رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

اسی به نظرت این فصل هایی که گفتی چقدر طول میکشه خوندنش؟

مثلا اگه از دو سه هفته دیگه شروع کنیم میرسیم بخونیمشون؟

با این توصیف که پایه ام توی انتگرال و سری مختلط وحشتناک ضعیفه.استاده کامل پیچوند:icon_pf (34):

برای هر کدام 2 هفته نیاز است.

یک هفته مطالعه دقیق و کامل + یک هفته مرور و جمع بندی.

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این رو تو سالن مطالعه یکی زده بود:

جهت دریافت 15 درصد تخفیف ماهان نام و نام خانوادگیتون رو به این شماره اس ام اس کنین.

09379415571

البته نمی دونم فقط مال مشهده یا شهرای دیگه رو هم ساپورت می کنه. یا اصلا چی هست جریانش.

به هر حال گفتم شاید کسی دلش بخواد. خودم که هنوز ثبت نام نکردم.

آقا من رفتم سوالای پارسال و سال قبلش رو، ریاضی مهندسی رو نگاه کردم. سری فوریه پارسال دوتا سوال اومده بوده! نگاشت اصلا نیومده بوده. دوتا انتگرال و یکی هم مشتقات جزئی. سال قبلشم یه فوریه یه انتگرال یکی فک کنم مشتق مختلط یه جزئی اون یکی هم نگاشت. اینم گفتم شما هم در جریان باشین

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام . همه خابن اینجا ؟؟

بچه ها من رتبم تو ماهان حول 50 -60 ه تو ماهان . امیدی هست ؟؟!!! کسی ماهان شرکت میکنه ؟؟ اماری دارین ؟؟!!!

اهههههههههه این کنکور تموم شمه بریم پی زندگیمون . شوهر کنیم . واللا !

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام . همه خابن اینجا ؟؟

بچه ها من رتبم تو ماهان حول 50 -60 ه تو ماهان . امیدی هست ؟؟!!! کسی ماهان شرکت میکنه ؟؟ اماری دارین ؟؟!!!

والا من ماهانی نیستم، ولی تا اونجا که میدونم، با این رتبه ای که شما میارید، جای امید هست

ایشالا تو کنکور، رتبه زیر 1000 میارید، اگه همینطوری پیش برید

• Like 3
لینک به دیدگاه
والا من ماهانی نیستم، ولی تا اونجا که میدونم، با این رتبه ای که شما میارید، جای امید هست

ایشالا تو کنکور، رتبه زیر 1000 میارید، اگه همینطوری پیش برید

شما که داری امید میدی یه ذره بیشتر تلاش کنی 1 نشی لااقل زیر 10 میشی .:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
شما که داری امید میدی یه ذره بیشتر تلاش کنی 1 نشی لااقل زیر 10 میشی .:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

دوست عزیز، من سال بعد کنکور دارم

از الان هم دارم میخونم !

بابت لطفت هم مرسی

• Like 1
لینک به دیدگاه

من تا حالا سعی کردم، برنامه درس خوندن طوری باشه که به بودجه بندی آزمون های آزمایشی خودم رو برسونم ، البته چون درگیر یه کاری هم هستم ،بیشتر خوندم و تست کم زدم ، اما وقتی میرم سر جلسه آزمون آزمایشی ، با اینکه می تونم بگم 80-75% بودجه بندیش رو خوندم ، اما درصد ها خیلی افتضاح میشه .

به نظرتون چی کار کنم ، خیلی بهم بر خورده ، یه کوچولو تضعیف روحیه شدم ، کسی هست که مشکل من رو داشته باشه ؟ به نظرتون امیدی به قبولی هست ؟ با این درصدا که کلا از قبولی نا امید شدم:(((

تا اخر ماه ، اگه خدا بخواد دروس ریاضی (به جز ریاضی مهندسی ) و دروس سیالاتی ، تموم میشه دروس دینامیکی وجامداتی هم به جز دینامیک ،مقاومت ،تقریبا می تونم بالای 75% مطالبش تمومه ، اما تست کم زدم ،به نظرتون امیدی به قبولی هست ؟ به نظرتون چی کار کنم بازده کاریم بالا بره ؟:icon_redface:

• Like 1
لینک به دیدگاه
من تا حالا سعی کردم، برنامه درس خوندن طوری باشه که به بودجه بندی آزمون های آزمایشی خودم رو برسونم ، البته چون درگیر یه کاری هم هستم ،بیشتر خوندم و تست کم زدم ، اما وقتی میرم سر جلسه آزمون آزمایشی ، با اینکه می تونم بگم 80-75% بودجه بندیش رو خوندم ، اما درصد ها خیلی افتضاح میشه .

