رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

یکی دیگه سوال 128

سوالش زیاده تایپ گزینه ها هم سخته.

بی زحمت کتابتونو نگاه کنین:icon_redface:

خودش گزینه 2 رو انتخاب کرده.

ولی یه سوال :

مگه ضریب جذب با ضریب نشر همیشه مساوی نیستند؟:ws52:

پس افزایش نسبت اون ها چجوری انتقال رو افزایش میده؟

هَل مَن ناصَرَ یَنصُرنی؟:4564:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بچه ها من خیلی دپم یکی بهم امیدواری بده تازه رسیدم به کنکوره 81

انگار از صفر شروع کردم

حالم خیلی بده

مطمئنم رتبم داغونه

قبلا فک میکردم زیر 500 میشم الن مطمئنم بالای 2000 میشم

حالم بد خرابه!

• Like 3
لینک به دیدگاه
#zina#[/url]828969]بچه ها من خیلی دپم یکی بهم امیدواری بده تازه رسیدم به کنکوره 81

انگار از صفر شروع کردم

حالم خیلی بده

مطمئنم رتبم داغونه

قبلا فک میکردم زیر 500 میشم الن مطمئنم بالای 2000 میشم

حالم بد خرابه!

طبیعیه یادت نباشه خیلی چیزا.

یه روخونی کنی 70 درصدش یادت میاد

تست بزنی مطالب کامل یادت میاد تسلطت هم زیاد میشه

فقط ناامید نشو ، تا حالا زحمت کشیدی این 40 روزه هم بخون ،به بقیش هم فکر نکن

همین:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
طبیعیه یادت نباشه خیلی چیزا.

یه روخونی کنی 70 درصدش یادت میاد

تست بزنی مطالب کامل یادت میاد تسلطت هم زیاد میشه

فقط ناامید نشو ، تا حالا زحمت کشیدی این 40 روزه هم بخون ،به بقیش هم فکر نکن

همین:a030:

همه همینو میگن سعید ولی من خرابم احساس میکنم هیچی به هیچیم...

:sigh:

مرسی:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
#zina#[/url]828990]همه همینو میگن سعید ولی من خرابم احساس میکنم هیچی به هیچیم...

:sigh:

مرسی:icon_gol:

بدترین حالت ممکن همینه.

منم یکی دوهفته ای این کشلی بودم.

ببین چی میتونه بهترت کنه.

اگه حس یه درس نداری اصرار نکن که همین الان بخونیش.

درسی که دوست داری رو بخون،بعدا حس اون درس هم میاد سراغت.

ببین کلی تا الان زحمت کشیدی مطمئن باش این زحمت ها نتیجه داره:w16:

• Like 1
لینک به دیدگاه

ضریب جذب معمولا به طیف طول موج ورودی بستگی داره در حالیکه ضریب صدور به تشعشع فرودی بستگی نداره پس در حالت کلی نمی توان گفت این دو تا با هم برابرند. و باید دمای منبع تابش و سطح دریافت کننده یکی باشه

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام دوستان ، لطفا منو راهنمایی کنید ، دیگه دارم گیج می زنم ،نگاه کتابا می کنم ، استرس می گیرم ، احساس می کنم همه چی یادم رفته ، اصلا نمی دونم چه جوری باید مرور کنم ، کلا با برنامه پارسه می خوندم ، تقریبا به طور متوسط 60 درصد مطالب هر درس رو خوندم ، تست هم خیلی نزدم ، با وجود خوندنم ، درصدام خیلی خوب نمی شد ، خلاصه نویسی هم تقریبا نصفه اول درسا رو نوشتم ، اما بقیه رو پراکنده نوشتم ، حالا نمی دونم این 40 روز اخر رو چی کار کنم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید .

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام دوستان ، لطفا منو راهنمایی کنید ، دیگه دارم گیج می زنم ،نگاه کتابا می کنم ، استرس می گیرم ، احساس می کنم همه چی یادم رفته ، اصلا نمی دونم چه جوری باید مرور کنم ، کلا با برنامه پارسه می خوندم ، تقریبا به طور متوسط 60 درصد مطالب هر درس رو خوندم ، تست هم خیلی نزدم ، با وجود خوندنم ، درصدام خیلی خوب نمی شد ، خلاصه نویسی هم تقریبا نصفه اول درسا رو نوشتم ، اما بقیه رو پراکنده نوشتم ، حالا نمی دونم این 40 روز اخر رو چی کار کنم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید .
به نظر بنده، حالا دیگه فقط نکته ها رو بخونید و تست بزنید. امیدوار باشید، موفق میشید!
  • Like 1
لینک به دیدگاه
به نظر بنده، حالا دیگه فقط نکته ها رو بخونید و تست بزنید. امیدوار باشید، موفق میشید!

