رفتن به مطلب

بالارفتن وزن

Sepideh.mt

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 368
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بابا ما موندیم چه کنیم

یکی میاد میگه تو چرا از 15 سال پیش همینجوری موندی:banel_smiley_4:

یکی میاد میگه واااااااای بر تو اگه بخوای چاق بشی اگه میدونستی ما چی میکشیم برا وزن کم کردن هیچ وقت آرزوی چاقی نمیکردی:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
بابا ما موندیم چه کنیم

یکی میاد میگه تو چرا از 15 سال پیش همینجوری موندی:banel_smiley_4:

یکی میاد میگه واااااااای بر تو اگه بخوای چاق بشی اگه میدونستی ما چی میکشیم برا وزن کم کردن هیچ وقت آرزوی چاقی نمیکردی:banel_smiley_4:

قد و وزن یه فرمول داره با اون برو ببین چاقی یالاغر :w02:

لینک به دیدگاه
حرف مردم رو جدی نگیرین :banel_smiley_4:

ما تپل بودیم و لاغرتر گشتیم حالا میگن لپات کو :banel_smiley_4:

آره بابا حرف مردم کیلو چند!

فقط صورت خوبه تپل بمونه

اولین جایی که چاق میشه شکمه و اولین جایی که لاغر میشه صورته که پای چشما گود میفته:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
قد و وزن یه فرمول داره با اون برو ببین چاقی یالاغر :w02:

لاغرم بابا

• icon_razz.gif

اما یکی میگه چاق شو

یکی میگه بیخود میکنی چاق بشی ( دقیقا با همین لحن:w58:)

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
مخاطب لاغرها بودن یا چاقالوها :ws3:

خوب معلومه...لاغرها...اینو راست میگه نمیدونم چیچی-شیمی...بابا اسمتو بگو دیگه!:w000:

برا خانوم ها مخصوصاً،بعد از اومدن اولین نو رسیده...یه 10-15 کیلو اضافه وزن هم میمونه دستتون...اونوقته که ما اینجا منتظرتونیم که برنامه کاهش وزن بنویسیم براتون.:banel_smiley_4:

از لاغر بودنتون لذت ببرید...اضاف وزن عین این میمونه که چند کیلو وزنه اضافه رو همه جا با خودتون بکشید اینور اونور...اگر میخواید وزن اضافه کنید حتماً با ورزش باشه...همیشه هم قبل از ورزشهای بیهوازی 30~40 دقیقه ورزشهای هوازی انجام بدید...:ws37:

لینک به دیدگاه
اولا الان عزیزم وقت شوور کردنمون نیس :whistle:

بابا رفتم دکتر خجالت کشیدم دستمو بهش نشون بدم ، بعد طی عملیات غافلگیرانه دستمو دید نشون مامانم داد گفت مگه به این تک دخترتون غذا نمیدین . ابرومون رفت :icon_pf (34):

درکت میکنم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

موندم به دیگران چه ربطی داره؟ اصن من سو تغذیه ام تو رو سَ نَنَه:banel_smiley_4:

به من که میگن لاغری انقد بدم میاد:w000:

لینک به دیدگاه
قربونه دستت اقا وحید همیشه صحبتات و کمکات پر باره :a030:، نه مث این پسرا که جای کمک اسپم میکنن :icon_razz:

خواهش میکنم دوست گلم لطف دارین :icon_gol:

با عنوان"چگونه گودزیلا شویم":banel_smiley_4:

خب برای اونایی که مثل آریودخت و سودی و ... خیلی لاغرن که نه ولی برای کسایی که وزنشون خوبه یه جورایی :w02:

من من :mrsbeasley:

سلام شب به خیر به کلاس ما خوش اومدی :ws3:

لینک به دیدگاه
خوب معلومه...لاغرها...اینو راست میگه نمیدونم چیچی-شیمی...بابا اسمتو بگو دیگه!:w000:

برا خانوم ها مخصوصاً،بعد از اومدن اولین نو رسیده...یه 10-15 کیلو اضافه وزن هم میمونه دستتون...اونوقته که ما اینجا منتظرتونیم که برنامه کاهش وزن بنویسیم براتون.:banel_smiley_4:

از لاغر بودنتون لذت ببرید...اضاف وزن عین این میمونه که چند کیلو وزنه اضافه رو همه جا با خودتون بکشید اینور اونور...اگر میخواید وزن اضافه کنید حتماً با ورزش باشه...همیشه هم قبل از ورزشهای بیهوازی 30~40 دقیقه ورزشهای هوازی انجام بدید...:ws37:

انقد زحمت نکشین تو رو خدا :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
آره بابا حرف مردم کیلو چند!

فقط صورت خوبه تپل بمونه

اولین جایی که چاق میشه شکمه و اولین جایی که لاغر میشه صورته که پای چشما گود میفته:banel_smiley_4:

اوهوم

اره من تا یکم لاغر شدم میگفتن رنگت پریده خودتو تقویت کن :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

خبیث نیستم اما یه وقتایی اینقد حال میکنم میرم بیرون یا مهمونی با آشناها یا دوستا

اونا به خاطر رژیمشون نمیتونن بخورن و من بدون دغدغه تا سرحد ترکیدن میخورم

اصن یه کیفی میده:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...