رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

آخرين خبر از وضع سلامتي مجيد خراطها از زبان مدير برنامه هاي ايشان

حال عمومي مجيد خوشبختانه خوب است و از بخش مراقبت هاي ويژه به بخش عمومي منتقل شده است

Majid.jpg

چندي پيش مجيد خراطها كه جهت كمك به زلزله زدگان اخير آذربايجان شرقي راهي اين استان شده بود ، پس از چند روز اقامت در اين استان به علت آلوده بودن محيط دچار بيماري تنفسي و عفونت شد و به بيمارستان منتقل گرديد

خوشبختانه طي خبري كه هم اكنون از سوي آقاي اسمائيل قاسمي مدير برنامه هاي ايشان به دست ما رسيده است حال عمومي مجيد خراطها خوب است و پس از به هوش آمدن ، از بخش مراقبت هاي ويژه به بخش عمومي منتقل شده است

ضمنا ايشان كليه شايعات در مورد وضعيت بد جسمي مجيد خراطها را تكذيت كرده و تمامي اخبار بجز موارد ذكر شده در متن بالا را كذب دانسته اند.

با آرزوي سلامتي هر چه سريع تر براي مجيد خراطها

منبع: موزیک باران

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 403
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کنسرت فریدون

سالن اجرا: نمایشگاه بین المللی تهران - سالن میلاد

تاریخ اجرا: 24 شهریور 1391

ساعت : 21:30

کنسرت مازیار فلاحی

سالن اجرا: تالار شهیدان نژاد فلاح کرج

تاریخ اجرا: 23 و 24 شهریور 1391

ساعت: 21:00

کنسرت بابک جهانبخش

سالن اجرا: مرکز همایش های برج میلاد

تاریخ اجرا: 27 شهریور 1391

ساعت: 18:00 و 21:30

لینک به دیدگاه

نشست خبري آلبوم «رخصت» ناصر عبداللهي، با تنش ها و حاشيه‌هاي فراوان برگزار شد

1347124812.jpg

نشست خبري آلبوم «رخصت» ناصر عبداللهي صبح روز گذشته در تالار وحدت برگزار شد. در اين نشست، مهدي شمس (تهيه كننده اثر)، كيارش حسن زاده (مدير موسسه آواي مهر ميهن)، معظمي (مدير انتشارات دارينوش) و مهدي عندليبي (آهنگساز آلبوم) حضور داشتند كه به سوالات خبرنگاران و اهالي رسانه پاسخ دادند. نكته عجيب اين برنامه اين بوده كه مهدي عندليبي به همراه مادرش در اين نشست حاضر شده بود كه در بسياري از مواقع ايشان به جاي فرزندش به سوالات خبرنگاران جواب مي داد كه اين موضوع بهت اهالي رسانه حاضر در اين برنامه را در پي داشت و در مقاطعي باعث بوجود آمدن تنش هاي فراوان در اين نشست خبري شد.

در ابتداي برنامه كيارش حسن‌زاده از حاضرين در جمع خواست قبل از شروع صحبت ها فاتحه‌اي نثار روح ناصر عبداللهي كنند و سپس «معظمي» مديريت شركت دارينوش (شركتي كه كاشف ناصر عبداللهي بود)، سخنان اش را اينگونه آغاز كرد : « ناصر عبداللهي و مهدي عندليبي هر دو متولد 10 دي هستند و اين البوم هم نزديك 10 سال است كه براي انتشارش وقت صرف شده. سالهاست كه بعد از ناصر خواننده قوي و مسلطي را در بازار موسيقي نديده ايم و همين كسادي بازار باعث شده ديگر كار در اين زمينه را ادامه ندهيم. »

اين مدير كه هنوز هم ركورد پرفروش ترين‌اثار پاپ بعد از انقلاب با آلبوم هاي «غزلك» سعيد شهروز و «دهاتي» شادمهر عقيلي و «مثل هيچكس» خشايار اعتمادي در اختيار موسسه اوست در ادامه افزود :‌« تمايز ناصر عبداللهي با بقيه خواننده ها در شخصيتش بود. حافظ خواني مي كرد. مطالعه داشت. يك بار در اوج آماده كردن يكي از آلبوم هاي شادمهر بوديم كه بحثي بين ناصر و شادمهر رد و بدل شد كه ناصر از شادمهر پرسيد : «به نظرت يعني مي شود روزي من هم آلبوم ام منتشر شود و عكسم توي روزنامه ها منتشر شود؟». شادمهر هم با كمال خونسردي گفت:‌ «تو با اين صدا قطعا پديده اي بزرگ براي موسيقي اين مملكت خواهي شد».

در ادامه مهدي عندليبي سخنانش را اينگونه آغاز كرد: ‌«متاسفانه ما در جايي زندگي مي‌كنيم كه اگر خوب كار كني مشكلات فراواني برايت پيش مي آيد و كار قوي مترادف با حاشيه سازي هاي فراوان مي شود. من اولين كسي بوده ام كه در موسيقي «له» شده ام و با وجود سابقه فراوان هنوز يك منزل مسكوني ندارم! روزي كه آقاي محمد علي بهمني، ناصر را به من معرفي كرد و از من خواست آلبومي را با ايشان تهيه كنم، هرگز فكرش را هم نمي كردم كه توليد اين آلبوم و انتشار آن با اين همه بالا و پائين رو به رو شود.

عندليبي در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبني بر اينكه آيا قطعات گنجانده شده در اين آلبوم ماكت هستند یا فايل نهايي، گفت :‌«آن زمان كه اين آثار توليد مي‌شد اصلا شرايط اينگونه كه امروزه شاهد هستيم، نبود. فايل ماكت يا فايل نهايي چندان معني و مفهومي نداشت و خواننده وارد استوديو مي‌شد و مي‌خواند و بيرون مي آيد. قبول دارم که برخي از قطعات خيلي جاي كار دارند. ولي بقيه قطعا همه فاكتورهاي يك نسخه نهايي شده را دارا هستند.» اين آهنگساز در ادامه در پاسخ به اين سوال كه گفته مي شود خود ناصر عبداللهي در زمان توليد اين آلبوم و نهايي شدن آن تمايلي براي انتشار آن نداشت، گفت: «آن زمان در ايران كلا چند كمپاني كوچك وجود داشت و ماجراهاي مالي باعث شد كه ناصر خسته شود و به قول معروف ببرد. خودش گفت كه دوست دارد ماجراي اين آلبوم مدتي سكرت و مسكوت بماند تا اوضاع بهتر شود. دعواهاي زيادي بين برخي از دور و بري هاي ناصر سر اين آلبوم شد. از جمله آقايي كه گفته مي شد مدير برنامه هاي ناصر است. همه نوعي جبهه گيري عليه ناصر داشتند كه چرا وقتي كمپاني هاي معتبر خواستار انتشار اين آلبوم هستند، ناصر با افرادي تازه كار وارد مذاكره شده؟ ناصر را خسته و كلافه كردند و او هم اين تصميم را گرفت.»

