رفتن به مطلب

اسپم کدۀ شب عید!!

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 868
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:hanghead:

هنوز تو شُک دیروزم، اگه خونمون آتیش میگرفت چیییییی؟:4564:

گریه نکن به خیر گذشته دیگه....

من دیروز تو پمپ بنزین شوک بهم وارد شد!:4564:

ماشین بغلی ما آتیش گرفت حالا جا نبود دربریم!:icon_pf (34):

جدا ترسیدم!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
با اون چسب رو دهنت صدات در نمی یادا :w58:

:w58: :ws3:

هنوز تو شُک دیروزم، اگه خونمون آتیش میگرفت چیییییی؟:4564:

پارسال روز اول عید ما شب از خونه فک و فامیل بر گشتیم خونه، دیدیم بوی دود میاد. برقا هم روشن نمیشد. من آروم آروم رفتم دیدم توالتمون آتیش گرفته! :w58:

لینک به دیدگاه
:hanghead:

گریه نکن به خیر گذشته دیگه....

من دیروز تو پمپ بنزین شوک بهم وارد شد!:4564:

ماشین بغلی ما آتیش گرفت حالا جا نبود دربریم!:icon_pf (34):

جدا ترسیدم!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

آخه فک کن خوشحال و خندون از عید دیدنی برمیگشتیم میدیدیم خونمون خاکستر شده، هممون همونجا سکته میکردیم میمردیم :hanghead: واقعا دلم میخواد بگم خدایا مرسی که دعای قبل از تحویل سالم رو شنیدی، دعا کرده بودم مشکلاتم بیشتر از این نشه:hanghead:

لینک به دیدگاه
:w58: :ws3:

پارسال روز اول عید ما شب از خونه فک و فامیل بر گشتیم خونه، دیدیم بوی دود میاد. برقا هم روشن نمیشد. من آروم آروم رفتم دیدم توالتمون آتیش گرفته! :w58:

کجای توالت؟؟ :w58:

بابا مال ما اگه آتیش میگرفت دور و برش کلا مواد زود اشتعال زای پلاتستیکی و چوبی بود:4564:

لینک به دیدگاه
کجای توالت؟؟ :w58:

بابا مال ما اگه آتیش میگرفت دور و برش کلا مواد زود اشتعال زای پلاتستیکی و چوبی بود:4564:

هواکش روشن مونده بود، جرقه زده بود به فلاش تانکر پلاستیک، اونم شروع کرده بود به ذوب شدن، همینجوری سوخته بود، بعد آب توش زده بود بهش هی آب و آتش با هم جنگ کرده بودند که بالاخره آب برنده شد. :ws3:

منتها شانس آوردیم در توالت بسته بود! وگرنه کل خونه رو دوده برمیداشت! :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
هواکش روشن مونده بود، جرقه زده بود به فلاش تانکر پلاستیک، اونم شروع کرده بود به ذوب شدن، همینجوری سوخته بود، بعد آب توش زده بود بهش هی آب و آتش با هم جنگ کرده بودند که بالاخره آب برنده شد. :ws3:

منتها شانس آوردیم در توالت بسته بود! وگرنه کل خونه رو دوده برمیداشت! :icon_pf (34):

اونروز اومدن خونه رو بیمه آتش سوزی کنن به بابام گفتم میخوای چیکار؟ عجب خریتی کردم، جیمبو جون تو که مهندسی به من بگو ببینیم آیا سال میلادی هم سال کبیسه داره؟ آیا چرا هر سال 1 فروردین میشد 21 مارس اما امسال شد 20 مارس؟

لینک به دیدگاه
اونروز اومدن خونه رو بیمه آتش سوزی کنن به بابام گفتم میخوای چیکار؟ عجب خریتی کردم، جیمبو جون تو که مهندسی به من بگو ببینیم آیا سال میلادی هم سال کبیسه داره؟ آیا چرا هر سال 1 فروردین میشد 21 مارس اما امسال شد 20 مارس؟

نیدونم. :ws3:

گیر دادیا. نفستو بکش ، حال کن، چیکار داری امروز چندشنبه اس؟

نا سلامتی ما ایرانی هستیم. :ws37:

لینک به دیدگاه

آقای نیوترون شما خیلی روشنفکر و تحصیلکرده بودین،این کارها از شما بعید نیست؟

لینک به دیدگاه

معلومه که گیر دادم تاریخ تولدم 2تا شده :sigh:

شما ایرانی هستین من نیستم :w02:

لینک به دیدگاه
آقای نیوترون شما خیلی روشنفکر و تحصیلکرده بودین،این کارها از شما بعید نیست؟

از وقتی بازنشست شده نمیدونم چرا عین بچه ها شده، فکر کنم میره میشینه خونه و چون از ذهنش کار نمیکشه دیگه دچار فرسایش ذهنی شده، پیری و هزار دردسر، میترسم فقط آلزایمر بگیره بمونه رو دستمون :hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...