رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

منم ازین درصدا میخوام :sigh:

با تلاش حتما موفق میشوی دوست عزیز

تنها راه قبولی در آزمون ارشد داشتن هدف و انگیزه و خسته نشدن از درس هستش

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

عرض شود بنده میخوام طراحی رو بکل بذارم کنار و زورم رو بذارم رو استاتیک و مقاومت

چجوری سوال میدن ازین طراحی اصلا اینهمه فورمول داره آخه:دی:vahidrk:

همچینن ریاضیات مهندسی ....چون برا ما ساختیا ارائه نمیشه به نظرتون بهتره بذارم کنار؟:whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه
عرض شود بنده میخوام طراحی رو بکل بذارم کنار و زورم رو بذارم رو استاتیک و مقاومت

چجوری سوال میدن ازین طراحی اصلا اینهمه فورمول داره آخه:دی:vahidrk:

همچینن ریاضیات مهندسی ....چون برا ما ساختیا ارائه نمیشه به نظرتون بهتره بذارم کنار؟:whistle:

سهیل جان

طراحی خیلی راحت میشه توش تست بزنی فقط باید جزوه خوبی داشته باشی

سوالات هر ساله شبیه سالهای گذشته میاد و نمیپیچونن

طراحی 1 معمولا فرمولی و طراحی 2 بیشتر مفهومی سوال میدن

ضمنا ریاضیات مهندسی کلا 5 تا سوال میدن و برای 5 تا سوال عقل حکم میکنه که کل کتاب به اون سنگینی رو نخونی

• Like 4
لینک به دیدگاه
سهیل جانطراحی خیلی راحت میشه توش تست بزنی فقط باید جزوه خوبی داشته باشیسوالات هر ساله شبیه سالهای گذشته میاد و نمیپیچوننطراحی 1 معمولا فرمولی و طراحی 2 بیشتر مفهومی سوال میدنضمنا ریاضیات مهندسی کلا 5 تا سوال میدن و برای 5 تا سوال عقل حکم میکنه که کل کتاب به اون سنگینی رو نخونی
ولی به نظر من نباید به کلی حذفش کرد، حداقل باید قسمتهایی که هرسال ازش سوال میاد رو خوند. حتی یه سوال هم که بزنیم، کلی تو نتیجه تاثیر میذاره
  • Like 1
لینک به دیدگاه

سلام پیشکسوتا:ws3:

چطور باید جامع زد؟

من از شنبه میخوام جامع شروع کنم این چند روزه دارم نکاتمو مرور میکنم..

جامع رو باید درس درس خوندو بررسی کرد یا نه همه درسارو زد بعد یررسی کرد من موندم باید چطور بخونم؟:4564:

• Like 3
لینک به دیدگاه
#zina#[/url]811688]سلام پیشکسوتا:ws3:

چطور باید جامع زد؟

جامع رو باید درس درس خوندو بررسی کرد یا نه همه درسارو زد بعد یررسی کرد من موندم باید چطور بخونم؟:4564:

سلام.نمیدونم والا:hanghead:

میخوای دی تست بزن ولی بهمن دیگه تست نزنن و فقط مرور کن ..چون یادمه آقا اسی که من سال گذشته پرسیدم گفتن فقط بهمن مرور کن.البته از قبل تست های مهم رو یادداشت کرده بودم و اونا رو هم مرور میکردم...باز از چند نفر دیگه هم بپرس...........و توانایی خودت رو هم در نظر بگیر

• Like 2
لینک به دیدگاه
#zina#[/url]811688]سلام پیشکسوتا:ws3:

چطور باید جامع زد؟

درود:ws37:

مث کنکور دیگه اول همه ی درس ها بزنید و بعد بررسی کنید/ جامع هست دیگه

• Like 3
لینک به دیدگاه

مریم ببخشید به خاطر شکستن عهد،مجبور شدم:4564:

این عینا یکی از پست های مهندسانه:

بچه ها خبر خوبی ندارم.از یکی از آشنایان که باباش تو سازمان سنجش کار میکنه شنیدم که امسال میخوان دفترچه های زبان رو جدا بهمون بدن وبا وقت جداگونه،یعنی دقیقا مثل رشته برق.البته تو کلاسهای مدرسان شریف هم این قضیه پیچیده بود بین بچه ها ولی من اون موقع اهمیت ندادم . ولی مثل اینکه قضیه جدیه.اینجوری درس زبان تاثیرگذار میشه تو رتبه.اینم از شانس ما. گویا قراره قربانی بشیم برا عبرت بچه های سال بعد.

