رفتن به مطلب

بیام یا نه؟

بیایم یا نه؟  

23 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بیایم یا نه؟

• 19
    • 4

ارسال های توصیه شده

متاهل عزیزم:ws3:

متاهل :ws3:

خوش به حالت. چقدر این خانواده ها الان دلسوز شدن. من اگه 6 ماهم نمیرفتم خونه یکی نبود بگه مردی، زنده ای کجایی؟ :icon_pf (34):

خونه باشمم می گن چه عجب خونه ای!!!

منم اگه بخوام بیام بابام و داداشم و داییم هم با من میان:ws3::ws28:

واسه این ترجیح میدم نرمbore.gif

ای بابا :ws3:

بیا با هم بریم سیما :ws3:

در نظرات اکثر دوستان یک احساس بی امنیتی و عدم اعتماد به سایرین رو میشد دید.

البته حق هم دارند،مملکت ما به سمت سوء استفاده سایرین از ما میره و ما را مجبور به محافظه کاری میکنه.

.

.

.

.

اگر جمع سالم بود،چه ایرادی داره آدم خودش تنها یا با خانواده اش در اون شرکت کنه؟

تفریح هم مثل کار است،فرد متاهل وقتی میره سر کار،همش باید بپاد که همسرش خطا نکنه؟

اگر دو نفر به یک حد از رشد و آگاهی برسند و جمعی هم که هستند جمعی درست باشه،من که هیچ مشکلی در آن نمیبینم.

دقیقا به همین دلیل خانواده ها اجازه نمی دن!

خوب من می گم جمع سالمه و اشکالی نداره برم ولی پدرم هیچ وقت حرف منو قبول نمی کنه!

• Like 9
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 51
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دقیقا به همین دلیل خانواده ها اجازه نمی دن!

خوب من می گم جمع سالمه و اشکالی نداره برم ولی پدرم هیچ وقت حرف منو قبول نمی کنه!

پس پدر هم باید جمع را ببیند...... :JC_thinking:

• Like 8
لینک به دیدگاه

سلام .آره بابا جتما شرکت کن خیلی خوبه ..........همسرت هم اگه دوست داشت ببر :ws3:

خیلی خوبه.

چه ایرادی میتونه داشته باشه بین جمع شادو سرزنده بودن ؟:persiana__hahaha:

• Like 8
لینک به دیدگاه
یه اشکال بزرگی که من دارم اینه که نظر همه رو راجع به همه چیز میپرسم ولی دست آخر کار خودمو میکنم. :icon_pf (34):

خسته نباشيد

• Like 4
لینک به دیدگاه

ای بابا :ws3:

بیا با هم بریم سیما :ws3:

!

موافقمممممممممممممم

همشهری هم که هستیم

یواشکی با هم میریمممممممممممم dancegirl2.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه

به نظر من برید و حتی با خانمتون

این جمعها بد نیست آدم از نزدیک باهاشون آشنا بشه.........

بالاخره وقتی بیشتر اوقاتتونو دارید توی همین انجمن و با همین بچه ها سر میکنید پس موردی هم نداره بروید باهاشون گشت و گذار...............

من که رفتم خوب بود بالاخره بچه های خوبی هستند..........

شاید باورش برای اطرافیانم سخت باشه که من با کسانی که حتی ندیدمشون رفتم بیرون ولی خودمون کهه بالاخره با اخلاق همدیگه اینجا آشنا هستیم..........

چه بسا باعث بشه دوستایهای جدیدی بوجود بیاد بین افراد و این خیلی خوبه.....

• Like 9
لینک به دیدگاه

خب این مسئله خیلی شخصیه!

بعضی خانواده ها باهم تو این زمینه مشکلی ندارن بعضی ها دارن!

بعدشم فک میکنم هر کی باید اینو با خانوادش مطرح کنه و از واون نظر بخواد نه از یکی دیگه بپرسه که آیا ما بیایییم یا نیایییم!

• Like 8
لینک به دیدگاه

منم نظرم رو میگم:icon_gol:

راستش تو محیط ها و جمع های مختلف فرق میکنه...

گاهی تو جمعی آدم قرار میگیره که خودش هم معذب چه برسه به اینکه بخواد یکی از افراد خانوادش رو هم همراهش بیاره

یکی از بچه ها این نظر رو داده بود که میتونین بار اول تو یک جمع شرکت کنین و اگر جمع رو مناسب دونستین ،خانوادتون رو هم برای بارهای بعد همراهتون بیارید...

بهترین حالت اینه که خودتون جمع رو و ظرفیت هارو بسنجین...

اما اگر نظر من رو به عنوان یکی از اعضای انجمن که بیشتر از 2،3باز پیش اومده که بچه هارو خارج از اینترنت دیدم و تو اولین سفر هم همراهشون بودم بپرسید میگم... آوردن همسرتون خیلی هم خوبه...

من احساس میکنم تو جمع بچه های نواندیشانی همه چیز سرجای خودشه....

اگر از بچه هایی که تو سفر کاشان اومده بودن بپرسید هم خیلی بهتر در جریان روابط و صمیمیتی و احترامی که بین گروه بود (با اینکه اولین برنامه بود) قرار میگیرید...

