رفتن به مطلب

اسپم کدۀ شب عید!!

ارسال های توصیه شده

بابا بهم عیدی نمیدی موخای عیدیمم ببری:4564:

بذار این ممد شماره شانس منو باز کنه ببینم چی در میاد ، به جای عیدی میدمش به تو پسرم

خوب چی کنم ، حقوق باباتو نرختن ، ورشکست داره میشه بابات :4564:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 868
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

bpcom هنوز خودت به پسرت عیدی ندادی ،از من عیدی میخواییییییییییییییییییییی؟؟!!!:w000:

صاحب تاپیک باید بیاد عیدی بده...نه من....:banel_smiley_4:اون چندتا رو هم جو گیر شدم!!!!:icon_pf (34):

من میخوام ساعت بخرررررررررررم.....:4564:

لینک به دیدگاه
مهردا من هم عیدی موخوام شماره حسابم رو بهت بدم؟:hapydancsmil:

خودم دارم در به در آویزوون این و اون میشم عیدیاشونو بتیغم ، تو اومدی از من عیدی میخوای ؟

اصلا بیا اینجا ببینم ، رو کن بینم چقدر عیدی گرفتی ، زود ، تند ، سریع جیباتو خالی کن ، زوووووود باش تا کار دستت ندادم :zadan::guntootsmiley2:

لینک به دیدگاه
بذار این ممد شماره شانس منو باز کنه ببینم چی در میاد ، به جای عیدی میدمش به تو پسرم

خوب چی کنم ، حقوق باباتو نرختن ، ورشکست داره میشه بابات :4564:

بابا حقتو از حلقش درمیووردی:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
عزیزم من شماره حسابم رو برات پیام خصوصی میکنم بریز تو کارتم دمت گرم خیلی خانومی :hapydancsmil::w02:

من از ساعت خوشم نمییاد :hanghead:

:ubhuekdv133q83a7yy7از سهیل یاد بگیر....ببین عوضش چی بهم عیدی داد!!!

نبینم کسی از ساعت بد بگه!!!!:w589:من عاشق ساعتم......

لینک به دیدگاه
bpcom هنوز خودت به پسرت عیدی ندادی ،از من عیدی میخواییییییییییییییییییییی؟؟!!!:w000:

صاحب تاپیک باید بیاد عیدی بده...نه من....:banel_smiley_4:اون چندتا رو هم جو گیر شدم!!!!:icon_pf (34):

ب من که رسید دیگه عیدی نمیدی:sigh:

نمیشهه جوگیر بشی ب منم عیدی بدی:w02:

اره عزیزم تو بیا دیدن دایی من بهت عیدی هم میدم:w02:

داهی من اومدم دیدنت... نگا پیامای پروفت کن ....:4564:

اما تو حتی جواب سلامم ندادی:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
خودم دارم در به در آویزوون این و اون میشم عیدیاشونو بتیغم ، تو اومدی از من عیدی میخوای ؟

اصلا بیا اینجا ببینم ، رو کن بینم چقدر عیدی گرفتی ، زود ، تند ، سریع جیباتو خالی کن ، زوووووود باش تا کار دستت ندادم :zadan::guntootsmiley2:

این یعنی چی ؟
لینک به دیدگاه

این بچه هر چی پول در میاره میبره خرج ورزش میکنه ، هیچ به درس و مشقش نمیرسه ...

امسال گفتم اگه کارنامشو بیاره و فقط ورزشو باز 20 گرفته باشه عیدی خبری نیست ، حالا منتظرم تا آخر بهار کارنامشو بیاره ، اگه بقیه درسارو هم نمره خوب گرفته بود بهش عیدیشو بدم :ws3::whistles:

بابا حقتو از حلقش درمیووردیicon_pf%20%2834%29.gif

با دلنواز دست به یکی کردن پسرم ، این ممد شماره منو میخواد بده به دلنواز ، اصلا تا یه دختر یه چیزی بهش میگه ، همه چی از رفاقت و مرام و اینا یادش میره ... :banel_smiley_4:

تو که این همه کلاس کاراته و بزن بزن رفتی بیا برو حق پدر پیرتو ازش بگیر ..

اون دلنوازم که زنه ، خوبیت نداره روش دست بلند کنم ، لااقل بریم ممدو بزنیم :ws28:

لینک به دیدگاه

امسال گفتم اگه کارنامشو بیاره و فقط ورزشو باز 20 گرفته باشه عیدی خبری نیست ، حالا منتظرم تا آخر بهار کارنامشو بیاره ، اگه بقیه درسارو هم نمره خوب گرفته بود بهش عیدیشو بدم :ws3::whistles:

با دلنواز دست به یکی کردن پسرم ، این ممد شماره منو میخواد بده به دلنواز ، اصلا تا یه دختر یه چیزی بهش میگه ، همه چی از رفاقت و مرام و اینا یادش میره ... :banel_smiley_4:

اون دلنوازم که زنه ، خوبیت نداره روش دست بلند کنم ، لااقل بریم ممدو بزنیم :ws28:

:banel_smiley_4: باز اینجا داری چش چرونی میکنی؟w000.gif

لینک به دیدگاه

بابا من معدلم 19/15 شد ....:w000:

نمیخااای عیدی بدی چرا دوروخ میگی ....

تو اصن میدونی من رشته ورزشیم شیههه؟!!:icon_pf (34):

یعنی به زبان خوش پولاتو بده وگرنه با زور وگیرمشون :ws3::vahidrk:

:gnugghender:

لینک به دیدگاه
بابا من معدلم 19/15 شد ....:w000:

نمیخااای عیدی بدی چرا دوروخ میگی ....

تو اصن میدونی من رشته ورزشیم شیههه؟!!:icon_pf (34):

:gnugghender:

این بابات ورزش نمی کنه ولی ورزش کاران را دوست میدارد:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...