رفتن به مطلب

این شوهر منه ... زن اورده تو خونه ...!

hilda

ارسال های توصیه شده

ازدواج یک قرارداد کاملا رسمی که نسبت به یک نفر متعهد میشی که همیشه در هر صورتی بهش وفادار بمونی. خیانت فسخ کننده این تعهد .من خودم نمیدونم اگه کسی یک همچین پیمان محکمی رو شکست بازم باهاش زندگی می کنم و دوباره باهاش پیمان جدیدی میبندم یا نه، ولی اگر موندم مسلما پروسه بخشش طولانی رو باید طی کنه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 110
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من زیاد از این چیزا شنیدم.. به واقعیت... هم دیدم. ولی اکثرا به خصوص خانومها زود تصمیم میگیرن و طلاق میگیرن و پشیمون میشن..

باید از اینجور آدمها گذشت.......... انگار وجود ندارن.... به لیاقتت نگاه کن..... بعدتصمیم درست رو میگری.

لینک به دیدگاه

خب وقتی بفهمی تمام چیزهایی رو که یه زمانی یه نفر در موردت ادعا می کرد حالا داره به کس دیگه میگه چیکار می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه پشیمونییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w000:

هم خانوم ها و هم آقایون اینکارو میکنن............:w000:

لینک به دیدگاه

من فكر ميكنم بايد به خودت رجوع كني. اگه خيانت طرف به خاطر اشكالات خودت نبوده، حق داري هركاري بكني ولي با دادو فرياد زدن مشكل حل نميشه. تو جامعه ما اولين چيزي كه ميگن اينه كه طرف چه مشكلي داشته كه شوهرش بهش خيانت كرده.

مردو زني كه نشه بهشون تكيه كرد به درد ادامه زندگي نمي خورن.

لینک به دیدگاه

اینم حرفیه..................:ws38:

بهش فکر نکرده بودم................:ws52:

نظرم عوض شد........حرفت منطقیه.................:w16: ولی امیدوارم تحت اینجور شرایط آدم فکرش درست کار کنه و تصمیم درست رو بگیره...........

منظورم اینه که کنترل خودشو از دست نده.................

پس بی صدا ترکش می کنم............:sad0:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
...پسره هی میگفت اینا مال زیاده روی هاته تو خوردن .... دختره یه جواب دیگه میداد...!

.

.

.

ولی میخوام نظر شما رو بدونم .... اگه بیاین خونه و طرفتون رو با کسی ببینین عکس العملتون چیه ؟

چه مرد چه زن ... طلاق میگیرین ؟

با کمی قهر و دعوا حل میشه ؟

حق السکوت میگیرین ؟

بقیه رو خبر میکنین ؟

با سکوت ترکش میکنین؟

یا ..... ؟

یعنی دختره مست کرده بوده و خبری از خیانت نبوده؟!!!

خیانت یه چیز رو در مورد طرفم به من میفهمونه، اینکه عاشقم نیس، عشقی در میون نیس؛ و من بدون عشق با کسی زندگی نمیکنم، اما اگه بچه داشته باشم باید بیشتر فک کنم...

لینک به دیدگاه

باید دلیلشو بدونم.

من کم گذاشتم یا اون عوضی بوده.

اگه من کم گذاشتم و اون میخواد به زندگیمون ادامه بدیم و درستش کنیم خب ممکنه ادامه بدم البته بعد از یه سری اقدامات،مثلا یه مدت تنها باشم تمام زندگیمونو مرور کنم ببینم کم گذاشتم یا نه بعد که آروم شدم باهم حرف بزنیم تنهایی بعد در حضور یه مشاور حرف بزنیم.اگه من مقصر نبودم باید بهم ثابت کنه که ارزش گذشت و موندن منو داره و میتونه همه چیزو جبران و درست کنه و همچین اتفاقی دیگه نمیفته.اما اگه عوضی باشه فقط طلاق.

واقعا اتفاق بدیه.امیدوارم یه روزی همه ی زوجا انقد درک داشته باشن که اگه مشکل و کمبودی بود با حرف حلش کنن و اگه نشد طلاق بگیرن نه اینکه خیانت کنن.

من مشابه این حرکتو از چنتا زن دیدم.:hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...