رفتن به مطلب

بالارفتن وزن

Sepideh.mt

ارسال های توصیه شده

منم3کیلو در عرض سه هفته چاق شدم

57+3

حالا هی خودتو بُکُش تا یه کیلو بیاد پایین

خوش بحالتون که هیچ محدودیتی برا خوردن ندارین هرچی بخورین چاق نمیشید

چن روز پیش یه تونیک تابستونی خوشگل پسندیدم رفتم تو برا پرو

خیلی چسبون بود چربی اضافی از کنار پهلو زد بیرون:icon_pf (34): (البته خیلی کم بودا ولی خب خیلی زشته برا دختر:5c6ipag2mnshmsf5ju3)

تا من خودمو لاغر کنم تا برم اونو بخرم یا تابستون تموم شده یا کلا جنس تو بازار نایاب شده :sigh:

نرفتی لباس بخری ببینی همه جاش واست گشاده ... بعد همه فروشنده ها بگن برو یکم غذا بخور چاق شی، تا بفهمی لاغری ینی چی ( فروشنده نمیدونه که من 28 ساعته دارم غذا میخورم ولی معلوم نیس چی میشه):sigh:

نرفتی مانتو بگیری بعد مدلش تو حلقت گیر گرده باشه بعد بگی خو میرم تنگش میکنم ... بعد بری تنگش کنی (کوتاهشم بکنی) بعد ببینی کلا مونده یه متر پارچه که زیاد هزار تومن پول دادی بابت این یه متر ، تا بفهمی لاغری ینی چی:sigh:

کلا نمیدونی لاغری ینی چی :hanghead:

ولی من میدونم :w02:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 368
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نرفتی لباس بخری ببینی همه جاش واست گشاده ... بعد همه فروشنده ها بگن برو یکم غذا بخور چاق شی، تا بفهمی لاغری ینی چی ( فروشنده نمیدونه که من 28 ساعته دارم غذا میخورم ولی معلوم نیس چی میشه):sigh:

نرفتی مانتو بگیری بعد مدلش تو حلقت گیر گرده باشه بعد بگی خو میرم تنگش میکنم ... بعد بری تنگش کنی (کوتاهشم بکنی) بعد ببینی کلا مونده یه متر پارچه که زیاد هزار تومن پول دادی بابت این یه متر ، تا بفهمی لاغری ینی چی:sigh:

کلا نمیدونی لاغری ینی چی :hanghead:

ولی من میدونم :w02:

بیا خواهر بغل خودم با هم گریه کنیم

• TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

لینک به دیدگاه
الان دقیقا کی از کمبود وزن و کی از اضافی اون رنج میبره؟

آریو دخت تو 40 کیلویی؟:w58:

تازه شاید 39 م باشم :sad0: به کسی نگیا ابرم بره :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
بیا خواهر بغل خودم با هم گریه کنیم

• TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

باورم نمیشه یکی مثه خودم پیدا شده :4564:

:4564:
بازم بگم؟ بازم بگم؟ بازم بگم؟ :4564:
من از اینی که میگی هم کمتر شده بودم :whistle:

البته من یه سال اعصاب و روانم نابود بود

لینک به دیدگاه
باورم نمیشه یکی مثه خودم پیدا شده :4564:

بازم بگم؟ بازم بگم؟ بازم بگم؟ :4564:

من از اینی که میگی هم کمتر شده بودم :whistle:

البته من یه سال اعصاب و روانم نابود بود

تو چن سالگی ، با قد چند؟ :whistle:

لینک به دیدگاه

البته قد هم مهمه.خب یه تغییر رویه کلی تو سبک زندگیت بده.نه فقط غذا چیزای جدیدی هم تجربه کن.

ولی اگه ژنتیکی بخوری و چاق نشی اون دیگه یه صحبت دیگست.منم هرچی میخورم وزنم تغییر نمیکنه 49-50 هستم:ws3: راضیم!

لینک به دیدگاه

چاق شدن ؟؟ خیلی راحته که بابا

بی وقفه بخور و بخور

بدون توجه به میل گرسنگی ...

