رفتن به مطلب

اگر من نباشم..... اگر نو اندیشان نباشد...

ارسال های توصیه شده

ععع شه جالب من همیشه به این موضوع فکر میکنم....

یه دوست دارم اسمش مهساست...کلن همه پسوردهای من رو داره...

پس ورد اینجا اونجا همه جا...

خودش عضو نیست همیشه هم با من دعوا میکنه میگه اینقدر تو نت... smilie_girl_171.gif(دخمل بد...زورگو... shy.gif)

چند روز پیش بهش گفتم اگر من مردم و از این حرفها با یوزرم بیاد بالا بهتون بگه...

yourecute.gifyourecute.gif

اگر هم مهسا حوصلش نشد دیگه من مردم اونم حتما ناراحته..:دی...

دو تا دیگه از دوستام هاتی و لاله هم اینجا عضون حتما اونها بهتون خبر میدن... sad2.gifsad2.gif

لینک به دیدگاه

من یک رهگذرم:ws37:

بود و نبودم به چشم نمیادونخواهد آمد:icon_pf (44):

ولی جمع سالم قشنگی دارید امیدوارم که همیشه همینجور بمونه وتداوم داشته باشه:a030:

خب دوستان اگر غیبت کبری کردند دوستان دیگرشون اطلاع رسانی خواهند کرد علت غیبت را:w16:

اما پیشنهاد میکنم اگربنابر هر دلیلی انجمن از هم پاشید و برچیده شد

یکی از دوستان کمرهمت بسته و انجمن جدیدی را تاسیس کند که هر اسمی داشت داخل پرانتز بنویسد(نواندیشان سابق):ws3:

بچه ها هم سرگردان نخواهند بود یک سرچ گوگل آنهارا به انجمن جدیدو دوستان سابق میرساند:ws37:

لینک به دیدگاه

اينجا و به خصوص باشگاه مهندسان خيلي روزاي خوب و پر خاطره اي رو برا تك تك ماها رقم زدن .

اينجا زياد منو نميشناسن واسه همين فكر نكنم لازم بود كه من اينجا پست بدم ولي همونايي كه منو ميشناسن اگه يه مدت زياد خبري ازم نشد و پاپيم شدن يكي هست كه شمارمو داره و بهتون خبر ميده حتما .

لینک به دیدگاه

اگه قرار باشه ديگه نيام قبلش ميگم ........... اگه يهويي رفتم يعني مرحوم شدم :ws3:

ولي در كل اگه روزي در انجمن نباشم اتفاق خاصي نميفته !!!!

لینک به دیدگاه

مگه بودو نبوده فرقیم داره؟؟؟؟:ws43:

من دوس زیاد ندارم یه بار هستم یه بار نیستم....

ولی فک نمی کنم زیاد بتونید خبری از کسی بگیرید:ws43:

نواندیشان نشد یه جای دیگه (چیه فک کردید الان میگم بی نواندیشان هرگز؟؟؟:persiana__hahaha:)

لینک به دیدگاه
من اگه نباشم

کی واسه همیشه

تو رو میپرسته

کی برات میمیره

کی نمیشه خسته

کی تو رو میذاره

روی دو تا چشماش

کی اگه نباشی

میگیره نفسهاش

اومدم دقیقا همینو بنویسم

پری بالاخره هممون یه روزی نیستیم دیگه!!! :ws37:

لینک به دیدگاه
شاید اون جمعه بیایم ... شاید ... :sigh:

اگه نیومدم ، یه سری از دوستان هستند که ان شا ا... وقتی به ملکوت پیوستم ، خبرم رو میاورند ... ( ان شا ا... ) ...

:icon_gol:

ان شا...:persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه
اينجا و به خصوص باشگاه مهندسان خيلي روزاي خوب و پر خاطره اي رو برا تك تك ماها رقم زدن .

اينجا زياد منو نميشناسن واسه همين فكر نكنم لازم بود كه من اينجا پست بدم ولي همونايي كه منو ميشناسن اگه يه مدت زياد خبري ازم نشد و پاپيم شدن يكي هست كه شمارمو داره و بهتون خبر ميده حتما .

مگه همون كادو ( نوشتنش رو درست يادم نيس ka2 , k2 , kado ) خودمون نيستي ؟ :ws3:

لینک به دیدگاه

من اگه نباشم ینی آنتی میکروب - آنتی فمنیسم -آنتی مقاله پزشکی - آنتی نظرات ظاهر و باطن یکی - آنتی پند و اندرز مادر بزرگی و...

