رفتن به مطلب

بالارفتن وزن

Sepideh.mt

ارسال های توصیه شده

بهترین کار ثبت نام تو کلاس ایروبیک هست.اینطوری مجبور میشی:w16:

ثبت نام کردم یه بار نرفتم:ws28:

کلی هم پولشو داده بودم:ws28:

یه همچین آدمی ام من:sigh:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 368
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

قبلا گفتم وزن مهم نیس و زیاد بهش اهمیت ندین

چون یکی ممکنه با وزن 60 لاغر به نظر برسه و یکی هم با 50 کیلو چاق

تناسب اندام هست که مهمه نه وزن !

--

بی وقفه بخور و بخور

بدون توجه به میل گرسنگی ...

حتی دلت هم نمیخواد بخور / با لذت و شادابی بخور تا جذب بدنت بشه

اینجور خوردن فقط وزنت رو زیاد میکنه (تناسب اندام نداری دیگه ) و به معده ـت اسیب میزنه !

وقتی دلش نمیخواد و سیر شده چجوری دوباره با لذت بخوره ؟!!

واسه رسیدن به وزن دلخواه زیاد کردن وعده های غذایی مهمه نه بیشتر خوردن در یک وعده

+ افزایش مصرف تنقلات (مثل یه عده که میگن ماشعیر بخور ! ) و غذاهاي چرب هیچ ربطی به چاق شدن نداره چون این غذاها نسبت به حجمی که دارن ارزش غذایی زیادی ندارن

این که شما زیاد غذا بخوری و جذب نشه چیزی رو تغییر نمیده واسه همین وعده های غذایی رو بیشتر باید مواقعی مصرف کنید که بدن ضریب جذبش میره بالا و راحت تر کالری دریافت میکنه

سعی کنید قبل از ورزش کربوهیدرات مصرف کنید ، مثل : ماکارونی - سیب زمینی - برنج - موز کال - و ....

بعد از ورزش هم که ضریب جذب بدن خیلی بالاتر میشه بهتره پروتئین مصرف کنید ، مثل : سینه مرغ - گوشت قرمز - تن ماهی - شیر و ...

اونایی هم که اشتها ندارن باید وعده های غذاییشون رو منظم کنن و دقیقا سر ساعت بخورن و در طول روز از غذاهای پر كالری كه به راحتی خورده می شن استفاده کنن

( مثل انواع دسر، ژله ، بستنی ، ماست و شیر پرچرب)

اب و سبزیجات زیاد مصرف کنن و در حین غذا خوردن هم هیچ نوشیدنی نخورن !

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
گلون یــنی شهخد؟؟؟

یه دونه دالم 200 پولشو دادم

نیمیپوشم میتلسم خلاب شه:ws28:

شوخی میکنم...

خسته میشم زوتی...:sigh:

راهی دیگه نیست آیا؟؟

راحتتر؟

هان؟!!10.png

یکی بیاد ترجمه کنه!:ws3:

ورزش و رژیم غذایی اگر با هم باشه اثر خیلی بیشتری داره رو لاغر شدنت...اگر روزانه کمتر از 2000کالری مصرف کنی و کالریهای اضافه ذخیره شدت رو بسوزونی اونوقت بعد چند هفته شاهد تغییرات چشمگیر میشی(معمولاً بعد 40 روز).

دور شیرینیجات-آجیل و مخصوصاً تخمه جات-کربوهیدراتو مواد نشاسته دار مثل برنج و سیب زمینی خط بکش...یا خیلی کم بخور....برنجو با قاشق بکش...10 قاشق بیشتر نشه.

ازونور آب زیاد بخور...سبزیجات و میوه زیاد بخور.

آهنگایی که گوش میدی شاد و دوپس دوپس باشه...:ws3:

به هیچ وجه آهنگ غمگین گوش نده!:vahidrk:

اینم بگم...هیچ چیز با ارزشی بدون تلاش و مشقت بدست نمیاد...پس خودت رو دور نزن...همیشه موقع ورزش لاغر شده خودت رو بیار جلو چشت و به خودت بگو که برای رسیدن به اون هیکل باید 2 دور اضافه دور پارکو بگردم...

