رفتن به مطلب

از پست های کدوم کاربر بیشتر خوشتون میاد؟

Fakur

ارسال های توصیه شده

یه عده قلیلی هم هستند اصلا به اسمشون الرژی دارم :ws37:

شما این آلرژی رو دست کم نگیرید. اگه اینو بعنوان فرصت ازش استفاده کنیم اتفاقا از تعریف و تمجید هم بهتره.

با کسب اجازه از محضر جناب شادمهرباز میخوام یه نکته رو بیان کنم.

مثلا ایشون بدجوری به من و رفتار من آلرژی دارن و اینم بهم فهموندن. خوب؟

من بجای اینکه دلگیر بشم رو مبانی ایراداتی که ایشون به من داشتند فکر کردم و سعی کردم که خودمو اطلاح کنم. و تا حدودی هم موفق شدم که از ایشان هم تشکر میکنم. میخوام بگم بعضی آلرژی ها بحق و سنجیده است و اگه با احترام بهش نگاه بشه باعث رشد انسان میشه. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 130
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نو اندیش یعنی کسی که می تونه جوانب مختلف یه مساله رو که شاید بقیه بهش توجه نکنن ببینه بدون اینکه تحت تاثیر دیکران زاویه ی دیدشو محدود کنه

اینم که گفتین زود قضاوت کردم اصراری ندارم قضاوتم حتما درسته فقط نظرمو گفتم

همه اینایی که شما گفتین اینجا هست و خیلی هم پر رنگه. شما یکم با اعضاء مانوس بشید اینو خواهید دید. فقط زود قضاوت نکنید .:icon_gol:

لینک به دیدگاه

از پست های اندیشیده شده ی لذت می برم.خواه برای هر کاربری باشد.

از پست های افراد زیر بیشتر:

Spow -دانش بالا

Waffen -شفافیت در سخن

سیندخت - تحلیل گر عمیق

Viviyn بی پرده سخن گفتن

Essi دلچسب کردن سخن با طنز

Fo.roo.gh وضوح در ارائه پست

ARKHA ارائه مطلب گیرا و پیگیری بجا

Sanaz وضوح در ارائه پست

Mahnaz.D صادقانه سخن گفتن

sam arch ادبیات قدرتمند

Soheiil طنز در عمق پست

NEGARi صادقانه و راحت مطلب ارائه دادن

Fakur ارائه مطالب علمی

Ssara پست های آینده دار

amirgb دانش بالا و ارزش نهادن برای مباحثه

soleyman هم که نیست به دلیل نگاه بی تعصب

:icon_gol:

درود

لینک به دیدگاه

گزینه واسه انتخاب اینجا زیاد دارم!

اسی

نیوترون

اسپاو

ابوالفضل

پاییز امیدوار

فکور

معمولا میدونم توی پستاشون چیزی هست که بهم اضافه کنه.

یه چیزی هم درباره هدفت از این تاپیک بگم؟به نظرم توی همچین انجمنی روال کار معنی نداشته باشه!هر کاربری یه تفکری داره یه جورم میتونه حرفشو به اشتراک بذاره با بقیه!

ضمن اینکه محیط گرم و نواندیشانه اینجا باید حفظ بشه ولی اینکه برای کاربرای تازه وارد یه جورایی خط مشی تعیین بشه فکر میکنم قشنگ نباشه!:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
راستش من احساس کردم تو این اواخر تعداد کاربران جدیدمون داره بیشتر میشه. اینو عمدا زدم که شما نظر بدین بعد این دوستان تازه وارد ببینن و برن تو پروفایل اونا و تاپیکهاشونو ببینن و اگه خواستند تاپیک بزنند , بدونن که کاربران اینجا از چه نوع تاپیک هایی بیشتر خوششون میاد و این کار باعث میشه که روال کار حفظ بشه و تاپیکهای موضوعی بیشتر بزنن.