حتی دلت هم نمیخواد بخور / با لذت و شادابی بخور تا جذب بدنت بشه

و باز هم بخور ..... و بخور

من خودم بیش از 180 قد دارم / 95 کیلو وزن

لینک به دیدگاه

بی وقفه بخور و بخور

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

بی وقفه بخور و بخور

ماشالا

• w58.gif

خوب نمیتونم ، من پر از استرس و نگرانیم . هیچوقت تو عمرم بی استرس نبودم

• icon_pf%20%2834%29.gif

لینک به دیدگاه
البته قد هم مهمه.خب یه تغییر رویه کلی تو سبک زندگیت بده.نه فقط غذا چیزای جدیدی هم تجربه کن.

ولی اگه ژنتیکی بخوری و چاق نشی اون دیگه یه صحبت دیگست.منم هرچی میخورم وزنم تغییر نمیکنه 49-50 هستم:ws3: راضیم!

خودم فک کنم واسه استرسه

• hanghead.gif

لینک به دیدگاه
خوش بحالت

من الان خوبم

یعنی بقیه میگن الان خوب شدی قبلا اسکلت بودی

ولی خودم میدونم اگه مواظب نباشم فوری پر میشم

خب وقتی خودت میگی خوبی و راضی هستی خوبه دیگه :w16: یه ذره تپلی هم خوبه ولی من یکم مایل به لاغری رو بیشتر دوست دارم

یادمه پیش دانشگاهی 53 کیلو شده بودم مون فیس شده بودم:icon_pf (34):حس میکردم به سختی راه میرم و دارم میترکم از چاقی:ws28: بعد چند ماه شدم 49 و همینطور فیکس موندم تا الان

لینک به دیدگاه

پاشین برین تا نزدم همه نکشتمااااااا :banel_smiley_4:

اصلا نمی فهمم میگین نمی تونیم چاق بشیم !! بچه هایی که میگین هرچی می خوریم صبح تا شب چاق نمی شیم ، دکتر رفتین؟؟ تیروئید و اینا مشکلی ندارین ؟؟ چون یکمی غیرطبیعیه ها اینجوری! چقدر سوخت و ساز دارین مگه؟؟ w58.gif

لازم به ذکره که من 6-7 ماهی می شه که برنج رو حذفیدم ( هفته ای دو بار شاید بخورم یا مثلا عید بیشتر خوردم ) اما روند کلی اینجوریه که نخورم ! یا اگه بخورم ، شام رو خیلی کم می خورم ... اما متاسفانه سوخت و ساز بدنم خیلی پایینه ! لعنتی ژنتیکیه :4564:

واقعا این نهایت بی انصافیه که بری بیرون بوی ذرت مکزیکی و مینی پیتزا و .. اینا بهت بخوره و هوس کنی اما نتونی بخوری و بری خونه سوپ بخوری ! حالا این بدتره هی با میلت مبارزه کنی یا مانتو برات گشاد باشه؟ :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
پاشین برین تا نزدم همه نکشتمااااااا :banel_smiley_4:

اصلا نمی فهمم میگین نمی تونیم چاق بشیم !! بچه هایی که میگین هرچی می خوریم صبح تا شب چاق نمی شیم ، دکتر رفتین؟؟ تیروئید و اینا مشکلی ندارین ؟؟ چون یکمی غیرطبیعیه ها اینجوری! چقدر سوخت و ساز دارین مگه؟؟ w58.gif

لازم به ذکره که من 6-7 ماهی می شه که برنج رو حذفیدم ( هفته ای دو بار شاید بخورم یا مثلا عید بیشتر خوردم ) اما روند کلی اینجوریه که نخورم ! یا اگه بخورم ، شام رو خیلی کم می خورم ... اما متاسفانه سوخت و ساز بدنم خیلی پایینه ! لعنتی ژنتیکیه :4564:

واقعا این نهایت بی انصافیه که بری بیرون بوی ذرت مکزیکی و مینی پیتزا و .. اینا بهت بخوره و هوس کنی اما نتونی بخوری و بری خونه سوپ بخوری ! حالا این بدتره هی با میلت مبارزه کنی یا مانتو برات گشاد باشه؟ :banel_smiley_4:

سالمم :4564:

مانتو برات گشاد باشه ، 3 روزه تاپیک زدم مدل مانتو میخوام که بدوزن هنوز پیدا نشده :4564:

من اصلا هزار تا بوی مختلف غذا خوشمزه به مشامم برسه هوس نمیکنم :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...