اینجوری به خودت انگیزه بده...:ws37:

===========================================

یه سایتی بود که وزنو ارتفاعو اندازه مچ دست و دور کمرو دور شونه و اینارو میگرفت و وزن ایداآلتونو میداد بهتون...کسی نداره آدرسش رو...شایدم نرم افزار بود...:ws38:

لینک به دیدگاه
هان؟!!10.png

یکی بیاد ترجمه کنه!:ws3:

ورزش و رژیم غذایی اگر با هم باشه اثر خیلی بیشتری داره رو لاغر شدنت...اگر روزانه کمتر از 2000کالری مصرف کنی و کالریهای اضافه ذخیره شدت رو بسوزونی اونوقت بعد چند هفته شاهد تغییرات چشمگیر میشی(معمولاً بعد 40 روز).

دور شیرینیجات-آجیل و مخصوصاً تخمه جات-کربوهیدراتو مواد نشاسته دار مثل برنج و سیب زمینی خط بکش...یا خیلی کم بخور....برنجو با قاشق بکش...10 قاشق بیشتر نشه.

ازونور آب زیاد بخور...سبزیجات و میوه زیاد بخور.

آهنگایی که گوش میدی شاد و دوپس دوپس باشه...:ws3:

به هیچ وجه آهنگ غمگین گوش نده!:vahidrk:

اینم بگم...هیچ چیز با ارزشی بدون تلاش و مشقت بدست نمیاد...پس خودت رو دور نزن...همیشه موقع ورزش لاغر شده خودت رو بیار جلو چشت و به خودت بگو که برای رسیدن به اون هیکل باید 2 دور اضافه دور پارکو بگردم...

اینجوری به خودت انگیزه بده...:ws37:

بوژه:sigh:

لینک به دیدگاه
مطمئن باشین جواب میگیرین بی بروبرگرد :a030:

بر صبحونه خامه با ماالشعیر؟؟

شیر خشک سریلاک،پودر جوانه کندم،پورد کاکائو ترجیحا تلخ،عصاره مالت روزی سه لیوان با شیر بوخورین قبل خواب حتما

مالت چیه؟؟؟سه لیوانشم قبل خواب؟؟؟

لینک به دیدگاه
قبلا گفتم وزن مهم نیس و زیاد بهش اهمیت ندین

چون یکی ممکنه با وزن 60 لاغر به نظر برسه و یکی هم با 50 کیلو چاق

تناسب اندام هست که مهمه نه وزن !

--

اینجور خوردن فقط وزنت رو زیاد میکنه (تناسب اندام نداری دیگه ) و به معده ـت اسیب میزنه !

وقتی دلش نمیخواد و سیر شده چجوری دوباره با لذت بخوره ؟!!

واسه رسیدن به وزن دلخواه زیاد کردن وعده های غذایی مهمه نه بیشتر خوردن در یک وعده

+ افزایش مصرف تنقلات (مثل یه عده که میگن ماشعیر بخور ! ) و غذاهاي چرب هیچ ربطی به چاق شدن نداره چون این غذاها نسبت به حجمی که دارن ارزش غذایی زیادی ندارن

این که شما زیاد غذا بخوری و جذب نشه چیزی رو تغییر نمیده واسه همین وعده های غذایی رو بیشتر باید مواقعی مصرف کنید که بدن ضریب جذبش میره بالا و راحت تر کالری دریافت میکنه

سعی کنید قبل از ورزش کربوهیدرات مصرف کنید ، مثل : ماکارونی - سیب زمینی - برنج - موز کال - و ....

بعد از ورزش هم که ضریب جذب بدن خیلی بالاتر میشه بهتره پروتئین مصرف کنید ، مثل : سینه مرغ - گوشت قرمز - تن ماهی - شیر و ...

اونایی هم که اشتها ندارن باید وعده های غذاییشون رو منظم کنن و دقیقا سر ساعت بخورن و در طول روز از غذاهای پر كالری كه به راحتی خورده می شن استفاده کنن

( مثل انواع دسر، ژله ، بستنی ، ماست و شیر پرچرب)

اب و سبزیجات زیاد مصرف کنن و در حین غذا خوردن هم هیچ نوشیدنی نخورن !