:icon_gol::icon_gol:

خب با توجه به برخی پست ها میشه پیشهاد شما رو با روال برعکس اجرا کرد

مثلا من از عده ی کمی از پست ها حالت تهوع و از قلیلی نیز حالت استفراغ بهم دست میده اینا رو میشه آدرس نداد به دوستان جدید و بهشون گفت غیر از اینا بروید همه جا را بخوانید

(. منظورم پروفایل ها و ادمها نیست البته . منظورم مطالبه ..)

ضمنا با با توجه به برخی پست ها باید بگم که از پست های خواهر ماهرخ و خود ماهرخ خوشم میاد

صداقت در پست هاشون موج میزنه صداقت واقعی بی ادعایی و سادگی و پاکی

:a030::a030:

لینک به دیدگاه
گزینه واسه انتخاب اینجا زیاد دارم!

اسی

نیوترون

اسپاو

ابوالفضل

پاییز امیدوار

فکور

معمولا میدونم توی پستاشون چیزی هست که بهم اضافه کنه.

یه چیزی هم درباره هدفت از این تاپیک بگم؟به نظرم توی همچین انجمنی روال کار معنی نداشته باشه!هر کاربری یه تفکری داره یه جورم میتونه حرفشو به اشتراک بذاره با بقیه!

ضمن اینکه محیط گرم و نواندیشانه اینجا باید حفظ بشه ولی اینکه برای کاربرای تازه وارد یه جورایی خط مشی تعیین بشه فکر میکنم قشنگ نباشه!:icon_gol::icon_gol:

مرسی از نظر شما

در اصل هدف من القای خط مشی نبود. شناساندن و معرفی علایق نو اندیشان از ایجاد این تالار از اهداف این تاپیک هست.

بعنوان مثال عرض میکنم. شما تو تالار گفتگوی هر سایتی غیر از اینجا برید در بدو ورود متوجه انبوهی از تاپیکهای آبکی و بچه گونه خواهید شد. اما میبینید که مطالب این تالار تا حد بالایی وزین و مفهومی و قوی است. علتش اینه که مدیریت تالار و بقیه بچه ها برای این تالار خیلی زحمت کشیدن که شما و کاربران جدید بتونید هم از فضای بحث ها لذت ببرید و هم بیشتر بیاموزید و هم بتونید بیشتر یاد بدید.

منظور من دادن اشنایی بیشتر به دوستان در باب علایق اعضای تالار بود و نه چیز دیگر. مرسی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
راستش من احساس کردم تو این اواخر تعداد کاربران جدیدمون داره بیشتر میشه. اینو عمدا زدم که شما نظر بدین بعد این دوستان تازه وارد ببینن و برن تو پروفایل اونا و تاپیکهاشونو ببینن و اگه خواستند تاپیک بزنند , بدونن که کاربران اینجا از چه نوع تاپیک هایی بیشتر خوششون میاد و این کار باعث میشه که روال کار حفظ بشه و تاپیکهای موضوعی بیشتر بزنن.

و اینچنین رکود و فساد پس از آن همه جا را گرفت، بدانید و آگاه باشید که تلاطم اندیشه ها به نواندیش بودن منتجه میشود

لینک به دیدگاه

خب با توجه به برخی پست ها میشه پیشهاد شما رو با روال برعکس اجرا کرد

مثلا من از عده ی کمی از پست ها حالت تهوع و از قلیلی نیز حالت استفراغ بهم دست میده اینا رو میشه آدرس نداد به دوستان جدید و بهشون گفت غیر از اینا بروید همه جا را بخوانید

. منظورم پروفایل ها ادمها نیست البته . منظورم مطالبه ..

