رفتن به مطلب

عمران؟معماری؟شهرسازی؟

وجود کدام یک از این 3 رشته در زندگی شما نقش حیاتی و مهمتر  

83 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. وجود کدام یک از این 3 رشته در زندگی شما نقش حیاتی و مهمتر

ارسال های توصیه شده

نه خیر من فک کردم بحث علمیه اومدم:whistle:

بعد دیدم دارید کشتو کشتار میکنید:banel_smiley_4:

حالا هم مشغول باشید، ما خوشحال میشیم شمارو مشغول ببینیم:ws47:

اومدی بحث علمی ؟؟؟ :w58:

نقاشی کشیدن بحث علمی هم داره مگه ؟!:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 257
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

عابدی جان این میچرلیخی که اینهمه چیر رو حرفش تغییر کرد تو گوگل اصلا نداره!!!:ws3: یه دونه هست مثله اینکه اونم تو مایه های کشاورزی و مرتع داری و اینا بوده, یه بیوگرافی ازش میدی؟:w02:

بهترین نقد نظر ملت شریف و همیشه در صحنه هست :w02: وقتی یک ملت اعلام میکنه که یک رشته که کاملا میشناسنش نقش بیشتری در زندگیشون ایفا کرده یعنی ایفا کرده :w16:

مهندسی مواد خیلی ریشه ای هست عابدی ؛ یه چیزی مثل علوم پایه برای بقیه رشته های مهندسی , این 3 رشته تو نظرسنجی هیچکدوم تا اون حد پیشنیاز بقیه نیست:banel_smiley_4:

خوب تو گفتی نقد کن منم گفتم نظرسنجی چیه مگه؟:banel_smiley_4:

توام حال کن که رشتت در یک نظرسنجی کنار ابر رشته ای چون عمران اقتخار رقابت رو پیدا کرده:w02: درست مثل تیمایی مثل بحرین و ایران و آنگولا که رقابت تو جام جهانی براشون مهمه و انتظار مقام رو ندارن:ws3:

بیوگرافی میچرلیخ:

ميچرليخ، الكساندر (مونيخ، 1905-1982)، پزشك، روانكاو و شهرشناس آلماني. در مونيخ، پراگ، برلين، فرايبورگ، زوريخ و هايدلبرگ به تحصيل پزشكي پرداخت و در 1939 مدرك خود را كسب كرد. او در 1941 دكتري تخصصي خود را دريافت نمود و از 1946 به عضويت هيأت علمي دانشگاه هايدلبرگ در رشته‌ي عصب‌شناسي درآمد. بعدها به دانشگاه فرانكفورت رفته، استاد صاحب كرسي، مدير بنياد زيگموند فرويد و مديرعامل جامعه‌ي روانكاوي و روان‌درماني آلمان شد و در 1969 جايزه‌ي صلح ناشران كتاب آلمان را به‌خود اختصاص داد.

ميچرليخ تأليفات بسياري دارد. او كه يكي از انديشمندان نامي آلمان در سده‌ي بيستم به‌شمار مي‌رود، با تلاشي خستگي‌ناپذير، نارسايي‌هاي موجود اجتماعي زمان خود را آشكار ساخت و پيشنهادات اصلاحي خويش را عرضه ‌نمود. مهم‌ترين كتاب‌هاي او، ريشه‌هاي اعتياد، جبر و اختيار در بيماري، پزشكي بدون انسانيت، جامعه‌ي بي‌پدر و سرانجام، كتاب ناپذيرا بودن شهرهاي ما است كه تأثيري انقلابي بر شهرسازي آلمان داشت و راه را براي شكوفايي طراحي شهري در حوزه‌ي فرهنگي آلمان هموار نمود.

• Like 6
لینک به دیدگاه
بیوگرافی میچرلیخ:

ميچرليخ، الكساندر (مونيخ، 1905-1982)، پزشك، روانكاو و شهرشناس آلماني. در مونيخ، پراگ، برلين، فرايبورگ، زوريخ و هايدلبرگ به تحصيل پزشكي پرداخت و در 1939 مدرك خود را كسب كرد. او در 1941 دكتري تخصصي خود را دريافت نمود و از 1946 به عضويت هيأت علمي دانشگاه هايدلبرگ در رشته‌ي عصب‌شناسي درآمد. بعدها به دانشگاه فرانكفورت رفته، استاد صاحب كرسي، مدير بنياد زيگموند فرويد و مديرعامل جامعه‌ي روانكاوي و روان‌درماني آلمان شد و در 1969 جايزه‌ي صلح ناشران كتاب آلمان را به‌خود اختصاص داد.

ميچرليخ تأليفات بسياري دارد. او كه يكي از انديشمندان نامي آلمان در سده‌ي بيستم به‌شمار مي‌رود، با تلاشي خستگي‌ناپذير، نارسايي‌هاي موجود اجتماعي زمان خود را آشكار ساخت و پيشنهادات اصلاحي خويش را عرضه ‌نمود. مهم‌ترين كتاب‌هاي او، ريشه‌هاي اعتياد، جبر و اختيار در بيماري، پزشكي بدون انسانيت، جامعه‌ي بي‌پدر و سرانجام، كتاب ناپذيرا بودن شهرهاي ما است كه تأثيري انقلابي بر شهرسازي آلمان داشت و راه را براي شكوفايي طراحي شهري در حوزه‌ي فرهنگي آلمان هموار نمود.