وصیتم :به چشم خودتم اطمینان نکن چه برسه به خرافات مربوط به عصر دایناسورها- سعی کن به جای ترسیدن از مسائل بهشون فکر کنی - به جای دعوا کردن به نظر هم احترام بذارید و سعی کنید همو قانع کنید و بحثارو بدون نتیجه رها نکنید - یکم از وقتت تو این گفتگوی آزاد بزن تو تالارای علمی سیر و سلوک کن - دنیا ارزش هیچیرو نداره این دو روزو ازش استفاده نکنی و دوست نداشته باشی میره - قدر پدر مادرتونو بدونید هیچ رفیقی مثل اونا نیست تنها کسی که زیر پاتونو خالی نمیکنه همونان - جوونای الان به بلای خانمان سوز فساد دارن مبتلا میشن مواظب باشید تو دام نیفتید

من اگه نباشم کی واسه همیشه همتونو دوس میداره؟

اگه دیدید بیش از یک ماه نیومدم بدونید مردم به بچه های رشت بگین بیان دم در یونیمون اگه اعلامیمو دیدن خبر بدن

بعد از من هر که من دوست و رفیقش بودم دوستام دوست و رفیقش

و در آخر::w821::w821::w821::w821::w821::w821::w821::w821::w821::w821:

از کلیه خاوناده های نو اندیشان تشکر میکنیم

همگی یه ناهار خیراتی مهمون بابامید

برای شادی مرحومه RAPUNZEL همگی با هم یه شعر از فرهاد بخونید...

لینک به دیدگاه

با درود

ما اگه نبوديم خوب ميشه فهميد از اون اسم هاي تابلوم دو نفر هستند ميان بهتون خبر ميدن زياد ناراحتي نكنيد راضي نيستم اگه بخواهيد گريه كنيد

مراسم خوبي بگيريد خرما وسائل پذيرايي همه چيز ميگم اماده كنن يكي دربارمون يه شعر بخونه روحمون در اون دنيا يكمي خر كيف بشه

راستي سخنران هر كي هركي نياد يه نفر هست سفارش كردم حاج اسي بياد مجلس ترحيم يه نوايي به مجلس بده اخه زياد نميگيره

پول يارانه منو بين مستمندان تقسيم كنيد

هي روزگار هي بميري روزگار كه در اوج جواني به پيري رسيديم

اگه نوانديشان نباشه زياد هم اين ور و اون ور نميرم حالا رفقا محل بعدي استقرار رو برام ايميل ميكنندادرس همvosugh63@gmail.com

لینک به دیدگاه

منم شاید یه روز نباشم... :sigh:

خب شاید فقط تنها چیزی که ازم یادگار بمونه همون پستا و تاپیکایی باشه که زدم چه خوب چه بد... :hanghead:

شمارمو چنتا از بچه دارن

تو فیس هم هستم... :w16:

لینک به دیدگاه
اسی روح خدا است در کالبد زمان.......

من همیشه هستم،حتی اگر خودم نبودم آواتارم هست،استنلی را هم حالا حالاها از تلویزیون میبینید،پس هیچوقت نخواهم رفت. :a030:

کافیه همین الان فقط برای چند ثانیه به چشمان آواتار من خیره بشید،بله با شما هستم دوست خوب،خیره شو....

اما اگه یک مدت زیادی نیومدم بدانید که به ملکوت اعلی رفته ام وگرنه اگه خودم بخوام برم،حتما تو پروفایلم مینویسم. :sigh:

گلچین روزگار عجب خوش سلیقه است.........میچیند آن اسی که به عالم نمونه است. tael_smileycenter_misc%20%28305%29.gif

با یکم گل پرت کن گل جان

لینک به دیدگاه
عمرا" کسی بفهمه من مردم :sigh:

بعد یه مدت هم فراموش می شم.....

امیدوارم همیشه زنده باشی ولی اگه چند شب پشت سر هم ببینم نیای معلوم میشه.

شما همیشه دیر وقت هستید.

لینک به دیدگاه
عمرا" کسی بفهمه من مردم :sigh:

بعد یه مدت هم فراموش می شم.....

دقیقا :ws37:

چون نه توی دنیای مجازی کسی نام و نشانی از دنیای واقعیم داره و نه بلعکس

پس در صورتی که مدت زیادی نیومدم و توی پروفایلم هم چیزی ننوشتم یعنی برای همیشه رفتم اون جایی که باید :ws37:

نو اندیشان هم اگه نباشه که من تازه می تونم یه کم برنامه ریزی کنم و این قدر پای نت نباشم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...