رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

عجيبه!!!خيلي عجيب!!!

من با اينهمه ضعف!بشم تكيه گاه يه آدم ديگه!

به نظر تو اين عجيب نيست؟!

فكر مي كني بتونم تكيه گاه خوبي برات باشم؟

من كوچيكم...و ضعيف...:hanghead:

اگه تو اين فكر به ذهنت رسيد كه ميتونم لابد مي تونم!نه؟!:icon_redface:

باشه!قبول!...ولي...

نه نه!...ولي نداريم...من ميتونم!...تو تنها كسي هستي تو اين عالم كه مي خواي بهم تكيه كني!من بايد قوي باشم!بايد بتونم محكم و استوار پشتت باشم!تا ته خط!تا اونجا كه بهم بگي چقدر خوب به تو تكيه كردم!

ضعيفم...اما...براي تو..قوي ميشم و محكم!:icon_redface:

• Like 28
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

گاهی آدم دلش می خواهد یک خط بنویسد;اما خودش می داند این یک خط یک دنیا حرف دارد...کاش آن کسی که باید آن را بفهمد، آن را بخواند... همین می شود یک دلخوشی بزرگ .... :icon_redface:

• Like 25
لینک به دیدگاه

خِنزِر پِنزرهای ذهنم را گذاشته ام برای حَراج...

خریداری پیدا شود که یک جا بردارد ...کنار می آیم با او...آنچه گران خرید کرده ام...مُفت می دهم برای رهایی...

دو کوچه آن طرف تر یکی سِفت خنزر پنزرهای ذهنش را چسبیده...خانه ی فکرش پُر شده...

لا به لای آن همه کهنه جات در مرزِ خفگی ست!!!..ولی....

ولی دل ندارد....دل ندارد خنزر پنزرهای ذهنش را دور برزید.....او ذخیره می کند برای روز مَبادایی که هیچ وقت نمی آید...

یک سِمسار آمده...می گوید...یک جا همه را می برم...بیا این هم دو زار پولِ سیاه!

آنجاست که لبخند می زنم....چه خوب که زود رَد کردم در این بازارِ خراب جنس های بُنجُلِ ذهنم را.....

با فرض آنکه سمسار مُنصف است و بر سرِ مال نزده...که زده...ولی باز دو زار با سه زار چه فرقی می کند...

در ذهنم جایی باز شده به اندازه ی آنچه کهنه شده بود و در حال نیست....

حال باید بروم در بازار...باز افکار نو.. گران خرید کنم!!....و چند صباح بعد به پول سیاهی بفروشم...

.

.

.

میان من و او که دو کوچه بالاتر زندگی می کند....

فرق آن ست که او همیشه بوده هایش را فریاد می زند....ولی من می خواهم هَست هایم را فریاد بزنم..

این میان هر که راهِ خود می رود....قضاوت با شما:icon_redface:

• Like 18
لینک به دیدگاه

خیلی بده به جایی برسی که هیچی آرومت نکنه!! نه راه رفتن زیر بارون شدید و نم و چندساعته.. نه رفتن به دوستات.. نه آغوش کسی.. نه بازی با کوچولوها.. نه غذاخوردن.. نه آشپزی با خلاقیت .. نه لاک زدن با طرحهای جدید.. نه تاتو.. نه هیچی .. نه بافتن فرشت که قبلناآرومت میکرد.. . دلم دیگه خوب نمیشه میدونم .. دیگه دماغی نداره که بوی آسایش و راحتی و دلخوشی رو بو بکشه.... حالم از خودم گرفته .. دیگه ته خطتم فکر کنم.. کاشکی ۲۱ دسامبر واقعا دنیای من تموم بشه دیگه نمیکشم واقعا 

• Like 13
لینک به دیدگاه

من امیدوارم...امیدم به فردا را هیچ وقت هیچ کس نمی تواند از من بگیرد...وقتی خسته ام از دلسنگی بعضی ها...وقتی دلگرفته ام از بی رحمی بعضی ها...وقتی جز او کسی را ندارم که گلایه های بغض آلودم را ببرم پیشش...وقتی اوست که همه را می شنود...وقتی او را دارم که حتی بدون نشستن در کنارم حضورش را حس میکنم...وقتی او را دارم که حتی بدون گفتن کلامی و گرمی نگاهی، خالی می شوم از هر چه کینه و ناراحتی...پس نمی توانم بگویم تنهایم ...من در پناهگاه تو دیگر احساس بد ندارم ...همه و همه سرشار از حس خوشایندم...من به تو امید دارم.

• Like 9
لینک به دیدگاه

ما آدما هیچوقت نمیتونیم فکر همو بخونیم، هرگز نتونستیم احساس دیگری رو درک کنیم،

اگه با کسی درد دل کردی و گفت درکت میکنم دروغ میگه،اون میخواد دلداری بده، بیایید

حداقل از ته دل خودمونو جای شخص مقابل بگذاریم ، والا کوچک نمیشیم ،بلکه به خودمون

ارزش میدیم، چون اونم یه روزی خودشو جای ما قرار میده،شاید اون روز بیاد که هیچ کسی

هیچ چیزی ته دلش عقده نشه و دردشو با دیگری بیان کنه،دیگری کیه؟ اونم خودشه،درست

مثل آینه با هم باشیم، به امید اون روز.....:icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

چه خوب بود

تابستانهای کودکی

وقتی

کرم های ابریشم را

به مهمانی برگ های توت می بردیم

و در

ولنگاری روزهای بلندش

هر روز کمی قد می کشیدیم

یادش به خیر

پاهای خاکی و پاشویه های حوض

یادش به خیر

حرفهای همسایه و آفتاب و فراقت

• Like 9
لینک به دیدگاه

یکی دو هفته پیش تو یه سایتی دیدم دانلود آلبوم جدید احسان خواجه امیری هست ! منم سایتو بستم تا دانلودش نکنم و روز بعد برم بخرم!

هنوزم که هنوزه نخریدم.هی یادم میره .:banel_smiley_4: این وجدان هم اذیت می کنه ها :banel_smiley_4:

• Like 11
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...