رفتن به مطلب

از پست های کدوم کاربر بیشتر خوشتون میاد؟

Fakur

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 130
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من از پستای جالب و بامزه و نکته دار و جدید خوشم میاد..هرکسی تو هر زمینه ای پستای زیبا میتونه بده.همه کسایی که گفتید پستاشون خیلی قشنگه.و من ارادت خاصی بهشون دارم:w02:.اسم اسی رو ندیدم اما...یکی از ماندگارترین دوستای ما..که نمیدونم چرا نیستش!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

خب بستگی داره تو جه موضوعی باشه...

خودت خیلی رک می نویسی اینو خیلی دوست دارم...

فروغ رو هم چون خیلی وقتا حرفای دلمو میزنه...

اسی واقعا نظراتش برام قابل احترام بود همیشه...

امین هم به این خاطر که یه جورایی تو هاله ای از ابهام حرف میزنه...

و البته پری و ساناز و خیلی های دیگه...

خودمم خیلی دوست دارم...:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

من زیاد اینجا پست نمیدم تو این فرم بیشتر میخونم و میرم!

پست های جناب Neutron رو بیشتر می پسندم...احساس میکنم مطلبی که ارسال میکنند در موردش دانش کافی رو دارند...و از همه مهمتر بدون تعصب مینویسند!

لینک به دیدگاه

من بیشتر به محتوا کار دارم تا نویسنده...........هرچند که توی یه صفحه چشمم ناخودآگاه به پستای بعصی ها بیشتر جلب میشه! اما باز هم محتوا مهمتره برام

مثلا هرکدوم از دوستانی که گفتی یا خیلی های دیگه پست هایی داشتن که دلم می خواسته به جای یه تشکر و یه امتیاز 100 امتیاز بهشون بدم، پست هایی هم داشتن که دلم می خواست همون موقع دم دست بودن و شکلک :vahidrk: رو با احترام و با شدت بهشون تقدیم کنم! ...........و البته پست هایی که حرف خیلی خاصی هم توشون نبوده و بی تفاوت رد شدم

لینک به دیدگاه

نه تموم پستهاشون ولی در کل:

amirgh آخرشه:ws37:

نیوترون/نگاهی متفاوت غنی

اسی/ درون مایه طنز لطیفه هجو هزل

آرخا/غنی

اسپاو/سنگین مینویسن و خواننده رو وادار به تفکر میکنن

جواد مسی/ مباحثه خوب

و از خانم ها

لورنا/بعضی از پست هاشون عجیب به ذهنیت من شباهت داره:w58:

مطمئنم چند نفر دیگه هم هستن ولی الان حافظه ام یاری نمیکنه:w000:

لینک به دیدگاه

وافن، دنیلو، اسپاو، ساناز، اسی، آرخا، میلاد

بعضی وقتا: ال رومن، فکور، سهیل، فروغ، نوترون، نگاری، شیما، حمیدصفا، شادمهرباز

از بیخیالی ای که تو پستای ابوالفضل و وحید 2007 حس میکنم هم خوشم میاد.

از هر پستی خوشم بیاد معمولا تشکر میزارم پاش

لینک به دیدگاه

نمیشه

اگه بگم

بعضی ها که گفته نشده ناراحت میشن

برا بعضی ها خطر ناکه

بعضی ها هم ذوق مرگ میشن

پس چیکار کنم ؟؟

این دفعه بی خیالش :ws37:

لینک به دیدگاه
نمیشه

اگه بگم

بعضی ها که گفته نشده ناراحت میشن

برا بعضی ها خطر ناکه

بعضی ها هم ذوق مرگ میشن

پس چیکار کنم ؟؟

این دفعه بی خیالش :ws37:

راستش من احساس کردم تو این اواخر تعداد کاربران جدیدمون داره بیشتر میشه. اینو عمدا زدم که شما نظر بدین بعد این دوستان تازه وارد ببینن و برن تو پروفایل اونا و تاپیکهاشونو ببینن و اگه خواستند تاپیک بزنند , بدونن که کاربران اینجا از چه نوع تاپیک هایی بیشتر خوششون میاد و این کار باعث میشه که روال کار حفظ بشه و تاپیکهای موضوعی بیشتر بزنن.

