رفتن به مطلب

تنوع در ازدواج (شركاي جنسي )

samaneh66

ارسال های توصیه شده

بیاین دنیا رو با به اصطلاح کثافاتش تماشا کنیم:4chsmu1:

تنوع در ازدواج (شركاي جنسي )

اگر مردهای ایرانی همون حقوقی رو که برای خودشون قائلن برای زنان هم قائل باشن مشکلی نیست.

اگر شوهر من انقدر وجود داشته باشه که بگه همونجور که من ممکنه نیاز به تنوع داشته باشم تو هم این حق رو داری خیانت هم کنه من توقعی ازش ندارم.......اما وای ب حالش میشه که برعکس این کار رو انجام بده :gnugghender:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 135
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

انسان کلا تنوع طلبه و نمیتونه منکرش بشه ولی کسی که ازدواج میکنه تعهدایی رو قبول میکنه.تنوع بعد ازدواج یعنی هوس که تعهد ازدواج اونو قبول نمیکنه.البته اونایی که به صیغه اعتقاد دارن بحثشون جداست .متاسفانه یه توجیهایی واسه خودشون دارن.:icon_razz:

لینک به دیدگاه
بیاین دنیا رو با به اصطلاح کثافاتش تماشا کنیم:4chsmu1:

اگر مردهای ایرانی همون حقوقی رو که برای خودشون قائلن برای زنان هم قائل باشن مشکلی نیست.

اگر شوهر من انقدر وجود داشته باشه که بگه همونجور که من ممکنه نیاز به تنوع داشته باشم تو هم این حق رو داری خیانت هم کنه من توقعی ازش ندارم.......اما وای ب حالش میشه که برعکس این کار رو انجام بده :gnugghender:

کیه که وجود داشته باشه از ترسشون هزار تا سوراخ قایم میشند هر روز موبایلشون رو چک میکنند و شماره پاک میکنند :ws2:

لینک به دیدگاه
کیه که وجود داشته باشه از ترسشون هزار تا سوراخ قایم میشند هر روز موبایلشون رو چک میکنند و شماره پاک میکنند :ws2:

نمیدونم امیدوارم پیدابشن

لینک به دیدگاه
انسان کلا تنوع طلبه و نمیتونه منکرش بشه ولی کسی که ازدواج میکنه تعهدایی رو قبول میکنه.تنوع بعد ازدواج یعنی هوس که تعهد ازدواج اونو قبول نمیکنه.البته اونایی که به صیغه اعتقاد دارن بحثشون جداست .متاسفانه یه توجیهایی واسه خودشون دارن.:icon_razz:

یه عده اصلا به تعهد اعتقاد ندارند که بخوان بهش پایبند باشند

لینک به دیدگاه
یه عده اصلا به تعهد اعتقاد ندارند که بخوان بهش پایبند باشند

منظورم پایبندی نیود.میخواستم علت انتخاب کلمه هوسو برای کارشون بگم:icon_redface:

لینک به دیدگاه
منظورت رو واضح تر بگو

یعنی کار اونا هوسه

آره چون موقع ازدواج معمولا یه سری شرطایی میذارن و حرفایی میزنن.اگه غیر از این باشه هوس.البته اگه دو طرف قبول کنن که آزاد باشن و به تنوع طلبیشون برسن بعد ازدواج دیگه اسمش هوس نیست....

لینک به دیدگاه
آره چون موقع ازدواج معمولا یه سری شرطایی میذارن و حرفایی میزنن.اگه غیر از این باشه هوس.البته اگه دو طرف قبول کنن که آزاد باشن و به تنوع طلبیشون برسن بعد ازدواج دیگه اسمش هوس نیست....

