رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

پس تقریبا همونی که بهم گفتن درسته که سیالاتش خوبه..شنیدم استاد برادران جز استادای خیلی خوبشه حتی اسم و رسمش هم در حد بین المللی و معروفه..راستی امکانات اونجا در چه حده؟خوبه؟ می گن که امکانات خوبی داره..اگه میشه بیشتر معرفیش کن ببینیم همونی که به من گفتن..سیستم آموزشی اونجا چطوره؟..اگه امکانش بود یکی تبدیل میخونه رو پیدا کردی ازش بپرس که شرایط تبدیل اونجا چطوره؟مخصوصا اساتیدش...ممنون:icon_redface:

والا من دانشگاه دیگه ای نبودم ببینم نسبت به بقیه چه طوره. دار و درخت زیاد داره توش با این مدیریتش:mood (23): واسه سرویس کردن دهن مهندسیا، حوزه پنج شنبه ها تو دانشکده مهندسی برگزار می شه. یه عالم خانم چادری می ریزن اون تو:w330:والپیپیر گوشیشون عکس عاقا و از این حرفا

آره دکتر برادران استاد خوبیه. اخلاقش خیلی اپن و به روزه. بر عکس خیلی استادا دیگه که سر کلاسشون انگار تو دبیرستانی هنوز، این می برت آمریکا. امتحان میان ترم می گرفت، جلو رو خودمون مینداخت سطل آشغال برگه ها رو. اهل قیف اومدنم نیست. تو دبیرستانِ پسرِ خودش زبان انگلیسی درس می ده. از نظر علمی تعریفی ازش نشنیدیم ما. اینو باید از دانشجوهای دکترا و ارشدش بپرسی

خوابگاه ورودیا امسال گفتن شیش نفره شده. اولا چهار نفره بوده گویا. بقیه امکانات، من کمبودی ندیدم جایی. آزمایشگاه ها هم خوب بودن. تونل بادم که داشتن می گرفتن

اساتید دیگه، به غیر از یکی دوتا نخاله، بقیه آدمای دلسوز و کاری ایند. سر کلاسشون حداقل انگیزه بهت می دن

دانشجوی خوبم که زیاد داره. خوب باشی همین برادران و اینا خوب حمایت می کنن برای اپلای و اینا. آخه خودش آمریکا بوده

به هر حال در سطح دانشگاه های تهران بعید می دونم باشه از هر نظری. دیگه نمی دونم چه جزئیاتی می خوای بدونی

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

واسه سیستم های انرژی بخونید..خیلی از کسانی که ارشد هم تبدیل خوندن واسه دکترا بسمت مبحث انرژی میرن..........هم درساش خیلی به روزه و هم ملموس.......الان خام شدید؟:ws37:

خوندن واسه ارشد یک مزیت دیگه هم داره...یک جمع بندی کلی واسه این 4 سال میکنید و همزمان میتونید در آزمونهای رسمی استخدامی شرکت های معتبر شرکت کنید

چه دروغا!

باز داری رشته خودتو تبلیغ می کنی؟؟؟ سیستم اصلا قابل قیاس نیست با تبدیل.

حداقل بزار 1 سال از ارشد خوندنت بگذره بعد اینو بگو!

• Like 2
لینک به دیدگاه
مسلما هر چیز جدید ابتدا یکسری مخالفانی داره ولی این رشته 11 سال هستش قدمت داره و حتی ما هم ابتدا (کل بچه ها) یکسری نگرانی هایی داشتیم که با صحبت هایی که اساتید کردن کاملا رفع شد.جالب اینجاست که اساتید یکی از دانشجویان رو که با سهمیه شاگرد ممتازی میتونست تبدیل و انرژی رو انتخاب کنه تشویق به انتخاب این گرایش کردن و در حال حاضر هم دوره ای ماست.

طرف سالمه؟

آقا اشتباه نکنید برین سیستم! سیالات فقط تبدیل...

