رفتن به مطلب

این شوهر منه ... زن اورده تو خونه ...!

hilda

ارسال های توصیه شده

میدونید......من این حرفو زدم اما........................!هر کاری تو این دنیا علت داره....چه قابل قبول،چه غیرقابل قبول.....!

خیانت خانوم ها بیشر عاطفیه وخیانت آقایون جنسی....!چون تعریفشون از ابراز وتمایل به صمیمیت فرق داره....!وباید بگم اقایون نسبت به خانوم ها نسبت به بیان احساسات حساس ترند ...اما دربیان احساسات ضعیف تر.....!بعضی خانوم ها زمانی همسرشون خیلی ابراز احساسات نمیکنه،میتونن درک کنن یا کوتاه بیان و....!!!اما اکثر خانوم ها همانطور که ابراز احساسات میکنند،خواستار شنیده احساس آرامش بخش همسرشون هستند....!وقتی این نیاز اونها برآورده نمیشه،کمی حساس میشن،خب راه حل برای این کار زیاده...من خودم به شخصه عاشق شنیده احساس طرف مقابلم هستم،اماوقتی تواین کار ضعیف باشه کلی ربیان و....کار میکنم ومیدونم که موفق میشم وشدم.....!

اما این یه راه زمان بر ویه کمی سخته ....وراه حل اسونش خیانت عاطفیه وگرایش به نفرسومی که این نیاز روبرطرف یکنه!!

آزمایشات نشون داده مرد هایی که دربیان احساساتشون ضعیف ترند،حسس تر از بقیه آقایون هستند......!!وقتی مردی ببینه زنش دیگه بهش ابراز احساسات نمیکنه و.....درتنیجه اونم به نفرسوم دیگه ای گرایش پیدا میکنه....!!من این مطالبو با کلی مطالعه پیدا کردم.....!!!!!!وبه این موضوع ایمان دارم......!

خانوم های محترم ....تا میتونید به همسرتون ابراز احساسات کنید وروی بیان وحرف زدنش کار کیند تا به نتیجه برسید...سخته ولی ممکنه......ولی بعدش اگه باوجود این تلاش بازم دیدید خیانت کرد....همون چا از طرف من چشاشو دربیارین.....!!!!!

فهیمه:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 110
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

میدونید......من این حرفو زدم اما........................!هر کاری تو این دنیا علت داره....چه قابل قبول،چه غیرقابل قبول.....!

خیانت خانوم ها بیشر عاطفیه وخیانت آقایون جنسی....!چون تعریفشون از ابراز وتمایل به صمیمیت فرق داره....!وباید بگم اقایون نسبت به خانوم ها نسبت به بیان احساسات حساس ترند ...اما دربیان احساسات ضعیف تر.....!بعضی خانوم ها زمانی همسرشون خیلی ابراز احساسات نمیکنه،میتونن درک کنن یا کوتاه بیان و....!!!اما اکثر خانوم ها همانطور که ابراز احساسات میکنند،خواستار شنیده احساس آرامش بخش همسرشون هستند....!وقتی این نیاز اونها برآورده نمیشه،کمی حساس میشن،خب راه حل برای این کار زیاده...من خودم به شخصه عاشق شنیده احساس طرف مقابلم هستم،اماوقتی تواین کار ضعیف باشه کلی ربیان و....کار میکنم ومیدونم که موفق میشم وشدم.....!

اما این یه راه زمان بر ویه کمی سخته ....وراه حل اسونش خیانت عاطفیه وگرایش به نفرسومی که این نیاز روبرطرف یکنه!!

آزمایشات نشون داده مرد هایی که دربیان احساساتشون ضعیف ترند،حسس تر از بقیه آقایون هستند......!!وقتی مردی ببینه زنش دیگه بهش ابراز احساسات نمیکنه و.....درتنیجه اونم به نفرسوم دیگه ای گرایش پیدا میکنه....!!من این مطالبو با کلی مطالعه پیدا کردم.....!!!!!!وبه این موضوع ایمان دارم......!

خانوم های محترم ....تا میتونید به همسرتون ابراز احساسات کنید وروی بیان وحرف زدنش کار کیند تا به نتیجه برسید...سخته ولی ممکنه......ولی بعدش اگه باوجود این تلاش بازم دیدید خیانت کرد....همون چا از طرف من چشاشو دربیارین.....!!!!!

