رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

انوشيروان محسني‌بندپي با حضور در غرفه خبرگزاري (ايسنا)، با بيان اينکه‌ تلاش‌ها براي جلب رضايت اولياي دم در حادثه قتل شکارچي غيرمجاز توسط محيط‌بان دنا ادامه دارد، گفت: راي صادر و تاييد شده و ديگر امکان تغيير آن وجود ندارد مگر اينکه قاضي اعلام کنم راي صادره اشتباه بود که آن هم غيرممکن است لذا تمهيداتي اتخاذ شده و پيگيري‌هايي از طرف رييس سازمان حفاظت محيط زيست در حال انجام است تا رضايت کامل اولياي دم جلب شود که کار به مراحل بعدي‌تر کشيده نشود که مجبور شويم از کانالهاي ديگري جلوي حکم را بگيريم.

وي در خاتمه از دريافت خبري مبني بر رضايت پدر مقتول خبر داد و افزود: بر اساس آخرين خبري که همين امروز به دستم رسيده رايزني‌ها به کسب رضايت از پدر مقتول انجاميده و تلاش‌ها براي جلب رضايت مادر نيز ادامه دارد، اميدوارم مادر مقتول هم با توجه به اينکه ايفاي وظيفه قانوني منجر به رقم خوردن چنين حادثه‌اي شده است از قصاص محيطبان دنا بگذرد.

خوبه پس یه کارایی انجام شده....البته رضایت گرفتن از مادرا سخت تره ولی شدنیه...:a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 161
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوبه پس یه کارایی انجام شده....البته رضایت گرفتن از مادرا سخت تره ولی شدنیه...:a030:

آره همه دیگه دارن تلاش میکنن ، امیدوارم به نتیجه برسه:yes:

لینک به دیدگاه
ای بابا

تا کی می خوان ادامه بدن این موضوع رو :ws37: ...

قضات ما هم خیلی بیکارن 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

خو نمیتونن به این زودیها تصمیم به این مهمی رو بگیرن:no:

لینک به دیدگاه

فردا،نشست سرنوشت ساز براي عفو محيط بان دنا

ايرن – محمد محمد پور:خانواده مرحوم رضايي فردا پذيراي جمعي از فعالان محيط زيست و خانواده شهدا خواهد بود که براي طلب عفو محيط بان دنا به آنجا سفر مي کنند.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

به گزارش خبرگزاري محيط زيست ايران،دکتر کهرم با اعلام اين خبر گفت:"بنده در کنار آقاي بهمن ايزدي و چند خانواده شهيد نزد خانواده مرحوم رضايي مي رويم تا براي محيط بان دنا طلب عفو کنيم.ايشان لطف کردند و همزمان با عيد سعيد قربان پذيراي ما شدند." وي در گفت گو با ايرن افزود:"خانم ابتکار هم يک جلد قرآن مجيد به ما تحويل داد تا به اين خانواده اهدا کنيم.ضمن اينکه نوشته اي به ما داد که اميدواريم موثر واقع شود." کهرم با ابراز اميدواري نسبت به جلب رضايت خانواده مقتول،اظهار داشت:"اميدوارم اين اتفاق بيفتد. رضايت نسبي حاصل شده و خوشحالم که اين خانواده پذيراي ما شده است." سال 86 اسعد تقي زاده در لباس ضابط قضايي محيط زيست و به عنوان محيط بان منطقه حفاظت شده دنا با شليک گلوله از دماغه اسلحه دولتي اش يک جوان را از ميان پنج شکارچي متخلف به قتل رساند .همان سال حکم اعدام او اعلام شد اما با شکايت وکيلش پرونده به ديوان عدالت رفت و باز هم حکم او تاييد شد . پيش تر نايب رييس فراکسيون مجلس گفته بود:" رضايت پدر مقتول حاصل شده و پيگيري‌ها براي جلب رضايت مادر مقتول ادامه دارد ."

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

رييس فراکسيون محيط زيست خبر داد:

انعطاف خانواده مقتول براي بخشش محيط بان دنا

ايرن:رييس فراکسيون محيط زيست مجلس شوراي اسلامي، با تاکيد به اينکه طرح برخي مسايل در رسانه‌ها و انعکاس نامناسب اخبار مربوط به محيط بان دنا موجبات ناراحتي خانواده مقتول در اين حادثه را فراهم کرده است، از رسانه‌ها و مطبوعات خواست تا نسبت به انعکاس اخبار مربوطه توجه خاصي داشته باشند.