لینک به دیدگاه
من از پستای جالب و بامزه و نکته دار و جدید خوشم میاد..هرکسی تو هر زمینه ای پستای زیبا میتونه بده.همه کسایی که گفتید پستاشون خیلی قشنگه.و من ارادت خاصی بهشون دارم:w02:.اسم اسی رو ندیدم اما...یکی از ماندگارترین دوستای ما..که نمیدونم چرا نیستش!!!!!!!!

ایشون تا بهمن ماه رفته که یکم به درساش و زندگیش برسه. امیدوارم هر جا که هست خوب و سلامت و شادکام و موفق باشه.

از حضور شمام در این تاپیک ممنونم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

با عرض معذرت از دوستان ولی خداییش بیشتر پستا اصلنم با اسم سایت مطابق نیست البته توجه کنین که در مورد پستا دارم حرف میزنم والا کاربرا ممکنه خیلی هم نواندیش باشن ولی خوب اینجا بروز ندن ولی یکی هست که من تو بیشتر پستاش این نگاه نو را می بینم اونم کسی نیست جز : viviyan

لینک به دیدگاه
خب بستگی داره تو جه موضوعی باشه...

خودت خیلی رک می نویسی اینو خیلی دوست دارم...

فروغ رو هم چون خیلی وقتا حرفای دلمو میزنه...

اسی واقعا نظراتش برام قابل احترام بود همیشه...

امین هم به این خاطر که یه جورایی تو هاله ای از ابهام حرف میزنه...

و البته پری و ساناز و خیلی های دیگه...

خودمم خیلی دوست دارم...

این جمله شما رو که قرمزش کردم برام جالبه. تو این مورد یه چیزی ام بگم : من اگه از یه نفر خوشم بیاد, از همه کاراش خوشم میاد حتی اگه برخلاف عقاید و پسند منم باشه. اما اگه یکی رو دست نداشته باشم , از هیچ چیش خوشم نمیاد هر چند به نفع منم باشه.

لینک به دیدگاه
با عرض معذرت از دوستان ولی خداییش بیشتر پستا اصلنم با اسم سایت مطابق نیست البته توجه کنین که در مورد پستا دارم حرف میزنم والا کاربرا ممکنه خیلی هم نواندیش باشن ولی خوب اینجا بروز ندن ولی یکی هست که من تو بیشتر پستاش این نگاه نو را می بینم اونم کسی نیست جز : viviyan

شما خیلی زود قضاوت کردی دوست عزیز.

میشه بگی تعریف شما از تو اندیش چی هست؟

لینک به دیدگاه

خوب من پست های همه بچه ها رو می خونم شاید یه نفر یه جا یه حرفی زده باشه که دوست نداشته باشم و عکسش یه جا دیگه حرف خوبی زده باشه ولی در کل اگر بخوام جمع بندی کنم

spow

amirgb

essi

Neutron

Fakur

پاییز امیدوار

viviyan

sanaz

آرش

sf

Fo.roo.gh

Himmler

.

.

.

.

فعلا همینا به ذهنم رسید ولی مطمئنا دوستان بیشتری هستن.:a030:

لینک به دیدگاه
شما خیلی زود قضاوت کردی دوست عزیز.

میشه بگی تعریف شما از تو اندیش چی هست؟

نو اندیش یعنی کسی که می تونه جوانب مختلف یه مساله رو که شاید بقیه بهش توجه نکنن ببینه بدون اینکه تحت تاثیر دیکران زاویه ی دیدشو محدود کنه

اینم که گفتین زود قضاوت کردم اصراری ندارم قضاوتم حتما درسته فقط نظرمو گفتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...