ضمنا با با توجه به برخی پست ها باید بگم که از پست های خواهر ماهرخ و خود ماهرخ خوشم میاد

صداقت در پست هاشون موج میزنه صداقت واقعی بی ادعایی و سادگی و پاکی

:a030::a030:

نه دوست من . هدف دادن خط مشی نیست. هدف شناخت علایق دوستان و آشنایی با کاربرانی است که تونستن تو این مدت مجبوبیت بیشتری بین بچه ها جلب کنند. که با دیدن این محبوبیت من هم به خودم نهیب میزنم که خوب باشم تا منم محبوب بشم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
و اینچنین رکود و فساد پس از آن همه جا را گرفت، بدانید و آگاه باشید که تلاطم اندیشه ها به نواندیش بودن منتجه میشود

ببخشید . شما داشتید در مورد موضوع تاپیک حرف میزدید؟ من چیزی درک نکردم. :icon_redface:

لینک به دیدگاه
نه دوست من . هدف دادن خط مشی نیست. هدف شناخت علایق دوستان و آشنایی با کاربرانی است که تونستن تو این مدت مجبوبیت بیشتری بین بچه ها جلب کنند. که با دیدن این محبوبیت من هم به خودم نهیب میزنم که خوب باشم تا منم محبوب بشم. :icon_gol:

خب اگه قرار محبویت باشه چه کسی بهتر از خودم .. هم دوست به اندازه ی کافی دارم و هم بیشتر از ان دشمن ... روی هم رفته محبوب ترینم :ws3:

لینک به دیدگاه
مرسی از نظر شما

در اصل هدف من القای خط مشی نبود. شناساندن و معرفی علایق نو اندیشان از ایجاد این تالار از اهداف این تاپیک هست.

بعنوان مثال عرض میکنم. شما تو تالار گفتگوی هر سایتی غیر از اینجا برید در بدو ورود متوجه انبوهی از تاپیکهای آبکی و بچه گونه خواهید شد. اما میبینید که مطالب این تالار تا حد بالایی وزین و مفهومی و قوی است. علتش اینه که مدیریت تالار و بقیه بچه ها برای این تالار خیلی زحمت کشیدن که شما و کاربران جدید بتونید هم از فضای بحث ها لذت ببرید و هم بیشتر بیاموزید و هم بتونید بیشتر یاد بدید.

منظور من دادن اشنایی بیشتر به دوستان در باب علایق اعضای تالار بود و نه چیز دیگر. مرسی:icon_gol:

درسته!نباید سطح بالای مباحث تالار با بحثای آبکی پایین بیاد!

لینک به دیدگاه
ببخشید . شما داشتید در مورد موضوع تاپیک حرف میزدید؟ من چیزی درک نکردم. :icon_redface:

ببخشید که توانایی روشن کردن شمعی برای اتاق تاریک ذهنتون را نداشتم

مثال میزنم

سالها در مکتبخانه ای استادی درسی میداد

هر سال بر گفته های پیشین استمرار داشت

شاگردان همه درس آموختند و از نام آوران زمان شدند

از آنهمه نامی نمانده است کنون

اما از آنان فقط کودکی پرسید چرا و گفت نه

آن کودک هم اکنون هم در کودکیهایمان میتابد و کسی نیست جز ابوعلی سینا

وقتی همه باهم پی سخنان کسی بروند و تضاد و تشتت که منشا ایجاد بحث و گفتگو است وجود نداشته باشد

همه مانند شیخ و مریدان میگویند احسنت و داستان ختم میشود

لینک به دیدگاه
. تو این مورد یه چیزی ام بگم : من اگه از یه نفر خوشم بیاد, از همه کاراش خوشم میاد حتی اگه برخلاف عقاید و پسند منم باشه. اما اگه یکی رو دست نداشته باشم , از هیچ چیش خوشم نمیاد هر چند به نفع منم باشه.

شما این آلرژی رو دست کم نگیرید. اگه اینو بعنوان فرصت ازش استفاده کنیم اتفاقا از تعریف و تمجید هم بهتره.

با کسب اجازه از محضر جناب شادمهرباز میخوام یه نکته رو بیان کنم.