یه چیزی میگی ها:w000: چه ربطی داره؟ کسی که بخواد خیانت بکنه ؛ به این حرفها مداوا نمیشه

نمیگم که حرفهای به کل نادرستی گفتی ولی شاید در مورد ده درصد از خائن ها درست باشه

البته من واقعا نظرم اینه که مرد هرگز خیانت نمیکنه اون نامرده که خائنه

واقعا کسانی که خیانت میکنن رو در نظر بیاریم : اونایی که یه جورایی کمبود دارن بیشتر خیانت میکنند چه به همه به خانواده به جامعه به شغل به همکار به همسر/شوهر. جنسیتشون هم فرق نداره/ مثل معتتاد ها که یه دلیل الکی واسه اعتیادشون میارن. میگم دلیل الکی چون دلیل واقعی مال کسیه که دست و پاش رو ببندن بهش مواد بزنن یا بریزت سرش بهش تجاوز کنن. اون موقعه جامعه مقصره و اون شخص بی گناهه

خیلی هامون مردهایی رو میشناسیم که تا پیری یا آخر عمرشون به پای همسر بیمار یا بیریخت یا بدزبون یا نازا یا....... خودشون موندن

و در عوض کم ندیدیم خانمهایی که شغل و درآمد خوب و زیبایی و فرزندان از همه نظر عالی اخلاق تووووووووپ و کلی امتیاز دیگه داشتن کلی هوای شوهرشون رو داشتن حتی شوهره چندین بار گفته ازین زن بهتر گیر کسی نمیاد ولی همین خانم ها متاسفانه,خیانت دیدن

اصولا خیلی ها خانم /آقا ؛ بی جنبه یا خود کم بین یا جوگیر یا اونقدر پست و حیوون(ببخشید دور از جون) هستن که واقعا دلیلی برای کارهای زشتشون نیست

یه چیز دیگه

خیلی از دوستان گفتن اون دختر رو که با شوهره ؛ ببینن موهاشو میکشن بلایی به سرش میارن یا.....

ولی من به اون دختر کاری ندارم من میگم اون شوهر باید سنگسار بشه. چطور همسر باید پاک بمونه و خودشو از گرگها و شغالها حفظ کنه ولی شوهر میتونه خودش گرگ باشه؟این عدالته؟ فقط اون زن خیابونی گناهکاره؟کسی که دنبال زن خیابنی میافته و بهش بال و پر میده ؛ خیلی مرد تشریف داره؟

مرد واسه خودش ارزش قائله. مرد باشخصیت کم نداریم. مردی که چندشش میشه به هر زن یا دختر زیبایی نگاه کنه حتی؛ مردی که با هرکسی به آسونی هم کلام نمیشه . به هر جنس مخالفی تو تاکسی و.... نمیچسبه . به هیچ خانمی متلک نمیگه.

پسری که مادرش رو دوست داره , مرد بار میاد و پسرهای بچه ننه بیشتر به نامردی گرایش دارن

خدا کنه همه ی پسرهای سر زمین من , مرد بشن

لینک به دیدگاه

من از خدا میخوام هیچ وقت برام پیش نیاد اگه خدایی نکرده پیش اومد برای همیشه ترکش میکنم چون خیانت قابل بخشش نیست.

چون مرد که یک بار خیانت کنه بار دیگه راحت تر میتونه خیانت کنه و به طور حرفیه. و به این خاطر ازش جدا میشم و جون ارزش زندگی با من و خودش رو ندونست

لینک به دیدگاه

:smiley (18):

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
چیه؟!این ینی اینکه میخوای بیشتر برات توضیح بدم یا قیافه حق به جانبیه...؟!

یه ملت واسه توضیحات تخصصی میان پیش من

این شکلک واسه اون مطالعاتیه که کردی :ws28: 4 تا دونه از سلولای مغزش کار میکنه اونام رو هم بردی رو چی کار گرفتی .... بشین تحقیقای درسیتو انجام بده دخترررررر :ws3:

لینک به دیدگاه
یه ملت واسه توضیحات تخصصی میان پیش من

این شکلک واسه اون مطالعاتیه که کردی :ws28: 4 تا دونه از سلولای مغزش کار میکنه اونام رو هم بردی رو چی کار گرفتی .... بشین تحقیقای درسیتو انجام بده دخترررررر :ws3:

چه تحقیقی واجب تر از تحقیق ازدواج؟!!!!!!

آدم با یه آینده ازوداجی خوبم میتونه تحقیقات درسیشو انجام بده اما با یه شوبر بد تمیتونه که................

لینک به دیدگاه
چه تحقیقی واجب تر از تحقیق ازدواج؟!!!!!!

آدم با یه آینده ازوداجی خوبم میتونه تحقیقات درسیشو انجام بده اما با یه شوبر بد تمیتونه که................

