رفتن به مطلب

عمران؟معماری؟شهرسازی؟

وجود کدام یک از این 3 رشته در زندگی شما نقش حیاتی و مهمتر  

83 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. وجود کدام یک از این 3 رشته در زندگی شما نقش حیاتی و مهمتر

ارسال های توصیه شده

معمارا که نقشی ندارن در هر صورت بساز بفروشا خونه رو میندازن بهمون:icon_pf (34): شوخیه معمارا نیان خفم کنن:banel_smiley_52: عمرانیا ها هم دیگه ادعاشون نشه پیام نور عمران اورده کم ازاد و غیر انتفاعی ها میدادن من بعد پیام نور م میده :ws3:

باز شهر سازیا بهترن:ws3:

اینم مدارکش:http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?p=655076&posted=1#post655076

سئوال این بود که کدوم رشته تو دانشگاه معتبر تر تدریس میشه؟:banel_smiley_4:

آقا من اول رای دادم بعد پستو خوندم!!! :ws3:

رایت حساب نمیشه:w16:

آره ؛ معمااااااااااارم؛:hanghead:

با آگاهی رای به عمران دادی یا اتفاقی بود؟ بشمریمش یا نه؟:ws52:

والا تو زندگی ما که شهرسازی نقش اولو ایفا میکنه:ws3:

:banel_smiley_4:

من اعتراض دارم

چرا رای ها حساب نمیشه

اتفاقا یه معمار یا کلا هر کسی تو رشته ی خودش نظر کارشناسانه تری نسبت به یه شخص عادی در مورد اون موضوع میتونه بده....

اهمیت معماری رو کسی که باهاش اشانایی داره بهتر میتونه درک کنه

اصلا خیلیا فرق عمران و معماری رو نمیدونن!!!

اون وخ رو چه حسابی میان رای میدن؟! :banel_smiley_4:

نه! خدایی ! به نظر شما این طور نیست؟ :JC_thinking:

چون 99% واقعیت رو نمیبینن و به رشته خوشون رای میدن:banel_smiley_4: بهونه نگیر:

هرکسی فرق رشته ها رو نمیدونه سئوال کنه

مثلا خوب طراحی کردید؟ همه قوطی کبریته که:ws3:

:ws28:

%282335%29.gif

هرچه پولت بیش ؛ طرحت بهتر :w02:

وقتی زیبایی مهم نیست برا خیلیا و میخوان زود جمع کنن و با هزینه کم, ما مقصریم؟!!!!:w02:

زیباسازی با هزینه کم هنره , وگرنه همه میتونن با پول نمای زیبا و محیط جذاب بسازن:banel_smiley_4:

کاملا موافقم...

من متوجه شدم تاپیک صرفا جهت سرگرمی بوده!!!

خوش گذشت! :ws3:

:banel_smiley_4:هه

تاکتیکا رو رو نکن دیگه:ws3:

:ws3:

نظر سنجی ات میدونی مثل چیه؟

مثل اینه که فردوسی پور نظر سنجی بذاره کدوم از تیم های زیر بهتر بازی میکنه:

1- استقلال

2-پرسپولیس

3-تراکتور

:banel_smiley_4:

خب معلومه هرکسی که بیشتر اسم یه تیم به گوشش رسیده باشه، اونو انتخاب می کنه. شهرسازی یه رشته ای که عمر لیسانسش 12 ساله تو ایرانه.

معلومه که بچه های رشته های دیگه عمران و معماری رو بیشتر از شهرسازی انتخاب میکنن.

میومدی پیش خودم بهت می گفتم، نظرسنجی نمی خواست. :banel_smiley_4:

اگه مردم بدونن که سوتی های شهرسازی که توی شهرهای ماست و هر روز داریم می بینیمشون کار همین عمرانی های عزیز هست، اون موقع دیگه به عمران رای نمیدادن.

درسته تمامی فاز 2 کارهای اجرایی به دست مردان عمران انجام میشه، اما وقتی سرک ب کار بقیه بکشن و بخوان شهرساز بشن، میشه همین وضعیتی که توی شهرهای ایرانی حاکمه. هرکسی جای خودش توی کار ساخت و ساز باید باشه. اما اگه به ذره نقش ها جابه جا بشه، اون موقع است که حیثیت یه رشته بر باد میره!

بذارین ما شهرها و فضاهای شهری رو طراحی کنیم! لطفا شما فقط محاسبه و اجرا نمائید!

اون موقع دیگه نیاز به نظرسنجی نیست. من خودم میام رای میدم عمران!!

