رفتن به مطلب

پاتوق بچه صنايعي هاي گل ...

ارسال های توصیه شده

سلام...:icon_pf (44):

دوستان و مهندسین گرامی که کنکور ارشد دادن

یه سوال : برای کنکور ارشد چه کتاب هایی بخریم؟؟؟؟؟

ضروری ها و مهم مارو بگید لطفا

دیگه یه بن بیشتر نداریم که...:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با تشکر از اتنای عزیز

لطفا سوالتون رو در تاپیک کاروان راهیان ارشد مطرح بفرمایید تا پاسخگو باشیم :ws3:

لینک به دیدگاه
با تشکر از اتنای عزیز

لطفا سوالتون رو در تاپیک کاروان راهیان ارشد مطرح بفرمایید تا پاسخگو باشیم :ws3:

مهندس الان دلیل پاسخگو نبودنتون محل طرح سوال بود...:banel_smiley_4::ws3:

ممنون از این همه توجه به جزییات...:a030:

لینک به دیدگاه
مهندس الان دلیل پاسخگو نبودنتون محل طرح سوال بود...:banel_smiley_4::ws3:

ممنون از این همه توجه به جزییات...:a030:

بله از شمایی که یه مهندس صنایع باهوش با ویژگی های فراوان هستید بعیده خانم... جزییات کلیات رو شکل میده ... بنی ادم اجزای یک پیکرند ... ببنید سعدی چه زیبا اشاره کرده ... ما باید جزییات رو جدی بگیریم:ws3:

لینک به دیدگاه

آتنا جان تقریبا همه کتابها شبیه هم هستند ،یا مثلا یک مولف مطلبی رو باز میکنه و توضیح میده ،مولف بعدی اون مطلب رو اصلا بهش توجه نمیکنه یکی هم تو پاورقی و نکات تستی ازش یه سوال میده و توضیح کوتاه و تمام....

مثلا در مورد تحقیق من کتاب آقای زاهدی سرشت رو داشتم ولی بعضی جاها خوب توضیح نداده بود که میرفتم کتاب دکتر اکبر عالم رو میخوندم که شاید اسمش چندان به اندازه کتاب زاهدی سرشت فراگیر نشده ،در عین حال ممکنه یه جاهایی کتاب دکتر عالم خسته کننده به نظر بیاد یا مثلا احساس کنی بعضی موارد رو خیلی تکرار میکنه...

در مورد احتمال و آمار هم که مباحث فرقی نمیکنه،مثلا آقای ایوزیان تو کتاب چاپ جدیدش اومده آخر هر فصل نکات مهم فصل رو نوشته که شاید بشه بحث نکته برداری رو از درس احتمال حذف کرد....

بقیه درس ها هم همینطورن ،مثلا یکی الگوریتم آلدپ رو خیلی کامل توضیح داده یکی بصورت تستی طوریکه اگر قبلا سررشته نداشته باشی که آلدپ چیه ،کورلپ کدومه و... ممکنه برات اذیت کننده باشه...

پیشنهادم اینه که بگردی دنبال کتابی که باهاش راحت تری ،خودت ،به بقیه هم کاری نداشته باش،شاید شما یک مبحث رو طوری متوجه میشی که دوستت از این راه نمیتونه ،مهم این هست که درک کنی خودت چطور باید مسائل رو حل و فصل کنی....

من خودم هیچ کلاس کنکوری نرفتم ،هفته آخر یکی از استادام بهم گفت که کلاس جمع بندی یکروزه دارن با استاد یکی از آموزشگاههای خوب کنکور تهران ،درس تحقیقی که تقریبا میشد گفت بد نخونده بودمش (و اگر وقفه پیش اومده رو نداشتم میتونستم خوب ازش امتیاز بگیرم که متاسفانه از دست دادم اون فرصت رو) سرکلاس جمع بندی که قرار بود 4-5 ساعته باشه من دیدم با این سبکی که ایشون داره تدریس میکنه هیچی بلد نیستم ،یکی دو نفر از بچه ها هر سوالی میپرسید جواب میدادن که بعدا متوجه شدم اونها کتاب ایشون رو مطالعه کرده بودن و بعد از برگشتن به خونه و مرور کوتاه متوجه شدم چیز عجیب و خاصی تو اون جلسه مطرح نشده ،فقط چون من خودم خونده بودم با سبک خودم تو ذهنم بود و یاد گرفته بودم....