مثلا ایشون بدجوری به من و رفتار من آلرژی دارن و اینم بهم فهموندن. خوب؟

من بجای اینکه دلگیر بشم رو مبانی ایراداتی که ایشون به من داشتند فکر کردم و سعی کردم که خودمو اطلاح کنم. و تا حدودی هم موفق شدم که از ایشان هم تشکر میکنم. میخوام بگم بعضی آلرژی ها بحق و سنجیده است و اگه با احترام بهش نگاه بشه باعث رشد انسان میشه. :icon_gol:

شما عقایدی شبیه انی که قرمز کردم زیاد داری....یا حداقل اینظور نشون میدی...اینجور ظاهرگرایی ادم رو دلزده میکنه، از رک بودن بنده نرنجید :icon_gol:

لینک به دیدگاه
شما عقایدی شبیه انی که قرمز کردم زیاد داری....یا حداقل اینظور نشون میدی...اینجور ظاهرگرایی ادم رو دلزده میکنه، از رک بودن بنده نرنجید :icon_gol:

چشم. :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

یه نفر که اسمشو نمیگم....دیگه هم نیستش....جدی رو تو شوخی طوری میگفت که ...بحث کردنش و و و کلن خیلی خاص بود....حرف داشت همیشه برای گفتن...:a030:

اسپاو(سجاد)...بحث رو تو حاشیه نمیبره...منطق داره...و با علم حرف میزنه...جای شوخی و جدی رو خوب میدونه....:icon_gol:

..

..

......

از دخترها هم:

عسل صدرا...به خاطر صداقت فوق العادش و شوخ طبعی به موقعش....کم پست میداد اما خوندنی بود حرفهاش...حوصله آدمو سر نمیبرد...:w02:

هدا==>خودم نه..(.اون یکی هدا....هدا شهرساز)(hodaa)اون هم کم پست میده...اما حرف بی منطق و بدون آگاهی ازش ندیدم...هر حرفی زده تقریبن همشو قبول داشتم..و پستاش رو همیشه تا آخر خوندم.....:icon_gol:

اینا همه گفتگو آزاد بود...و تقزیبن کلی بود....

اما تو رشته خودم....

آرمین... پستاش برای یاد دادن جزئیات معماری و پلان کشیدن و طراحی کردن که واقعن برای تک تک بچه وقت گذاشت....:a030:

مهیار...پانورام...سه بعدی کردن تو محیط کد رو عالی درس داد...و سوالای بچه ها رو خوب جواب میداد...یاد دادن نرم افزار تو محیط نت خیلی سخته...ولی عالی از عهدش براومد...:a030:

تالار ادبیات:

آیدا...گاهی پست میداد...اما شعراش اکثرن دست نوشته خودش بودن. و عالییییی...:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

:hanghead::hanghead:

لینک به دیدگاه
ببخشید که توانایی روشن کردن شمعی برای اتاق تاریک ذهنتون را نداشتم

مثال میزنم

سالها در مکتبخانه ای استادی درسی میداد

هر سال بر گفته های پیشین استمرار داشت

شاگردان همه درس آموختند و از نام آوران زمان شدند

از آنهمه نامی نمانده است کنون

اما از آنان فقط کودکی پرسید چرا و گفت نه

آن کودک هم اکنون هم در کودکیهایمان میتابد و کسی نیست جز ابوعلی سینا

وقتی همه باهم پی سخنان کسی بروند و تضاد و تشتت که منشا ایجاد بحث و گفتگو است وجود نداشته باشد

همه مانند شیخ و مریدان میگویند احسنت و داستان ختم میشود

احسنت

لینک به دیدگاه

منم نظرم رو میگم.:icon_gol:

پست دهنده مهم نیست . مهم طرز تفکره ولی خب پست های بعضی ها بیشتر به دل میشینه.:w16:

Neutron

Essi

AR-KH-A

پاییز امیدوار

Sanaz

Fo.roo.gh

viviyan

Waffen

pianist

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...