به جای این کارا بیا رشته های دیگه رو نقد بکن، ما هم یه چیزی یاد بگیریم.

مثل این : میچرلیخ و مهنسان عمران

قیاس مع الفارق نکن ؛ این 3 رشته به طور مستقیم با زندگی روزمره مردم سر و کار داره و مردم بهتر از هر کسی میتونن اولویت هاشون رو انتخاب کنن:banel_smiley_4: الان کی دیکتاتوره؟:banel_smiley_4: اون نقد نبود توهین بود :banel_smiley_4: چطور یه روانکاو میتونه راجع به عمران نظر بده اما بقیه رشته ها نه؟ :banel_smiley_4: دیکتاتور :banel_smiley_4: عادل هم اگه اون نظرسنجی رو بزاره تابلو تراختوره جوابش:banel_smiley_4:

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 257
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

.

.

.

خب معلومه هرکسی که بیشتر اسم یه تیم به گوشش رسیده باشه، اونو انتخاب می کنه.
دلیل اینکه بیشتر اسم یه چیز به گوش آدما میخوره اهمیت فوق العاده اونه:banel_smiley_4:

شهرسازی یه رشته ای که عمر لیسانسش 12 ساله تو ایرانه.
از همین جمله میشه فهمید که لزومش اصلا احساس نمیشه و بدون اونم میشه زندگی کرد:ws3:
معلومه که بچه های رشته های دیگه عمران و معماری رو بیشتر از شهرسازی انتخاب میکنن.
میدونی چرا چون اینجا همه نواندیشن
میومدی پیش خودم بهت می گفتم، نظرسنجی نمی خواست. :banel_smiley_4:
کی از عروس تعریف میکنه ....:ws3:

در کل جدا از همه اینا اهمیت رشته عمرانو نمیشه نادیده گرفت که مسلما همفکری و مشارکت سه رشته با اولویت عمران :ws3: میتونه نتیجه مطلوب رو بده:w16::w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه

من هنوز وقت نكردم كل مطالب تاپيك بخونم

اما من در كل و اين نوع تاپي:ها مخالفم و اصلا خوب نمي دونم

اما نظرمو مي گم سرآمد همه رشته هاي فني ومهندسي : مهندسي عمران هست

الان كه وقت ندارم بررسي كنم اما اگه اين تاپيك به انحراف بره مجبور به حذف اون ميشم :a030:

فعلا آزادين :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سئوال این بود که کدوم رشته تو دانشگاه معتبر تر تدریس میشه؟:banel_smiley_4:

رایت حساب نمیشه:w16:

با آگاهی

با آگاهی رای به عمران دادی یا اتفاقی بود؟ بشمریمش یا نه؟:ws52:زیباسازی با هزینه کم هنره , وگرنه همه میتونن با پول نمای زیبا و محیط جذاب بسازن:banel_smiley_4:

(2332).gif

لینک به دیدگاه

قیاس مع الفارق نکن ؛ این 3 رشته به طور مستقیم با زندگی روزمره مردم سر و کار داره و مردم بهتر از هر کسی میتونن اولویت هاشون رو انتخاب کنن:banel_smiley_4: الان کی دیکتاتوره؟:banel_smiley_4: اون نقد نبود توهین بود :banel_smiley_4: چطور یه روانکاو میتونه راجع به عمران نظر بده اما بقیه رشته ها نه؟ :banel_smiley_4: دیکتاتور :banel_smiley_4: عادل هم اگه اون نظرسنجی رو بزاره تابلو تراختوره جوابش:banel_smiley_4:

کشته مرده اون قیاس مع الفارقتم. :banel_smiley_4:

اون روانکاور نقاده... کل تحول توی روند تغییر نوع ساخت و ساز روی حرف میچرلیخ و جاکوبز تغییر کرد. هیچ کدومشون هم نه متخصص نبودن تو این رشته ها.

ضمن اینکه منم به نقد دعوتت کردم، نه نظر سنجی. :banel_smiley_4:

میچرلیخ هم نقد کرده نه نظر سنجی.

ملت بیان ما رو نقد کنن خوشحال هم میشیم.:w02:

حالا تو به من بگو مهندسی مواد بیشتر توی زندگی ات تاثیر داشته مهندسی یا مکانیک؟

و مهندسی مواد رو نقد کن.