متشکرم .مشکلم اینه که نمی دونم چه جوری برنامه ریزی کنم ؟!!! اول همه تست های گروه سیالات رو بزنم ، بعد برم سراغ تست های بقیه گروه ها یا به طور همزمان ، همه دروس رو تست بزنم ؟واسه گروه ریاضی همه تست های هر فصل رو بزنم یا به نظرتون چون وقت نیست ، فصل هایی که تست کمتری تا حالا ازش اومده ، رو بی خیال شم ، فقط خلاصه هاش رو بخونم ؟ واسه هر درس و مرورش چند روز وقت بزارم ؟ با توجه به وقت باقی مانده و اینکه دارم واسه تبدیل انرژی می خونم ، به نظرتون همه تست های سیالات و ترمو و انتقال کتاب های راهیان رو بزنم یا فقط تست های مکانیک کافیه ، تست رشته های شیمی و نفت و معدن ، ... نمی خواد ؟

من روی ریاضی زیاد وقت گذاشتم ، ولی توی آزمون های پارسه نتیجه دلخواه رو نمی گرفتم ، به نظرتون از این به بعد اگه به جای ریاضی بیشتر وقتم رو بزارم روی تستای جامدات بهتر نیست ؟

خیلی ممنون

• Like 2
لینک به دیدگاه
متشکرم .مشکلم اینه که نمی دونم چه جوری برنامه ریزی کنم ؟!!! اول همه تست های گروه سیالات رو بزنم ، بعد برم سراغ تست های بقیه گروه ها یا به طور همزمان ، همه دروس رو تست بزنم ؟واسه گروه ریاضی همه تست های هر فصل رو بزنم یا به نظرتون چون وقت نیست ، فصل هایی که تست کمتری تا حالا ازش اومده ، رو بی خیال شم ، فقط خلاصه هاش رو بخونم ؟ واسه هر درس و مرورش چند روز وقت بزارم ؟ با توجه به وقت باقی مانده و اینکه دارم واسه تبدیل انرژی می خونم ، به نظرتون همه تست های سیالات و ترمو و انتقال کتاب های راهیان رو بزنم یا فقط تست های مکانیک کافیه ، تست رشته های شیمی و نفت و معدن ، ... نمی خواد ؟ من روی ریاضی زیاد وقت گذاشتم ، ولی توی آزمون های پارسه نتیجه دلخواه رو نمی گرفتم ، به نظرتون از این به بعد اگه به جای ریاضی بیشتر وقتم رو بزارم روی تستای جامدات بهتر نیست ؟خیلی ممنون
1_ همه دروس رو همزمان تست هاش رو بزن. 2_ریاضی، از فصل های مهم رو سعی کن بیشتر تست هاش رو بزنی، فصل های دیگه اش رو هم واسه یاد آوری، چند تا تست نمونه بزن. 3_یه بازه ای از روز رو واسه مرور و بخش دیگه اش رو واسه تست بزار؛ به نسبت تست ها و نکات یادداشت شده. 4_ به نظرم تست های مکانیک رو واسه باکس سیالات بزنی کافی باشه، ولی حتما در این مورد از خانم fluid هم راهنمایی بخواه، اون بیشتر کمکت میکنه. 5_ ریاضی رو رها نکنید ولی میتونید بیشتر وقت رو روی جامدات بزارید، جامدات خیلی تاثیر داره تو رتبه تون!
  • Like 2
لینک به دیدگاه
متشکرم .مشکلم اینه که نمی دونم چه جوری برنامه ریزی کنم ؟!!! اول همه تست های گروه سیالات رو بزنم ، بعد برم سراغ تست های بقیه گروه ها یا به طور همزمان ، همه دروس رو تست بزنم ؟واسه گروه ریاضی همه تست های هر فصل رو بزنم یا به نظرتون چون وقت نیست ، فصل هایی که تست کمتری تا حالا ازش اومده ، رو بی خیال شم ، فقط خلاصه هاش رو بخونم ؟ واسه هر درس و مرورش چند روز وقت بزارم ؟ با توجه به وقت باقی مانده و اینکه دارم واسه تبدیل انرژی می خونم ، به نظرتون همه تست های سیالات و ترمو و انتقال کتاب های راهیان رو بزنم یا فقط تست های مکانیک کافیه ، تست رشته های شیمی و نفت و معدن ، ... نمی خواد ؟

