رفتن به مطلب

بچه های دیروز و بچه های امروز!

Abolfazl_r

ارسال های توصیه شده

نگار خانم هر جنس احساسات خاص خودش رو داره و بنا به اون احساسات وظایفی رو به عهده گرفته ، شایدم برعکس

به هر حال زن لطیف است چون باید بچه بزرگ کنه ، مادری کنه

مرد زبر هست چون باید غالبا کار بکنه و با مشکلات دست و پنجه نرم بکنه

حالا اگه زن و مرد خصوصیاتشون عوض بشه به نظرت تو این روند مشکل ایجاد نمیشه؟

پدر در قبال بچه مسئولیتش فقط عابر بانک بودنه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پدر شما بهتون مهربونی نکرده؟؟؟ مادر مشکل و سختی تو زندگی نمیبینه همه زن‌ها تو پر غوو زندگی‌ می‌کنن؟ زنی‌ که کارگر معدن باشه ندیدین؟؟؟ حامله شدن اسون تره یا سر کار رفتن؟ چرا فکر می‌کنید باید زبر باشید؟؟؟؟؟ کی‌ این فکر مردم حمایت می‌کنم از ذهن بعضی‌ مرد‌های ایران میره؟؟؟!!! اگر یکم نرم بودن بلد بودید آمار طلاق این نبود آخه این‌ها گفتن داره؟؟؟ والا من تو بغل بابام بزرگ شدم کسی‌ هم فکر نمیکنه بابام رفتار زنونه داره اتفاقا ظاهر سنتی هم داره حده اقل ظاهرتون زبره رفتارتون مثله چنگیز خان نباشه واسه خودتون میگم حالا بیا جواب بده توجیه کن میدونم جوابت چیه همرو انکار میکنی‌:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 119
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پدر در قبال بچه مسئولیتش فقط عابر بانک بودنه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!پدر شما بهتون مهربونی نکرده؟؟؟ مادر مشکل و سختی تو زندگی نمیبینه همه زن‌ها تو پر غوو زندگی‌ می‌کنن؟ زنی‌ که کارگر معدن باشه ندیدین؟؟؟ حامله شدن اسون تره یا سر کار رفتن؟ چرا فکر می‌کنید باید زبر باشید؟؟؟؟؟ کی‌ این فکر مردم حمایت می‌کنم از ذهن بعضی‌ مرد‌های ایران میره؟؟؟!!! اگر یکم نرم بودن بلد بودید آمار طلاق این نبود آخه این‌ها گفتن داره؟؟؟ والا من تو بغل بابام بزرگ شدم کسی‌ هم فکر نمیکنه بابام رفتار زنونه داره اتفاقا ظاهر سنتی هم داره حده اقل ظاهرتون زبره رفتارتون مثله چنگیز خان نباشه واسه خودتون میگم حالا بیا جواب بده توجیه کن میدونم جوابت چیه همرو انکار میکنی‌:banel_smiley_4:

عجب برداشت هایی. :jawdrop:

واقعا من از این تعبیرتون در عجبم.

لینک به دیدگاه
با مطرح کردن این سوالات شما جواب های خودتون رو که خودتون هم میدونید میگرید.

سبیل و بهداشت ربطی ندارن؟ :jawdrop:

به خانم برای زیباتر شدن اصلاح میکنه صورتش رو.

بدیش به اینه که صورت مرد بر خلاف زن طبق طبیعت دارای موهای زخیمه. صورتش رو میتراشه تا جذاب تر به نظر برسه و با بهداشت فردی هم تا حدود زیادی در ارتباطه. ولی برداشتن ابرو مختص زنان است که مطابق خلقتشون هم هست. مثل پوست صورتش که لطیف تر از آقایون هست و مو نداره. برای همین ابروهاش رو به زیباترین شکل اصلاح میکنه تا این زیبایی دوچندان بشه. ولی یه آقا با اصلاح ابرو همونطور که در نظرات دیدید از نظر خیلی تا حتی مشمئزکننده هم است. حالا شما دوست دارید اینطوری باشه من چکار باید بکنم؟

همونطور که گفتم از نظر من کار زیاد خوبی نیست ولی من برای سلیقه و نظر شما احترام قائلم.