:4564::4564::4564::4564:

چکار کنیم الان؟:sad0:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مریم ببخشید به خاطر شکستن عهد،مجبور شدم:4564:

این عینا یکی از پست های مهندسانه:

بچه ها خبر خوبی ندارم.از یکی از آشنایان که باباش تو سازمان سنجش کار میکنه شنیدم که امسال میخوان دفترچه های زبان رو جدا بهمون بدن وبا وقت جداگونه،یعنی دقیقا مثل رشته برق.البته تو کلاسهای مدرسان شریف هم این قضیه پیچیده بود بین بچه ها ولی من اون موقع اهمیت ندادم . ولی مثل اینکه قضیه جدیه.اینجوری درس زبان تاثیرگذار میشه تو رتبه.اینم از شانس ما. گویا قراره قربانی بشیم برا عبرت بچه های سال بعد.

:4564::4564::4564::4564:

چکار کنیم الان؟:sad0:

درود ..دقیقا سال گذشته هم همچین موقع هایی این شایع پخش شد........اگر قرار بود همچین اتفاقی بیوفته بنظرم سازمان سنجش باید از تیر اعلام میکرد تا بچه ها بر اساس اون دروسشون رو مطالعه کنند. پرداختن به این جور شایعات در این زمان فقط وقت تلف کردنه ...چون اون چیزی که بخواد اتفاق میوفته...........شما اصلا ذهنتون رو آشفته نکنید.......یعنی واسه 20 تا سوال سازمان میاد این همه خرج اضافه کنه؟بعید میدونم...........اگر هم حالا این اتفاق افتاد.....15 دقیقه که بیشتر نیست.....هر چی بلدید بزنید هر چی هم که نمیدونید بی خیال............

• Like 6
لینک به دیدگاه
درود ..دقیقا سال گذشته هم همچین موقع هایی این شایع پخش شد........اگر قرار بود همچین اتفاقی بیوفته بنظرم سازمان سنجش باید از تیر اعلام میکرد تا بچه ها بر اساس اون دروسشون رو مطالعه کنند. پرداختن به این جور شایعات در این زمان فقط وقت تلف کردنه ...چون اون چیزی که بخواد اتفاق میوفته...........شما اصلا ذهنتون رو آشفته نکنید.......یعنی واسه 20 تا سوال سازمان میاد این همه خرج اضافه کنه؟بعید میدونم...........اگر هم حالا این اتفاق افتاد.....15 دقیقه که بیشتر نیست.....هر چی بلدید بزنید هر چی هم که نمیدونید بی خیال............

TNX a lot:a030:

اولش تحت جو بودم :ws3:

بعدش که خودم فک کردم دیدم سطح زبانم از متوسط داوطلبا اگه بالاتر نباشه پایین تر نیست.:w16:

مهم نیس دیگه،ما همین برنامه خودمونو ادامه میدیم:a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
TNX a lot:a030:

اولش تحت جو بودم :ws3:

بعدش که خودم فک کردم دیدم سطح زبانم از متوسط داوطلبا اگه بالاتر نباشه پایین تر نیست.:w16:

مهم نیس دیگه،ما همین برنامه خودمونو ادامه میدیم:a030:

جو میدی هاااااااااا

جوگیر

به جای این فکر و خیال ها بشین بخون بچه

:vahidrk:

• Like 4
لینک به دیدگاه

بچه ها دوتا سوال از جریان های تراکم پذیر راهیان

همتون چاپ امسال دارین دیگه؟:ws52:

سوال 5 واسه کنکور سال 77 شیمی و بیوتکنولوژی

گفته کدام مورد باعث ایجاد شوک میشه؟

خود راهیان گفته گزینه 3 ، ولی پوران گفته گزینه 1:w58:

گزینه 1:حداکثر سرعت در لوله سرعت صوت است و افزایش دبی باعث این پدیده میشود.

گزینه 3:سرعت در خروجی لوله به سرعت صوت میرسد.

کدوم درسته؟:ws52:

یکی دیگه هم سوال 22 واسه کنکور 90 فراوری و انتقال گاز

درجریان آدیاباتیک با سطح مقطع ثابت(فانو) کدام گزینه در مورد اصطکاک صحیح است؟

خودش گفته گزینه 3 ولی فک کنم میشه 4.

