رفتن به مطلب

بالارفتن وزن

Sepideh.mt

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 368
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شما میخوای چاق شی:banel_smiley_4:

لاخر

جل الخالق :w58:

ولی یه روح بیشتر نداریم که :w16:

سایز بده ببینم چه بلایی باید سرت بیارم :w02:

سایز چی دکلته :ws3::w58:

لینک به دیدگاه
لاخر

سایز چی دکلته :ws3::w58:

یه بیوگرافی کلی از آناتومی بدنت بدی بد نیست مگر اینکه بخوای تغییر فقط در صاحب دکلته باشه :whistle:

البته نوع تغییر هم ذکر بشه خالی از لطف نیست :hanghead:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
فک کنم amin داره به حرفامون میخنده که داریم سر چی بحث میکنیم:ws28:

نه خوب..هرکی یه سری مشغله فکری داره دیگه...:ws3:

من هنوزم دوستانی دارم که مشغله فکریشون اینه که این هفته چه گیمی قراره بیاد بیرون...:banel_smiley_4:

ادامه بدید...بحثتون داشت از مانتو کشیده میشد به سمت دکلته!:w58:

یه چند صفحه جلوتر بریم دور تاپیک برزنت میکشن و سردرش مینویست ورود آقایان ممنون!:ws37:

لینک به دیدگاه
نه خوب..هرکی یه سری مشغله فکری داره دیگه...:ws3:

من هنوزم دوستانی دارم که مشغله فکریشون اینه که این هفته چه گیمی قراره بیاد بیرون...:banel_smiley_4:

ادامه بدید...بحثتون داشت از مانتو کشیده میشد به سمت دکلته!:w58:

یه چند صفحه جلوتر بریم دور تاپیک برزنت میکشن و سردرش مینویست ورود آقایان ممنون!:ws37:

چقدم حرف گوش کنید!!!!!!!:ws37:

----------------------------------------------------------------------

بابا به جای اینکه 24 ساعته پای نت باشین پاشین برین ورزشی هوای آزادی عذای چرب و چیلی بزنین به بدن ببینین چاخ نمیشین:w000:؟

همش اینجان:vahidrk:

لینک به دیدگاه
آره عزیزم ، از این تخمه سیاها ، تو یه ماه 2 کیلو چاق شدم ،خیلی میخوردم،:ws3: اما مشکل اینه زیاد تخمه بخورم ،صورتم جوش میزنهicon_razz.gif

ببین ؛ برا چاق شدن باید حساب کنی چقدر کالری نیاز داری؛ هرچه بیشتر از اون بخوری چاقت میکنه دیگه،:w16:

حالا فکر کن یه بشقاب برنج و خورشت نهایت 700 کالری داره ؛ 100 گرم تخمه هم 700 تا ، خب وقتی بعد ناهار این تخمه رو میخوری کلی کالری اضافه میشه (بادوم هم خیلی خوبه ، سیب زمینی سرخ کرده هم همینطور)

من تو این یه ماه گذشته ته برنامه‌های غذایی‌ و چی‌ میچاقونه چی‌ نه و ورزشو دارو و ویتامینو .. رو دراوردم ،:ws3: بعد این یه لیوان تخمرو اولین بار بود دیدم ب نظرم جالب اومد حتما تأثیر داره ، تخمهً هم دوس دارم می‌تونم بعد غذا بخورم, فقط یکی‌ بم گف نمکش ضرر داره ،:ws38: الانم ک خودت گفتی‌ ممکنه جوش بزنم:sad0: حالا امتحان می‌کنم امیدوارم فقط جوش نزنم:|

یه برنامه غذایی‌‌ام خودم واسه خودم چیندیندم اگه تأثیر داش میام میگم چی‌ بود :ws3:

لینک به دیدگاه
منم3کیلو در عرض سه هفته چاق شدم

57+3

حالا هی خودتو بُکُش تا یه کیلو بیاد پایین

خوش بحالتون که هیچ محدودیتی برا خوردن ندارین هرچی بخورین چاق نمیشید

چن روز پیش یه تونیک تابستونی خوشگل پسندیدم رفتم تو برا پرو

خیلی چسبون بود چربی اضافی از کنار پهلو زد بیرون:icon_pf (34): (البته خیلی کم بودا ولی خب خیلی زشته برا دختر:5c6ipag2mnshmsf5ju3)

