رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

• تشــــکر ویژه بابت همکاری خیلی خیلی خوبه بچه ها. ممنون که نوشته های کپی نمی زارین و قوانین رو رعایت می کنین. :flowerysmile:

• Like 27
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یه وقتایی هست دوست داری با یکی حرف بزنی یکی که فقط گوش بده نه اینکه نظر بده و با اینکه خودت می دونی اشتباه کردی مدام به رخت بکشه، یکی که بشینه همه درد و دلت و گوش کنه و در آخر فقط لبخند بزنه و بگه همه چیز درست میشه ،بسپار به خدا و دیگه غصه نخور.

• Like 17
لینک به دیدگاه

و آنگاه شرکت گوگل...جستجو گر گوگل را آفرید......:banel_smiley_4:اما هیچ یک از بندگان از آن استفاده نکردندی.....و گوگل سر به بیابان گذاشتندی ...که چرا هیچ کس مرا دوست ندارد:sigh:

• Like 15
لینک به دیدگاه

بی تفاوتی نسبت به همه چیز ، خوب وبد شده مشخصه این روزهای زندگی

اتفاقات خوب هرچند اندک ونه چندان اغوا کننده تو زندگی میفته عوض اینکه موجب شادی ودلیلی برای انگیزش باشه نهایتا یه لبخند تلخ مهمون صورت میکنه ، اتفاقات بد هم انگار که جز حدانشدنی لحظه لحظه زندگی شده

از بیماری وگرونی و دیوانگی که بگذریم حالمان اصلا خوب نیست

حتی خودمان هم داریم خودمان را گول میزنیم

بقولی: من حالم خوب است اما تو باور نکن

• Like 13
لینک به دیدگاه

نمی دونم دیشب مستند شوک رو دیدین یا نه ؟

من که از دیدنش اول این شکلی شدم...:w58: بعد این شکلی شدم....:ws52: و بعد از اون این شکلی شدم...:w000: آخرشم این شکلی ....:sigh: تازه اگه مامان و بابام نبودن حتما این شکلی هم میشدم...:sad0:

گذشته از شوخی یه سوال دارم : واقعا ما آدما این طوری تخته گاز کجا داریم می ریم...!؟

اونایی که تنها به فکر پر کردن حسابای بانکیشون هستن ، اونایی که بعد مرگشون اونقدر پول برای بازماندگانشون می ذارن که تا هفت نسل بعدشون هم.....

آخه آدم حسابی والا به خدا نسل هفتمت ، هر چقدر پول و که براش گذاشتی باید بریزه تو حلقوم مبارک کیلنیک ها و بیمارستانا که آخه ( لطفا به پزشکای عزیز برنخوره منظورم توهین به اونا نیست)

بابا جون نسل آینده ما بیشتر از پول و زمین و ویلا و خونه به آرامش ، سلامتی ، هوای پاک ، آسمون آبی‌ ، یه جنگل زیبا و.... نیاز داره

تو رو جون هرکی دوست دارین نذارین که درخت و گل و سبزه بره تو لیست چیزای تخیلی همون طور که آسمون پاک و آبیمون رفت ، همون طور که شبای پر از ستارمون رفت ، هون طور که آرامش شهرامون رفت....همون طور که......

• Like 15
لینک به دیدگاه

میدونی؟؟؟

باید بسازی باید سنگ باشی... باید سنگ صبور باشی...

آخه چقد ببینی و به روی خودت نیاری؟ کوچه علی چپ هم به بن بست رسید دیگه نمیتونم خودمو بزنم به کوچه علی چپ...

آخه چقد سکوت کنم... چقد با 1 لبخند رَد کنم قضیه رو ....

کاش همه چی تموم بشه... همه چیه همه چی...

حتی خودم...

• Like 13
لینک به دیدگاه

وقتي پرنده اي زنده است ، مورچه ها را ميخورد !

وقتي ميميرد ، مورچه ها او را مى خورند !

زمانه و شرايط در هر موقعي ميتواند تغيير کند !

در زندگى هيچ کسى را تحقير نکنيد !

شايد امروز قدرتمند باشيد . اما يادتان باشد ، زمان از شما قدرتمند تر است !