در اين بخش خبرنگاري پرسيد :‌« آقاي كريمي (مدير برنامه هاي سابق ناصر عبداللهي) ادعا كرده اند كه اين آلبوم بر خلاف ميل باطني خانواده عبداللهي و خود ناصر به مرحله اتشار رسيده. پاسخي داريد؟»، گفت :‌« البته ايشان فقط يكي از كنسرت گذاران ناصر بودند و در حوزه موسيقي اين آدم را اصلا نه من و نه كس ديگري نمي شناسد.»

خبرنگار ديگري، نبود خانواده ناصر عبداللهي در نشست رونمايي آلبومش را نشانه بارز نارضايتي خانواده عبداللهي از انتشار «رخصت» عنوان كرد تا عندليبي به حالتي عصباني رو به خبرنگاران بگويد : «اين چيزها كه به خبرنگارها مربوط نمي شود. مسائل مادي و مالي بين ما كاملا روشن و واضح است و هيچ مشكلي در اين بين وجود ندارد. در مورد اين مسائل هيچ صحبتي ندارم و اگر درباره مسائل فني آلبوم سوالي هست پاسخگو خواهم بود. »

در اين لحظه مادر مهدي عندليبي وارد بحث شد و گفت : « من نمي دانم چرا درباره پسر من اينگونه قضاوت مي شود. خود من از تك تك اعضاي خانواده ناصر عبداللهي رضايت نامه گرفته ام و اسنادش هم موجود است. كسي اگر كوچكترين شكي در اين باره دارد، مي تواند از طريق من به جواب سوالش برسد!»

پس از اينكه سؤوالات خبرنگاران در مورد غيرقانوني بودن انتشار آلبوم «رخصت» بدون اجازه خانواده زنده ياد عبدالهي ادامه پيدا كرد و صحبت ها و تنش ها بالا گرفت‌، يكي از دست اندركاران از طريق پيامك با نويد عبدالهي فرزند ناصر عبدالهي، ارتباط برقرار كرد و نويد عبدالهي در پاسخ اين پيامك نوشت: «متاسفانه به علت آسيب ديدگي شديد از ناحيه پا نتوانستم خودم را به اين جلسه برسانم اما بايد بگويم آلبوم مرحوم پس از سال‌ها چالش منتشر مي‌شود و اميدوارم مورد قبول مردم قرار گيرد».

همچنين در پايان اين نشست مهدي شمس تهيه كننده اين آلبوم، تيراژ آلبوم را 200 هزار نسخه اعلام كرد و افزود: اين اثر سود مالي چنداني براي بنده نداشته است، اما افتخار مي‌كنم كه نام من در كنار نام عبدالهي قرار مي‌گيرد.

شمس افزود: اين اثر 19 شهريور ماه در ايران منتشر خواهد شد.

آلبوم موسيقي «رخصت» 10 قطعه را با عنوان‌هاي «راز مبهم‌»، «پنجره»، «رخصت»، «دل عاشق»، «عشق قشمي» و... شامل مي‌شود و محمد علي بهمني، علي سپانلو‌، حسن عليشيري‌، داوود لطف‌الله و ناصر عبدالهي ترانه‌سرايان اين اثر معرفي شده‌اند‌.

pgimg_image12_1_5612.jpg

لینک به دیدگاه

3pw7op57ji4sx9vg06y.jpg

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، آلبوم موسیقی «من خود آن سیزدهم» نیمه دوم مهرماه جاری وارد بازار می‌شود تا علاقه‌مندان محسن چاووشی و موسیقی پاپ شاهد اثری متفاوت از این خواننده پاپ کشورمان باشند.

«رضا مهدوی» مدیر سابق دفتر موسیقی حوزه هنری در گفت‌وگو با فارس در خصوص این اثر اظهار داشت: نخستین ایده تهیه این آلبوم سال 86 در دفتر موسیقی حوزه هنری شکل گرفت و قرار بود با استفاده از اشعار شاعران گذشته، اثری متفاوت در فضای موسیقی پاپ کشور که به هم ریخته است، به وجود آید. این اثر 15 اسفنده‌ماه همان سال مجوز انتشار را دریافت کرد اما به دلیل عزل بنده از سمت مدیریت حوزه موسیقی حوزه هنری و انتصاب آقای «علی معلم» این اثر منتشر نشد تا اینکه این آلبوم مورد توجه بخش‌های خصوصی قرار گرفت.

وی افزود: اشعار کلاسیک و پرمفهوم این اثر از شاعرانی همچون مولوی، عطار، خیام، وحشی بافقی، باباطاهر عریان و شهریار در 8 قطعه انتخاب شد. در ابتدا مؤسسه آوای باربد طراحی جلد آن را انجام داد و من هم حاشیه‌ای برای این اثر نوشتم اما کار صدور مجوز آن به دلیل اشعار مولوی دچار مشکل شد. به انتخاب دوستان زمان انتشار این آلبوم پاییز امسال در نظر گرفته شد.

وی یاد آور شد: عنوان سیزده برگرفته از این شعر شهریار است: «من خودم سیزدهم/ یار و همسر نگرفتم که گرو بود سرم/ تو شدی مادر و من با همه پیری پسرم/ تو جگر گوشه هم از شیر بریدی/ و هنوز من بیچاره همان عاشق خونین جگرم». این ترانه کاری متفاوت و فوق‌العاده و تأثیر‌گذار از محسن چاووشی است که می‌تواند فضای به هم ریخته موسیقی پاپ کشورمان را سامان داده و نقطه عطفی به وجود آورد.

به گزارش فارس٬ کوشان حداد، شهاب اکبری و امیر جمال فرد تنظیم این آلبوم را انجام داده‌اند. این آلبوم قبل از «یه شاخه نیلوفر» استارت زده شد، اما به دلایلی پخش نشد. اشعار این آلبوم از مولانا، وحشی بافقی، استاد شهریار، خیام نیشابوری و بابا طاهر عریان است.

«توبه نامه» به دلیل ناهمگونی با آثار دیگر‌ از این آلبوم حذف شده است. مسعود دهقان تهیه‌کننده این آلبوم است.

میکس و مستر آلبوم به طور مشترک توسط کوشان حداد و امیر جمال‌فرد انجام شده و در مراحل پایانی خود قرار دارد و تنظیم قطعه ناله ناکامی توسط کوشان حداد انجام شده است.