تا من خودمو لاغر کنم تا برم اونو بخرم یا تابستون تموم شده یا کلا جنس تو بازار نایاب شده :sigh:

بخرش ک مجبور شی‌ حتما لاغر شی‌, انگیزه شه دلت بترکه بخوای بپوشیش,:ws3: لاغر میشی‌:ws3:
لینک به دیدگاه
چاق شدن ؟؟ خیلی راحته که بابا

بی وقفه بخور و بخور

بدون توجه به میل گرسنگی ...

حتی دلت هم نمیخواد بخور / با لذت و شادابی بخور تا جذب بدنت بشه

و باز هم بخور ..... و بخور

من خودم بیش از 180 قد دارم / 95 کیلو وزن

جاروو برقیه روشنش کنیم بخوره؟ :banel_smiley_4:

پ لاغری‌م آسونه! نخور نخور! هرچی‌ دیدی داشتی میمردی ا گشنگیم نخور نخور!

لینک به دیدگاه
جاروو برقیه روشنش کنیم بخوره؟ :banel_smiley_4:

پ لاغری‌م آسونه! نخور نخور! هرچی‌ دیدی داشتی میمردی ا گشنگیم نخور نخور!

:ws28::ws28:

لـایــــک

:ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
قرار شد یه کلاس خصوصی بزارم یه شاگرد هم پیدا کردیم :w16:

ولی هیچ گونه دسترسی بهش نداریم :banel_smiley_4:

اینجاست که میگم شانس ندارم :icon_pf (34):

منو باش چقد ازت تعریف کردم :banel_smiley_4:

راستی دخترا (مخصوصا فاطمه) که لاغرین بعد غذا شیرینیجات میل بفرمایید که باعث میشه هر چی خوردین گوشت بشه بچسبه به تنتون....

شیرینی جات اعم از دسر ،شکلات و....

فاطمه تا شهریور بهت وقت میدم بشی 50 کیلو ...:banel_smiley_4:

من تا اول -دوم راهنمایی 38 بودم .... خب عزیزم این 40 کیلو وزن سلامتت نیست قطعا....به فکر سلامتیت باش خانوم گل....:ws37:

اخه نفسم مشکل اینجاس که اصلا اشتها ندارم ، روم به دیفال اصلا غذا و خوراکی میبینم :84eb3ampc0vsywihe0i میدونم که همش واسه استرسه :hanghead: من تا 22،3 سالگی 35 بودم :icon_pf (34):

50 شهریور؟ :w58:دارم دعا میکنم حداقل به 45 برسم :4564: البته در یه صورت میشه 50 برسم اونم اینه که اردیبهشت اون خبر خوبه که منتظرشم بهم برسه خیالم راحت میشه :sad0:

مگه فاطمه چند کیلوئه؟:ws38:

البته به قد هم بستگی داره که چاق نشون بده یا لاغر

عزیزم پستای قبلو بخون کامل توضیح دادم :whistle:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
من تو این یه ماه گذشته ته برنامه‌های غذایی‌ و چی‌ میچاقونه چی‌ نه و ورزشو دارو و ویتامینو .. رو دراوردم ،:ws3: بعد این یه لیوان تخمرو اولین بار بود دیدم ب نظرم جالب اومد حتما تأثیر داره ، تخمهً هم دوس دارم می‌تونم بعد غذا بخورم, فقط یکی‌ بم گف نمکش ضرر داره ،:ws38: الانم ک خودت گفتی‌ ممکنه جوش بزنم:sad0: حالا امتحان می‌کنم امیدوارم فقط جوش نزنم:|

یه برنامه غذایی‌‌ام خودم واسه خودم چیندیندم اگه تأثیر داش میام میگم چی‌ بود :ws3:

آره ، تاثیر داره ، من دخترعمه هام مربی اروبیکن ، همش میگن نخور تخمه وزنت زیاد میشه ، خیلی کالری داره... ، راست میگفتن :ws3:

من تا چند ماه پیش 47 بودم ،، 6 ماهه باشگاه میرم و تغدیمو کمی تغییر دادم ، 50 شدم ،

* شیر عسل هم روزی دوبار بخور ،300 کالری داره ،خیلی خوبه

* شنیدم قرص آبجو (روزی 3 عدد ) هم خیلی خوبه ،اما من امتحان نکردم ، میگن بیش از 2 هفته نباید خورد ؛اگه کسی امتحان کرد خوب بود،بیاد به بقیه هم بگه ( جواب داد بیاید بگیدا )vahidrk.gif

فعلا که خوبه وزنم،اما مشکل من اینه تا به یه استرسی یا فشار درسی کاری بر بخورم سریع میام پایین ،خیلییی سریع!!! کافیه همین امروز کمی غذا نخورم، فردا برم رو ترازو حداقل 1 کیلو کم کردم ، مثل شماها هم اینطور نیستم که بخورم و چاق نشم، وسواس خوردن دارم،واسه همین به چیزایی مثل تخمه و شیرعسل که حجم کم و پر کالریه روی آوردم :ws37:

لینک به دیدگاه
منو باش چقد ازت تعریف کردم :banel_smiley_4:

دوست گلم منم که تشکر کردم :w16:

وقتی نه پروفت بازه نه پ.خ نه خودت هستی نه تو پروفم جواب میدی کجا باید بهت اطلاع رسانی می کردم :ws52::icon_gol:

تاحالا اینجور استاد و شاگردی دیده بودی :w02:

لینک به دیدگاه
دوست گلم منم که تشکر کردم :w16:

وقتی نه پروفت بازه نه پ.خ نه خودت هستی نه تو پروفم جواب میدی کجا باید بهت اطلاع رسانی می کردم :ws52::icon_gol:

تاحالا اینجور استاد و شاگردی دیده بودی :w02:

دوست مهربون درخواست دوستی ندادیم دسترسیام فقط واسه دوستام بازه :w16::w000::ws3:

لینک به دیدگاه

اینروزاست که دیگه بشکنم از لاغری اصن یه وضی:hanghead:

حتی گرسنه ام باشم حوصله غذا خوردن ندارم قاشق چهار و پنج میگم دیگه بسه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

راه حلی براش هست ؟!

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

حتی گرسنه ام باشم حوصله غذا خوردن ندارم قاشق چهار و پنج میگم دیگه بسه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

راه حلی براش هست ؟!

مصرف قرص زینک، آهن و انواع ویتامین ها...البته بهتره که با یه مشاور تغذیه هم مشورت بکنی...:icon_redface::icon_gol:

لینک به دیدگاه

راه حلی براش هست ؟!

با این که جمع بیشتر دخترونه هست ولی خالی از لطف نیست که یه چیزی هم من این وسط بپرونم ws3.gif

دوستای گلم اگه میخوان چاق بشن قبل از هرچیزی باید از فیس و افاده ی اوا فلان غذا رو نمی خورم از بهمان غذا بدم میاد دست بردارندw02.gif

کم بوخورید ولی در وعده های زیاد (بجای اینکه یه باره دو بشقاب غذا بوخورین دوبار بوخورین هر بار یه بشقاب)w16.gif

اونایی هم که میگن اشتها ندارن نیم ساعت قبل غذا قرص آهن بوخورن icon_gol.gif

می تونین برا صبحونه از خامه و ماءالشعیر استفاده کنن hanghead.gif

یه مخلوطی هم هست اگه بتونین بوخورین خوبه :

شیر خشک سریلاک،پودر جوانه کندم،پورد کاکائو ترجیحا تلخ،عصاره مالت روزی سه لیوان با شیر بوخورین قبل خواب حتما

اگه بخواین مایه داریش رو بوخورین میتونی از :خرما ، عسل،گردو،پسته،بادام،موز و شیر که باهم در مخلوط کن مخلوط کردین استفاده کنینicon_gol.gif

مطمئن باشین جواب میگیرین بی بروبرگرد a030.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...