رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

چقدجالب

حرفی که بابابزرگم از 20 سال پیش تاحالا به عنوان نصیحت به ما نوه هاش می گفت رو امروز تو یکی از پیج های فیس بوک دیدم :w58:

انقدر جمله ی خاصیه که شک کردم شاید ادمین پیج بابابزرگم باشه :ws28:

ﻫﺮﮔﺎﻩ “ ﺯﻧﺪﮔﯽ ” ﺭﺍ ﺟﻬﻨﻢ ﺩﯾﺪﯼ؛

ﺳﻌﯽ ﮐﻦ “ﭘﺨﺘﻪ ” ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺁﯾﯽ !

ﺳﻮﺧﺘﻦ ﺭﺍ ﻫمه ﺑﻠﺪﻧﺪ ...

:ws37:

لینک به دیدگاه

سلامتی اون بزرگ مرد کوچکی که توی مترو وقتی داشت فال میفروخت در جواب یک مسافر که میخواست ازش فال بخره گفت "از دوستم نمیخری آخه کاسبی نکرده"

اونم میدونه روزی دست خداست و مردی دست خودمون ...

لینک به دیدگاه

گاهی ادم دلش می خواهد نرفتنی ترین کفش هایش را بپوشد

تا دور بریزد تمام واژها پس واژه های همیشگی را

تا با نگاهش سلام کند .

و با دستانش لبخند بزند

کوله پشتی تنهایش را بردارد

ارام و بی صدا در سکوت کوچه پس کوچه های ذهنش قدم بزند در شبی که پر از سایه های رنگی ست

دلش می خواهد محو چیزی شود در یک ناکجا اباد نزدیک که از دور دست ها پیداست

تازه گاهی اگر در طلایی رنگ ترین عصر دنیا چای با طعم سکوت نوشید

و میکرو اورگانیسم های روحیش دق کردند از درد بی کسی

جای نگرانی نیست

ادم است دیگر گاهی خودش هم نمی داند چه می گوید

لینک به دیدگاه

داشتم میدویدم پشت پام گرفت

اینقد درد کرد که نگو

ولی برای اینکه کم نیارم از بقیه بچه ها بعد یه مکث دوباره ادامه دادم

یه ربع بعد دردش دیگه برطرف شد

ولی یاد یکی از دوستای قدیمیم افتادم که یک بار تو سالن فوتسال قبل از بازی درحال گرم کردن یهو ول کرد رفت

شب بهش زنگ زدم چرا بی خبر رفتی

گفت اخه پام شکست !!!

گفتم کی

گفت حین گرم کردن!!

بعد نه اینکه میخواسته کسی نفهمه اروم و بی صدا بدون اینکه حتی یه اخ هم بگه مستقیم رفته بوده دکتر و پاشو گچ گرفته

همچین ادمی بود ایشون بی صدا و کم حرف حتی در نهایت مصدومیت

البته این حرکتو تایید نمیکنم

ولی خودش چرا خیلی تایید شده بود

لینک به دیدگاه

این همه نرم افزار دانلود کردم کجا رو گرفتم که واسه این یکی باید 2 شب بیدار بشم....عبرت ها چه بسیار و عبرت پذیرفتن ها چه اندک:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

خسته بودم خیلی ساعت 11 مسواک زدم اگه خوابم برد عذاب وجدان نداشته باشم الان ساعت 3 هنوز بیدارم:banel_smiley_4:

پ.ن پس کی تحویل پروژه های ما تموم میشه:whistles:

لینک به دیدگاه

از زمانی که دنیا اومدیم قرار بوده همه چیز درست بشه .. وارد دهه سوم دارم میشم نه تنها هیچی برام درست نشده بلکه دیگه هیچی هم نمونده شادم کنه.. منکه عاقبتی برای برگشت این حس شادی تو وجود خودم نمیبینم دلمم شدید میخواد روز عدم و نیستیم باهم یکی بشه .. تا کلا ماه طلسم شدم بقوت خودش باقی بمونه شایدم یه روزی از تقویم خاندان حذف بشه .. دیشب دلم میخواست لااقل اهل چیزی بودم شاید حالم بهتر میشد.. دلم یه ومپایر میخواد تا تمامذخاطراتمو برام پاک کنه تا خالی از خونم کنه و راحتم کنه .. همین و دیگر هیچ

لینک به دیدگاه

شانس در ِ خونمو زده بوده ها...

قرار بوده مامانم منو سقط کنه(دکترها گفته بودن باید منو بندازه چون مامانم حالش خیلی بد شده بخاطرم)

اما بابام قبول نکرده:banel_smiley_4:(چه جراتی هم داشته ها...اگه مامانم طوریش میشد چی:icon_pf (34):)

چقد خوب میشد اگه هیچوقت نبودم:hanghead:

راحتــــــــــ بودما خداییش...

