رفتن به مطلب

بیام یا نه؟

بیایم یا نه؟  

23 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بیایم یا نه؟

• 19
    • 4

ارسال های توصیه شده

یه اشکال بزرگی که من دارم اینه که نظر همه رو راجع به همه چیز میپرسم ولی دست آخر کار خودمو میکنم. :icon_pf (34):

اگه ميخواي كاره خودتو بكني من نظر ندم!!!؟هوم؟517321_LaieA_052.gif

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 51
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب این مسئله خیلی شخصیه!

بعضی خانواده ها باهم تو این زمینه مشکلی ندارن بعضی ها دارن!

بعدشم فک میکنم هر کی باید اینو با خانوادش مطرح کنه و از واون نظر بخواد نه از یکی دیگه بپرسه که آیا ما بیایییم یا نیایییم!

خیلی ممنون از اینکه پست اول رو به دقت مطالعه نفرمودید. :banel_smiley_4:

منم نظرم رو میگم:icon_gol:

راستش تو محیط ها و جمع های مختلف فرق میکنه...

گاهی تو جمعی آدم قرار میگیره که خودش هم معذب چه برسه به اینکه بخواد یکی از افراد خانوادش رو هم همراهش بیاره

یکی از بچه ها این نظر رو داده بود که میتونین بار اول تو یک جمع شرکت کنین و اگر جمع رو مناسب دونستین ،خانوادتون رو هم برای بارهای بعد همراهتون بیارید...

بهترین حالت اینه که خودتون جمع رو و ظرفیت هارو بسنجین...

اما اگر نظر من رو به عنوان یکی از اعضای انجمن که بیشتر از 2،3باز پیش اومده که بچه هارو خارج از اینترنت دیدم و تو اولین سفر هم همراهشون بودم بپرسید میگم... آوردن همسرتون خیلی هم خوبه...

من احساس میکنم تو جمع بچه های نواندیشانی همه چیز سرجای خودشه....

اگر از بچه هایی که تو سفر کاشان اومده بودن بپرسید هم خیلی بهتر در جریان روابط و صمیمیتی و احترامی که بین گروه بود (با اینکه اولین برنامه بود) قرار میگیرید...

ممنون از توضیحات خوبتون. :icon_gol:

ببین داداش ، بچه های باشگاه همه شون لوتی اند. غمیت نباشه!

بد نیست بدونید در آخرین دیداری که در اصفهان با بچه ها داشتیم ، آقای ... خانومشو فرستاده بود دنبال نخود سیاه ، خودش اومده بود سر قرار با ما مجردا !!! من هم اصلاً پیشنهاد نمی کنم که شما هم این کار رو بکنی !! :ws46: مطمئن باش بچه ها به متاهل ها خیلی احترام میذارن .

البته اسم اون فرد رو نمی گم ولی خیلی آدم باحالی بود. تا اومد بین جمع همه تعجب کرده بودیم، اینطوری :jawdrop: دلیل تعجبمون این بود که موهاش سفید بود !!! (دیگه پیرمرد شده :ws3:) ولی معلوم بود دل جوونی داره. 9 شب بود و خانوما رو فرستادیم خونه شون ، خودمون رفتیم یه دست جیگر زدیم تو رگ !!

نه بابا بحث پیچ و اینا نیست. بخوام میام. با همسرم یا بدون اون. :icon_gol:

بیایید با همسر

اینطوری خیلی هم خوبه :ws37:

:icon_gol:

اگه خانومت ادم شكاكي نيست و از اين روابط مجازي بدش نمياد حتما بياين خيلي خوش ميگذره

ولي تنها نيا:4chsmu1:

من اگه جات بودم میرفتم ادم روحیشم عوض میشه با ادامای بیشتری هم دوست میشه:w16:زدم نه چون ناز کسی رو نمیکشیم:ws3:

چرا آمار رو خراب میکنی؟ :w00:

• Like 5
لینک به دیدگاه
اگه ميخواي كاره خودتو بكني من نظر ندم!!!؟هوم؟517321_laiea_052.gif

نه نظر بده. این تاپیک که فقط مال من نیست. کلی آدم متاهل تو این فروم هست که از نظراتتون استفاده میکنه.

• Like 4
لینک به دیدگاه
نه نظر بده. این تاپیک که فقط مال من نیست. کلی آدم متاهل تو این فروم هست که از نظراتتون استفاده میکنه.

مسافرتارو بيايد با خانومت خوبه با خانومتم آشنا ميشيم زيرآبتم ميزنيم536620_phil_15.gif

ولي جمع هاي ديگه مثله نمايشگاه خيلي جالب به نظر نمياد 536620_phil_15.gif

• Like 5
لینک به دیدگاه

من طرفدار صداقتم....

باهاش مطرح کن...

حتما اونم دوست داره بدونه این جا چه خبره...

اصلا چرا عضو نمیشه...

کلی ام خوبه این جوری...

اما به نظرم این که بدون هماهنگی بیای اصلا کار جالبی نیست...

• Like 8
لینک به دیدگاه
من طرفدار صداقتم....

باهاش مطرح کن...

حتما اونم دوست داره بدونه این جا چه خبره...

اصلا چرا عضو نمیشه...

کلی ام خوبه این جوری...

اما به نظرم این که بدون هماهنگی بیای اصلا کار جالبی نیست...

تکبـیــــــــــر

• Like 4
لینک به دیدگاه
یه اشکال بزرگی که من دارم اینه که نظر همه رو راجع به همه چیز میپرسم ولی دست آخر کار خودمو میکنم. :icon_pf (34):

دادا نظر همسر گرامیت فک کنم از همه مهمتر باشه

• Like 4
لینک به دیدگاه
دادا نظر همسر گرامیت فک کنم از همه مهمتر باشه

من هم نظرم همینه

من هم متاهلم

توی این تور یک روزه کاشان اون دوست داشت باشیم ولی من آزمون داشتم

نشد...

من هم که چون دوستان رو میشناختم مشکلی نداشتم

• Like 3
لینک به دیدگاه
کجاشو؟؟؟:ws52:

لازم به ذکره هر کسی برای زندگی خودش در چارچوب پاره ای از اصول رفتار میکنه. مثلا خود من فرد بسته ای هستم. هیچوقت خانوادم رو قاطی تعاملات اجتماعی خودم نمیکنم. یا کسی رو به منزلم دعوت نمیکنم و همه قرارها رو در محل کارم میزارم. پس سیاست من در مواجهه با این موضوع مشخصه. ولی به هر حال نظر شما رو میپرسیم شاید راه گشای بقیه باشه و شاید روی من هم تاثیرگذار بود.

اینجاشو. :banel_smiley_4:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...