاره فردی کشیدن برای تالاراشون متاسفم.. خیلی هم متاسف..:icon_gol:

لینک به دیدگاه

نباید روی بعضی دردها بعضی نبودها یا دل تنگی‌ها متمرکز شد

اون وقت میشه مثل همین دندون عقل لعنتی که درست از لحظه‌ای که فهمیدم کاملا دراومده برا اولین بار شروع کرده به درد کردن

زندگی همین لحظه ایه که در انتظار لحظه های بهتر سپری اش می کنیم

لینک به دیدگاه

دلگیرم.....

دلگیر از دست یه دوست....

بدترین نوع دلگیر شدنم همین نوعشه.....این که نتونی و دلت نیاد به دوستت چیزی بگی...

د عاخه بی انصاف حداقل مشخص کن تو مجلس کی هستی؟؟؟؟؟؟ برا تسلی دل ما اومدی مجلس ختممون اما دلت پیش عروسی همسایه اس؟؟؟؟؟؟

خوب پاشو برو من که دست کسی رو به زور نگرفتم.....برو تو عروسی همسایه بلکه دلت یه کم واشه....چرا میگی من اینجام اما از پنجره سرک میکشی و دست تکون میدی..هی هم میگی من تو مجلس شمام....آروم بگیر بابا ما هم شادی داریم به خدا.....اگه برا این بساطم سالگرد بگیرم به خدا اینجا هم عروسی میشه....

اصن میدونی چیه.....به قول یکی از بچه ها.....تف به این مدرنیسم....تف به این مدرنیسم که این "عیب نداره ها" و "حالا چیزی نشده ها" رو زبون ما گذاشته...

اتفاقا هم عیب داره و هم چیزی شده....ببین وقت شام نزدیکه......مشخص کن شامو کجا میخوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟شام عزا که هست.....غذای چرب عروسی همسایه هم هس....

لینک به دیدگاه

بازگردانی خودکار ...

چند باره که میام اینجا و مینویسم اما هربار پشیمون میشم و پاک میکنم.

لعنت به این خودداری، تو داری، عزت نفس یا هر اخلاق مزخرفی که باعث میشه نتونم حرف بزنم.

خیلی داری بهم بدمیکنی! اونقدر که حتی اینجاهم نمیتونم چیزی بگم.

جواب این همه احترام، سکوت و مراعات من، هرچی که باشه توهین و تهمت نیست.

شاید هیچوقت نبخشمت...

یه هشدار! فوران کنم ویرانگر میشم ها! حواست باشه:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...