من روی ریاضی زیاد وقت گذاشتم ، ولی توی آزمون های پارسه نتیجه دلخواه رو نمی گرفتم ، به نظرتون از این به بعد اگه به جای ریاضی بیشتر وقتم رو بزارم روی تستای جامدات بهتر نیست ؟

خیلی ممنون

برای مرور بهتره سیالات رو با توجه به اینکه تا حدودی حفظیه برای روزهای نزدیک آزمون بزارید.و از ریاضی و جامدات شروع کنید.همچنین زدن تست های مربوط به مکانیک در حال حاضر کفایت میکنه.

سلام بر شما

اول اینکه اصلا استرس نداشته باشید...........با مرور هر چی رو که فراموش کردید به یاد میارید.با توجه به اینکه تست کم زدید نیازه در مدت دوره تست هم حتما بزنید.من چون همزمان تست هم میزدم.در بهمن ماه فقط متن ها و خلاصه هام رو میخوندم و تست هایی که اشکال داشتم مرور میکردم.........اما شما سعی کنید تست های سه سال اخیر رو حتما بزنید.

• Like 4
لینک به دیدگاه
برای مرور بهتره سیالات رو با توجه به اینکه تا حدودی حفظیه برای روزهای نزدیک آزمون بزارید.و از ریاضی و جامدات شروع کنید.همچنین زدن تست های مربوط به مکانیک در حال حاضر کفایت میکنه.

سلام بر شما

اول اینکه اصلا استرس نداشته باشید...........با مرور هر چی رو که فراموش کردید به یاد میارید.با توجه به اینکه تست کم زدید نیازه در مدت دوره تست هم حتما بزنید.من چون همزمان تست هم میزدم.در بهمن ماه فقط متن ها و خلاصه هام رو میخوندم و تست هایی که اشکال داشتم مرور میکردم.........اما شما سعی کنید تست های سه سال اخیر رو حتما بزنید.

مرسی مریم خانم

بچه ها به کمک تو نیاز دارن

• Like 1
لینک به دیدگاه

اول از همه معرفی یه سایت خوب:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

کتابای Mc GrawHill رو دو روزه میفرسته واستون.:ws37:

حیف یکم کتاباش کمه.

البته درواقع مک گروهیل کتاباش زیاده.

دومیش تو پست پایینی

• Like 1
لینک به دیدگاه

آقا جون فصل اول سیالات 2 راهیان رو بیارین پلیز:

سوال 11 مهندسی شیمی 87 :

راهیان گفته گزینه 3

پوران گزینه 4

یعنی هم جهت جریان توی دو تا جواب فرق داره هم سرعت:w58:

البته درباره جهت جریان که به نظرم راهیان اشتباه کرده.

ولی درباره سرعت:

وقتی با هاگن پوازی محاسبه میکنم میشه 5/4

ولی وقتی با برنولی میرم(مث پوران) میشه 5/8:4564:

چرا اینجوریه؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

یه سوال دیگه

وقتی آب جریان داره بعد یهو میرسه به یه انبساط یا انقباض ناگهانی،

مثلا انبساط ناگهانی:

طبق برنولی چون سطح مقطع زیاد میشه پس سرعت کم میشه ==> باید فشار زیاد بشه.

ولی افت فشار داریم.

اینا با هم تناقض ندارن؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
یه سوال دیگه

وقتی آب جریان داره بعد یهو میرسه به یه انبساط یا انقباض ناگهانی،

مثلا انبساط ناگهانی:

طبق برنولی چون سطح مقطع زیاد میشه پس سرعت کم میشه ==> باید فشار زیاد بشه.

ولی افت فشار داریم.

اینا با هم تناقض ندارن؟

سوالتو نگه دار، سال آینده میخونم میگم بهت

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...