لینک به دیدگاه

کارت ملی دختر عمه ام پیشم بود بعد از رو میزم افتاده بود رو زمین همین که اومدم وارد اتاق بشم دیدم کاسکوم داره میجواتش سه طرفشو به طور خیلی ناجوانمرادنه ای جویده :sad0:

دوروزه گذشته و من نمیدونم چطوری کارت ملی شو بهش بدم :4564:

لینک به دیدگاه

یه نظر سنجی در مورد بهترین خواننده زن. اسم گوگوش هم هست. ***** هم نیست.

اگر دوست داشتین برید تو نظر سنجی شرکت کنید.:ws37:

روی عکس خواننده ای که میخواید کلیک کنید. دقت کنید فقط به یه نفر (اولین نفری که رو عکسش کلیک کنید) میتونید رای بدین.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

چه روزی بوداااا

حس سر کبوندن به دیوار داشتم !

از همه ماجرا های کوچیک بگذرم که تشدید میکردن عصبانیتمو از دوتاش نمیتونم بگذرم !

بعد از دو هفته که یکی برا کار سرکارم گذاشته بود همچین حالشو جا آوردم که در عرض 10 دقیقه درست کارمو انجام داد ولی چه فایده قبلش به خاطر اینکه عصبیم کرد آخراش نمیتونستم باهش حرف بزنم از شدت عصبانیت و داد دندونام بهم میخورد و احساس میکردم فکم مال خودم نیست دستام رو ویبره بود تا حالا همچین حسی رو تجربه نکرده بودم !

معمولا سعی میکنم بی تفاوت باشم ولی کار طرف داشت یه جورایی اعتبارمو تو کارم خدشه دار میکرد ...

پلیز سعی کنیم آدم باشیم !

بعد کلی عصباتیت بیای اینجا یکی دیگه ام اینجا عصبیت کنه اونم کسی که روش یه حساب دیگه داری ...

منم از یکی از بچه ها ناراحتم شدید ...

عصبی و دلخور و دلشکسته ...

لینک به دیدگاه

hj8f3qdm93ixto4o3dc.jpg

برادر اوباما! خواهر اشتون! مادر ملکه! رفیق پوتین!

این کراس اماعلی تهران است که یک ماه پیش افتتاح شد. ما وحشی نیستیم! بغیر از تمدن 3 هزار ساله، هم امروز مهندسین خوب دارم، پزشکان عالی، کارگران، پرستاران، حقوقیون، رانندگان، کشاورزان ..... و انسانهای بسیار خوب زیاد داشته و داریم. شعر و ادب و هنر و فلسفه که ریگهای بیابانهای ماست! ما فقط یک چیز بد داریم که شما برسمیتش میشناسید!

منبع : رئیسم

لینک به دیدگاه

امشب می رم خونه خواهرم

صبی تماس گرفت گفت میای ؟

گفتم اره:w16: ولی به شرطی که تهیه شام به عهده من باشه

یکم غافل گیر شد ولی قبول کرد

دستور پخت شام را از ابدرچی مون گرفتم که برادرش اشپز کره ای هاست

و هر از گاهی که از غذا های تکراری شرکت خسته میشیم برامون غذای خونگی میپزه عالی

گاهی وقتا حتی قلیه ماهی و میگو هم می پزه خورشت سبزی حتی

از اون مهمتر املت بادنجون درست میکنه ماه

غذاهاش واقعا متنوع و خوشمزه است

بچه ا ی شرکت از اشپزیش فیلم میگرن برای اموزش خانم هاشون حتی

اما غذایی که قرار من امشب درست کنم و تا حالا درست نکردم

مواد اولیه اش ایناس

یک کیلو سیب زمینی

یک کیلو هویج

فلفل دلمه دو عدد

پیاز

چهار عدد تخم مرغ

دویست گرم آرد

زیره و سیر و اب لیموی تازه با نعنای خشک

نخود فرنگی

......

دستور پختش هم اینه که پیاز و هویج و سیر و سیب زمینی را رنده میکنی همه رو تو کره تفت میدی تا تغیر رنگ بدن

بعد ارد و تخم مرغ را مخلوط میکنی روش میریزی و میزای تا خوب پخته بشه ادویه جات دیگه را هم اضافه میکنیم تا طعم بگیره

.............

البته جهت احتیاط چندتا تن ماهی هم تو راه میخرم

لینک به دیدگاه

همرو برق میگیره مارو چراغ موشی ، نمیدونستم مامانم ایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنقده بدسلیقس:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...