دقیقا اگر دو نفر بپذیرند که راحت باشند خب هیچ مشکلی نیست

لینک به دیدگاه
برا حفظ بنیان خانواده و اینا میگی دیگه...:ws3:

نه چون وقتي زنان هرزه در جامعه زياد شد مرداني هم كه پاك هستند و به اصول زندگي پايبند هستند در معرض خطر قرار ميگيرند و جامعه رو به فساد كلي ميره :ws3:

لینک به دیدگاه
من هيچوقت اين اجازه رو به خودم نميدم كه وارد زندگي يه مرد زن دار بشم اينو مطمئنم ....

مطمئن نباش چون اونایی هم که اینکارو کردن یه روزی مطمئن بودن

لینک به دیدگاه
مطمئن نباش چون اونایی هم که اینکارو کردن یه روزی مطمئن بودن

نه من مطمئنم افرادي كه جرات اون عمل رو به خودشون ميدند افرادي هستند كه از جتمعه عقده دارند افراد بيخانواده و بي اصل و نصب داري هستند شما به فكر خودت باش كج نري كه شما واجب تري :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
چند وقت پيشا بود كه متوجه شديم يكي از بچه هاي شركتمون كه 54-55 سالش و بچه اش بيماري سرطان داره و با اين همه درگيري ذهني اما با يه خانمي ميگرده ........

براي همين بحثي عظيم بين من و چند نفر ديگه در گرفت يكي از اون اشخاص ميگفت چون شما مجردي اينو درك نميكنيد كه بعد از ازدواج هم تنوع نيازه و اين كار خارج از عرف نيست

من به شخصه اسم اين تنوع رو ميذارم هوس .....

اما برام جالب بود بدونم نظر شما چيه ؟

ايا بعد از ازدواج هم تنوع نيازه ؟

آيا اين تنوع فقط فقط بايد مختص آقايون باشه ؟

متاسفانه اینجور روابط بعد از ازدواج بین دو جنس نامحرم اگه عرف نباشه جوری داره میشه که غرف دار میشه تا چند سال دیگه........................................

یادمه یه زمانی بود اگه پسری دوست دختر داشت همه میگفتن فلانی دوست دختر داره!!!!!!!یعنی همه تعجب میکردن ولی گذشت زمان اینو به یه عرف نشون داد که باید پسرا در یه سنی حتماً دوست دختر داشته باشند..........................منظورم این بود که دیگه دوست دختر داشتن به یه مقوله ی عادی تبدیل شد با گذشت زمان.

بعدش زمانی رسید اگه یه پسر با یه زن شوهر دار دوست میشد اون موقع همه تعجب میکردن و میگفتن مثلاً فلانی با زن مردم دوسته.............................................تا اینکه گذشت و گذشت این هم کم کم داره به یه عرف تو جامعه تبذیل شده یعنی اگه مثلاً بگن فلان پسر با زن مردم دوست خیلی چیزه عجیبی دیگه نیست چون متاسفانه تو جامعه از این جور دوستیا زیاد شده و به یه امر عادی تبدیل شده..........................

میشه گفت به قول بعضیا میگن اینجور دوستیا الان مده و کلاس داره و اگر کسی اینجور دوستی و روابطی با جنس مخالف پس از ازدواج نداشته باشه فردی بی کلاس و امله................................

الان کم کم داره تو جامعه دوستی و روابط عجیب و غریبی مد میشه و شده!!!!!!!!!!!(خدا عاقبت همه رو ختم بخیر کنه)

نظر خودم اینه که با اینجور روابط و دوستی پس ازدواج با جنس مخالف کلاً چیزه بی خودیه و باطله..........

بهترین دوستی و روابط باید با شریک زندگیش باشه.

تنوع نیست اینجور روابطی..........................

بیماری فکری میتونه باشه علت اینجور روابط نامتعارف پس از ازدواج.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

من یه سئوالی داشتم و هیچ وقتم جوابشو نگرفتم.

اینکه تک همسری رو دقیقا کی ابداع کرده؟

اگه به اسلامه که خود پیامبرش 10 تا زن و بیشتر داشته.

مرد با یه زن خیلی سخته بتونه یه عمر سپری کنه.

• :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...