رفتن به مطلب

این شوهر منه ... زن اورده تو خونه ...!

hilda

ارسال های توصیه شده

تو همسایه های ما این مورد هست خانومه وقتایی که شوهرش مسافرته پسر می یاره ما هم می دونیم ولی جایی نگفتیم ....

خودم اگه تو همچنین شرایطی باشم احتمال می دم مشکل هم از منه هم از طرف اون

اگرچه خیانت قابل تحمل نیست ولی احتمالا تا یه تایمی میرم جایی که تنها باشم و فک کنم

طلاقمو می گیرم بی سر و صدا و حرف اضافه

برای دیگرانم دلیل طلاق رو می گم باهم اختلاف داشتیم ....

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 110
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با این که معتقدم توی هر خیانتی هرسه نفر مقصرن

ولی هرگز نمیتونم ببخشم

اگر من کوتاهی ای کرده باشم انتظار دارم رک و راست قبل از اینکه خیانت کنه بهم بگه.یا حل میشه یا زندگی مشترک تموم میشه!

ولی اگر برام ثابت بشه که خیانت شده بهم در سکوت ترک میکنم و اون آدم تا ابد از زندگیم حذف میشه!

سروصدا هم نمیکنم فقط تمام نفرتمو میریزم توی چشمام و بهش میفهمونم برام دیگه ارزشی نداره!

لینک به دیدگاه
واقعا من خودم نمیتونم درک کنم کسی ساکت بمونه

مگه میشه ادم یکی دیگه رو ببینه بعد ساکت بمونه

وقتی ببینی ارزشت واسه کسیکه دوسش داشتی و ادعا میکرد دوست داره همینقدر ناخوداگاه ارزش اونم برات ازبین میره اونوقته که دیگه برات اهمیتی نداره....

مطمئن باش صدای اون یه سیلی تا اخر عمر تو گوشش میمونه!

لینک به دیدگاه

هیچ چیزی نمیتونه توجیه و توضیح خیانت باشه !

حتی اگر من در زندگی مقصر باشم باز هم دلیلی برای خیانت نیست ، طرف مقابلم میتونه بیاد و بگه از زندگی چه میخواسته ک من نتونستم فراهم کنم و در نهایت جدایی و بعد بره هر غلطی دلش خواست کنه! (279).gif

بحث بخشیدن و نبخشیدن هم نیست! من ممکنه ببخشم ولی هرگز فراموش نمیکنم ، همین باعث میشه که دیگه ادامه زندگی مشترک امکان نداشته باشه

پس در نهایت ترکش میکنم برای همیشه!:ws37:

لینک به دیدگاه

ببخشین ولی دختره خیلی خواب بوده که کار به اینجا کشیده من فک میکنم آدم خیلی زود تر از اینکه کار به این مراحل برسه ی حدسی میزنه که همسرش چیکارس ..

خیلی جای بحث داره ...

اصلا چرا باید این اتفاق بیفته ؟

چجوری تا حالا متوجه نشده؟

من فک میکنم نذارم هیچ وقت به اینجا برسه :w16:

لینک به دیدگاه
ببخشین ولی دختره خیلی خواب بوده که کار به اینجا کشیده من فک میکنم آدم خیلی زود تر از اینکه کار به این مراحل برسه ی حدسی میزنه که همسرش چیکارس ..

خیلی جای بحث داره ...

آفرین:ws37:

لینک به دیدگاه

پس از اطمینان از اینکه حتما خیانتی در کار بوده وناشی از سو برداشت من نیست بی سروصدا و بسیار محترمانه طلاق ...

جدایی نادر از خانوم :ws3:

لینک به دیدگاه
بخشش زمانی معنی پیدا میکنه که یه اشتباه بزرگ بخشیده بشه همه چیز قابل بخشیدنه.حتی خیانت

دلیلی که برای خیانت آورده میشه اکثرا توجیهه نه توضیح من برای آدمها احترام ویژه ای قائلم و در مقابل هم این رو انتظار دارم.... خیانت بزرگترین بی احترامی به تعهد رابطست.

اگر من شخص مقابلم رو خیلی دوست داشته باشم که تمام فکر و ذهنم رو به خودش مشغول کرده باشه مثل همسر و تمام موارد زندگیم رو با اون به اشتراک بذارم دلیلی نمیبینم این حق رو متقابل خواهان نباشم.

و اگر ببینم کسی به این تعهد و دلبستگی توهین میکنه نمیتونم لحظه ای دیگه در کنارم داشته باشمش. ترک کردن به معنای اینه که عشق و احساس و محبتم رو از اون دریغ میکنم.

و حاضر نیستم سرمایه های عاطفیم رو خرج آدمی بکنم که به راحتی اسیر هوسش میشه.

کسانی که بعد از فهمیدن خیانت همسرشون در کنارشون باقی میمونن مطمئنا اگر طرف مقابل رو هم ببخشن هیچوقت فراموش نمیکنن.

لینک به دیدگاه

خیانت بخشش نداره...

