رفتن به مطلب

از پست های کدوم کاربر بیشتر خوشتون میاد؟

Fakur

ارسال های توصیه شده

از کسایی که با خوندن پستهاشون باعث بشن ذهن خاک خوردم یکم گردگیری بشه خوشم میاد

کسایی که سعی نمیکنن بالاتر از اونچه که در واقعیت هستن جلوه کنن

آدمهایی مثل آرش... و هوتن

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 130
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منم از پست ها اسی وافن و نیترون خیلی خوشم میاد البته پستهای همه بچه ها تو انجمن خوب هست و ارزش خوندن داره حتی اگه کپی پیست باشه

من خودم به شخصه همه پستهایی که یا قوت سفید میزنه رو میخونم چون به نجوم و ستاره ها خیلی علاقه دارم:a030:

لینک به دیدگاه
درود

يكسري دوستان هم هستند كه در تالار هاي تخصصي فعاليت چشمگيري دارند كه معمولا كمتر شناخته شده هستند

به شخصه به عنوان كوچكترين عضو تالار مكانيك دست تك تك دوستاني كه در اين تالار فعال هستند را بر ديدگان خويش مي گذارم و موفقيت روز افزونشان را آرزومندم

------------------

با تشکر از حضور شما : لطفا اگه مایل بودید اسامیشونم بگید تا ازشون تقدیر بشه.مرسی

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز یک سری پستها حذف شد لطفا اینجا نظر ندید که چرا پستهای فلان کاربر رو دوست ندارید و آنالیز کنید چون توهین محسوب میشه لطفا دیگه تکرار نشه چون مجبور به بستن تاپیک میشم:a030:

لینک به دیدگاه

خب الان یادم نیست ولی اونایی که یادمه میگم:

sanazبعضی از حرفاش عالیه

negariمنتقد خوبیه

elromanپستاشو میخونم خندم میگیره نه اینکه مسخره کنما منظورم اینکه پستاش بامزس!

ماهرخی روحیش عالیه و همچنین خواهرش

عطربارون خیلی مهربونه و شیطون

spowروشنفکره

و گاهی اوقات فکور

فروغ جوابای کوبنده ای میده

فاطیمامهربونه

ونوس خودمونیه

شقایق پستای +18 هاش خیلی باحاله

پری دریایی تو تاپیک گاه نوشته هاش عالی مینویسه!

اگه بازم یادم اومدم میگم:ws3:

لینک به دیدگاه

هروقت که میام پست های اغلب بچه ها را میخونم حالا درسته کم تشکر میکنم اما سعیم بر اینه که بدون پیش داوری و قصاوت به نوشته ها دوستان نگاه کنم نگم چون فلانی گفته پس باید خوند و چون اون گفته نخونم البته بعضیا خاص تر مینویسند اما نه اونقدر که باعت بشه تفاوت گزاشت میشه گفت تقریبا همه در یک سطح هستند با اندک تفاوت های جزیی .

اما یه سوال دلیل زدن این تاپیک ها از لحاظ روانشاسی چی میتونه باشه ؟ اگه اشتباه نکنم قبلا اسپو هم همچین تاپیکی داشت"کی رو دیوار شما یادگاری نوشته " فک کنم

لینک به دیدگاه

به نظرم دارید تا حدودی بی انصافی میکنید. ترور شخصیت افراد از طرف هرکسی ناپسنده. اینکه آقای فکور هدفش چی بوده از زدن این تاپیک یا هر تاپیک دیگری به خودشون مربوطه، بعد اینکه گفتن هدفشون چی بوده، شما اهداف دیگری رو متوجه میشید یا فکر میکنید که متوجه شدید هم به خودتون مربوطه. من یکی که وقتی عنوان تاپیک رو دیدم این چیزایی که دوستان بیان کردن اصلا به ذهنم خطور نکرد. در هر صورت به نظرم این بحث ها جو اینجا رو متشنج (از نوع بد) میکنه. من نوعی نمیام اینجا که برداشتهای شما رو از پستای همدیگه بخوونم، میام که با دیگرانی همفکر یا غیر همفکر تبادل نظر کنم بلکه چیزی به من اضافه بشه. به نظرم جو نواندیشان داره با باندبازی ناخوشایند میشه.

لینک به دیدگاه
بیاد قدیما ......