مرسی , شخصیت بزرگی بوده ولی نه اون اندازه که بتونه مرجع باشه اون هم درباره چیزی غیر از تخصصش :w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
اومدی بحث علمی ؟؟؟ :w58:

نقاشی کشیدن بحث علمی هم داره مگه ؟!:w02:

بیخودی سعی نکن منو بحثی کنی!:vahidrk:

اسم اونم نقاشی نیست اسکیس و راندو :icon_pf (34):

• Like 3
لینک به دیدگاه
همتون ایشالله تو هر رشته ای هستید موفق باشید:w139:

اینم بعنوان فصل الخطاب همه رشته ها خوبن ولی صنایع بهترینه:ws17:

اوهوم اوهوم:w16:

لینک به دیدگاه

بین من و شما فرق فراوان است ...

شما شعار میدهید ولی من عمل میکنم ...:a030:

ما تا فوقشو خیالمون جمعه میخونیم:ws37:

• Like 1
لینک به دیدگاه

منم به عمران رای دادم....چون به نظرم اینقد این عمرانیا زرنگ دارن که به راحتی کار معمارا و شهرسازا رو انجام میدن...یه جورایی همه سر حریفن .....نمونه اش زیاده تو اطرافیانم....

تذکر:لازم بذکر است که تمام علوم مهندسی شاخه ای کوچکی از علم فیزیک اند وبس....

• Like 5
لینک به دیدگاه

رای های دانشجو های خود این رشته ها به رشته خودشون شمرده نمیشه پس رای ندین:icon_pf (44):

تمامی حقوق این تاپیک برای تالار عمران محفوظ است :ws3:

والا تا جایی که به سواد کم و ناقص بنده قد میده، گفته های استارتر محترم تاپیک در مورد عدم شرکت و دادن رأی کاربران محترم سه رشته ی عمران و معماری و شهرسازی به رشته های خودشون گویا و شفاف هست!

اگرچه بچه های عمران هم چند تایی به خودشون رأی دادند اما نکته ای که برای من جالبه اینه که چرا از کل یازده نفری که شهرسازی رو انتخاب کردند، بیش از 7و6 نفر از اونها، خود بچه های شهرسازی هستند!!!:JC_thinking:

کاربران عزیز و محترمی چون Mahnaz, Artiist, hamid_hisysystem, no andish, hoda, Neutron

من فکر کنم این موضوع دیگه حداقل ارتباطی به نوپا بودن رشته شهرسازی و بنابراین عدم آشنایی مردم با این رشته یا انتقاد از برگزاری نظرسنجی نداشته باشه و به سایر پارامترها و عوامل بستگی داشته باشه!!! :flowerysmile:

• Like 6
لینک به دیدگاه
والا تا جایی که به سواد کم و ناقص بنده قد میده، گفته های استارتر محترم تاپیک در مورد عدم شرکت و دادن رأی کاربران محترم سه رشته ی عمران و معماری و شهرسازی به رشته های خودشون گویا و شفاف هست!

اگرچه بچه های عمران هم چند تایی به خودشون رأی دادند اما نکته ای که برای من جالبه اینه که چرا از کل یازده نفری که شهرسازی رو انتخاب کردند، بیش از 7و6 نفر از اونها، خود بچه های شهرسازی هستند!!!:jc_thinking:

کاربران عزیز و محترمی چون mahnaz, artiist, hamid_hisysystem, no andish, hoda, neutron

من فکر کنم این موضوع دیگه حداقل ارتباطی به نوپا بودن رشته شهرسازی و بنابراین عدم آشنایی مردم با این رشته یا انتقاد از برگزاری نظرسنجی نداشته باشه و به سایر پارامترها و عوامل بستگی داشته باشه!!! :flowerysmile:

البته من خودم هم رای دادم واقعیتش خسته شدم از بس دکمه مشاهده نتیجه رو زدم , ولی خوب محسوب نمیکنیم رای خودمون به خودمونو

• Like 2
لینک به دیدگاه

ساير موارد نداشت ...؟:ws3:من تو زندگيم ...يه رشته ي ديگه موثر تره...

ولي بين اين سه تا...

راستش تا 4ماه پيش اسم رشته ي شهرسازي ميومد..اينجوري ميشدم...:w58:چي هست ...؟خوردنيه...؟:ws3:

بيشتر اسم معماري رو شنيدم ...بعد عمران...

با توجه به اطلاعاتي كه دارم ...و علاقم ...به نظرم رشته ي معماري جالبتره ...و تو زندگي من موثرتر..:ws37:

• Like 4
لینک به دیدگاه

خب من خودم رشته ام معماریه اما مشخصه که شهرسازی توی زندگی هر شهروندی نقش حیاتی و مهمتری داره ! :w16: این دیگه سوال داره ؟ :ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...