رفتن به مطلب

پاتوق بچه صنايعي هاي گل ...

ارسال های توصیه شده

میدونی چند مرحله مصاحبه بود

دارم افسردگی میگیرم

این همه درس بخون سختی بکش حالا بدو دنبال کار:sigh:

کلی فرم پر کردم و کلی تست هوش ازم گرفتن ،بعد مصاحبه از شیر مرغ تا جون آدمیزاد....:hanghead:

هر کس میگفت کار نیست ،من قاطعانه برمیگشتم میگفتم رشته ما یه رشته ای هست که فوق العاده س ،جدیده ،همه جا نیازه ....الان چی شد؟!چی فکر میکردیم چی شد....

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کلی فرم پر کردم و کلی تست هوش ازم گرفتن ،بعد مصاحبه از شیر مرغ تا جون آدمیزاد....:hanghead:

هر کس میگفت کار نیست ،من قاطعانه برمیگشتم میگفتم رشته ما یه رشته ای هست که فوق العاده س ،جدیده ،همه جا نیازه ....الان چی شد؟!چی فکر میکردیم چی شد....

پیدا میشه:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
سلام

اقا من رفتم مصاحبه

کچلم کردن

بعد میگن سابقه نداری و گرنه اطلاعاتت خوبه

بگو مرده بودی تو رزومه ببینی:whistles:

خوب راست میگن سابقه دارنیستی خوب اقلا یه شش ماهی میرفتی تو سابقه دار میشدی میومدی میرفتی سرکار

وااله مردم انتظار دارن :ws28:

لینک به دیدگاه
ممنون خوبم،

آقا کنار رژیم لاغری دستوری برای جلوگیری از تنبلی داری؟

به دومی خیلی نیاز دارم:ws3:

کل اگر طبیب بودی سرخود دوا نمودی:ws3:

لینک به دیدگاه
ا پس خیلی جدیش نگیرم عمومیه:ws3:

من فک میکنم از دنیای مجازیه باید تعطیل کرد در حد اینکه کلا مودمو اینارو انداخت تو اسید لپ تاپ و کامپیوترم گذاشت تو گاوصندوق کلیدشم انداخت تو موال:ws3:

لینک به دیدگاه
من فک میکنم از دنیای مجازیه باید تعطیل کرد در حد اینکه کلا مودمو اینارو انداخت تو اسید لپ تاپ و کامپیوترم گذاشت تو گاوصندوق کلیدشم انداخت تو موال:ws3:

اره واقعا

من این مدتی که اینترنت نداشتم و بعدش قطع و وصل میشد اوایلش انگار بی هویت شده بودم گیج بودم و از خودم میپرسیدم قبلا پس من چیکار میکردم بعدش که عادت کردم به بی اینترنتی و روال عادی زندگی دوباره اینترنتم درست شد و ...:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...