رفتن به مطلب

اسپم کدۀ شب عید!!

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 868
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فرزندم بدان که قطره که قطره جمع گردد....:ws41: اگه فامیل برسونن!!!:evilsmile:

اون که بعععععله ولی اگه برسونن :w16:

من یه ساعت خریدم 4 تومن :banel_smiley_4:

آخه این ساعتی که میفرمایی عمرش یه ماه ، داداش من تا حالا 2 بار خریده داغون شده

همه که مثل شما مایه دار نیستن که بخوان ساعت مارک فلان بخرن بابا ما یه چیزی می خوایم که زمان رو بهمون نشون بده:ws37:

به جون خودم من اصلا ساعت ندارم . تو عمرم از یه ساعت خوشم اومد میگفت 430 تومن ، نداشتم ، نخریدم و بعد اون هیچ ساعتی به دلم نمی چسبه . واسه همین اصلا ساعت نمیندازم :4564:

لینک به دیدگاه
دررررررررود....:icon_gol:نکنه شما هم عیدی میخوایی؟؟؟!!!:5c6ipag2mnshmsf5ju3:banel_smiley_4:

ارهههه عیدی موخااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام:gnugghender:

لینک به دیدگاه
ارهههه عیدی موخااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام:gnugghender:

خوب پس بشین آروم ببینیم این محمدرضا کی میاد عیدی مارو بده ؟!!!!!

:w02:

لینک به دیدگاه
kimwknjne8lovnq6ckv.jpg

عزیزم من شماره حسابم رو برات پیام خصوصی میکنم بریز تو کارتم دمت گرم خیلی خانومی :hapydancsmil::w02:

به جون خودم من اصلا ساعت ندارم . تو عمرم از یه ساعت خوشم اومد میگفت 430 تومن ، نداشتم ، نخریدم و بعد اون هیچ ساعتی به دلم نمی چسبه . واسه همین اصلا ساعت نمیندازم :4564:

من از ساعت خوشم نمییاد :hanghead:

لینک به دیدگاه
دررررررررود....:icon_gol:نکنه شما هم عیدی میخوایی؟؟؟!!!:5c6ipag2mnshmsf5ju3:banel_smiley_4:

اگه میخوای به پسرم عیدی بدی ، باید به پدرشم بدی :w02::ws3:

مگه نه مجتبی جونه بابا ؟؟؟:icon_redface:

لینک به دیدگاه
عزیزم من شماره حسابم رو برات پیام خصوصی میکنم بریز تو کارتم دمت گرم خیلی خانومی :hapydancsmil::w02:

من از ساعت خوشم نمییاد :hanghead:

سلام داهیی ....

خوفی؟

اومدی بهم عیدی بدی .....:gnugghender:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...