حتی اگر ببخشم طرف رو تا آخر عمر به یه چشم دیگه نگاش می کنم ولی خوب اگر مشکلی هست بهتره قبل از اینکه این اتفاقات بیوفته راجع بهش حرف زده بشه ولی همین که خیانت بشه دیگه تمومه حتی اگر من هم مقصر بوده باشم باید بهم میگفته قبلش.....

لینک به دیدگاه

خیلی جای بحث داره ...

عزیزم این اتفاق دلیل بر نا آگاهی اون زن نیست ممکنه زمانی من ازدواج کنم من عاشقه همسرم باشم اما این اقا به طور مخفی حتی طوری که خانوادشم نمیدونن تو کار خلاف باشه خب من کفه دستمو بو نکردم که بگم اینطور میشه این خانم هم همینطور همه ی اینا بستگی به شخصی داره که بهش اعتماد شده وقتی اون شخص اینقدر راحت سواستفاده میکنه نمیشه بگیم اون خانم خواب بوده...

اینکه ممکنه هرسه نفر مقصر باشن درسته شاید اون اقا از خانمش کم توجهی دیده ولی هیچ دلیلی برای خیانت نیست...

لینک به دیدگاه
دلیلی که برای خیانت آورده میشه اکثرا توجیهه نه توضیح من برای آدمها احترام ویژه ای قائلم و در مقابل هم این رو انتظار دارم.... خیانت بزرگترین بی احترامی به تعهد رابطست.

اگر من شخص مقابلم رو خیلی دوست داشته باشم که تمام فکر و ذهنم رو به خودش مشغول کرده باشه مثل همسر و تمام موارد زندگیم رو با اون به اشتراک بذارم دلیلی نمیبینم این حق رو متقابل خواهان نباشم.

و اگر ببینم کسی به این تعهد و دلبستگی توهین میکنه نمیتونم لحظه ای دیگه در کنارم داشته باشمش. ترک کردن به معنای اینه که عشق و احساس و محبتم رو از اون دریغ میکنم.

و حاضر نیستم سرمایه های عاطفیم رو خرج آدمی بکنم که به راحتی اسیر هوسش میشه.

کسانی که بعد از فهمیدن خیانت همسرشون در کنارشون باقی میمونن مطمئنا اگر طرف مقابل رو هم ببخشن هیچوقت فراموش نمیکنن.

ادما زنده هستن تا اشتباه کنن

لینک به دیدگاه

شبیه این شرایط رو منم دیدم

طرف حامله بود...شوهرش گفت میره ماموریت، اونم رفت خونه پدرش یه روز میاد وسیله ای از خونه برداره و وارد که میشه ..........

بلافاصله میره خونه پدرش و الان پسرش مدرسه میره، بیشتر از 6 سال از این ماجرا گذشته نه تونسته این موضوع رو اثبات کنه تو دادگاه نه تونسته هیچ کدوم از حقوقش رو بگیره و نه طلاقش رو!!

خانواده مرد هم جانب پسرشون رو دارن کاملا!! و با وجود ثروت زرنگی کردن و مرد هیچی به نام خودش نکرده تا مهریه و... نتونه طلب کنه

من فقط دلم به خاطر اون بچه میترکه:hanghead:

من نمیدونم چی کار میکنم...به خاطر همین مشکلات و خیلی مسائل شبیه این به نظرم اصلا سمت ازدواج نرم بهتره...اگه این اتفاق افتاد فکر نمیکنم بتونم کنار بیام...

لینک به دیدگاه

زنه رو از طبقه 12ام پرت میکردم پائین..مرده رو هم میبستم به صندلی بنزین میریختم روش آتیشش میزدم نگاش میکردم دلم خنک شه...

اگه کسی بخواد با این موضوع کنار بیاد اسم این زندگی دیگه زندگی نیست بعد ازین...بلکه بردگیه...و طرفی که کم میاره بازم باید انتظار تکرار این کارارو داشته باشه..!

لینک به دیدگاه

ولی میخوام نظر شما رو بدونم .... اگه بیاین خونه و طرفتون رو با کسی ببینین عکس العملتون چیه ؟

چه مرد چه زن ... طلاق میگیرین ؟

با کمی قهر و دعوا حل میشه ؟

حق السکوت میگیرین ؟

بقیه رو خبر میکنین ؟

با سکوت ترکش میکنین؟

یا ..... ؟

عنصره خيانت از نظر من يك گناه غير قابل بخششه ...كسي كه قدر همسرش رو نميدونه همون بهتر كه بره با همونايي كه ...

البته نميشه فقط مطلقا شخص خائن رو مقصر دونست ...زن و شوهر بايد در مورد نارضايتي هاشون نسبت به هم بايد صحبت كنن و در صدد رفعش باشن نه چنين كار كثيفي رو بكنن

اما من چون از خودم كاملا مطمئنم . در مقابل صداقت و پاكيم اگر چنين حركتي رو ببينم حتي بدونه لحظه اي نگاه با سكوت واسه هميشه ازش جدا ميشم و با چنين آدم بي ارزشي زندگي نخواهم كرد....

مرسي بابت تاپيك خوبتون:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...