اشعار برگرفته از دیوان غزلیات مولوی در آلبوم سیزده:

ای عاشقان ای عاشقان آن کس که بیند روی او

شوریده گردد عقل او آشفته گردد خوی او

معشوق را جویان شود دکان او ویران شود

بر رو و سر پویان شود چون آب اندر جوی او

اشعار وحشی بافقی:

تکیه کردم بر وفای او، غلط کردم، غلط

باختم جان در هوای او، غلط کردم، غلط

عمر کردم صرف او، فعلی عبث کردم، عبث

ساختم جان را فدای او، غلط کردم، غلط

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

پ.ن:هنوز هدف خودم رو از زدن این پست در ساعت 5 صبح نفهمیدم.....ولی فک کنم در هر حال آلبوم جالبی باشه:ws37:

لینک به دیدگاه

احسان خواجه‌امیری در شهرهای بزرگ استرالیا كنسرت اجرا می‌كند

7602_634830351492812500_m.jpg

احسان خواجه‌امیری ـ خواننده جوان موسیقی پاپ كشورمان ـ به همراه اركستر ویژه به رهبری «زایا سلیمان» در چهار شهر استرالیا آوازه‌خوانی می‌كند.

اولین اجرای خواجه‌امیری روز 28 سپتامبر در سالن كنسرت «نوروود» آدلاید است. وی روز پس از آن راهی سیدنی می‌شود و صدایش را به گوش علاقه‌مندان به موسیقی پاپ می‌رساند. مقصد بعدی خواننده‌ی «یه خاطره از فردا»، ملبورن ـ پایتخت ایالت ویكتوریای استرالیا ـ است. وی روز ششم اكتبر در این شهر اجرا خواهد داشت. به گزارش سایت رسمی این خواننده، خواجه‌امیری پس از آن، راهی «بریسبین» می‌شود و روز هفتم اكتبر در كالج «سن لارنس» به روی صحنه می‌رود. بلیط كنسرت‌های تور استرالیای احسان خواجه‌امیری هم‌اكنون در مراكز فروش بلیط ایرانی در دسترس هستند.

لینک به دیدگاه

اعتراض تند «خشايار اعتمادي» پس از لو رفتن نسخه ماکت قطعه دو صدائه اش با «رضا صادقي»

دوستان خیانت در امانت کردند

7773_634833072467231250_m.jpg

خشایار اعتمادی دو روز پس از لو رفتن قطعه دو صدائه خود و رضا صادقی که قرار بود در آلبوم جدید وی «تو محکومی به برگشتن» منتشر شود، با انتقاد از دوستان و دور و بری هایش، این اتفاق را اتفاقی تلخ و ناراحت کننده خواند و مسببان این اتفاق را به خدا واگذار کرد.

این خواننده با اظهار تاسف از انتشار فايل نهايي نشده این قطعه گفت:« متاسفانه برخي دوستان خيانت در امانت كردند و اين كار را روي اينترنت منتشر كردند تا اتفاق ناراحت كننده اي براي آلبوم ام بيفتد. اين قطعه اصلا با اين تنظيم و به اين شكل در آلبوم نيست و فايل نهايي شده آن فرق هاي اساسي با اثر منتشر شده دارد. متاسفانه بازار موسيقي كشور جوري شده كه ديگر خيلي سخت مي شود به كسي اعتماد كرد و بايد به سختي مواظب همه جوانب بود تا مبادا اتفاق هاي اين چنيني ، كار را زمين بزند. البته از اينكه اين كار با اين كيفيت پائين در فضاي مجازي منتشر شده ناراحت نيستم و خوب مي دانم اگر هر شنونده اي فايل نهايي آنرا كه در آلبوم گنجانده شده بشنود، كاملا نظرش عوض خواهد شد».

اين خواننده در پاسخ به اين سوال خبرنگارسایت موسیقی ما كه چرا پس از لو رفتن اين قطعه، در صفحه شخصي خود اعتمادي در شبكه هاي اجتماعي و سايت او نيز همين قطعه ماكت منتشر شده، نيز گفت : « متاسفانه مديريت اين صفحات و رسانه ها در اختيار ادمين ها و دوستان خوبي است كه هميشه هم نسبت به من لطف داشته اند. من مسافرت بودم و دوستان هم بي اطلاع از موضوع، اين قطعه را منتشر و به اشتراك گذاشته بودند. در هر حال من هم بعد از يك روز مطلع شدم و چون كار از كار گذشته بود ديگر سعي كردم به جاي واكنش، صحبت هايي كه درباره كار مي شد را بشنوم و بعد قضاوت كنم».

اعتمادي در انتهاي صحبت هايش نيز درباره جزئيات و آخرين اطلاعات آلبومش گفت: « آلبوم «تو محكومي به برگشتن» همه مجوزهاي لازم را اخذ كرده و همه قراردادهاي پخش و انتشارش نيز امضا شده و ظرف دو روز آينده اقدام به انتشار جزئيات آلبوم خواهيم كرد. برنامه ريزي‌هاي زيادي براي اين آلبوم انجام شده كه يك كار ويژه هم صورت گرفته كه دو روز بعد آنها را در اختيار رسانه ها قرار خواهيم داد. دموي آلبوم هم حاضر شده كه به زودي آنرا منتشر خواهيم كرد».

لینک به دیدگاه

مراسم یادمان «ناصر عبداللهی» با اجراهای فراوان خواننده‌های پاپ، حاشیه‌های عجیب و اتفاقات ناخوشایند در کیش برگزار شد

1348304189.jpg

هیچ جای دنیا مراسم «یادمان»، این طوری که ما در کیش دیدیم، برگزار نمی‌شود. اینکه بنیامین روی سن بیاید و «سلطان قلبم» بخواند و محسن یگانه هم «نشکن دلمو» را اجرا کند و هر کدام از خاطراتشان از ناصر صحبت کنند. اینکه قطعات ناصر عبداللهی بصورت «پلی بک» پخش شود و خواننده‌های جوان و گمنام روی آن لب بزنند. اینکه مسئولین برگزاری از اول تا آخر برنامه حتی یک بار هم دور و بر خبرنگاران اعزامی آفتابی نشوند تا مجبور نباشند درباره کمبود‌ها توضیح دهند.

در دو سال اخیر برنامه‌های متعددی که قرار بوده به نام «مراسم بزرگداشت ناصر عبداللهی» در تهران برگزار شود، در روزهای آخر لغو و به تاریخ دیگری موکول شدند و این رویه باعث شده بود که در دو سال گذشته هیچ مراسمی با این عنوان در تهران برگزار نشود. همین باعث شد که این بار این برنامه در کیش و سالن تالار بزرگ شهر جزیره کیش برگزار شود. برنامه‌ای که با توجه به تبلیغات گسترده و فراوان، پیش بینی می‌شد از کیفیتی قوی برخوردار شود، اما...

این گزارش را تا انت‌ها بخوانید.

بیش از دویست نفر از خانواده‌های ایتام و کودکان بی‌سرپرست از تهران برای حضور در این برنامه حضور داشتند که شاید برجسته‌ترین نکته برنامه همین بود. اتفاقی که خود مرحوم عبداللهی هم در زمان حیاتش در سکوت و به دور از هیاهوی رسانه‌ای به آن می‌پرداخت و آنرا جزو وظایف‌اش می‌دانست.