لینک به دیدگاه
آتنا جان تقریبا همه کتابها شبیه هم هستند ،یا مثلا یک مولف مطلبی رو باز میکنه و توضیح میده ،مولف بعدی اون مطلب رو اصلا بهش توجه نمیکنه یکی هم تو پاورقی و نکات تستی ازش یه سوال میده و توضیح کوتاه و تمام....

مثلا در مورد تحقیق من کتاب آقای زاهدی سرشت رو داشتم ولی بعضی جاها خوب توضیح نداده بود که میرفتم کتاب دکتر اکبر عالم رو میخوندم که شاید اسمش چندان به اندازه کتاب زاهدی سرشت فراگیر نشده ،در عین حال ممکنه یه جاهایی کتاب دکتر عالم خسته کننده به نظر بیاد یا مثلا احساس کنی بعضی موارد رو خیلی تکرار میکنه...

در مورد احتمال و آمار هم که مباحث فرقی نمیکنه،مثلا آقای ایوزیان تو کتاب چاپ جدیدش اومده آخر هر فصل نکات مهم فصل رو نوشته که شاید بشه بحث نکته برداری رو از درس احتمال حذف کرد....

بقیه درس ها هم همینطورن ،مثلا یکی الگوریتم آلدپ رو خیلی کامل توضیح داده یکی بصورت تستی طوریکه اگر قبلا سررشته نداشته باشی که آلدپ چیه ،کورلپ کدومه و... ممکنه برات اذیت کننده باشه...

پیشنهادم اینه که بگردی دنبال کتابی که باهاش راحت تری ،خودت ،به بقیه هم کاری نداشته باش،شاید شما یک مبحث رو طوری متوجه میشی که دوستت از این راه نمیتونه ،مهم این هست که درک کنی خودت چطور باید مسائل رو حل و فصل کنی....

من خودم هیچ کلاس کنکوری نرفتم ،هفته آخر یکی از استادام بهم گفت که کلاس جمع بندی یکروزه دارن با استاد یکی از آموزشگاههای خوب کنکور تهران ،درس تحقیقی که تقریبا میشد گفت بد نخونده بودمش (و اگر وقفه پیش اومده رو نداشتم میتونستم خوب ازش امتیاز بگیرم که متاسفانه از دست دادم اون فرصت رو) سرکلاس جمع بندی که قرار بود 4-5 ساعته باشه من دیدم با این سبکی که ایشون داره تدریس میکنه هیچی بلد نیستم ،یکی دو نفر از بچه ها هر سوالی میپرسید جواب میدادن که بعدا متوجه شدم اونها کتاب ایشون رو مطالعه کرده بودن و بعد از برگشتن به خونه و مرور کوتاه متوجه شدم چیز عجیب و خاصی تو اون جلسه مطرح نشده ،فقط چون من خودم خونده بودم با سبک خودم تو ذهنم بود و یاد گرفته بودم....

ممنون هستی جان از راهنمایی که کردی...

خیلی زحمت کشیدی و وقت گذاشتی ... :icon_gol:

با حرفات هم موافقم و به خاطر این که خیلی این کتاب ها به قول شما شبیه هم هستن ، گفتم نظر بقیه دوستان رو هم بدونم و بتونم از تجربه شون استفاده کنم

ایشالله تا چند روز دیگه هم که نتایج کنکور شما بیاد خبر رتبه خوب شمارو بشنویم...:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
سلام

اقا من رفتم مصاحبه

کچلم کردن

بعد میگن سابقه نداری و گرنه اطلاعاتت خوبه

بگو مرده بودی تو رزومه ببینی:whistles:

سلام...

باز خوبه حالا فقط برات یه مشکل تراشیدن ،دیگه نگفتن مرد میخواهیم....:w000:

لینک به دیدگاه
سلام...

باز خوبه حالا فقط برات یه مشکل تراشیدن ،دیگه نگفتن مرد میخواهیم....:w000:

میدونی چند مرحله مصاحبه بود

دارم افسردگی میگیرم

این همه درس بخون سختی بکش حالا بدو دنبال کار:sigh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...