رفتن به مطلب

عمران؟معماری؟شهرسازی؟

وجود کدام یک از این 3 رشته در زندگی شما نقش حیاتی و مهمتر  

83 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. وجود کدام یک از این 3 رشته در زندگی شما نقش حیاتی و مهمتر

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 257
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

والا با توجه به چیزایی که من میدونم فکر میکنم عمران از اون دو تا مهمتر باشه معماری که بیشتر یه رشته ی هنریه تا مهندسی ، شهرسازی هم تا قبل اینکه اینجا عضو شم اصلا نمیدونستم رشته ست! :ws3: ولی فکر میکنم عمران بیشتر توی محاسبات ایمنی و حساسیت های اصلی یه ساختمون نقش داشته باشه !

البته در کل هیچ کدوم مواد نمیشن ، مواد مادر تمام رشته هاست! :4chsmu1:

• Like 8
لینک به دیدگاه

خوب اول رای نداده بودم ، دیدم هر کی به رسته خودش رای داده ، منم دادم

ولی بدون spam :ws3: ، تا یه کلیتی از شهر نداشته باشیم هر چی انجام بدیم بیهوده س ، اول باید یه برنامه و طرح جامع ، تفصیلی ، موضوعی یا موضوعی موجود باشه و بعد با توجه به جزئیات اینا و نیازهای جامعه و شهر ، بقیه کارا رو انجام داد

• Like 4
لینک به دیدگاه
والا با توجه به چیزایی که من میدونم فکر میکنم عمران از اون دو تا مهمتر باشه معماری که بیشتر یه رشته ی هنریه تا مهندسی ، شهرسازی هم تا قبل اینکه اینجا عضو شم اصلا نمیدونستم رشته ست! :ws3: ولی فکر میکنم عمران بیشتر توی محاسبات ایمنی و حساسیت های اصلی یه ساختمون نقش داشته باشه !

احسنت به این کمالات :w72:

:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه

دروغ نیست حقیقته....:banel_smiley_4:

حقیقتم تلخه:ws3:

هنوز جوونید...کنکور که دادید ..بعدش میفهمی در صنعت چه خبره:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

مدعی جدید یافت شد...آخه مواد که تا چند سال پیش زیر مجموعه مکانیک حساب میشد:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...