گزینه 3 : در جریان مادون صوت باعث کاهش سرعت و درجریان مافوق صوت باعث افزایش سرعت میشود.

گزینه 4 : در جریان مادون صوت باعث افزایش سرعت و درجریان مافوق صوت باعث کاهش سرعت میشود

مگه در انتهای لوله ماخ نباید به 1 برسه؟

خب پس تو مادون صوت باید سرعت افزایش پیدا کنه و تو مافوق صوت باید سرعت کم بشه/نظر شما؟

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز. میشه واسه من منابع رو که استاد اسی معرفی کرده و شما هم انتقاد و پیشنهاد کردین، بگین؟ یعنی کتابهایی که تایید نهایی شدن. یه لیستش رو بزارین، ممنونتون میشم ( واقعیتش با گوشی سخته تالار رو گشتن )

لینک به دیدگاه
بچه ها دوتا سوال از جریان های تراکم پذیر راهیان

همتون چاپ امسال دارین دیگه؟:ws52:

سوال 5 واسه کنکور سال 77 شیمی و بیوتکنولوژی

گفته کدام مورد باعث ایجاد شوک میشه؟

خود راهیان گفته گزینه 3 ، ولی پوران گفته گزینه 1:w58:

گزینه 1:حداکثر سرعت در لوله سرعت صوت است و افزایش دبی باعث این پدیده میشود.

گزینه 3:سرعت در خروجی لوله به سرعت صوت میرسد.

کدوم درسته؟:ws52:

یکی دیگه هم سوال 22 واسه کنکور 90 فراوری و انتقال گاز

درجریان آدیاباتیک با سطح مقطع ثابت(فانو) کدام گزینه در مورد اصطکاک صحیح است؟

خودش گفته گزینه 3 ولی فک کنم میشه 4.

گزینه 3 : در جریان مادون صوت باعث کاهش سرعت و درجریان مافوق صوت باعث افزایش سرعت میشود.

گزینه 4 : در جریان مادون صوت باعث افزایش سرعت و درجریان مافوق صوت باعث کاهش سرعت میشود

مگه در انتهای لوله ماخ نباید به 1 برسه؟

خب پس تو مادون صوت باید سرعت افزایش پیدا کنه و تو مافوق صوت باید سرعت کم بشه/نظر شما؟

سوال اول گزینه 3 درسته/

سوال دوم گزینه 4 صحیح هست از متن مانسون طرح شد/ شیمز خیلی حرفه ای تر توضیح داده ولی سنگین/بهتر هم بود در متن سوال می اومد لوله به اندازه کافی طویل هست

• Like 4
لینک به دیدگاه
سوال اول گزینه 3 درسته/

سوال دوم گزینه 4 صحیح هست از متن مانسون طرح شد/ شیمز خیلی حرفه ای تر توضیح داده ولی سنگین/بهتر هم بود در متن سوال می اومد لوله به اندازه کافی طویل هست

مرسی علی آقا:icon_gol:

فقط درباره سوال اولی یکم بیشتر توضیح میدین؟

نمی دونم چرا حس میکنم دوتاش یه جورایی درسته!:ws52:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مرسی علی آقا:icon_gol:

فقط درباره سوال اولی یکم بیشتر توضیح میدین؟

نمی دونم چرا حس میکنم دوتاش یه جورایی درسته!:ws52:

خواهش میکنم

زرنگی:ws3: اطلاعات بیشتر بده تا... سوال رو اگه ناقص نوشتین کامل کنید / دو گزینه دیگر هم بنویسین/

• Like 2
لینک به دیدگاه
خواهش میکنم

زرنگی:ws3: اطلاعات بیشتر بده تا... سوال رو اگه ناقص نوشتین کامل کنید / دو گزینه دیگر هم بنویسین/

با توجه به منحنی تغییرات انتالپی و انتروپی درحرکت ادیاباتیک سیال تراکم پذیر در لوله،کدام مورد باعث شوکینگ میشود؟

گزینه 1 و 3 رو که گفتم

2-درسیالات تراکم پذیر شوکینگ مربوط به نازل ها است.

4 سرعت در خروجی لوله به مافوق سرعت صوت میرسد.

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...