• همه چیز دقیقه نود

تا لحظه برگزای برنامه و شروع آن هنوز بسیاری از مهمانان برنامه وارد جزیره نشده بودند و همین استرس برگزار کننده‌های برنامه را چند برابر کرده بود. مهران مدیری و مصطفی زمانی هم به رغم حضور در جزیره، به سالن اجرای برنامه نیامدند تا «حامد کمیلی» تنها مه‌مان سینمایی جمع باشد. نکته جالب‌تر هم ورود محسن رجب‌پور و بنیامین و نیما وارسته، در اواسط برنامه به سالن بود که بدون هیچگونه «ساند چک» و تمرین قبلی روی سن رفتند و بدون ارکس‌تر و فقط با پیانو و ویلن به اجرای برنامه پرداختند.

• اهالی پاپ

در ابتدای این مراسم «ناصر قاسمی نیا» معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه هنر موسیقی از قابلی‌های فراونی بمنظور ارتباط با اقشار جامعه برخوردار است، رو به حاضرین در سالن گفت: «امیدواریم بتوانیم از این نعمت خدادادی ‌‌نهایت استفاده را ببریم و قدر آن را نیز بدانیم. سعی بر آن بود به بهانه اختتامیه جشنواره تابستانی جزیره کیش لحظاتی را تدارک ببینیم تا مسافران در فضایی سالم از تعظیلات خود لذت ببرند و گردشگران با روحیه‌ای بهتر به خانه‌های خود بازگردند». نکته جالب صحبت‌های ایشان عدم اشاره به ناصر عبداللهی و بزرگداشت یاد این هنرمند بود و بیشتر صحبت‌های ایشان در حول و حول جشنواره تابستانه و تفریحات جزیره و پیشرفتهایی که در آن صورت گرفته، خلاصه می‌شد.

چهره‌هایی چون امید حاجیلی و اسحاق احمدی جزو کسانی بودند که در ابتدای برنامه روی صحنه رفتند و حمید خندان هم در ادامه به آن‌ها اضافه شد. امید حاجیلی قطعه‌ای را به صورت دو صدائه با ناصر عبداللهی (که صدایش ضبط شده بود) اجرا کرد که به گفته حاجیلی این قطعه برای اولین بار منتشر می‌شد و تاکنون در جایی پخش نشده است. در ادامه ویدئویی از مراسم خاکسپاری عبداللهی پخش شد که برخی صحنه‌های این ویدئو باعث شد حال خیلی‌ها خراب شود و لحظات ناراحت کننده‌ای در سالن بوجود بیاید.

• فقط خانواده پدری

در حالی که پیش بینی می‌شد همه فرزندان این خواننده در سالن حاضر باشند و از آن‌ها تقدیر و تشکر به عمل آید، فقط خانواده پدری مرحوم اعم از مادر و خواهر و هموهای این هنرمند در سالن حاضر بودند و همین موضوع باعث شد خبرنگاران حاضر در برنامه پیگیر دلایل عدم حضور فرزندان این مرحوم در سالن شوند. پیگیری‌ها بالاخره نتیجه داد و «نوید عبداللهی» (فرزند ارشد ناصر عبداللهی) در اواسط برنامه با ارسال پیامکی به برخی خبرنگاران حاضر در برنامه، اعلام کرد: «این یادمان فستیوال نما حضور خیلی‌ها را نسبت به فرزندان ناصر ارجح دانست. مزار پدر را به حضور در این فستیوال نمایشی ترجیح دادم. امیدوارم همین جمله آخر تی‌تر دوستان رسانه‌ای برای این مراسم شود...».

• آلبوم رخصت

در ادامه مراسم بیانیه‌ای در حضور خانواده پدری زنده یاد ناصر عبداللهی در مورد زندگی هنری آن مرحوم قرائت شد که نکته مهم آن اشاره به آلبوم جدید این خواننده (رخصت) بود که در آن، انتشار این اثر «ظلمی بزرگ به این هنرمند» برشمرده شده بودند..

• چرا صادقی نیامد؟

رضا کریمی مدیر برنامه‌های عبداللهی در پاسخ به سوال برخی خبرنگاران در خصوص دلیل عدم حضور رضا صادقی در این برنامه گفت: «ایشان اولین هنرمندی بود که من شخصا با خودش هماهنگ کردم. بر خلاف تصورات همه عدم حضور ایشان در جزیره هیچ ربطی به مسائل حقوقی ایشان و تهیه کننده سابقشان نداشت. چرا که این برنامه خیریه بود و هیچگونه بلیت فروشی‌ای در آن صورت نمی‌گرفت. جواب من به سوال شما در این خصوص فقط یک کلمه است: «واقعا نمی‌دانم...».

• حرفهای تند روزبه

روزبه نعمت اللهی و فریدون آسرایی و محمد علیزاده از جمله هنرمندانی بودند که اجرایشان بیشتر به این برنامه می‌خورد و با اجرایی سنگین و قوی، توانستند بخشی از کاستی‌های برنامه را جبران کنند. در این بین روزبه نعمت اللهی پس از اجرای سه قطعه رو به حاضرین گفت: «من می‌دانم که خانواده پدری ناصر اینجا هستند و من افتخار دارم که در حضور آن‌ها می‌خوانم. ولی‌ای کاش بچه‌های ناصر هم اینجا بودند تا مجلس به دور از هر حاشیه‌ای برگزار می‌شد. کاش بچه‌های ناصر هم اینجا بودند و می‌دیدند که پدرشان چقدر در بین اهالی موسیقی محترم و موجه بوده که آن‌ها حاضر شده‌اند در این شرایط سخت، مشقت سفر به کیش را بپذیرند تا در مراسم این بزرگ مرد اجرا داشته باشند.»

لینک به دیدگاه

اظهارات جالب «مهدی مقدم» درباره دلایل عدم برگزاری کنسرتش در تهران:

تنگ نظری افرادی مانند سیروان باعث شده کنسرت ندهم!

1349006257.jpg

این چندمین بار است که تاریخ کنسرت مهدی مقدم پس و پیش می‌شود و باز هم در لحظه آخر، خبر از لغو برنامه‌اش در رسانه‌ها می‌پیچد. این خواننده که بعد از ۵ سال ممنوع الکاری توانست اوایل امسال آلبوم «احتیاط» را در بازار موسیقی کشور منتشر کند، به رغم صحبت‌ها و شایعه‌های فراوان، هنوز نتوانسته در تهران روی صحنه برود تا باز هم برخی رسانه‌ها خبر از ممنوعیت صدای این خواننده را منتشر نمایند. برای پی بردن به صحت و سقم این ماجرا با اوتماس گرفتیم و درباره همه این شایعات با او گپ زدیم.