• Like 10
لینک به دیدگاه

من اگه جات بودم میرفتم ادم روحیشم عوض میشه با ادامای بیشتری هم دوست میشه:w16:زدم نه چون ناز کسی رو نمیکشیم:ws3:

• Like 8
لینک به دیدگاه

ببین داداش ، بچه های باشگاه همه شون لوتی اند. غمیت نباشه!

بد نیست بدونید در آخرین دیداری که در اصفهان با بچه ها داشتیم ، آقای ... خانومشو فرستاده بود دنبال نخود سیاه ، خودش اومده بود سر قرار با ما مجردا !!! من هم اصلاً پیشنهاد نمی کنم که شما هم این کار رو بکنی !! :ws46: مطمئن باش بچه ها به متاهل ها خیلی احترام میذارن .

البته اسم اون فرد رو نمی گم ولی خیلی آدم باحالی بود. تا اومد بین جمع همه تعجب کرده بودیم، اینطوری :jawdrop: دلیل تعجبمون این بود که موهاش سفید بود !!! (دیگه پیرمرد شده :ws3:) ولی معلوم بود دل جوونی داره. 9 شب بود و خانوما رو فرستادیم خونه شون ، خودمون رفتیم یه دست جیگر زدیم تو رگ !!

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام.

دوستان عزیز از اونجایی که شما مجردها هی فرت و فرت میرید با تور انجمن حال میکنید و ما متاهل ها اینجا کف میکنیم :ws44: بر آن شدیم موضوع رو توسط خود شما به بررسی کنیم. :a030:

البته این تاپیک به درخواست دوست عزیزمون، عالم ربانی آیت ا... العظمی اسی دامت برکاته استارت شد و دوست داریم نظر شما دوستانی رو بدونیم که در این قرارها و تورهای گردشگری شرکت کردن.

لازم به ذکره هر کسی برای زندگی خودش در چارچوب پاره ای از اصول رفتار میکنه. مثلا خود من فرد بسته ای هستم. هیچوقت خانوادم رو قاطی تعاملات اجتماعی خودم نمیکنم. یا کسی رو به منزلم دعوت نمیکنم و همه قرارها رو در محل کارم میزارم. پس سیاست من در مواجهه با این موضوع مشخصه. ولی به هر حال نظر شما رو میپرسیم شاید راه گشای بقیه باشه و شاید روی من هم تاثیرگذار بود.

به نظرتون شرکت در قرار های حضوری انجمن و تورهای گردشگری برای افراد متاهل برای زندگی مشترک این افراد مشکلی به وجود خواهد آورد یا نه؟

در واقع شما حضور متاهلین رو در این اجتماع چطور ارزیابی میکنید؟

ضمن اینکه به نظر شما حضور همسرانمون در این دیدارها لازمه یا نباید باشه؟

از تبعات احتمالی این موضوع بگید و حدالامکان به صورت روشن از جو حاکم بر جمع و فضا توضیح بدید.

و اما سوال نظر سنجی:

بیایم یا نه؟ :ws3:

یا نه:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

اگه خانومت ادم شكاكي نيست و از اين روابط مجازي بدش نمياد حتما بياين خيلي خوش ميگذره

ولي تنها نيا:4chsmu1:

• Like 7
لینک به دیدگاه

یه خورده منطقی باشید..

مخصوصا" خانم ها

اگه بنده خدا با خانمش بیاد و یهویی یه خانم محترمی یه خنده ای بره اون وسط و ایشون هم بخندند... اونوقته که آخرین لبخندش رو تجربه کرده :ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

من نظرم رو گفتم

جنبه جمعی که در اون بودم رو بالا دیدم،همگی تحصیل کرده و با فرهنگ

همگی صمیمی با حفظ حرمت ها و حریم ها...

من تا جایی که میشد با همه صمیمی شدم...

امیدوارم بقیه هم از ما راضی باشند

• Like 9
لینک به دیدگاه
من نظرم رو گفتم

جنبه جمعی که در اون بودم رو بالا دیدم،همگی تحصیل کرده و با فرهنگ

همگی صمیمی با حفظ حرمت ها و حریم ها...

من تا جایی که میشد با همه صمیمی شدم...

امیدوارم بقیه هم از ما راضی باشند

بابا نمیخواد حالا راستش رو بگی

بذار بگذره یه کم :ws3:

اینجا ستاد ضدحال زنیه:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

راستی

من جدیدا" از ابوالفضل میترسم

آخه یه بار یه شوخی باهاش کردم خیلی بهش برخورد

الانم که اینجا شوخی میکنم میدونم بیاد منو با خاک رس یکسان میکنه

:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
بابا نمیخواد حالا راستش رو بگی

بذار بگذره یه کم :ws3:

اینجا ستاد ضدحال زنیه:ws3:

راستی

من جدیدا" از ابوالفضل میترسم

آخه یه بار یه شوخی باهاش کردم خیلی بهش برخورد

الانم که اینجا شوخی میکنم میدونم بیاد منو با خاک رس یکسان میکنه

:ws3:

بچم کاربر ویژه خانوادس هیچ جا نباید بی خانواده بره و گرنه کودتا میکنیم

بفرمایید اسپم. :banel_smiley_4:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...