رفتن به مطلب

اگر من نباشم..... اگر نو اندیشان نباشد...

ارسال های توصیه شده

• 2 ماه بعد...

تاپيك جالبيه :ws37:

من اگه نباشم فكر كنم كسي نباشه خبر بده :ws37:

حالا فوق فوقش محمد ادمينيان زنگ بزنه و گوشيم هم خاموش باشه :ws37:

اگه نوانديشان هم نباشه فكر نكنم خبردار بشم :ws3:

اين در به اون در :ws3::whistles:

لینک به دیدگاه

اگر من نباشم فکر نکنم کسی دلش تنگ بشه برام ،البته شاید بعضی دوستان یادی ازم کنن اون اوایل ک دیگه نیسم ولی بعدش عادی میشه و فراموش میشم...براحتی:ws37:

میتونید حالمو از ابجیم افسانه بپرسید :hanghead:

لینک به دیدگاه
اگر من نباشم فکر نکنم کسی دلش تنگ بشه برام ،البته شاید بعضی دوستان یادی ازم کنن اون اوایل ک دیگه نیسم ولی بعدش عادی میشه و فراموش میشم...براحتی:ws37:

میتونید حالمو از ابجیم افسانه بپرسید :hanghead:

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

اگر روزی اومدید دیدید من به ملکوت اعلی پیوستم قبول نکنید چون من مثل این یارو که خیلی ازش جوک میگن ،و میگن میخواد عزارئیل رو قبض روح کنه یا میگن زمان خلقت آدم و حوا خدا بهش گفت احمد جان برو اونور گلی نشی ، زنده بمونم:ws3:

اگر احیاناً خبری ازم نشد و به رحمت ایزدی شتافتم از هادی ناصح احوالاتم رو بپرسید....

اگر هادی هم به ملکوت اعلی پیوسته بود از دوستای فاب هادی سراغ من و بگرید اگر دوستای هادی ناصح هم به ملکوت اعلی شتافته بودن دیگه بیاید اون دنیا به دیدنم:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 3 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...

اگه من نباشم نواندیشان فلج میشه:w127:

اگه نباشم دوستام یادمم میکنن بعد مدتی که ببینن نیومدم دیگه کم کم بیخالم میشن:ws37:رسم دنیا اینه :w16:

اگه یه روز بدون خدافظی رفتم و دیگه نیومدم مطمعن باشید یه بلایی سرم اومده چون بی معرفت نیستم:ws37:

اگه نواندیشان نباشه خیلی از دوستامو از دست میدم و این ناراحت کننده هست اما یادشون تو خاطرم میمونه:5c6ipag2mnshmsf5ju3خود نواندیشانم زود از یادم میره:ws17:دلوخ گفتم

لینک به دیدگاه

راستش فهمیدم من نباشم هیییییچ فرقی بابودنم نیست

یعنی دنیای مجازی همینه

شاید چند روز اول بیان سر بزنن بعد دیگه همه چیز به روال عادی برمیگرده و هیشکی یادش نیاد یه روزی یکی اینجا بود

این دوروز هم مطمئن شدم دیگه

نو اندیشان هم نباشه هیچ اتفای نمیفته

شاید بگم بهتر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...