ما یه ضرب المثل داریم میگیم اوونایی که نمی کشن میرن سیستم...

چندتا درس اقتصاد و از اینا...

• Like 2
لینک به دیدگاه
طرف سالمه؟

آقا اشتباه نکنید برین سیستم! سیالات فقط تبدیل...

ما یه ضرب المثل داریم میگیم اوونایی که نمی کشن میرن سیستم...

چندتا درس اقتصاد و از اینا...

مرسی که ما رو از دام دام اندازان نجات دادی:biggrin::lol: پس فقط تبدیل :whistle::a030:
لینک به دیدگاه
مرسی که ما رو از دام دام اندازان نجات دادی:biggrin::lol: پس فقط تبدیل :whistle::a030:

شما خیلی وقته که در دام هستی"سایر رشته ها

عرفان-حکمت-علوم اسلامی-فلسفه":texc5lhcbtrocnmvtp8فعلا از این دام بیا بیرون تا بعد...:texc5lhcbtrocnmvtp8

• Like 5
لینک به دیدگاه

سایت پارسه خراب نیست احتمالاً. اینا دارن سیستم *****ینگ جدید نصب می کنن همه چی ریخته به هم.

گفتی پارسه، تو دانشگامون نمایشگاه کتابای پارسه زده، غیر سیالات و ریاضیاش، کدوم کتاباش خوبه دیگه؟

لینک به دیدگاه

بچه ها می گفتن پارسه مفهومی تره. من که دیگه حال و حوصله ندارم کتاب عوض کنم

آقا پرسیدم فردوسی ام امسال آخرین رتبه ی روزانه ی تبدیلش 650 بوده. بچه ها با 750 قبول نشده بودن

اسی کجایی سایت ماسید بابا

• Like 3
لینک به دیدگاه
آیا واقعا درس سیالات پارسه(کیوان صادقی) بهتر از سیالات راهیانه(خداکرمی)؟

بستگی به خودت و پایه ی سیالاتت داره.

یه جورایی بین کتاب راهیان و کتاب مرجعه.

اگه قبلا سیالات رو درست حسابی خونده باشی راهیان کفایت میکنه.نکات مهم رو گفته.

از طرفی کتاب پارسه تست هاش خیلی کمه/شاید هرفصل حدود 20-30 تا.

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام.تستاي انتقال پوران خيلي زياده.فقط مكانيكو بزنم كافيه؟

اين بانك تست ديناميك ماشين و چه جوري بخونم؟اول مارتين و بخونم بعد تستاشو بزنم؟:JC_thinking:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام.تستاي انتقال پوران خيلي زياده.فقط مكانيكو بزنم كافيه؟

اين بانك تست ديناميك ماشين و چه جوري بخونم؟اول مارتين و بخونم بعد تستاشو بزنم؟:JC_thinking:

نیازی نیست که همه مکانیک هارو بزنی.

برای 10 سال اخیر مکانیک + شیمی را بزنی کافیه.

اول درس مارتین بخون،بعدا برو تست های کنکور سال های قبل را با جواب نگاه کن تا خودت راه حل دستت بیاد و برای خودت یادداشت کن،سپس برو بانک تست و حل کن.

• Like 2
لینک به دیدگاه

من مقاومت و امروز تموم كردم ولي بعضي ازفرمولاش يادم نمونده (تغيير مكانو...) سيالاتم همين مشكل و داشتم يعني تستاشو ميتونم جواب بدما ولي بايد هي برگردم فرمولو ببنيمو... چيكار كنم؟رياضيامم برا همين شروع نكردم هنوز. اصلا نميتونم فرمول حفظ كنم.