کاملا موافقم :a030:

اون قسمت هم که بولدش کردم چون گفته من بود یه توضیح بدم که منظور استفاده از اونها به همراه ی وعده کامل صبحانه بود نه خوردن بجای صبحانه :a030:

البته لازم می دونم بگم که این مورد تجربی بود و جواب داده :w16:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

شیر خشک سریلاک،پودر جوانه کندم،پورد کاکائو ترجیحا تلخ،عصاره مالت روزی سه لیوان با شیر بوخورین قبل خواب حتما

همون آب جوی بدون الکل خودمون فک کنم...:whistle:

لینک به دیدگاه

پست قبلی توضیح دادم داداشی :a030:

البته می تونی از آرپاسویو اونم اصلش استفاده کنی :ws3:

مالت عبارتست از دانه های جوانه زده غلات از قبیل جو ، گندم ، چاودار ، ذرت و غیره که با استفاده از اصول بیوتکنولوژی مدرن تحت شرایط کامل کنترل شده و بهداشتی آنزیمهای آمیلاز آن فعال می گردند و درصدی از نشاسته موجود در دانه را به قند تبدیل مینماید که رشد جوانه را به دنبال دارد ۰ خواص ضد سرطانی جوانه کاملا” مشخص گردیده و چندین برابر سبزیجات می باشد که این امر به خاطر خاصیت آنتی اکسیدانی جوانه است که از تشکیل سلولهای سرطانی جلوگیری می نماید ۰ در اثر تبدیل دانه غلات به مالت ارزش تغدیه ای ، ویتامینی ، پروتئینی دانه ها به طرز چشمگیری افزایش پیدا می کند که بعنوان نمونه ویتامین B2 به محض اینکه دانه شروع به جوانه زدن میکند تا %۱۳۰۰ ، بیوتین %۵۰ ، پانتوتنیک %۲۰۰ ، پیرودوکسین % ۵۰۰ و اسید فولیک % ۶۰۰ افزایش پیدا می نماید.

همون آب جوی بدون الکل خودمون فک کنم...:whistle:

البته برای خودمون از اصلش استفاده می کنیم :ws3:

لینک به دیدگاه

:sad0:

موخام

:sad0:

لینک به دیدگاه
مصرف قرص زینک، آهن و انواع ویتامین ها...البته بهتره که با یه مشاور تغذیه هم مشورت بکنی...:icon_redface::icon_gol:

اتفاقا 1بار رفتم دکتر گفت باید قرص آهن بخوری 1مدتی وسط غذا میخوردم مشکلی نداشتم اما گفتن باید با معده خالی بخوری اما اونطوری اگه بخورم حالت تهوع میگیرم:84eb3ampc0vsywihe0i

بیخیالش شدم و گذاشتمش کنار:hanghead:

لینک به دیدگاه
اِهِکی اگه الکل داشت که بهتر بود!:whistle:

راس میگی با الکلش خوبه :w16:

هر روز سه لیوان یکیش حتما قبل خواب باشه :w16:

اگه ورزش هم میکنی قبل و بعدش هم بوخور :a030:

لینک به دیدگاه

ورزش میکردم ولی بعد اینکه مصدوم شدم دیگه نتونستم ورزش کنم:sad0:الان یکسالی هست ورزش نمیکنم:hanghead:

حتما امتحان میکنم ببینم چجوریه...یاشیاسان عزیزیم:a030:

لینک به دیدگاه

با الکل روزی 3 لیوان :w58: داداش دکی میخوای بچه ی مردمو از تو جوب بیارن ؟:w58:

لینک به دیدگاه
ورزش میکردم ولی بعد اینکه مصدوم شدم دیگه نتونستم ورزش کنم:sad0:الان یکسالی هست ورزش نمیکنم:hanghead:

حتما امتحان میکنم ببینم چجوریه...یاشیاسان عزیزیم:a030:

یاشا جیران :icon_gol:

امان بو مصدومیتدن منده الان مصدومام ورزیشی تعطیل کردم :ws3:

حتما امتحان کن :icon_gol:

لینک به دیدگاه
با الکل روزی 3 لیوان :w58: داداش دکی میخوای بچه ی مردمو از تو جوب بیارن ؟:w58:

نه عزیز اون سه لیوان برای مخلوطی که گفتم بود:w16:

الکل هم برای ماءالشعیر بود :ws3:

یه خورده باهم فرق دارن :hanghead:

روزی سه لیوان که چیزی نیست :w02:

لینک به دیدگاه
نه خوب..هرکی یه سری مشغله فکری داره دیگه...:ws3:

من هنوزم دوستانی دارم که مشغله فکریشون اینه که این هفته چه گیمی قراره بیاد بیرون...:banel_smiley_4:

ادامه بدید...بحثتون داشت از مانتو کشیده میشد به سمت دکلته!:w58:

یه چند صفحه جلوتر بریم دور تاپیک برزنت میکشن و سردرش مینویست ورود آقایان ممنون!:ws37:

از بس که مردم به هیکل هم گیر میدن برا ما هم شده مشغله:ws3:

به همه چی کار دارن و فقط بلدن ایراد بگیرن:whistles:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...