رفتن به مطلب

پاتوق بچه صنايعي هاي گل ...

ارسال های توصیه شده

این رو نقل قول نگیریم نمیشه...:ws3:

روی شما دوتارو کم کردم همین کافیه:banel_smiley_4:

در تقسیم بندی روحیات انسانها یک سری آدمها هستند که برای یک مسئله خیلی کوچک فوران و قلیان احساسات دارند و اصطلاحا دچار ذوق زدگی میشن ، نویسنده نوشته ای که نقل قول گرفتم حالا نمیدونم دائمیه یا نه ،ولی فعلا در این حال به سر می برد . نقطه سرخط .سه نقطه هم لازم نیست اینجا...:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یه چیز دیگه ...من که گفته بودم اگر بخونی تک هم میاری ،چیه اینجا نقل قول گرفتی ؟؟؟؟:banel_smiley_4: که چی مثلا ؟؟؟؟ واقعا آیا این کار خوبی است ؟؟؟:icon_razz:

تازه همونجوری هم که فرنوش عزیز گفت 37 همچین رتبه خوبی هم نیست .حالا صنایع بود بلـــــــــه حق با شما بود .ما خودمون هم تالار رو چراغانی میکردیم ولی خب اقتصاااااااد ؟؟؟!!!:ws38:

لینک به دیدگاه
یه چیز دیگه ...من که گفته بودم اگر بخونی تک هم میاری ،چیه اینجا نقل قول گرفتی ؟؟؟؟:banel_smiley_4: که چی مثلا ؟؟؟؟ واقعا آیا این کار خوبی است ؟؟؟:icon_razz:

تازه همونجوری هم که فرنوش عزیز گفت 37 همچین رتبه خوبی هم نیست .حالا صنایع بود بلـــــــــه حق با شما بود .ما خودمون هم تالار رو چراغانی میکردیم ولی خب اقتصاااااااد ؟؟؟!!!:ws38:

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
این رو نقل قول نگیریم نمیشه...:ws3:

در تقسیم بندی روحیات انسانها یک سری آدمها هستند که برای یک مسئله خیلی کوچک فوران و قلیان احساسات دارند و اصطلاحا دچار ذوق زدگی میشن ، نویسنده نوشته ای که نقل قول گرفتم حالا نمیدونم دائمیه یا نه ،ولی فعلا در این حال به سر می برد . نقطه سرخط .سه نقطه هم لازم نیست اینجا...:ws3:

معرفی میکنم دکتر هستی فوق تخصص روانشناسی و امور مربوطه :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...