ضمن اینکه همبن که تیمتون رو توی سه تا گزینه گذاشتم برو حال کن. :w02:

دلیل اینکه بیشتر اسم یه چیز به گوش آدما میخوره اهمیت فوق العاده اونه:banel_smiley_4:

از همین جمله میشه فهمید که لزومش اصلا احساس نمیشه و بدون اونم میشه زندگی کرد:ws3:

در کل جدا از همه اینا اهمیت رشته عمرانو نمیشه نادیده گرفت که مسلما همفکری و مشارکت سه رشته با اولویت عمران :ws3: میتونه نتیجه مطلوب رو بده:w16::w16:

خب اینکه توضیح نمی خواست. جهان سوم است و فراموشی چیزی به نام انسان در طرح ها و سلطه ی شکننده ی رشته های فنی تر. :banel_smiley_4:

• Like 8
لینک به دیدگاه

:ws28:

دقیقا :rose:

• Like 2
لینک به دیدگاه
من هنوز وقت نكردم كل مطالب تاپيك بخونم

اما من در كل و اين نوع تاپي:ها مخالفم و اصلا خوب نمي دونم

اما نظرمو مي گم سرآمد همه رشته هاي فني ومهندسي : مهندسي عمران هست

الان كه وقت ندارم بررسي كنم اما اگه اين تاپيك به انحراف بره مجبور به حذف اون ميشم :a030:

فعلا آزادين :ws3:

حرف دلتو بزن مدیر :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
عزیزم دقیقا چون معمار ها طراحی نکردن همش شده قوطی کبریت!! از وقتی بازار کار این بساز بندازا گل کرد وضع زندگی مردم این شد!!!

منم که گفتم معمارا نمیکنن بساز بندازا نه ببخشید بساز بفروشا میکنن بعدش شوخیه بعدشم که گفتم:ws3:

خب یه دلیل قانع کننده بیار

مثلا تو الان در مورد صنایع بهتر میتونی نظر بدی یا مترجمی زبان ژاپنی؟! :ws3:

وارد بحثای تخصصی نشو:ws3:

کاملا موافقم...

من متوجه شدم تاپیک صرفا جهت سرگرمی بوده!!!

خوش گذشت! :ws3:

اره دیگه جدی نبود که

حالا همه با هم شهر سازی غوله:ws3:

اینا که میگن خونه هاتون عقب نشینی کنید شهر سازن؟ اگه اینان من رایمو پس میگیرم:ws3: حزب باد منما:ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
کشته مرده اون قیاس مع الفارقتم. :banel_smiley_4:

اون روانکاور نقاده... کل تحول توی روند تغییر نوع ساخت و ساز روی حرف میچرلیخ و جاکوبز تغییر کرد. هیچ کدومشون هم نه متخصص نبودن تو این رشته ها.

ضمن اینکه منم به نقد دعوتت کردم، نه نظر سنجی. :banel_smiley_4:

میچرلیخ هم نقد کرده نه نظر سنجی.

ملت بیان ما رو نقد کنن خوشحال هم میشیم.:w02:

حالا تو به من بگو مهندسی مواد بیشتر توی زندگی ات تاثیر داشته مهندسی یا مکانیک؟

و مهندسی مواد رو نقد کن.

ضمن اینکه همبن که تیمتون رو توی سه تا گزینه گذاشتم برو حال کن. :w02:

عابدی جان این میچرلیخی که اینهمه چیر رو حرفش تغییر کرد تو گوگل اصلا نداره!!!:ws3: یه دونه هست مثله اینکه اونم تو مایه های کشاورزی و مرتع داری و اینا بوده, یه بیوگرافی ازش میدی؟:w02:

بهترین نقد نظر ملت شریف و همیشه در صحنه هست :w02: وقتی یک ملت اعلام میکنه که یک رشته که کاملا میشناسنش نقش بیشتری در زندگیشون ایفا کرده یعنی ایفا کرده :w16:

مهندسی مواد خیلی ریشه ای هست عابدی ؛ یه چیزی مثل علوم پایه برای بقیه رشته های مهندسی , این 3 رشته تو نظرسنجی هیچکدوم تا اون حد پیشنیاز بقیه نیست:banel_smiley_4:

خوب تو گفتی نقد کن منم گفتم نظرسنجی چیه مگه؟:banel_smiley_4:

توام حال کن که رشتت در یک نظرسنجی کنار ابر رشته ای چون عمران اقتخار رقابت رو پیدا کرده:w02: درست مثل تیمایی مثل بحرین و ایران و آنگولا که رقابت تو جام جهانی براشون مهمه و انتظار مقام رو ندارن:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

