رفتن به مطلب

پاتوق بچه صنايعي هاي گل ...

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 4.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام میلاد دوباره که داری اسپم میکنی

خدا خوبت کنه

چه تعریفی هم ازخودت میکنی چه خبره؟یه کم از منم تعریف کن باحال تعریف میکنی

درسته که مهندس خوش فکری ولی نباید اتاق فکر را بریزی بهم

خوبی مرد؟

به به اقا حمید گل خیلی مخلصیم... شما سالاری نیاز به تعریف نداری که:ws3:

من که شام خونه خواهرم بودم وبعدش اومدم جلسه

البته شامی هم ندیدم حالا ممکنه تبعیض قائل شده و فقط به میلاد شام داده:ws3:

نه تایید میشه نه تکذیب:ws3:

میلاد آخه کارت درسته برای همینه که همه بهت لطف داشتند ولی فقط مغازه ات بدجاست که انشالله حتما دراین زمینه اقدام عاجل بکن:ws3:

هماهنگ کردم با شهرداری حل میشه اونم:ws3:

:ws3: آقا میلاد نگفته بودن اسپم هم میکردید...اینم به تعریف ها اضافه شد

من؟

اسپم؟

اگه بخوام شکسته نفسی کنم باید بگم بله من یک اسپمرم :ws3:

لینک به دیدگاه
ماشالله آقا میلاد یه روزه اینجا رو حسابی فعال کردن:ws3:

فقط یه مطلبی ، بهتر نیست به جای اینکه اینجا اسپم کنیم بحث رو تو پاتوق ادامه بدیم :ws3:

اصلا هر جا شما بگید ما میایم اتنای عزیز میخوای بریم تو پارک علم و فناوری یا تو کاروان راهیان ارشد اگه هستی نبسته باشدش هان چطوره؟:ws3:راستی ما اینجا اسپم نکردیم داریم فکر میکنیم تفکر اسمش اتاق فکر دیگه :ws3:

لینک به دیدگاه
اصلا هر جا شما بگید ما میایم اتنای عزیز میخوای بریم تو پارک علم و فناوری یا تو کاروان راهیان ارشد اگه هستی نبسته باشدش هان چطوره؟:ws3:راستی ما اینجا اسپم نکردیم داریم فکر میکنیم تفکر اسمش اتاق فکر دیگه :ws3:

:ws28: نه شما اختیار دارید...هرجا که دوست داشتید میتونید صحبت کنید...فقط یه پیشنهاد بود

بعـــــــــــــــــــــــــله فکری که درمورد غذا و ...باشه عالیه:ws3:

لینک به دیدگاه
:ws28: نه شما اختیار دارید...هرجا که دوست داشتید میتونید صحبت کنید...فقط یه پیشنهاد بود

بعـــــــــــــــــــــــــله فکری که درمورد غذا و ...باشه عالیه:ws3:

شانس اوردی اسمت اتناست با پیشنهادت موافقت میشه ... هر کی اینجا اسپم کنه خودم میخورمش گفته باشم:ws3:

لینک به دیدگاه
حالا شد...:ws3:

هستی پست ادم مثل ناموس ادمه چرا بدون هماهنگی جابجاش میکنی اخه :w000:

بعد الان تکلیف اون جمله ی گرانبها و تاریخی من چی میشه

هر کی اینجا اسپم کنه خودم میخورمش گفته باشم:ws3:

بچه های مردم الان دچار اسکیزوفرنی حاد میشن:ws3:

لینک به دیدگاه
هستی پست ادم مثل ناموس ادمه چرا بدون هماهنگی جابجاش میکنی اخه :w000:

بعد الان تکلیف اون جمله ی گرانبها و تاریخی من چی میشه

بچه های مردم الان دچار اسکیزوفرنی حاد میشن:ws3:

تکذیب کن...:ws3:

مرسی هستی جان...:a030:

منم بهشون گفتم گوش نمیدادن:ws3:

ممنون خانوم....:a030:

لینک به دیدگاه
میبینی هستی جان این آقا میلاد اومده یه روزه نظم همه جارو بهم ریخته...:ws3::ws28:

ولی خوب شده که اومده...:a030:

اتنا در مورد اشفتگی یا نظم در بی نظمی که خوندی؟:ws3:

لینک به دیدگاه
بله نظریه آشوب رو خوندم و منظور منم دقیقا همون بود:ws3:

یه سوال بنظرت دنیا داره رو یه برنامه مشخص حرکت میکنه یا نه همه چیز اتفاقیه؟:ws3:

لینک به دیدگاه
یه سوال بنظرت دنیا داره رو یه برنامه مشخص حرکت میکنه یا نه همه چیز اتفاقیه؟:ws3:

به نظرم همه چی برنامه خاصی داره و اگه تغییری یا اتفاقی به وجود بیاد طبق اون برنامه ، برنامه کلی تغییر میکنه:icon_redface:

لینک به دیدگاه
به نظرم همه چی برنامه خاصی داره و اگه تغییری یا اتفاقی به وجود بیاد طبق اون برنامه ، برنامه کلی تغییر میکنه:icon_redface:

پس قدرت انتخاب انسان چی میشه این وسط؟:w02:

لینک به دیدگاه

خب اون تغییر و اتفاق اختیار انسان هم میتونه باشه:w16:

پس تو میگی اختیار انسان می تونه باعث بازسازی دوباره برنامه شه یا نه اختیار انسان تو خود برنامه از قبل پیش بینی و گنجونده شده؟:w02:

لینک به دیدگاه
پس تو میگی اختیار انسان می تونه باعث بازسازی دوباره برنامه شه یا نه اختیار انسان تو خود برنامه از قبل پیش بینی و گنجونده شده؟:w02:

هردو.....:w16:

خود شما چطوری فکر میکنی؟:ws3:

لینک به دیدگاه
هردو.....:w16:

خود شما چطوری فکر میکنی؟:ws3:

خو نظر من اینه که دنیا شامل بینهایت معادلست که هیچ جواب مشخصی براشون وجود نداره و انسان باید همه معادلات و تبدیل به یه معادله کنه و انوقت جوابش و پیدا کنه ... انتخاب ما در راستای جبر الهیه ببین مثال میزنم برات مثلا فردی رو در نظر بگیر که تو قطار نشسته این فرد می تونه در داخل اون قطار انتخاب های زیادی داشته باشه ولی ایا میتونه هم داخل قطار باشه هم خارج از اون؟... قهریست که نه:ws3: ولی چی از همه مهم تره این که ما انتخاب کردیم که چطور باشه دنیامون:w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...