اگه میخوای درس بخونی دور ازدواج خط بکش و بلعکس

این تز ها رو از کجا میاری :ws52:

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

شاید هیشکی این پستو نخونه....امید وارم کسی نخونه.....من که فعلا شوهر ندارم اما معشوقه دارم....یه معشوقه که به خاطرش دست رد به سینه خیلی ها زدم....

یه روز که از همه بریده بودم وحس مرگ میکردم،روزی که فک میکردم دیگه هیچ پناهی چز خونه دوستم ندارم....زمانی که تنهایی همه وجودم گرفته بود...رفتم خونه دوستم که آروم شم....رفتم خونش لباس بیرونی هامو در آوردم و نشستم رو مبل...داشت بارون می مومد و هوا تقریبا تاریک شده بود وداشت شب میشد...یهو گریه شروع شد...

ناگهان صدای در اومد ومن با این امید که رفیق تنهایی هام اومد تا منو اروم کنه که دیدم لب به لب یه دختر اومد تو خونه........

اونجا بود که زندگی روم خراب شد....

اون اونقدر غرق بوسیدن بود که حتی منو با قیافه مبهوت و شکسته ام ندید.....نفسم بالا نمیومد...آرزو میکردم خواب باشم....اما نبودم....رفتن تو اتاق خواب...منم که بدنم دیگه نای ادامه نداشت به سختی سویی شرتمو پوشیدم و اروم آروم وبا قدم های شکسته رفتم بیرون....داشت بارون میومد..هوا گرگ ومیش شده بود اما من هیچ تعلقی به فضا نداشتم....نمیدونم کفشامو پوشیدم یا نه...هیچ دردی ،هیچ سردی ای ،هیچ خیسی هیچ حسی نداشتم.....وقتی رسیدم سر خیابون تنها دو صدا یادمه....صدای فریادی که داد میزد ومیگفت :نه ...فهیمه...نههههههه...وصدای بوق یه ماشین....

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

خیلی ناراحت نشید بابا ...اینا همش زاده مغزم بود....اگه معشوقم بهم خیانت کنه سرشو می برم میفرستم واسه مامان جونش....

لینک به دیدگاه

همونجا خودمو میکشم...

اگه زنده موندم خودش طلاقم بده،

چون نمیخوام ریختشو ببینم دادگاهم نمیرم.

خیلی این اتفاق واسم سنگینه،

حتی فکر کردن بهش آزارم میده!!!

لینک به دیدگاه

کاری که انجام دادم. فقط گفتم چرا؟ اشکام بی اختیار میومد. جالب این جاست اونم گریه میکرد. البته برا من خیلی توضیح داد. قضیه چیزی نیست که تو فکر میکنی. ولی هیچ چیز منو راضی نمیکرد. شاید تا ماهها بدترین کابوسم شده بود. تا مدتها بخاطر این که چشمم بهش نیفته از خونه بیرون نرفتم. بعدم برا همیشه از شهرم رفتم. نه بخاطر خیانت اون بخاطر خورد شدن غرورم. چون من از همه چی گذشتم برا رسیدن بهش خودشم میدونست چقد دوستش داشتم . ولی از اون لحظه برام مرد واقعا مرد. الان برام شده یه آدمی که یه زمانی خاطرات خوبی باهاش داشتم. این قضیه رم بگم اگه کسی شوهرش یا نامزدشو بشناسه مطمئن باشین میفهمه داره خیانت میکنه. من از چند وقت قبلش فهمیده بودم. ولی نمیدونستم رابطه در چه حدیه 1 سال تحمل کردم بعدم وقتی برام ثابت شد تمومش کردم. البته شاید به قول خودش رابطه اون جور که من فکر میکردم نبود. خدا داند............

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
نه به شرایط فعلی جامعه ربطی نداره...

اگه بخوای مطابق شرایط جامعه بگی که فکر کنم هر جور هم که بخوای تصور کنی آخرش خانم ها محکوم خواهند شد تا مردهاو من باید بر این اساس کلی شلوغ پلوغ کنم...:hanghead:

ولی نه،این عقیده هست..همونجور که شما میگی من خانواده ام رو در جریان میگذارم،منم مخالفش رو انجام میدم و بی سر و صدا تمومش میکنم ...

:ws38:

فکر میکنم :banel_smiley_4:

فکر کردنت تموم شد

یه روحانی بودها به زنش خیانت کرد زنش یه حرکت جالب انجام داد برای اینجور مواقع تنها راه همینه و بس:whistle:

یه آفتابه بود و اسید خالص

و دیگر هیچ:w02:

اینجوری دیگه تا آخر عمر نمیتونه هیچ خلاف دیگه ای بکنه .........