مقدم قبل از اینکه در این باره صحبت کند، خبر ویژه‌ای را در اختیار ما قرار داد که در اوج این صحبت‌ها و حرف و حدیث‌ها، قطعا می‌تواند مورد توجه دوستداران این خواننده قرار بگیرد. ظاهرا مراحل اخذ مجوز آلبوم تصویری «احتیاط» به خوبی و خوشی طی شده و این خواننده بزودی این البوم تصویری را در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد کرد. این آلبوم شامل ۱۲ ویدئوی جدید از این خواننده است که همه آن‌ها مورد تائید وزارت ارشاد قرار گرفته و بزودی و به محض عقد قرارداد با کمپانی‌های موسیقی، وارد بازار موسیقی کشور خواهد شد.

• کنسرت

مقدم در تشریح اصلیترین دلایل عدم برگزاری کنسرت تهرانش گفت: ‌ «همه این صحبت‌ها و حرف و حدیث‌ها را شنیده‌ام ولی ترجیه‌ام بر این بوده که سکوت کنم. خیلی‌ها به من اتهام زدند که تو با روابط خاص موفق به دریافت مجوز آلبومت شدی و مجوز گرفتی و... از این صحبت‌ها. چون هر اظهار نظری از سوی من می‌توانست تنش زا باشد و آب را بیشتر گل آلود کند. جالب است این را هم بگویم که بسیاری از کسانی که در حال حاضر مجوزشان به مشکل برخورده هم من را مثال می‌زنند که چطور من توانسته‌ام مجوز بگیرم ولی آن‌ها نمی‌توانند. در مورد من سمپاشی‌های فراوانی شده ولی من هیچ واکنشی نشان نداده‌ام. ولی با قاطعیت می‌گویم که هیچ مشکلی برای اجرای زنده در ایران ندارم و فقط پیش بینی برخی واکنش‌ها از سوی دوستان خواننده باعث شده هنوز کنسرت‌ام را روی سن نبرم. حسادت بقیه خواننده‌ها، دلیل اصلی کنسرت ندادن‌ام است!.»

• سیروان

مقدم در ادامه صحبت‌هایش نیز گفت: ‌» دوستانی مثل سیروان خسروی و دار و دسته‌اش تا توانسته‌اند، علیه من صحبت کرده‌اند و در واقع توقع دارند چون به من مجوز داده شده، آن‌ها باید هر کاری که دوست دارند انجام دهند. تنگ نظری همین دوستان من را مجبور کرده کنسرتی را که مجوز‌اش دستم است را هنوز برگزار نکنم. دوستان به این فکر نمی‌کنند اگر من و امثال من برنامه‌ها یشان اجرایی شود در واقع راه برای خیلی‌های دیگر هم باز می‌شود و می‌توانند بعد از من دوباره به گود موسیقی برگردند.»

• پیشنهاد

مقدم در انتهای صحبت‌هایش نیز افزود: «پیشنهادم به دوستان همکار این است که به جای سنگ اندازی در قبال بقیه، سعی کنند آرامش را به عوامل مسئول موسیقی القا کنند تا آن‌ها نیز بتوانند با رویی باز بهتر و بیشتر درباره ماجراهای موسیقی تصمیم بگیرند. من اگر بدون مجوز و با اتکا به روابط خاص آلبومم را در بازار منتشر کرده بودم، حالا مجوز آلبوم تصویری و بازیگری‌ام منتشر نمی‌شد. امیدوارم دوستان یا کنار گذاشتن این رفتار‌ها بهتر و بیشتر به آرامش دنیای موسیقی کمک کنند.»

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

«تا ابد» و «تو که با من باشی»؛

دو قطعه جدید از آلبوم «آریان 5» را دانلود کنید

pgimg_image2_1_5773.jpg

آلبوم جدید گروه آریان با عنوان «آریان 5» منتظر مجوزهای نهایی برای انتشار است. این گروه محبوب موسیقی پاپ قرار است روزهای 18 و 19 آبان ماه سال جاری در سالن همایش های برج میلا تهران بعد از مدت ها روی صحنه برود و برای هواداران پرشورش به اجرای برنامه بپردازد. دو قطعه «تا ابد» و «تو که با من باشی» دو قطعه از آلبوم جدید گروه آریان است که تصمیم گرفته اند آنرا پیش از انتشار آلبوم در اختیار علاقه مندانشان قرار دهند . همچنین قرار است این دو قطعه در این کنسرت هم اجرا شوند. این دو آهنگ را در ادامه این پست میتوانید دانلود کنید :

لینک به دیدگاه

با صدای «محسن یگانه» و در سراسر کشور

«حباب» سرانجام منتشر شد

yeganeh.jpg

«حباب» سومین آلبوم محسن یگانه پس از «نفس‌های بی‌هدف» و «رگ خواب»، از صبح امروز در سراسر کشور منتشر شد. این آلبوم با ۱۴ قطعه و با حضور هنرمندان و موزیسین‌های نامی کشور از جمله: مهران عباسی، شهاب اکبری، علی ثابت، ایمان حجت، آرش پاکزاد، آرین بهاری و علی رهبری، سومین محصول این خواننده را در بازار رسمی موسیقی کشور رقم زده که با سر و صدای‌های فراوان در بازار منتشر شده است.

آهنگساز و ترانه سرای کلیه قطعات «حباب»‌‌ همان طور که در شناسنامه آلبوم ذکر شده، خود یگانه است و فقط ملودی قطعه شش آلبوم، «نرو» برداشتی مستقیم از یک قطعه فرانسوی به آهنگسازی Rich Allison است.

نوازنده‌ها و هنرمندان زیادی نیز در این آلبوم همکاری داشته‌اند که از آن جمله می‌توان به فیروز ویسانلو، پیام طونی، بابک ریاحی‌پور، بابک یوسفی، امید حجت، مهران سراجیان و دارا دارایی اشاره کرد. استودیو راگا و آوای پیمان، مکان‌هایی بوده‌اند که بخشی از این آلبوم در آن‌ها ضبط شده و استودیو Can Kesmes در ترکیه نیز دیگر استودیویی بوده که این آلبوم مراحل نهایی ضیط و میکس و مستر‌اش را در آن نهایی کرده است.

یگانه در اینسرت آلبوم در یادداشتی نوشته: ‌ «تقدیم به طرفدارانی که خوبی هاشون من رو به آرزوهایی بزرگ‌تر از تصوراتم رسوند. و از همسر عزیزم که در تک تک لحظات تولید اثر کمک‌ام کرد تا خستگی‌های ساخت این آلبوم رو به تنهایی به دوش نکشم. و از خدایی تشکر می‌کنم که به من ثابت کرد هیچ وقت برای رسیدن به یک هدف دیر نیست.»