به نظرتون چی کار کنم ، خیلی بهم بر خورده ، یه کوچولو تضعیف روحیه شدم ، کسی هست که مشکل من رو داشته باشه ؟ به نظرتون امیدی به قبولی هست ؟ با این درصدا که کلا از قبولی نا امید شدم:(((

تا اخر ماه ، اگه خدا بخواد دروس ریاضی (به جز ریاضی مهندسی ) و دروس سیالاتی ، تموم میشه دروس دینامیکی وجامداتی هم به جز دینامیک ،مقاومت ،تقریبا می تونم بالای 75% مطالبش تمومه ، اما تست کم زدم ،به نظرتون امیدی به قبولی هست ؟ به نظرتون چی کار کنم بازده کاریم بالا بره ؟:icon_redface:

همینایی که خوندی رو مسلط شو

تست بزن

از اول بهمن هم دیگه درس جدید نخون

فقط مرور و تست

موفقیت دور نیست:a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه

بچه ها فصل پنجم ترمو راهیان (مخلوط های گازی)اصلا تست مکانیک سراسری نداره،فقط آزاد داره.

تو دانشگاه یه چیزایی ازش درس دادن بهمون.

میخواد بخونیمش؟:ws38:

فصل آخرش هم فقط واسه شیمی هاس دیگه؟:ws38:

• Like 2
لینک به دیدگاه
بچه ها فصل پنجم ترمو راهیان (مخلوط های گازی)اصلا تست مکانیک سراسری نداره،فقط آزاد داره.

تو دانشگاه یه چیزایی ازش درس دادن بهمون.

میخواد بخونیمش؟:ws38:

فصل آخرش هم فقط واسه شیمی هاس دیگه؟:ws38:

اگه میرسی بخونی بهتره . اون بخش تعادل و اینا واسه میم شیمیه !

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام . همه خابن اینجا ؟؟

خیلی خوبه مهندس..........ولی یادتون باشه این آزمون های آزمایشی تا حدودی با کنکور متفاوتن ولی نشان دهنده تسلط خوب شما بر روی مباحث در حالت نسبی به سایرین هست.پر توان به تلاشتون ادامه بدید صد در صد نتیجه عالی خواهید گرفت:a030:

مگه شما دخترید؟:w58:

درود مهندس.......تست زدن مهمه چون به شما دید میده.ساعات مطالعه تون رو بالا ببرید و تست های بیشتری رو هم بزنید........به گفته دوست عزیزمون از اول بهمن مرور و جمع بندی رو هم شروع کنید.

راستی بچه ها از تاثیر درصد جامدات در رتبه غافل نشید...فوق العاده تاثیر مثبت داره:w16:

• Like 5
لینک به دیدگاه

متشکرم

من استاتیک و طراحی اجزا رو تا آخر دی تموم می کنم ،اما مقاومت رو نتونستم خیلی بخونم (فقط سه فصل اول) ،توی گروه ریاضیات هم معادلات و ریاضی 1 رو تقریبا می تونم بگم تا آخر دی تموم می کنم اما ریاضی مهندسی رو خیلی نخوندم ( فقط دو فصل ) . ان شالله به گفته شما از اول بهمن دوره می کنم اما به نظر شما ، با این اوصاف ، ارزش داره دی ماه ، مقاومت و ریاضی مهندسی رو بخونم یا نه ؟ یا همین وقت رو بزارم روی بقیه دروس که ضعف ها رو جبران کنم ؟

یه سوال دیگه ، کنکور آزمایشی شرکت می کردید ؟ سوالا سخت تر از کنکور بود یا آسون تر ؟ رتبه کنکور آزمایشی ، نزدیک به رتبه کنکورتون بود؟

سوال آخر : اگه مشکلی ندارید ، درصدهای کنکورتون رو می گید ( البته اگه دوست ندارید ، اصلا اشکال نداره )

• Like 3
لینک به دیدگاه
متشکرم

من استاتیک و طراحی اجزا رو تا آخر دی تموم می کنم ،اما مقاومت رو نتونستم خیلی بخونم (فقط سه فصل اول) ،توی گروه ریاضیات هم معادلات و ریاضی 1 رو تقریبا می تونم بگم تا آخر دی تموم می کنم اما ریاضی مهندسی رو خیلی نخوندم ( فقط دو فصل ) . ان شالله به گفته شما از اول بهمن دوره می کنم اما به نظر شما ، با این اوصاف ، ارزش داره دی ماه ، مقاومت و ریاضی مهندسی رو بخونم یا نه ؟ یا همین وقت رو بزارم روی بقیه دروس که ضعف ها رو جبران کنم ؟

یه سوال دیگه ، کنکور آزمایشی شرکت می کردید ؟ سوالا سخت تر از کنکور بود یا آسون تر ؟ رتبه کنکور آزمایشی ، نزدیک به رتبه کنکورتون بود؟

سوال آخر : اگه مشکلی ندارید ، درصدهای کنکورتون رو می گید ( البته اگه دوست ندارید ، اصلا اشکال نداره )

خواهش میکنم...