نگين...NeGiN سبز

erick

hamid15

iceman10

persian_kb سبز

سرمد حیدری

mohammad 87 سبز

takotanha

مهندس خوش فکر

vurojak

zzahra

پری سبز پری دریایی

شقایق21

waffen

Mostafa United

*setareh66*

A.R-KH-A

میرحسین‏

mehrshad53‏ و سایر یوزر هاش

sara-afshar‏

vahid2007

Fo.Roo.GH

mohammadreza_سبز

Matrix

greenhope

m0nire

آیهان

archi_arch‏

Soofia

ofakur‏

MaFia

!...‏

haj morteza‏

میلاد و سایر یوزر هاش

YAGHOT SEFID

ayhann

spow‏

danielo

Atishpare_Shahi

یه سری اسما رو بردی واقعا دلم میخواد بگم یادش بخیر

نگين...NeGiN سبز

archi_arch‏

Soofia

بچه های معماری رو چقدر اذیت میکردیم ... گفته بودم معماری همون عمرانه که نقاشیش بیشتره ! بعد یکیشون (سوفیا) گفته بود اگر یه روز از عمرم باقی مونده باشه یه جا پیدات میکنم و از یه ساختمون 13 طبقه پرتت میکنم پایین:whistle:

و همینطور haj morteza‏ که واقعا خاطرات خوبی داشتیم ... حاجی تو مسابقه خوشکل ترین پسر انجمن اول شد:ws3:

------------------

من تو انجمن از همه چیز یاد گرفتم .. اسم هم نمیبرم واقعا زیادن کسایی که دوست دارم پست هاشونو بخونم

اما یه چیزی که میخوام بگم در مورد خودمه :ws3:

از قدیم الایام اونموقع ها که کوچیک هم بودم پست میدادم ... نمیدونم چرا یه سری بهم آلرژی داشتن ... اما من همیشه این حسو داشتم که خیلی دوسم دارن :w58:

لینک به دیدگاه
یه سری اسما رو بردی واقعا دلم میخواد بگم یادش بخیر

نگين...NeGiN سبز

archi_arch‏

Soofia

بچه های معماری رو چقدر اذیت میکردیم ... گفته بودم معماری همون عمرانه که نقاشیش بیشتره ! بعد یکیشون (سوفیا) گفته بود اگر یه روز از عمرم باقی مونده باشه یه جا پیدات میکنم و از یه ساختمون 13 طبقه پرتت میکنم پایین:whistle:

و همینطور haj morteza‏ که واقعا خاطرات خوبی داشتیم ... حاجی تو مسابقه خوشکل ترین پسر انجمن اول شد:ws3:

آره

مسبب اون مسابقه هم نگین بود

پسرا رو مجبور کرد عکس بدن :ws3:

جا داره از آمنه هم یاد کنم a_m68:ws37:

لینک به دیدگاه

پست هایی که ارتباطی با راستا و محور تاپیک نداشت حذف شدند. لطفا هرگونه بحثی خارج از محور تاپیک را در تاپیکی جداگانه بدون نام بردن از شخصی استارت کنید.

در خصوص مدیرت تالار هم هر نظر، انتقاد و یا پیشنهادی دارید در دفتر تالار آزاد مطرح بفرمایید. باتشکر :icon_gol:

لینک به دیدگاه

اما تاپیک تخصصی مکانیک:

مهندسین:

همه ی دوستانی که پست گذاشتن و برای من تازگی داشت:ws37:

...کسی رو ندیدم که از کمبودی رنج نبرد حال منشا این کمبود خودش بود جامعه بود اطرافیان بود... اصلا بدون کمبود حرکتی وجود نخواهد داشت... پس نظر دهید:w000:

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

تا حالا طبق برآیندی که داشتیم،این آقاهه هست قبلا رنگش سبز بود،کی بود؟!:whistle:...بگو آره ....آره خودشه....همون که خیلی آروم و بدون سر و صدا تمام تاپیک های خوابیده رو بیدار می کنه...:w02:

دیگه مشخص شد دیگه....اسپو....پست هاشون مغذی هست:ws3:زیادی کتاب می خونن فک کنم واسه همینه،فک کنم باید براشون طرح هدف مند کردن خوندن کتاب گذاشت:ws3:(بازی بازی با دم شیرم بازی:whistle:)

در مقام بعدی این خانوم مدیر اسبق هست تازه دوباره برگشتن:ws3:واسش جایزه گذاشته بودن:whistle:آخرم جایزه رو خودشون بردن:ws3:شیرین می نویسن و بی شیله پیله:ws37:

در مقام بعدی خانوم مدیر تالار خودمون......نگاه نکن الان به رشته ام:banel_smiley_4:...نگاه کن به عنوان کاربریم:ws3:.....پست های نهال خانوم:ws37:(با تشکر از تمام بچه های معماری که افتخار منن)

و یک تشکر جمعی از دوستانی که یک دونه...فقط یک دونه..پست با حرف حساب زدن،درود به روح پاک آریایی ت...اگه آریایی هم نیستی باز دمت گرم:ws37:

پ.ن:راستی اینا که رنگشون سبز هست :w02: هم بد نیستن......هَی بد نیستن........هَی بد نیستن:whistle:

موخره:هر که دَر افتاد وَر افتاد،حس وَراُفتادگی الان بهم دست داد،من رو الان وَرافتاده محسوب کنینhanghead.gif

لینک به دیدگاه

جای بیتاب خالی چقدر مقظ بود این بشر پر از اطلاعات .....حیف که قدر داشته هارو ندونستیم jimio spow شدن داشته هامون ...با حامدم الرومنم جدیدا حال میکنم :w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...