شرکت «آوای هنر» صاحب امتیاز این آلبوم است و شرکت پخش «هنر اول» نیز آنرا در بازار پخش و توزیع نموده است.

لینک به دیدگاه

تیتراژ جدید سریال قلب یخی با صدای مازیار فلاحی به نام «آخرین نفس»

1351056611.jpg

قطعه «آخرین نفس» جدید‌ترین کار مازیار فلاحی است که برای تیتراژ سری جدید سریال قلب یخی تولید شده است.ترانهٔ این اثر را امین بامشاد و مازیار فلاحی سروده و امیر توسلی آن را تنظیم کرده و ملودیِ این قطعه را نیز مازیار فلاحی ساخته است.در ادامه متن ترانه این آهنگ را بخوانید و این قطعه زیبا را اینجا دانلود کنید..

تو نگو که خیال محاله

رفتنت واسه این دل تنها

یه سوال بی‌جوابه

مثل خوابه یه عذابه

نمی‌دونی چه تیره و تاره

حال قلبی که از تو و دوری

بی‌قراره… بی‌قراره

نگو دیره… که می‌میره

آخرین نفسامه و بی‌تو دارم حس می‌کنم که می‌میرم

لااقل بذار این دم آخر از چشات همه چی رو بگیرم

توی لحظهٔ خستهٔ دلخوشی که تو بی‌نفسی منو می‌کشی

کاش بهم دل خستمو پس بدی یا به قلب یخی تو نفس بدی

همه باور و ترسم از اینه که بیاد رو به روم و بشینه

غم و درد چشامو ببینه بگه حال و روالش همینه

گاهی می‌گذرم از همه دنیا مثل قایقی از دل دریا

که یه لحظه چشاتو بندی بخندی… بخندی

آخرین نفسامه و بی‌تو دارم حس می‌کنم که می‌میرم

لااقل بذار این دم آخر از چشات همه چی رو بگیرم

توی لحظهٔ خستهٔ دلخوشی که تو بی‌نفسی منو می‌کشی

کاش بهم دل خستمو پس بدی یا به قلب یخی تو نفس بدی

به قلب یخی تو نفس بدی…

لینک به دیدگاه

محسن یگانه در از آینده کاری اش و «حباب» می گوید؛

یگانه: شاید دیگر آلبوم منتشر نکنم

yeganehddddd6661351195933.jpg

محسن یگانه پس از پشت سر گذاشتن یک دوره ی کاری پرتلاطم، بالاخره سومین آلبوم رسمی اش با نام «حباب» را منتشر کرد. به همین بهانه با او گفت و گوی کوتاهی انجام داده ایم.

• بازخورد آلبوم چطور بوده؟

خودم هنوز آلبوم را جایی نشنیده ام. خیلی از دوستان گفته اند که همه جا کارها شنیده می شود، اما من فقط به گوش خودم اطمینان دارم! همه می گویند که بهتر از آلبوم قبلی بوده و همین برایم کافی است.

• در یکی دو سال اخیر حاشیه های زیادی داشتید. آنقدری که سر این آلبوم اذیت شدید، جواب گرفتید؟

خود این آلبوم حاشیه نداشت، بلکه «من» حاشیه داشتم. بعضی ها دلشان نمی خواست این آلبوم نتیجه بدهد. یکی از چیزهایی که الان خوشحالم می کند این است که بالاخره از شر این آلبوم خلاص شدم! خیالم راحت شد.

سال 87، در مصاحبه ای از من پرسیده شد که «فکر می کنی تا کِی می توانی کار کنی؟» دقیقاً یادم هست در پاسخ گفتم: تا 3 آلبوم تضمین می دهم؛ آلبومی که درخور شأن باشد و بتوان آن را شنید. الان خوشحالم و خدا را شکر می کنم که توانستم پای حرفی که زدم بایستم.

• به حرفتان در آن مصاحبه اشاره کردید؛ اینکه گفته بودید تا سه آلبوم تضمین می دهم. آخرین قطعه آلبوم جدیدتان هم «بیت آخر» نام دارد. این دلهره در میان هوادارانتان ایجاد شده که شاید «حباب» آخرین آلبوم محسن یگانه باشد...

خودم در این آلبوم «بیت آخر» را خیلی دوست دارم. به نظرم همه چیزش خوب است. شاید «بیت آخر» آخرین قطعه ای باشد که در قالب آلبوم از من منتشر شده است. نمی خواهم طرفداران را ناراحت کنم. هرچند در حال حاضر خسته ام و ممکن است گفتن این حرف عجولانه باشد، ولی شاید دیگر آلبومی منتشر نکنم. برای انجام یک کار، باید لزومش احساس شود و این خیلی مهم است. فعلاً لزومی نمی بینم. اگر بخواهم کار بکنم شاید در قالب ریمیکس باشد.

• قطعاً هوادارانت نسبت به این تصمیم جبهه می گیرند چرا که برایشان چندان جالب نخواهد بود. فکر می کنید بتوانید در مقابل آنها مقاومت کنید؟

بحث مقاومت نیست. طرفدارانم در این چند سال آنقدر به من لطف کرده اند که بار مسئولیتم سنگین شد. من هم تمام توانم را گذاشتم،نه پول، نه جایگاه و نه هیچ چیز دیگری به جز موفقیت آلبوم برایم مهم نبود.

من علاقه های دیگری هم دارم. مثلاً اگر درس می خواندم، الان حداقل یک مدرک مهندسی گرفته بودم، ولی می خواستم چه کار کنم؟! یک استعدادی داشتم، حوصله هم داشتم، اینها با هم تلفیق شد، هواداران هم مرا هُل دادند و به اینجا رسیدم. می خواستم ادای دین کنم و فکر می کنم این کار را انجام دادم. دیگر بعد از این نباید از من توقعی داشته باشند. پیشنهاد می کنم دیگر توقع آلبوم از من نداشته باشند. اما قطعاً تک آهنگ منتشر خواهم کرد. کارهایی در زمینه موسیقی الکترونیک انجام داده ام، چند تک آهنگ عجیب و غریب هم دارم که همه را غافلگیر خواهد کرد.

من در زندگی فقط همین الان می توانم 27 ساله باشم و این انرژی و توانایی را داشته باشم و ممکن است بالا رفتن سن و سالم، انرژی و کارم را تحت الشعاع قرار دهد و من از این می ترسم. باید بنشینم و فکر کنم ببینم چه باید کرد. هنوز هیچ چیز قطعی نیست. شاید هم همین فردا به فکر تولید یک آلبوم جدید افتادم.

• در مورد تراک «حباب» توضیح بدهید. قطعه ای که هنوز نیامده حاشیه ساز شده! برداشت های متفاوتی از آن شده و برخی آن را به یک خواننده ی خاص نسبت می دهند.

