رفتن به مطلب

پاتوق بچه صنايعي هاي گل ...

ارسال های توصیه شده

به به اینجا دارن خونه تکونی میکنن چه گردو خاکی گرفته بود افرین مهندسین عزیز پرچم اینجا رو بالا ببرین دوستان :w16:

کم کم دوباره میاریمش بالا

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فقط وقت کنم ولی قول میدم بزارم:ws3:

این عکس چحوری حین کار با نرم افزار بگیرم بزارم تو ورد

حprntscrn میزدیم با چی؟

همون پرینت اسکرین بعد ورد رو باز میکنی پیست میزنی...

لینک به دیدگاه

یادمه یه جایی داشتیم تو تالار که اگر سایتی یا مطلب خوبی رو دیدیم معرفی می کردیم،گشتم پیداش نکردم همینجا معرفی میکنم

ساپکو رو تقریبا همه میشناسن

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
سایت مقالات خوبی در زمینه لجستیک و زنجیره تامین داره و رایگان میتونید مطالبش رو دانلود کنید

بنظرم خوب امد معرفی‎ش کنم

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

عاقا من 1 پیشنهاد واسه دوستانی ک امسال میخوان کنکور ارشد شرکت کنن دارم ب نظرتون خوبه؟:

میگم اگر تعداد این دوستان کم نیست و هنوز شروع ب خوندن دروس نکردن، ی برنامه بذاریم برای اینکه باهم پیش بریم و سرفصلارو مطالعه کنیم، قطعا 1 سری سوالا پیش میاد ک میتونیم از همدیگه بپرسیم. اینجوری علاوه بر کمیت، کیفیت مطالعه ها هم بالا میره. اگر سرعت مطالعه هم بالا باشه، با یاری خدا نرم افزارهای مرتبط ب هر درسی رو درکنارش کار کنیم. مثلا من خودم میخوام بعد از خوندن کنترل پروژه، ان شاءالله نرم افزار msp رو هم یادبگیرم ک تاپیکش هم موجوده. اینجوری هم پشت کنکوریا مشارکت دارن هم از غیرپشت‌کنکوریا!!! کمک گرفته میشه

بازم میگم، این مطالب صرفا پیشنهاد بود خواه پندگیر خواه ملال :ws3:

لینک به دیدگاه
عاقا من 1 پیشنهاد واسه دوستانی ک امسال میخوان کنکور ارشد شرکت کنن دارم ب نظرتون خوبه؟:

میگم اگر تعداد این دوستان کم نیست و هنوز شروع ب خوندن دروس نکردن، ی برنامه بذاریم برای اینکه باهم پیش بریم و سرفصلارو مطالعه کنیم، قطعا 1 سری سوالا پیش میاد ک میتونیم از همدیگه بپرسیم. اینجوری علاوه بر کمیت، کیفیت مطالعه ها هم بالا میره. اگر سرعت مطالعه هم بالا باشه، با یاری خدا نرم افزارهای مرتبط ب هر درسی رو درکنارش کار کنیم. مثلا من خودم میخوام بعد از خوندن کنترل پروژه، ان شاءالله نرم افزار msp رو هم یادبگیرم ک تاپیکش هم موجوده. اینجوری هم پشت کنکوریا مشارکت دارن هم از غیرپشت‌کنکوریا!!! کمک گرفته میشه

بازم میگم، این مطالب صرفا پیشنهاد بود خواه پندگیر خواه ملال :ws3:

عاقا پایه باش با هم بخونیم:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...