رفتن به مطلب

بچه های دیروز و بچه های امروز!

Abolfazl_r

ارسال های توصیه شده

امروز برام یه اس ام اس اومد.

نوشته بود یادش به خیر بچه های دیروز یه تیکه زغال برمیداشتن و برای خودشون سیبیل میزاشتن تا شبیه پدرانشون بشن ولی بچه های امروز ابرو برمیدارن تا شبیه مادرانشون بشن.

هرچند که ظاهر افراد از نظر من ملاک شخصیت تلقی نمیشه ولی بی تاثیر هم نیست.

هر روزه افرادی رو از طبقه های مختلف اجتماعی با سن و سال مختلف میبینم که ابروهاشون رو دستخوش تغییرات قرار میدن. دکتر، مهندس، استاد، پدر خانواده، دانشجو و محصل به کرات.

من خودم به آراستگی چهره و شیک پوشی عقیده دارم ولی احساس میکنم در این زمینه یه مشکلی داریم. و این موضوع اگر تا 4، 5 سال پیش دور از شان بود الان یه امر طبیعی تلقی میشه. هرچند بعضی به صورت نامحسوس اقدام میکنن و بعضی مدل هشتی و شیطانی و حتی تتو هم دیدم این اواخر. و البته آرایشگاهی که میرم موهامو اصلاح کنم چند بار خواسته دستی در ابروهای بنده ببره. :banel_smiley_52:

قبول دارم که مردانگی هم به سبیل و ظاهر افراد نیست ولی خلق و خو و اطفار زنانه هم چندان شایسته نیست. :ws46:

علت چیه؟

من اشتباه میکنم؟ :ws52:

ضمنا راجع به غرب کسی چیزی نگه چون من مرد شیک پوش غربی ندیدم که ابرو برداره. اونم مثل اینها:

نمیدونی؟

از نشانه های آخر الزمانه!! کلا هر رویداد جدیدی که رخ بده کشف میشه از نشانه های آخر الزمانه:banel_smiley_4:

آره من هر چی پسر دخترونه تر باشه بیشتر خوشم میاد:ws37:

قبلا راجع به این موضوع خیلی بحث شده چون یه تاپیکی بود که هر چی جامعه ای پیشرفته تر زنانش از مردان با ظاهری زنونه بیشتر خوششون میاد یه همچین چیزی بود

یعنی شما هم مثل من وقتی این آقا پسر رو میبینی یه جورایی میشی؟:girl_blush2:

o08r3q16jagiagocce7.jpg

×× اینجانب دل داده این عزیزه گم شده هستم کسی میدونه کجایی هست و کیه توروخدا بگه و خانواده ای رو از نگرانی برهانه ××

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 119
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اینکه چه مرد و چه زن به خودشون درحد معمول برسن خوبه ولی مردی که همش جلو آینه باشه مردزندگی نمیشه :icon_pf (34):

بعضی پسرا واقعا ظاهرشون دخترونه شده :w00:

لینک به دیدگاه

انواع و اقسام ابرو برداشتن و آرایش های مختلف مو که از غرب وارد کشور میشن پشتش یه جنبشی چیزی هست. یه فکری بوده! مثلا موهای سیخ سیخی نماد ترس از مسائل تهدید کننده ی محیط زیست هستش.

حالا وارد کشور ما که میشه تبدیل میشه به یه تیپ.

اما کلا من سعی میکنم درباره ی پوشش و ظاهر بقیه نظر ندم چون بارها قضاوتم درموردشون غلط درومده.

ولی خب ترجیح میدم ساده بپوشم. تابع مد هم نیستم.

لینک به دیدگاه

نمیشه در مورد همه ادما ی نسخه پیچید

هر کسی ممکنه این کارو با ی دلیل خاص که برای خودش محترمه انجام بده

خب البته ی چیزایی تو هر جامعه عرف و تغییرش معمولا وقت میبره

یادم ی زمانی پوشیدن ی شلوار راسته مکافات داشت ولی الان شلوارای لی تقریبا همشون دیگه پاره ان و پوشیدنش کاملا معمولیه

من فک میکنم نباید زیاد به این مسئله گیر داد

ی بچه ای که هیچ تفریحی تو زندگیش نداره و فقط خیابون گردی کارشه خب از این کارا هم ممکنه بکنه

لینک به دیدگاه

o08r3q16jagiagocce7.jpg

×× اینجانب دل داده این عزیزه گم شده هستم کسی میدونه کجایی هست و کیه توروخدا بگه و خانواده ای رو از نگرانی برهانه ××

