رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

یکی از چیزایی که آدم رو مجبور به خود زنی :4564:می کنه اینه که :

با 1001 بدبختی یه حرفی رو به یه عده اثبات کنی و به 2 روز نکشیده همون عده یه ژست فیلسوف مابانه بگیرن و بخوان حرف خودت رو به خودت تحویل بدن :icon_pf (34)::4564::icon_pf (34)::4564:

• Like 17
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:4564::4564::4564:

دارم سکته میکنممممممممممممم:4564:

الان دقیقا موقیت نشستن من پشت میز کام دیدنیه :4564:

یه جونور اومده تو اتاق وحید هم نیست که بکشه از سوسک چند سانت بزرگتره اول فکر کردم جیر جیرکه دیدم نه اون نیست ولی پشتش تکون میداد صدای جرقه میداد:4564: هر کاری کردم نشد خودم و راضی کنم بکشمش یه پیف پاف گامل خالی کردم تو صورتش:icon_pf (34): کثافت افتاده پشت تخت:4564: نمیدونم زندس یا نه همش میترسم ظاهر بشه از پام گاز بگیره:4564: منم الان پام بغل مانیتوره :w58:پام شکست بخدا:4564:

• Like 22
لینک به دیدگاه

شده با تمام ابهت و جذبه اي كه داري يكي از را ه برسه با كاراش همه وجودتو خط خطي كنه ، زورت بهش نرسه ...احساس ميكنم مغزم تحت فشار هيدروليكي

• Like 14
لینک به دیدگاه

غم زاده ی کاستی بشر است ، آنجا که بشر در غم خویش رفت برون نشد ، چون در بند خویش شد و اگر اینجا خویش را از خویشش برهاند و به منی برسد که هیچ گذاره ای در او خلل نکند ، هماره در شادیست ، نه در فکاهی و سرخوشیِ آنی

بلکه در تلطیف ذهن و تسهیل امور

دو دوزگان و سرخودان فراوانند در این مملکت ، همه چیز هست جز خوبی و خوشی ، خوبی را بساز که تو خود خوبی و خوشی هستی ؛ نه در تو توان است که این جماعت پلشت را تیمار کنی و نه گاهی میتوانی در برابر سیل عظیمشان بایستی ، جهد عظیم است همین قدار سیل بدی آدمیان

بقول حضرت مولانا ما هم غم دنیادارانه داریم و هم غم عاشقانه

در غم عاشقانه تقدس است و طرب خفی ؛ ولی در غم دنیادارانه ضرر است و خزان است و بی مایه گی

باشد در آیینش اُفتیم

• Like 12
لینک به دیدگاه

عشق آدم را داغ می کند و دوست داشتن آدم را پخته می کند .... هر داغی یک روز سرد می شود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمی شود ...

• Like 9
لینک به دیدگاه

خوابم میاد ...:banel_smiley_4:

چیه خوابم میاد دیگه ه ه هه ه ه :w000:

درس هام هم همش مونده :4564:

هر چی سنگه واسه پا لنگه

تو این گیر و دار امتحان ها گر و گر باید کار بریزه سر ادم

که وقتی میاد خونه ادم جون شام خوردن هم نداشته باشه :sad0:

• Like 6
لینک به دیدگاه

به داشم میگم بعد از کنکور میحوای چکار کنی ؟

میگه طی یک حرکت نمادین دقیقا روز بعد از کنکور دوباره جزوه و کتاب و دفتر دستکم را پهن میکنم و شروع میکنم به خوندن!!

جدی تر میگم ... بی شوخی چکار میکنی ؟ میگه به عنوان شادی بعد از کنکور پیرهنم را در میارم و تو همون سالن امتحان میدوم ...کارت زدم دادن دادن اشکال نداره ...

اینم داش ما !!! من بیشترش استرس دارم !!

• Like 15
لینک به دیدگاه

تغییر جو در زندگی که اصلش بر نکبت بنا شده باشد از آن دست کارهای موهوم است که وقتی مساله را نفهمیدی خوش خط و مرتب به آن پاسخ بدهی

• Like 12
لینک به دیدگاه

یعنی من عاشق اونایی ام که وسط بحران یه جرقه میخوره ذهنشون که همه چیو به نفعت تغییر میدن!

من عاشق آدمایی ام که همیشه مثبت فکر میکنن و همیشه یه راه حلی رو به زورم که شده از چنته شون در میارن!

عاشق اونایی که بیشتر از این که غر و نق بزنن، فکر میکنن! آدمایی که زرنگن! زرنگایی که آدمن!

اونایی که سریع به حرفشون عمل میکنن و فرصتا رو از دست نمیدن.

این آدما همیشه در حال تولیدن!

خیلی چیزا میشه از این آدما یاد گرفت.

اصن از آدمایی که مفیدن خیلی خوشم میاد.

دوسشون دارم! :icon_gol:

• Like 15
لینک به دیدگاه

اگر تمام وصله‌هاي دنيا را يکجا جمع کنيم

باز هم من و تو،

با هيچکدامشان به هم جور نمي‌شويم

تو را نميدانم،

ولي من نــا جورم...!

P.S : You Were Living Another Life

67109111805187584631.gif

• Like 17
لینک به دیدگاه

[h=6]بعد از انقلاب شکوهمــند مردم به 3گروه تقسیم شدند:

اشکانیان: آنان که در مراسم عزاداری شرکت می کنند و اشک میریزندTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

سامانیان : آنانکه میلیاردی بردند و سر و سامان گرفتند

صفویان : مثل منُ شما که همیشه در صف هستیم و صدامون درنمیاد :| [/h]

• Like 13
لینک به دیدگاه

خیال- واقعیت - خیال

بچگی هام تو دنیای خیالی خودساخته ام گذشت من بودمو دنیای آلیس درسرزمین عجایب مانندش

ذره ذره واقعیت خودشو به دنیای شکوهمند من هل داد و جا داد و عقل ,حاکم مطلق زندگی من شد و دو دوتا الا بلا شدچارتا

عقل, دنیامو محدود کرد زندونی منطق خشک خودش کرد واقعیت همونی شد که می دیدم و بس

اما حالا , دوباره دوره جولان خیالات من اغاز شده :hapydancsmil:

افتادم تو خط کهکشان و رازهای سربه مهر هزاران ساله

شبهای تابستون , شبای پرستاره تابستون این روزا, پر رمز و رازترین و باشکوه ترین لذت زندگی من شدن :w16:

• Like 16
لینک به دیدگاه

با دو تا استکان چایی تازه دم بیام و روی میز بشینم و برعکس همه، بعد اولین قلپ از چایی، نپرسم چه خبر...!؟

+ زُل بزنیم؟

- به هم؟!

+ نه، دوردست...

- دوردست من نگاه توئه...

• Like 16
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...