حالا همه با هم شهر سازی غوله:ws3:

اینا که میگن خونه هاتون عقب نشینی کنید شهر سازن؟ اگه اینان من رایمو پس میگیرم:ws3: حزب باد منما:ws28:

تو به سلامت نظرسنجی لطمه میزنی :viannen_38:

• Like 1
لینک به دیدگاه

سیلاااااااااام:Ghelyon:

رای من ممتنع میباشد:ws17:

ولی یه مهندس عمران خوب باید معماری رو بدونه وشهرسازی رو درک کرده باشه همینطور یک معمار یا شهرساز باید نسبت به عمران هم اگاهی داشته باشن

همه ی علوم بهم مرتبطن در گذر زمان شاخه شاخه شدن

ولی به هر حال من معماری رو دوست میدارم خیلی متنوع و خلاقانست:Ghelyon:

• Like 6
لینک به دیدگاه

بله میدونم رشته شما هرچی هست از همه رشته ها مهمتره:ws3: اما به یکی از اینا رای بده:ws3:

تمامی حقوق این تاپیک برای تالار عمران محفوظ است :ws3:

جون خودت نمیشه اول محیط زیست بعد اینها:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

ولی یه مهندس عمران خوب باید معماری رو بدونه وشهرسازی رو درک کرده باشه همینطور یک معمار یا شهرساز باید نسبت به عمران هم اگاهی داشته باشن

ولی به هر حال من معماری رو دوست میدارم خیلی متنوع و خلاقانست:Ghelyon:

فقط شهر سازی:w00:

اما اره هااا معمارا خیلی اعصاب دارن:ws37:

اما فقط شهرسازی:ws37:

• Like 5
لینک به دیدگاه
هیچکدام

فقط مهندسی محیط زیست:ws3:

ای بابا , محیط زیست هم مهندسی شد؟ :ws3:

فقط مونده نقاشی که بشه مهندسی نقاشی :whistle::ws3:

به یکی از اینا رای بده:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
فقط شهر سازی:w00:

اما اره هااا معمارا خیلی اعصاب دارن:ws37:

اما فقط شهرسازی:ws37:

خیلی مشکوکی , روابط احساسی و زناشوییت رو قاطی این نظرسنجی نکن:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مدعی جدید یافت شد...آخه مواد که تا چند سال پیش زیر مجموعه مکانیک حساب میشد:banel_smiley_4:

عجب!!! :banel_smiley_4:

مواد خودش شونصد تا گرایش داره ... تا مواد نباشه شما چیو میخواید مهندسی کنید اصلا ؟!

ماشالا...نمونه ی کامل یه مهندس صنابع هستی ! :4chsmu1: رشته خودتو ول کردی داری موش میدوونی بین شهرسازا و عمرانیا ! :ws3:

اصولا صنایع به گلابی بودن معروف بوده همیشه ! :whistle:

• Like 6
لینک به دیدگاه
عابدی جان این میچرلیخی که اینهمه چیر رو حرفش تغییر کرد تو گوگل اصلا نداره!!!:ws3: یه دونه هست مثله اینکه اونم تو مایه های کشاورزی و مرتع داری و اینا بوده, یه بیوگرافی ازش میدی؟:w02:

بهترین نقد نظر ملت شریف و همیشه در صحنه هست :w02: وقتی یک ملت اعلام میکنه که یک رشته که کاملا میشناسنش نقش بیشتری در زندگیشون ایفا کرده یعنی ایفا کرده :w16:

مهندسی مواد خیلی ریشه ای هست عابدی ؛ یه چیزی مثل علوم پایه برای بقیه رشته های مهندسی , این 3 رشته تو نظرسنجی هیچکدوم تا اون حد پیشنیاز بقیه نیست:banel_smiley_4:

خوب تو گفتی نقد کن منم گفتم نظرسنجی چیه مگه؟:banel_smiley_4:

توام حال کن که رشتت در یک نظرسنجی کنار ابر رشته ای چون عمران اقتخار رقابت رو پیدا کرده:w02: درست مثل تیمایی مثل بحرین و ایران و آنگولا که رقابت تو جام جهانی براشون مهمه و انتظار مقام رو ندارن:ws3:

:ws50::ws50::ws50:

مهندس عمران یه دید معماری وشهرسازی حالا نه تخصصی به اندازه خودشون داره به خاطر همینم میشه در صورت لزوم بدون اینا فعالیت کنه ولی معماری و شهرسازی بدون عمران :icon_pf (34)::icon_pf (34): مساله اینه

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...