:w58: :w58: :w58:

ببین مطمئنی این مشکل فنی نداره؟ :w58:

لینک به دیدگاه

2yjwgehcgo08mgrx1tlv.jpg

این خوب بنده خدا حق داره برمیداره ابروهاشو نگاه کنید چقدره

خب اگر نازکش نکنید برداشتن موهای زائد بد که نیست خوبم هست ولی نه دیگه نازک نازک

من به این یه نفر حق میدم برداره تازه با وجودی که هرسالم ازشون برمیداره هنوز تا 20سال دیگه هم جاداره که برداره

لینک به دیدگاه
2yjwgehcgo08mgrx1tlv.jpg

این خوب بنده خدا حق داره برمیداره ابروهاشو نگاه کنید چقدره

خب اگر نازکش نکنید برداشتن موهای زائد بد که نیست خوبم هست ولی نه دیگه نازک نازک

من به این یه نفر حق میدم برداره تازه با وجودی که هرسالم ازشون برمیداره هنوز تا 20سال دیگه هم جاداره که برداره

:ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
نمیدونی؟

از نشانه های آخر الزمانه!! کلا هر رویداد جدیدی که رخ بده کشف میشه از نشانه های آخر الزمانه:banel_smiley_4:

o08r3q16jagiagocce7.jpg

چرا منو تو این موقعیت ها قرار میدی:girl_blush2::ws3:

اگه به موهاش برسه از این ریخت ضایع خارجش کنه قیافش خوبه یه فکر هم به رنگ بندی لباسش بکنه:w00:

حالا دل داده اش کیه اگه ازش خبر داری بگو یه خونواده رو از نگرانی برهان

لینک به دیدگاه
یادمه یه بار استادم میگفت دخترا بخاطر قیافه مردونه جذب جنس مخالفشون میشن.درستم میگه ولی بعضی اقایون اگه برای جلب توجه چهرشونو تغییر میدن باید بدونن اونجوری جذابترن.:hanghead:

استاد ما هم یه بار همین رو گفت!!

منم فک کنم همه ی دخترا از پسری خوشون بیاد که مردونگی تو چهرش مشخص باشه

که بشه بهش تکیه کرد:ws52:

لینک به دیدگاه

به نظر من زیبایی تو سادگیه

بعضی از جوونا نمیدونم که خودشون بدون هیچ آرایش وبدون اینکه خودشون و به صد مدل عجیب غریب دربیارن

خیلی قشنگ و دوست داشتنی هستند

چه دختر و چه پسر

جوون خودش جذاب و زیبا هست چه احتیاجی به این همه زحمت و دردسر داره...!

.

.

.

لینک به دیدگاه
مرسی. ممکنه همینی که شما میگید باشه. ولی برای یک مرد متاهل چه دلیلی میتونه داشته باشه؟

به نظرتون وارونگی ارزشها نیست؟

د راین مورد ، وقتی یه چیزی بین جوونا و یه قشر خاصی رواج پیدا میکنه ، کم کم همه گیر میشه ، چون میبینه اون این کارو کرده ، پس منم میتونم ...

لینک به دیدگاه

من که موافقم ابرو‌های واقعا پاچه بزیشونو که شبیه سیبیله تمیز کنن هیچ ایرادی درش نمی‌بینم خوشگلی‌ فقط واسه زن‌ها نیست بعضی‌ پسر‌های ایرانی‌ واقعا احتیاج به برداشتن ابرو دارن چشمهاشون زیر ابرو قایم شده البته سلیقه‌ای هست بعضی‌ دختر‌ها هم دوست دارن پسرا ابروهاشون رو مدل پسرونه بر دارن واسه بعضی‌‌ها هنوز تابو‌ هست نمیدونم چرا هرچی‌ فک می‌کنم نمی‌فهمم مشکل این قضیه چیه؟؟؟؟ مثلا چندین سال پیش زن‌ها اگه شلوار میپوشیدن بعضی‌‌ها این حرف هارو که شلوار واسه مرد هست بده زشته... میزدن

لینک به دیدگاه
نمیدونی؟

o08r3q16jagiagocce7.jpg

آخی چه جیگریه:ws37: خوب من کششی نسبت به این ندارم ولی‌ مشکلی‌ هم درش نمی‌بینم اگه این پسر اینجوری راحته چیکارش دارین خوب با کسی‌ کاری داره؟؟؟؟؟ چه لنزی دلم خواست!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...