ضمن اینکه گفتم که مردونگی به اینها نیست.

نخیر شما فقط... آقا عزیز به نظر خودت احترام بذار نگو مختص بگو به سلیقه من زیبا نیست شما میگی‌ بده ولی‌ دلیل نداری فقط دوست نداری من اره دوست دارم اما نمیگم بده ابروهاشو بر نداره میگم من دوست دارم ولی‌ شما میگی‌ بده مشمئز کنند‌ست زنونست

لینک به دیدگاه
ضمنا این با بهداشت از نظر شما ارتباطی نداره؟

1289076680338216_large.jpg

تصور کن ماست هم بخواد بخوره. :icon_pf (34):

چه بحث احمقانه ای . :ws44:

اینم برداشت شما:jawdrop: سیبیل چنگیزم انقدر پر پشت نیست:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
نخیر شما فقط... آقا عزیز به نظر خودت احترام بذار نگو مختص بگو به سلیقه من زیبا نیست شما میگی‌ بده ولی‌ دلیل نداری فقط دوست نداری من اره دوست دارم اما نمیگم بده ابروهاشو بر نداره میگم من دوست دارم ولی‌ شما میگی‌ بده مشمئز کنند‌ست زنونست

اه خدای من. :icon_pf (34):

من نگفتم. بقیه دوستان و خصوصا خانم ها این نظرو دادن.

لینک به دیدگاه
عجب برداشت هایی. :jawdrop:

واقعا من از این تعبیرتون در عجبم.

فکر کنم کاملا مشخص بود شما هم معمول توضیح نمیدی فقط یا از بحث فرار میکنی‌ یا تعجب میکنی‌ منم خونمون چونصد تا مهمون اومده بعدا میام:icon_pf (44):

لینک به دیدگاه
اه خدای من. :icon_pf (34):

من نگفتم. بقیه دوستان و خصوصا خانم ها این نظرو دادن.

تایپیک رو عمه من زده؟؟؟!!!:jawdrop: بله تعدادی اونجوری دوس دارن تعدادی اینجوری این که گفتن نداره!!!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
پدر در قبال بچه مسئولیتش فقط عابر بانک بودنه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پدر شما بهتون مهربونی نکرده؟؟؟ مادر مشکل و سختی تو زندگی نمیبینه همه زن‌ها تو پر غوو زندگی‌ می‌کنن؟ زنی‌ که کارگر معدن باشه ندیدین؟؟؟ حامله شدن اسون تره یا سر کار رفتن؟ چرا فکر می‌کنید باید زبر باشید؟؟؟؟؟ کی‌ این فکر مردم حمایت می‌کنم از ذهن بعضی‌ مرد‌های ایران میره؟؟؟!!! اگر یکم نرم بودن بلد بودید آمار طلاق این نبود آخه این‌ها گفتن داره؟؟؟ والا من تو بغل بابام بزرگ شدم کسی‌ هم فکر نمیکنه بابام رفتار زنونه داره اتفاقا ظاهر سنتی هم داره حده اقل ظاهرتون زبره رفتارتون مثله چنگیز خان نباشه واسه خودتون میگم حالا بیا جواب بده توجیه کن میدونم جوابت چیه همرو انکار میکنی‌:banel_smiley_4:

همش ایرانیا اینجورین؟

کجای دنیا مرداش (مرد) ابرو بر میدارن؟ تاتو میکنن؟ پلک مصنوعی میزارن ؟ و ...؟

نکردن این کارا یعنی خشن بودن ؟ (از نظر اخلاقی)

من که گفتم زبر منظورم ظاهری بود نه اخلاق

اگه این کارا لطافت اخلاقی میاره که الان مرلین منسون بهترین پدر دنیاست:ws52:

لینک به دیدگاه
همش ایرانیا اینجورین؟

حرف شما ابرو نبود کلی‌ گفتی‌ منم کلی‌ جواب دادم:ws37: در ضمن همه جای دنیا بر میدارن یه سر با ابرو سبیلی تشریف ببر اروپا وقتی‌ جوری نگات کردن که خودت رفتی‌ ابروهات رو برداشتی میفهمی من چی‌ میگم یه سر برو دیسکو ابرو‌ها همه نخخخخ ولی‌ بحث من رو بر داشتن یا نداشتن نیست رو اینه که بر داشتنش بد نیس (پلک مصنوعی چیه؟؟؟!! مژه مصنوعی بابا:ws3:)

لینک به دیدگاه
خانم محترم با زبون بی زبونی دارم میگم شما بحثتون بر سر سلیقه شخصیه و من نمیخوام وارد جدال فرسایشی باهاتون بشم. چون دوست ندارم نظرم رو به شما تحمیل کنم. حالا شما خیلی مشتاقید؟ باشه چشم دلیل میارم.

1 - به این نکته از پست اول دقت کنید تا متوجه منظورم از فیگور زنانه باشید.

2 - سبیل مربوط به بهداشت هم میشه ولی ابرو یا از این دست کارها به نظرتون ربطی به بهداشت فردی داره؟

3 - یه چیزی داریم تحت عنوان عرف. عرف قراریه که مردم تعیین میکنن و معمولا به صلاح افراد و مفیده. مثل تراشیدن سبیل. ولی آیا واقعا برداشتن ابرو که داره به عرف تبدیل میشه صلاحه؟

معمولا عرف به صلاح جامعه نیست شما تراشیدن سیبیل مثال زدید بر گردید به 50 سال پیش اصلا چرا 50 سال پیش برید به کردستان اکثرا عرف اینه که سیبیل داشته باشن پس یعنی این سیبیل داشتن به نفعشونه؟

خیلی عرف ها بودن و هنوز هم هستن که نه تنها به نفع افراد نیست به ضرر افراد هم هست

ابرو برداشتن نه صلاحه و نه ضرر حصنش اینه که پسر از قیافه ی اخمو و عبوس تبدیل به آدمی شادتر و چهره ای باز تر می کنه

چرا وقتی می خوان یه آدم خلاف کار چه تو فیلم یا تو انیمیشن درست کنن یه مرد با ابروهای پهن و بلند و پیوند انتخاب می کنن چون داشتن ابروی زیاد چهره ی فرد خشن تر و بعضا زشت تر می کنه

لینک به دیدگاه
همش ایرانیا اینجورین؟

از کجا میدونی پدر بدیه:ws3:

لینک به دیدگاه
نگار خانم هر جنس احساسات خاص خودش رو داره و بنا به اون احساسات وظایفی رو به عهده گرفته ، شایدم برعکس

به هر حال زن لطیف است چون باید بچه بزرگ کنه ، مادری کنه

مرد زبر هست چون باید غالبا کار بکنه و با مشکلات دست و پنجه نرم بکنه

حالا اگه زن و مرد خصوصیاتشون عوض بشه به نظرت تو این روند مشکل ایجاد نمیشه؟

بهایی ها یه اعتقادی دارن که میگه دنیا باید به سمت زنونه شدن پیش بره (نیاید بگید یعنی رنگ ماشین و خونه و شهر و ....صورتی بشه:banel_smiley_4:) منظورشون اینه که باید بیشتر به سمت صلح و آرامش پیش بره

با حضور زن ها تو جامعه از خشونت ها نسبت به گذشته کمتر شده اگه جامعه به این سمت پیش بره دیگه نیازی نیست مرد زبر باشه دلیلی نداره بچه ها از پدرشون یه غول درست کنن چون خشنن می تونن رو پدرشون به عنوان یه فرد مهربون مثل مادر حساب کنن نه اینکه حتی اگه پدر خشن هم نباشه به ابرو و سیبیلش نگاه می کنه خوف کنه

لینک به دیدگاه
امروز برام یه اس ام اس اومد.