راه دیگه نداره التماس هم نکنید آبروشم نمیره

حتی روش نمیشه بره دکتر

بسوزه تا ابد

هرچند بشدت از اسید و اسید پاشی تنفر دارم ولی خیانت جوابش چیزی بهتر از این نیست:banel_smiley_4:

احسنتتتتتتتتتتتتتت

پاسخ من یه کمی با همتون فرق داره.........! چون من خیانت به یکی از نزدیکامو با چشم خودم دیدم.......!

پسر ها فقط به درد دوستی میخورن.......یه مدت اسکلشون کنی.............بعدشم بذاری بری....تو خماریت بمونن.....آقایون محترم ناراحت نشن.......هیچ کدومشون لیاقت اینو که باهاشون زیر یه سقف زندگی کنی رو ندارن.............!(من خیانت مردی به زنش رو با جشمای خودم دیدم که زنه هیچی برای مردش کم نذاشته بود)

دوما اگه به اجباز خانوادم ازدواج کنم.......اگه یهورفتم دیدم که به به ..........یه خبر هایی هست،اولش زنگ میزنم123بعدشم خوووووووووب تا اخرش نگاهشون میکنم..........!بعدشم یه فیلم با موبایلم......!در کمال خونسردی.......بعدشم با کمال خونسردی وقتی کارشون تموم شدمنو دیدن یه نگاه خباثت بار(استادم تو خباثت بازی)وفورا خارج میشم از خونه.......در اخرهم چون مدرک دارم تمام کارهای قانونی وحق وحقوق......بعدشم تنهایی رو عشقه......!

در ضمن،من تا 5سال اول تا مطمئن نشم به اصطلاح همسرم واقعا مرده (که فکر نمیکنم)از بچه خبری نیست.....!

یه سرچ کن همسر دوم

دقیق تر بگم وبلاگ زنی که همه ی اعتمادشو باخت رو بخون اونوقت متوجه میشی با یکی ده سالم زندگی کنی ممکنه خیانت کنه:sad0:

اون نظر سابقم بود الان فکر کنم همونجا بشینم گریه کنم:4564:

لینک به دیدگاه

درود...ممنونم از دوستی که بنده رو به این تاپیک دعوت کردن...:icon_gol::icon_redface:

.

.

.

ایمان دارم..هر نظری الان اعلام کنم...مثه توفِ سربالا می مونه که در صورت قرار گرفتن تو این موقعیت دشوار بر سر خودم فرود می آد...

نمی گم همه ی اتفاقات رو باید تجربه کرد تا دید که چه ری اکشنی رو نشون می دی...

ولی کسی که هنوز درکی از دوست داشتن های حول محور عشق نداره...نمی تونه نظر پخته ای رو بده...:icon_redface:

گاهی عشقت اینقد بالاست نسبت به طرف...که امکان داره از زور شوک خودت سکته کنی و بیافتی قبل از اینکه هر اقدام دیگه ای انجام بدی...

شایدم..آروم و بی صدا در رو ببندی و هیچ وقت هم پشت سرت رو نگاه نکنی...

شایدم اصلا انتظارش رو داشته باشی...بری و ری اکشن بدی نشون بدی که بعدا پشیمون بشی...

و هزاران هزار اتفاق دیگه ای که می تونه بیافته...

.

.

.

ولی من فکر می کنم همیشه عشق و محبتی که بر پایه ی شناخت درست شکل بگیره و با درک متقابل ازش محافظت بشه...غالبا به این انتها نمی رسه...

همیشه من در این موارد به پیشگیری قبل از درمان اعتقاد دارم...:icon_redface:

ولی حتی با وجود روحیه ی مسالمت آمیزی که از خودم سراغ دارم...به خودم این اجازه رو نمی دم که از الان بگم...سرم رو می ندازم پایین و در رو پشت سرم می بندم....یا حتی امکان اینکه ری اکشن بدی که تا حالا از خودم سراغ نداشتم رو نشون بدم رو هم رد نمی کنم....چون روزگار بدترین ممتحن هست...:icon_redface:

اصولا در این مواقع روزگار ...بد تو رو به آزمون می زاره...مخصوصا زمانی که ادعای چیزی رو می کنی که تجربه نکردی...و در موقعیت مشخص میشه که نبودی اونکه می گفتی...

پس من محتاطانه عرض می کنم...من سعی می کنم با شناخت عشق رو بپذیرم و با درک متقابل محافظتش کنم...تا چنین رویدادی اصلا پیش نیاد..:icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...