• Like 3
لینک به دیدگاه
من مقاومت و امروز تموم كردم ولي بعضي ازفرمولاش يادم نمونده (تغيير مكانو...) سيالاتم همين مشكل و داشتم يعني تستاشو ميتونم جواب بدما ولي بايد هي برگردم فرمولو ببنيمو... چيكار كنم؟رياضيامم برا همين شروع نكردم هنوز. اصلا نميتونم فرمول حفظ كنم.

همه فرمول ها را که نباید حفظ کنی.

بهتره چندتا فرمول مهم را یاد بگیری.

اگر دقت کنی،بعضی سوالات چندین راه حل دارند که نیازی نیست.

تغییر مکان تیرها حق داری،باید روی کاغذ بنویسی که مدام جلوی چشمت باشه.

مقاومت باید 3 بار از اول تا آخر کامل خونده بشه تا قشنگ به ذهن بشینه.

یعنی ماهی یکبار یک مرور کامل بشه.

اون فرمول هایی که نمیتونی حفظ کنی را روی کاغذ بنویس و یک جایی که همیشه جلوی چشمته نصب کن.

• Like 3
لینک به دیدگاه

زمان ثبت نام کنکور ارشد 91 :vahidrk:

قائم‌مقام سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد 91 از 17 آبان‌ماه خبر داد.

ابراهیم خدایی قائم‌مقام سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با فارس از آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد سال 91 از 17 آبان‌ماه خبر داد و مهلت داوطلبان برای ثبت‌نام را 8 روز اعلام کرد.

به گفته وی ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد 91 از 17 آبان‌ماه آغاز می‌شود و تا 25 آبان‌ماه ادامه دارد.

قائم‌مقام سازمان سنجش آموزش کشور زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 91 را روزهای 26 تا 28 بهمن‌ماه اعلام کرد.

وی از افزایش تعدادی رشته بین رشته‌ای در آزمون کارشناسی ارشد 91 نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: ظرفیت پذیرش آزمون کارشناسی ارشد سال 91 هنوز مشخص نیست.

منبع: جهان نیوز

• Like 3
لینک به دیدگاه

وقتی سوال زیاد غلط میزنم یا نمی تونم درست حل کنم انگیزم کم میشه ، اعصابم خورد میشه ، با هیشکی حرف نمیزنم ، قاطی میکنم ، کتابو میندازم کنار :ws44:

الان همچین حسی دارم :ws44:

• Like 3
لینک به دیدگاه
وقتی سوال زیاد غلط میزنم یا نمی تونم درست حل کنم انگیزم کم میشه ، اعصابم خورد میشه ، با هیشکی حرف نمیزنم ، قاطی میکنم ، کتابو میندازم کنار :ws44:

الان همچین حسی دارم :ws44:

صبور باش جوون....

این حس معمولا شب ها به سراغ آدم میاد.

برای همین من خیلی تاکید کردم،حداکثر تا ساعت 9 شب درس بخونین.

اما زمان استارتش را بذارین 7 صبح،یعنی 6 از خواب بیدار شین کمی ورزش و صبحانه تا 7 کامل بشینین پای درس.

شب درس خوندن برای ارشد هم خیلی بازده کمی داره،هم بیشترش استرس است.

• Like 3
لینک به دیدگاه
صبور باش جوون....

این حس معمولا شب ها به سراغ آدم میاد.

برای همین من خیلی تاکید کردم،حداکثر تا ساعت 9 شب درس بخونین.

اما زمان استارتش را بذارین 7 صبح،یعنی 6 از خواب بیدار شین کمی ورزش و صبحانه تا 7 کامل بشینین پای درس.

شب درس خوندن برای ارشد هم خیلی بازده کمی داره،هم بیشترش استرس است.

درود مهندس

بازده رو زیاد موافق نیستم فک کنم بسته به فرد... ولی در کل با پیشنهاد شما موافقم ... چرا که علاوه بر اینکه درس خوندن شب استرس رو زیاد میکنه هیجان(چه مثبت چه منفی) رو هم بالا می بره و خواب رو بهم میزنه...

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...