پس حسابی روی استاتیک و طراحی که خوانده اید تسلط داشته باشید.من خودم استاتیک و مقاومت رو خوندم ولی دوستم طراحی و استاتیک و هر جفتمون 40 زدیم و واقعا شاخه جامدات در رتبه ما موثر بوده.

بنظرم بجای مهندسی ریاضیات پایه مخصوصا ریاضی دو و معادلاتتون رو تقویت کنید.و از مهندسی همان دو فصل رو مرور کنید.

نه آزمون نمیدادم ...ولی سه تا از آزمونای سال گذشته رو واسه خودم شبیه سازی کردم تا زمانبندی رو رعایت کنم و از آزمون ترسی نداشته باشم....تسلطتون رو بسنجید و بهبود عملکردتون رو در هر آزمون مطالعه مد نظر قرار بدید.

به ترتیب 0-27-47-41-16.5 فکر کنم.

• Like 6
لینک به دیدگاه

من من من بگم کجام:mrsbeasley::5c6ipag2mnshmsf5ju3

من دوره اوله همه کتابارو بالاخره تموم کردم:hapydancsmil:به جز امار:84eb3ampc0vsywihe0i

توی 4 درسم دیگه اخرای دوره دومشونم:ws37:

ولی کلا احساس میکنم چیزی بارم نیست:4564:

از 3 دی،یعنی شنبه دو هفته اینده تسته جامع رو شروع میکنم:guntootsmiley2:

• Like 4
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت اساتید محترم

من کتابهام تمام شده و از الان شروع کردم به جمع بندی و تست زدن

یک چیز خوب که باعث شده من در این دو ماه استرس نداشته باشم اینه که توی این مدت نکات داخل کتاب و نکات تستی رو در دفترهای پاپکو جمع آوری کردم اینجوری برای یک نکته نمیرم سراغ کل کتاب

الان دارم جزوات دستنویس خودم رو میخونم و تست میزنم

در آخرین آزمونم درصدها به این شکل شد

ریاضیات 42 درصد

جامدات 48 درصد

سیالات 56 درصد

مجموعه دینامیک 23 درصد

ضمنا رتبه من 36 شد.

امیدی هست؟

امیدی هست؟

• Like 6
لینک به دیدگاه
متشکرم

با سلام

به قول یکی از دوستام که الان دکترای شریف میخونه:

ایشون میگن که بچه های مکانیک نه اینکه نخوان بلکه نمیرسن کل کتابها رو بخونن

من خودم ریاضیات مهندسی رو اصلا نخوندم ولی ریاضی عمومی و معادلات رو فول هستم

در دروس جامدات مقاوت و طراحی رو عالی کار کردم ولی استاتیک دو فصل ممانها رو نخوندم چون وقت ادم رو میگیره

دروس سیالاتی رو دوست دارم و خیلی باهاشون حال میکنم

از مجموعه دینامیک هم دینامیک ماشین و دینامیک رو حذف کردم و ارتعاشات و کنترل رو تا الان 6 بار خوندم

• Like 4
لینک به دیدگاه

یک چیز خوب که باعث شده من در این دو ماه استرس نداشته باشم اینه که توی این مدت نکات داخل کتاب و نکات تستی رو در دفترهای پاپکو جمع آوری کردم اینجوری برای یک نکته نمیرم سراغ کل کتاب

ریاضیات 42 درصد

جامدات 48 درصد

سیالات 56 درصد

مجموعه دینامیک 23 درصد

ضمنا رتبه من 36 شد.

امیدی هست؟

امیدی هست؟

درود مهندس...

نه اصلا امیدی نیست:ws3:درصداتون خیلی پایینه.............وقتی مدیر تالار درصداش اینه وای به حال بقیه:banel_smiley_4:

تبریک میگم مهندس.......ایشالا همین جور شاد و پرانرژی باشید و یک نتیجه خیلی عالی بگیرید.این خیلی خوبه که در زمان معین دروس رو تموم کرده و در حال دوره هستید.

• Like 5
لینک به دیدگاه

ریاضیات 42 درصد

جامدات 48 درصد

سیالات 56 درصد

مجموعه دینامیک 23 درصد

ضمنا رتبه من 36 شد.

امیدی هست؟

امیدی هست؟

بسیار عالی

همینطور ادامه بده مهندس

انشاالله که موفق باشی:hapydancsmil:

• Like 4
لینک به دیدگاه

ریاضیات 42 درصد

جامدات 48 درصد

سیالات 56 درصد

مجموعه دینامیک 23 درصد

ضمنا رتبه من 36 شد.

امیدی هست؟

امیدی هست؟

منم ازین درصدا میخوام :sigh:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...