به گزارش خبرگزاري محيط زيست ايران،محمدرضا تابش در گفت‌وگو با ايسنا افزود: از زمانيکه حکم اعدام محيط‌بان دنا توسط رييس قوه قضاييه تنفيذ شود، براي نجات اين محيط‌بان چند ماه فرصت داريم اما بهتر است هر چه زودتر تمام تلاش‌هايمان را براي جلب رضايت خانواده مقتول به کار گيريم چراکه تنها راه‌حل باقيمانده جلب رضايت خانواده مقتول است.

وي با اشاره به اقدامات محيط زيست براي نجات اين محيط بان گفت: سازمان محيط زيست با کمک مقامات محلي به دنبال جلب رضايت است که خانواده مقتول نسبت به ارايه رضايت انعطاف نشان‌ داده‌اند اما طرح برخي مسايل در رسانه‌ها و انعکاس نامناسب قضايا سبب دلگيري و ناراحتي خانواده مقتول شده است لذا از تمام رسانه‌ها، مطبوعات و خبرگزاري‌ها با توجه به اينکه تنها راه نجات و رهايي محيط‌بان دنا رضايت خانواده مقتول است، استدعا دارم به پوشش اخبار و قضايا به نحوي اهتمام داشته باشند که خدايي ناکرده موجبات ناراحتي خانواده مقتول فراهم نشود تا انشاءالله اين خانواده داغديده رضايت دهند.

تابش خاطرنشان کرد: فراکسيون تاکنون بازديدي با خانواده مقتول نداشته است اما براي انجام هر اقدامي که به دلجويي از خانواده مقتول و نجات محيط‌بان دنا منتهي شود، آماده‌ايم، ضمن اينکه از محيط زيست خواسته‌ايم در صورتي که نياز به ورود مجلس است به ما اطلاع دهند اما هنوز از جانب محيط زيست خبري در اين زمينه دريافت نکرده‌ايم.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

[h=4]کو؟ کجا رفت غیرت مان؟

رنجنامه یک محیطبان بوشهری

[/h]

به نام یزدان پاک

امروز ما همه عزا داریم، عزای از دست دادن داشته های سبزمان

از دست دادن کوههای پر از کل و بزمان که زمانی بر روی آنها سلطانی می کردند و الان به جای آنها بولدزرها و لودرهای آهنی به اسم توسعه صنعت و معدن روی آن مانور به اصطلاح آبادانی و سازندگی می دهند.

و از دست دادن دشتهای پر از آهو وجبیرمان که زمانی عروس دشتهایمان بودند و الان دیگر دکل حفاری به جای آن خودنمایی می کند.

و از دست دادن آبهای زیر زمینی مان که زمانی آب آشامیدنی مان بود و الان تبدیل به نیستی و خشکسالی شده

و آسمان صاف و مطبوع مان که الان دود گرفته و سیاه است . و جنگل های حراهای زیبایی که زمانی به آن می بالیدیم ولی اکنون...!

دیگر بس است بگذارید تا از دستاوردهایمان هم برایتان بگویم.

نیست ونابودی جبیرهای پارک ملی نایبند، خشکسالی و بی آبی منطقه حفاظت شده مند و عدم ساخت آبشخورهای بیشتر برای آهوهایمان، مجهز نبودن ادارات و پاسگاهها به امکانات اولیه برای پاسداری و حفاظت حیات وحشمان و... .

نه ایرادی برای نگرفتن حق ماموریتهایمان داریم و نه حق الکشفهایمان و رفاهیاتمان! چون معتقدیم ما روزی مان بدست اوست و اجرمان را از دست امام غریب می گیریم وصبر می کنیم.

اما حالا قوز بالا قوز!

درد آورتر اینکه بست نشینی ما محیط بانها در ادارات و پاسگاهها به دستور رئیس و روسایمان در اداره و جولان دادن شیخهای کشورهای حوزه خلیج فارس در دشتهایمان به هوای سرمایه گذاری و تجارت ...

کو، کجا رفت غیرتمان؟؟...

و سخن آخر اینکه

آقایان! به اندازه استاد فرشچیان که با خلق تابلو زیبایش درک خود را به زیبایی از آیه مبارکه (یسبح لله ما فی السموات و ما فی الارض) به همگان نشان داد شما نیز حداقل به همان مقدار از آن الگو گرفته و پاسدار حریم امن حیات وحشمان باشید تا در آن دنیا نیز شاید همین تسبیح کنندگان الهی ما و شما را قرین لطف و رحمت قرار دهند.ان شاءالله

به امید آنروز که صفحه های این رنجنامه قطورتر از این نشود!