نباید اینقدر حاشیه سازی کرد. این همه کار اجتماعی انجام شده، با هیچ کسی اینطور برخورد نشده است. شاید تنها چیزی که در این آلبوم توانسته اند به آن «گیر» بدهند همین بوده است! اصلاً هر کسی که این قطعه او را ناراحت کند، خود «حباب» است. هر کسی که حباب باشد این قطعه را به خود خواهد گرفت، کسی که از نشان دادن واقعیت به مردم ترس داشته باشد.

در جایی از فیلم سوپراستار دیالوگی با این مضمون گفته می شود که «شما خودتان را می کشید که معروف شوید، و وقتی که معروف می شوید، عینک دودی میزنید که شناخته نشوید!» خوب، چرا اینطور است؟ واقعاً جوابی برایش وجود ندارد... خیلی ها اینطوری اند و این مشکل را دارند و مردم نمی توانند به آنها نزدیک شوند. خود تو با هنرمندان زیادی رابطه داشته ای، مطمئناً تفاوت بین چیزی که از قبل در ذهن تصور کرده بودی و چیزی که با آن روبرو شدی، آنقدری زیاد هست که تو را به فکر این فرو ببرد که اینها واقعاً حبابند.

ما همه آدمیم که به اینجا رسیده ایم. مردم ما را به اینجا رسانده اند. حالا بگوییم "به ما نزدیک نشوید... پیف پیف دیگر از این به بعد همه چیز بو میدهد..."؟ شاید این ادبیات من چیپ و لمپن باشد، اما واقعیت قضیه آنقدر چیپ هست که اینجوری درباره اش حرف بزنم.

• فکر می کنید ترانه ی «حباب» در مورد خودتان صدق نمی کند؟ چقدر سعی کردید که اینطور نباشید.

بهتر است دور و بری های من این را جواب بدهند. محسن یگانه ی نفسهای بی هدف را در نظر بگیرند. از آن موقع اخلاقیات من فرقی کرده؟ به نطر خودم خیر... شاید جاهایی مجبور شده ام جدی تر برخورد کنم، اما به خدا این لازمه ی کار بوده است. ولی من همان آدمم. البته تغییراتی هم کرده ام، مثلاً اعتماد به نفسم بالاتر رفته... همین که من این مسئله را اینقدر راحت بیان می کنم را باید به فال نیک گرفت.

• اینکه این ترانه را برای خواننده ی خاصی اجرا کرده باشید را تکذیب می کنید؟

بله. فکر می کنم یک دسیسه ای هست و برخی می خواهند جو را بهم بریزند. در یکی دو سال اخیر، خیلی ها دوست داشتند من را یک آدم حاشیه دار جلوه دهند. به همین خاطر برایم حاشیه درست می شد. یک سوال دارم. به نظر شما همین مسئله ی حاشیه ای که الان به وجود آمده را من به وجود آورده ام؟

• این طبیعی است که برای مخاطب سوال به وجود بیاید. بالاخره برداشتهایی که از یک اثر می شود متفاوت است.

بهتر است که اشتباه برداشت نکنند. هر کسی که ترانه ی این قطعه به او بربخورد، باید در رفتارش تجدیدنظری داشته باشد؛ حتی خود من که این شعر را گفته ام اگر ایرادی در این زمینه پیدا کنم حتماً باید آن را برطرف نمایم. خدا را شکر همیشه سعی کرده ام که این اتفاق نیفتد.

• این آلبوم قطعات زیادی داشت و مدت زمان هر یک از آنها نیز نسبتاً زیاد بود. فکر نمی کنید این مسئله مخاطب را خسته کند؟

من از روزی که شروع به کار کردم، یک سری طرفدار خاص پیدا کرده ام که هرچه دارم از صدقه سری آنهاست. بعد از آلبوم رگ خواب وضعیت کمی عوض شد، فکر نمی کردم کارهایم اینقدر همه گیر شود و یک سری مخاطب پاپ و فان هم داشته باشم. این وضعیتم را کمی سخت کرد. خیلی خوب بود اما برایم گران تمام شد. مجبور شدم برای کار بعدی این را در نظر بگیرم که هم مخاطب خاصم را از دست ندهم و هم مخاطبی که به عنوان فان و سرگرمی کار من را گوش می کند را راضی کنم. دامنه ی مخاطبانم وسیع تر شد. در این چند سال ژانرهای مختلف را تجربه کردم که بعضی ها دوست داشتند و بعضی ها دوست نداشتند. به خاطر این مسائل برای انتخاب آهنگ کار سختی پیش رو داشتم و نمی توانستم هیچ کدام را حذف کنم. چرا که هیچ یک را بدون فکر و دلیل نساخته بودم.

نمی توانستم به آهنگها لطمه بزنم و تایمشان را کم کنم. اگر این کار را می کردم، این سوال پیش می آمد که چرا مدت زمان آهنگها کم است. اگر یک آهنگ پنج دقیقه ای را نصف کنیم، می شود دو دقیقه و نیم که این تایم نرمال نیست و صرفاً برای یک کار تفریحی یا تیتراژ است.

برای اینکه قطعات خسته کننده نشود، کارهای زیادی انجام دادم. مثل استفاده از تنظیم کننده های مختلف و نوازندگان زیاد که البته کار خیلی سخت تر شد. باید روی صدا دقت زیادی می کردیم، از دوستان و همکاران من که در این کار هستند بپرسید آیا تا به حال برای 14 قطعه، «40 گیگابایت» پروژه ی وکال داده اند؟! من این کار را کرده ام و اگر بخواهند نشان می دهم. روی خواندن هم دقت زیادی داشته ام. سعی کردم زیاد از افکت استفاده نکنم.

• حدوداً طی یک روز، بیش از 5000 نظر درباره آلبوم حباب در سایت «موسیقی ما» به ثبت رسیده، چه نظری دارید؟

ظاهراً تا به حال سابقه نداشته... خوشحالم، الان حسابی خوشحالم! خنده از لبانم نمی رود. 5000 تا واقعاً خیلی زیاد است. دمشان گرم! هر کسی هر چیزی نوشته دستش درد نکند. چه کسانی که تعریف کرده اند و چه آنهایی که انتقاد کرده اند.

بعضی ها می گویند کلاً آلبومش به درد نمی خورد. یا اینکه می گویند چرا فلان آهنگ فلان مشکل را دارد... بعد که می روم بررسی می کنم و روی آن آهنگ دقت می کنم می بینم گویا اصلاً آهنگ را نشنیده است! اینها از روی غرض ورزی است. اما انتقادی که به جا باشد، از روی محبت و لطف است و من از آن خیلی استقبال می کنم.

• نکته ی خاصی هست که بخواهید مطرح کنید؟

عکاس آلبوم (بهنام دریانی) گیر داد که من اخم کنم. به خدا من اینقدر اخمو نیستم!

