رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

خیلی شنیدیم و همینطور احتمالا گفتیم که گذر زمان ،موضوعی رو حل خواهد کرد....

درسته تا حل شدن و شاید رسیدن به نقطه ای که بخواد اون موضوع در زمان حل بشه ، ممکنه مقداری از آدمها انرژی بگیره ; حالا بسته به نوع موضوع و خیلی پارامترهای دیگه که میتونن در هر موضوعی متفاوت باشند....اما وقتی که زمانش فرا برسه میبینی که دیگر حتی با توجه و تمرکز خاص روی اون موضوع هم،هیچ مشکل یا فکر ناراحت کننده یا حتی یک حس بد هم به ذهنت خطور نمیکنه و شاید از یادآوری زمانی که نگران حل شدن اون موضوع بودی لبخندی روی صورتتون نقش ببنده....

فکر میکنم میشه در این آشفته بازار بی اعتمادی ،تا حدودی به زمان اعتماد کرد ....:ws37:

• Like 14
لینک به دیدگاه

بازم کاری کردم که افتادم توش....:banel_smiley_4:

پشت دستمو داغ میکنم که دیگه از این غلطا نکنم...

به ما نیومده این چیزا...

(شاید اصلا نباید نگران باشم و الکی دارم انقد خودخوری میکنم...کاش لااقل میدونستم جای نگرانی هست یا نه:hanghead:)

• Like 13
لینک به دیدگاه

وقتی تو موقعیتی قرار بگیریم که ازش راضی نیستیم و حسی که بهش داریم احساس خفه شدنه ، تحملش خیلی عذاب آور میشه

کــــــــاش اینطور نبود ... :ws37:

• Like 14
لینک به دیدگاه

کودک درونم را میبینم که با واکر جابجا می شود ، شب ها دندان های مصنوعیش را به دست میگیرد ، مسواک میزند و سوت میکشد ، همزمان

کودک درونم را دیدم روبروی آینه ، گلگیر سرش سپید شده بود ، به رنگ تخم ِ چشم برخی از هم قطارانش

کودک درونم را خواهم دید ، وقتی که تابوتش روی دستم هست ، آه کودک درونم لب های چروکت را می بوسم

تمام

• Like 18
لینک به دیدگاه

گاهی گذرا تایپیکها و عنوانهایی میبینم که واقعا به فکر میفتم ایا استارتر تایپیک از قشر تحصیلکرده جامعه است؟ و یا این استارتر های محترم سنشون پاینتر از 10 سال است؟:ws38:

حالم بهم میخوره از عنوان و موضوع چنین تایپیکهایی.........:banel_smiley_4:

• Like 15
لینک به دیدگاه

وقتی چندسال برا یه هدفی تلاش کنی همه چیتوپاش بذاری تهش بشه همون چیزی که یه روزی ازش میترسیدی تازه بعدش خنده

اونایی روببینی که یه عمربهت حسادت میکردن والان به اون چیزایی که می خواستن رسیدن،چیزایی که حق توبوداما تودستای اوناست

وبرن همه جاشکستتوجاربزنن درضمن طرف نزدیکترین کست باشه،اون لحظه تمام وجودت ازخشم پرمیشه وهدف پاکت جاشوبه یه تنفرمیده وتمام عمرت اون چهره روفراموش نخواهی کرد وبقیه عمرت باید سرزنش های خودتوتحمل کنی

اخه این عدالته عایااااا؟؟؟؟؟

• Like 12
لینک به دیدگاه

این روزها من خدای سکوت شده ام

خفقان گرفته ام تا آرامش اهالی دنیا

خط خطی نشود...

اینجا زمین است

اینجا زمین است رسم آدمهایش عجیب است

اینجا گم که میشوی

بجای اینکه دنبالت بگردنن

فراموشت میکندد...

:sigh:

• Like 11
لینک به دیدگاه

این روزا انقد استرسم کمه...که شک میکنم موفقیتی در کار باشه...حالم خوبه!خیلییییی خوب

وقتی استرس ندارم...نگرانم:ws37:باید منتظر باشم دست گل اب بدم:w58:

اینم وضعیتیه هاااااا

• Like 11
لینک به دیدگاه

ادامه :

کوچکترین اختلافم با آدما در نوع نگاهم هست ... کوچیکه اما عمیقه ...

واقعا همه ادم انقدر احساس اختلاف با اطرافشون میکنند یا فقط منم که انقدر متفاوتم ؟؟؟

میخوام همینجورمتفاوت زندگی کنم ، با همین نگاه های متفاوت ...

اما متاسفانه زیر ساخت های لازمش نیست ، گاهی جاها به مشکل میخورم ، نامید میشم ، خسته

مجبور میشم جوری زندگی کنم که خودم دوست ندارم و این خوشایند نیست !!

روح منو افسرده میکنه !! بعد تلاش و پشتکار من با افسردگی خدشه دار میشه !!

گاهی نگاه ، رفتار و برداشت های عجیب و به دور از عقل بعضی آدما رو میبینم ! حالم از این دنیا بهم میخوره !!

اینجور میشه که گاهی دیگه دوست ندارم زندگی کنم

اینجوریه که خیلی جاها به تناقض میخورم

خیلی اذیتم میکنه ، این زندگی این نگاه ....

آه ای خدا

• Like 8
لینک به دیدگاه

یکی از چیزایی که ازش میترسم خودمم

از خودم خیلی میترسم

از اینکه تو هر شرایطی ممکنه یه تصمیم نسنجیده یه کار نسنجیده بکنم و بدترین ها سرم بیاد و بدترین ها رو سر یکی بیارم میترسم ...

• Like 19
لینک به دیدگاه

حس بدی دارم...:sad0:

همین الآن شنیدم یه دختــــر جوون از یه شهر دیگه که تازه نامزد کــــرده بود اومده بود اینورا خودشو داااااااااااااار زده...!:sad0:

خیلی وحشتناکه واسه خانوادش ... :sad0:دخترشونو مثلا فرستادن خونه ی بخت الآن باید ببرنش کالبدشکافی...:sad0:TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

• Like 12
لینک به دیدگاه

چرا همه ش از کشورای بدبخت بیچاره تو فیس بوک به من پیشنهاد دوستی میدن؟ :ws28: خیلی باحالن. هرکی میگه غربیا بی بندوبارن باید آفریقاییا رو ببینه :ws28: خیلی باحالن اینا.

بالاخره یه جا "I'm fine، thanx، and you" به دردم خورد. :ws28:

• Like 10
لینک به دیدگاه

جمعه ی دلگیری نبووود....هوای خوب با نم نم بارون تابستونی:hapydancsmil: ...وای که چه حس قشنگی بهم میداد...خیلی دوسش داشتم...حسمو میگم!:ws37:

• Like 5
لینک به دیدگاه

جدی جدی دارم دیونه میشم ، یعنی شدم

می بینی ؟؟؟ دیوونه شدم ...

گاهی با خودم که فکر میکنم میبینم ، خوشم میاد غمگین و دپرس باشم ، خوشم میاد افسرده باشم و بغض کنم

این جز دیوانگی است ؟؟

• Like 8
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...