محیطبان بوشهری

لینک به دیدگاه
کو؟ کجا رفت غیرت مان؟

رنجنامه یک محیطبان بوشهری

به نام یزدان پاک

امروز ما همه عزا داریم، عزای از دست دادن داشته های سبزمان

از دست دادن کوههای پر از کل و بزمان که زمانی بر روی آنها سلطانی می کردند و الان به جای آنها بولدزرها و لودرهای آهنی به اسم توسعه صنعت و معدن روی آن مانور به اصطلاح آبادانی و سازندگی می دهند.

و از دست دادن دشتهای پر از آهو وجبیرمان که زمانی عروس دشتهایمان بودند و الان دیگر دکل حفاری به جای آن خودنمایی می کند.

و از دست دادن آبهای زیر زمینی مان که زمانی آب آشامیدنی مان بود و الان تبدیل به نیستی و خشکسالی شده

و آسمان صاف و مطبوعمان که الان دود گرفته و سیاه است .و جنگل های حراهای زیبایی که زمانی به آن می بالیدیم ولی اکنون...!

دیگر بس است بگذارید تا از دستاوردهایمان هم برایتان بگویم.

نیست ونابودی جبیرهای پارک ملی نایبند، خشکسالی و بی آبی منطقه حفاظت شده مند و عدم ساخت آبشخورهای بیشتر برای آهوهایمان، مجهز نبودن ادارات و پاسگاهها به امکانات اولیه برای پاسداری و حفاظت حیات وحشمان و... .

نه ایرادی برای نگرفتن حق ماموریتهایمان داریم و نه حق الکشفهایمان و رفاهیاتمان! چون معتقدیم ما روزی مان بدست اوست و اجرمان را از دست امام غریب می گیریم وصبر می کنیم.

اما حالا قوز بالا قوز!

درد آورتر اینکه بست نشینی ما محیط بانها در ادارات و پاسگاهها به دستور رئیس و روسایمان در اداره و جولان دادن شیخهای کشورهای حوزه خلیج فارس در دشتهایمان به هوای سرمایه گذاری و تجارت ...

کو، کجا رفت غیرتمان؟؟...

و سخن آخر اینکه

آقایان! به اندازه استاد فرشچیان که با خلق تابلو زیبایش درک خود را به زیبایی از آیه مبارکه (یسبح لله ما فی السموات و ما فی الارض) به همگان نشان داد شما نیز حداقل به همان مقدار از آن الگو گرفته و پاسدار حریم امن حیات وحشمان باشید تا در آن دنیا نیز شاید همین تسبیح کنندگان الهی ما و شما را قرین لطف و رحمت قرار دهند.ان شاءالله

به امید آنروز که صفحه های این رنجنامه قطورتر از این نشود!

محیطبان بوشهری

میگم شما که این اخبار رو دنبال میکنی تکلیف اون محیط بان زندانی چی شد همونیکه این تاپیک رو براش زدی ؟؟

لینک به دیدگاه
میگم شما که این اخبار رو دنبال میکنی تکلیف اون محیط بان زندانی چی شد همونیکه این تاپیک رو براش زدی ؟؟

آره دنبال میکنم

هر خبری باشه همینجا میزارم

هیچی خبری نیست

فعلا خانواده مقتول رضایت ندادن:hanghead:

لینک به دیدگاه

هربار که این تاپیک اپ میشه تنم میلرزه و با کلی استرس کلیک میکنم و دعا دعا میکنم خبر بدی نباشه

حالا من که شنوندم اینم.. دارم فکر میکنم خونواده اون بدبخت چی میکشن

نمیدونم چی بگم

فقط واسه همه مسئولین متاسفم

لینک به دیدگاه
هربار که این تاپیک اپ میشه تنم میلرزه و با کلی استرس کلیک میکنم و دعا دعا میکنم خبر بدی نباشه

حالا من که شنوندم اینم.. دارم فکر میکنم خونواده اون بدبخت چی میکشن

نمیدونم چی بگم

فقط واسه همه مسئولین متاسفم

میفهمم

منم هر بار این تاپیک رو باز میکنم تا خبر یا مطلب جدیدی در این مورد بزارم، همین حس بهم دست میده

امیدوارم زودی مشکلش حل شه تا ما هم یه نفس راحت بکشیم:sigh:

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...

یه جا خوندم رضایت دادن اولیای دم ولی هرچی میگردم پیداش نمیکنم.

بخاطر سریال پایتخت3 ظاهرا تأثیر داشته.

امیدوارم درست باشه.

لینک به دیدگاه
اتفاقا چند ماه پیش شنیدم قراره چند روز دیگه اعدامش کنن:ws52: شاید لحظه ی آخر رضایت داده باشن :ws52:

والا دیشب تو ف.ب دیدم ..

حالا بازم میگردم خبرشو پیدا کردم میذارم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...