• از طراحی کاور راضی بودید؟

بله، دوست داشتم. این را در نظر بگیرید که این اولین کاوری بوده که بهنام دریانی طراحی کرده. از روی رفیق بازی کار را به او نسپردم، واقعاً کارهایش را دوست داشتم. اینها ثمره ی 4 صبح است.

• ظاهراً بیشتر کارهای این آلبوم در نیمه های شب انجام شده!

وقتی ساعت 4 بعدازظهر از خواب بیدار شوی، طبیعتاً باید خیلی دیر بخوابی. این را یادگاری بنویس آنهایی که آلبوم را گوش می کنند بدانند صبح ها وقتی همه در حال رفتن به محل کارشان بودند، من تازه در ترافیک در حال برگشت به خانه بودم تا بخوابم. این آلبوم با چنین شرایطی تولید شد.

لینک به دیدگاه

آلبوم «عاشقانه ها» با صداي «احسان خواجه اميري» به بازار آمد

1351425330.jpg

جديدترين اثر احسان خواجه اميري از دیروز در بازار موسيقي كشور منتشر شد. «عاشقانه ها» كه در جريان طي مراحل اداري اخذ مجوز، بالا و پائين هاي زيادي را به خود ديد و ماجراي رنگ و وارنگي را از سر گذراند، با 10 قطعه به نام هاي «احساس آرامش»، «آرزو» ، «اين حقم نيست»، «كجايي» ، «دريا» ، «لحظه» ، «خوشبختي » ، «تموم قلب من»، «لب تيغ» و «نابرده رنج» منتشر شده است.

عليرضا افكاري و احسان خواجه اميري ملودي هاي آلبوم را ساخته اند و هومن نامداري (9 قطعه) و سيروان خسروي (يك قطعه ) نيز تنظيم هاي آلبوم را انجام داده اند. روزبه بماني هم ترانه سراي كل آلبوم است .

ميكس و مستر اين آلبوم را ايمان حجت و آرش پاكزاد بر عهده داشته اند و احسان خواجه اميري تشكري ويژه را هم از اميد حجت، احسان ني زن ، ميثم مروستي و بهنام حكيم داشته.

لینک به دیدگاه

قطعه «خاک تشنه» با صدای فریدون آسرائی به مناسبت عید غدیر

1352018489.jpg

به مناسبت عید غدیرفریدون آسرائی خواننده خوش صدای کشورمان قطعه ای را به همین مناسبت منتشر کرد. «خاک تشنه» سروده و دکلمه عبدالجبار کاکایی به آهنگسازی فریدون آسرائی و تنظیم پاشا یثربی را می‌توانید در پست دانلود نمایید.این قطعه زیبا را پاشا یثربی تنظیم کرده است.

متن ترانه «خاک تشنه»

پایان کاروان رسولان بود

رویای حج آخر

نجوای وحی آمد

در گوش آفتاب

به ناچار

آنک چراغ راه بیاویز بر تارک بلند‌ترین نام

بر قامت شریف‌ترین یار

برخواب گرم صحرا بیدار بود

برکه باران

ناگه رسول صبح برآمد بر تارک بلند‌ترین جام

آهسته چون دمیدن خورشید

دستی به جام باده و دستی به زلف یار

مثل لاله‌های مجنون

مثل ریگای بیابون

مثل دلتنگیه صحرا

مثل برکه مثله بارون

مثل ابرای مسافر

مثل جاده‌های خالی

مثل قطره‌های کوچیک ته ظرفای سفالی

حتی اسمون تن‌ها

چ‌تر خورشیدشو وا کرد

تو رو با تموم غربت

با تموم دل دا کرد

تا گذشتی از رو پله

تارسیدی به تماشا

تا شکفتی رو به خورشید

تا دمیدی رو به دریا

مثل لاله‌های مجنتو

مثل ریگای بیابون

مثل دلتنگیه صحرا

مثل برکه مثله بارون

مثل ابرای مسافر

مثل جاده‌های خالی

مثل قطره‌های کوچیک ته ظرفای سفالی

حتی خاک تشنه اون روز

رو به آسمون دعا کرد

برای دیدن تو دنیا

گره چشماشو وا کرد

دلمون به خط رسیدو

فرق اسمی عزلی شد

بعد بارونی که بارید

همه جا رنگ علی شد

لینک به دیدگاه

[TABLE=align: left]

[TR]

[TD=width: 200, align: center]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

در سالگرد انتشار آلبوم «مدارا»،

قطعه «محبوب» با صدای شهرام شکوهی

1352361727.jpg

شهرام شکوهی که یکی از پدیده های سالهای اخیر موسیقی پاپ است و سال گذشته با انتشار آلبوم «مدارا» به موفقیت قابل توجهی دست یافت، به مناسبت سالگرد انتشار این آلبوم قطعه ی جدیدی تولید کرده و در اختیار علاقه مندانش قرار داده است. ترانه ی این قطعه که «محبوب» نام دارد را خود شکوهی سروده است. ملودی آن ساخته ی شهرام شکوهی و گرشا رضایی است و امیرحسین کاشانیان نیز آن را تنظیم کرده است.

در قطعه ی «محبوب»، امیر حسین کاشانیان ،گرشا رضائی و آمیگو به نوازندگی پرداخته اند. رضایی و کاشانیان همچنین در بخش هایی از این قطعه با شهرام شکوهی همخوانی نموده اند.

قطعه ی «محبوب» را در ادامه این پست میتوانید دانلود کنیذ

لینک به دیدگاه

[h=1]

[/h]

» سرویس: فرهنگي و هنري - تجسمي و موسيقي

کد خبر: 91081911525

جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۳

محسن یگانه، خواننده پاپ ایران، قرار بود در برنامه "جشن ستارگان" آبادان اجرا داشته باشد که به ‌رغم بلیت فروشی اجرای این برنامه منتفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) از خوزستان، برنامه "جشن ستارگان" قرار بود 17 و 18 آبان 91 در سینما نفت آبادان با حضور محسن یگانه و نصرالله رادش با همت دفتر واحد موسیقی ارشاد آبادان برگزار شود. اما این برنامه به دلیل ناهماهنگی با خواننده، قیمت بالای بلیت و تبلیغات نادرست اجرا نشد.

بلیت‌های "جشن ستارگان" با قیمت‌های 35، 40 و 50 هزار تومان فروخته شده بود اما به دلیل نیامدن محسن یگانه به آبادان این برنامه منتفی شد.

دلیل دیگر نیامدن محسن یگانه به آبادان می‌تواند لغو کنسرت یک ماه پیش وی در سینما نفت آبادان باشد. کنسرت خیریه‌ای که قرار بود روزهای 21، 22 و 23 مهر 91 در سینما نفت آبادان به نفع کودکان بی‌سرپرست برگزار شود اما با مخالفت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان مواجه و لغو شد.

کنسرت یک ماه پیش محسن یگانه با وجود دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با مخالفت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان مواجه شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...