يک درخت ميليون ها چوب کبريت را مى سازد ...

اما وقتى زمانش برسد ، فقط يک چوب کبريت براى سوزاندن ميليون ها درخت کافيست !

پس خوب باشيد و خوبى کنيد !

• Like 15
لینک به دیدگاه

ترشی نخوری یک چیزی می شی!!!:ws37:

نمی گن چه نوع ترشی رو نباید بخوریم؟!:ws52:

بعد هندونه می زارن بغلت...اونم نوبرونه..اونم به شرط چاقو!!....:ws37:

که کارد می زنی به شکم هندونه....هندونه می گه زرشک!!!:banel_smiley_4:

من سفیدم..به رنگ گچ دیوار!5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

جمله ی نون بازوت رو بخور..دیگه از مد روزگار افتاده....الان نون چربی زبونشون رو می خورن!:gnugghender:

یا از اون بهتر..نون به نرخ روز می خورن!:w02:

اونی که دیروز اَخخخخخخخ بود......:w589:حالا شده...هُلو بپر تو گلو!:ws50:

پ.ن:می گن تعریف کردن از آدم....باعث می شه عضلات گونه یک اتفاقی براشون بیافته و به غایتی انعطاف پذیر بشه که چاکش تا بنا گوش آدم باز بشه!!:4chsmu1:

علمی نیست..تجربیه!!!:ws37:

ولی علمی خدمتتون عرض می کنم..که همزمان دو جفت گوش دراز هم پس کلمون در می آد...ولی چون بصیرت نداریم....نمی بینیم!!!:ws3:

• Like 16
لینک به دیدگاه

امروز کلی بارون اوومد

هوا عالییییییییییی

بارون که میاد، میرم توو یه فضای دیگه...!!:ws37:

راستی...چرا من اینقدر عاشـــق بارونم؟

• Like 15
لینک به دیدگاه

اخی چقدر بده خطتتو شارژ کنی کسی نباشه جوابتو بده .. فقط یه مزیت داره اونهم اینکه بخاطر اینکه نسوزه و حروم نشه شارژم زنگیدم به چندتا از دوستام و یه حال و احوالی کردیم .. فهمیدم دوستم یکساله مامان شده اخی نازی اگه چندماه پیش میفهمیدم میرفتم بچهشو میدیدم .. نه من بی معرفت نیستم فاصله بینمون زیاده .. من جنوب غربی اون ها شمال و شمال شرقی ..اووووه خیلی راهه ولی بتونم میرم پیششون .. یه همچین دوستی هستما خودشون خبر دارند..نی نیمم خروسک گرفته عمه فداش بشه صداش درنمیاد

• Like 16
لینک به دیدگاه

شما آقا پسری که ابرو برميداري و فک میکنی خــــــیلی شاخی ...

نمیخواد دخترا رو واسه پارک دوبل و ... مسخره کنی ...

شما برو فکر نوبت آرایشگاهت باش ...

برو عزیزم ، برو ...

• Like 19
لینک به دیدگاه

که زندگی مرا به قضاوت نشسته ای

میدانم بی نقص نیستم

و آنقدر زندگی نخواهم کرد که بتوانم باشم

اما

پیش از آنکه انگشتانت را

به اتهامی بسوی من نشانه بگیری

ببین دستهای ات چقدر آلوده اند....!

• Like 12
لینک به دیدگاه

یه مسئله تو این روزای خوش اذیتم میکنه

میدونید وقتی خداکنارتونه شیطون حسودیش میشه و حرص میخوره و میخواد اذیتتون کنه، حالا واسه من همین شده، خداروصدهزاربار شکر خدا باهامه، مث همیشه، منم نوکرشم، روزای خوب زندگی رو دارم پشت سر میزارم و هر روز نزدیک و نزدیکتر به خدا میشم

حالا شیطون کفرش در اومده، من کفرشو در آوردما:w02:

حتی از اینکه تونستم کفرشو درارم هم شادم، خدا یا این نعمتم ازم نگیر

هم نعمت بزرگی که بهم دادی، هم شادی و هم عصبی کردن شیطون و همه نعمتایی که بهم دادی

و کمک کن، مث همیشه :a030:

866659c2ubfrlvbt.gif

• Like 14
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...