نوشته بود یادش به خیر بچه های دیروز یه تیکه زغال برمیداشتن و برای خودشون سیبیل میزاشتن تا شبیه پدرانشون بشن ولی بچه های امروز ابرو برمیدارن تا شبیه مادرانشون بشن.

هرچند که ظاهر افراد از نظر من ملاک شخصیت تلقی نمیشه ولی بی تاثیر هم نیست.

هر روزه افرادی رو از طبقه های مختلف اجتماعی با سن و سال مختلف میبینم که ابروهاشون رو دستخوش تغییرات قرار میدن. دکتر، مهندس، استاد، پدر خانواده، دانشجو و محصل به کرات.

من خودم به آراستگی چهره و شیک پوشی عقیده دارم ولی احساس میکنم در این زمینه یه مشکلی داریم. و این موضوع اگر تا 4، 5 سال پیش دور از شان بود الان یه امر طبیعی تلقی میشه. هرچند بعضی به صورت نامحسوس اقدام میکنن و بعضی مدل هشتی و شیطانی و حتی تتو هم دیدم این اواخر. و البته آرایشگاهی که میرم موهامو اصلاح کنم چند بار خواسته دستی در ابروهای بنده ببره. :banel_smiley_52:

قبول دارم که مردانگی هم به سبیل و ظاهر افراد نیست ولی خلق و خو و اطفار زنانه هم چندان شایسته نیست. :ws46:

علت چیه؟

من اشتباه میکنم؟ :ws52:

ضمنا راجع به غرب کسی چیزی نگه چون من مرد شیک پوش غربی ندیدم که ابرو برداره. اونم مثل اینها:

uo4lr8r6xsxw9j5hlk.jpg

2yjwgehcgo08mgrx1tlv.jpg

:icon_gol:

خب یه دفعه برن تغییر جنسیت بدن خیال خودشون واجتماع رو از بابت این قرتی بازیاشون راحت کنن

زن به ملاحت وزنانگیش ارزشمنده ومرد به مردانگیش!

دو جنس کاملا متضاد ومکمل چه سنخیتی با شبیه سازی ظاهری میتونن درهم ایجاد کنن

ایا دیدن زنان ریشو برای مردم میتونه عادی تلقی بشه یا برای خانومایی که این عمل مردهارو تایید میکنن قابل تاییده؟

تو مسیر دانشگاه چندتا پسرنوجوون رو دیدم با موهای سیخ سیخی ورنگ کرده یاد جوجه خروسهای رنگی دخترهمسایمون افتادم که پیشی ترتیب عمرشونو داد!

به من هیچ ربطی نداره نوع ظاهر وپوشش یکی ولی وقتی خودمونو عضوی ازیک جامعه میدونیم بهتره که مبانی عرفی اون اجتماع رو کمی ولااقل کمی رعایت کنیم

لینک به دیدگاه
:icon_gol:

خب یه دفعه برن تغییر جنسیت بدن خیال خودشون واجتماع رو از بابت این قرتی بازیاشون راحت کنن

زن به ملاحت وزنانگیش ارزشمنده ومرد به مردانگیش!

دو جنس کاملا متضاد ومکمل چه سنخیتی با شبیه سازی ظاهری میتونن درهم ایجاد کنن

ایا دیدن زنان ریشو برای مردم میتونه عادی تلقی بشه یا برای خانومایی که این عمل مردهارو تایید میکنن قابل تاییده؟

تو مسیر دانشگاه چندتا پسرنوجوون رو دیدم با موهای سیخ سیخی ورنگ کرده یاد جوجه خروسهای رنگی دخترهمسایمون افتادم که پیشی ترتیب عمرشونو داد!

به من هیچ ربطی نداره نوع ظاهر وپوشش یکی ولی وقتی خودمونو عضوی ازیک جامعه میدونیم بهتره که مبانی عرفی اون اجتماع رو کمی ولااقل کمی رعایت کنیم

ارزش یه زن در ملاحتشه??!! متاسفم واسه زنی‌ که ارزشش تو ملاحتشه..:icon_pf (34): چه عالی‌ که عرف در حال تغییره و امیدوارم روندش سریع باشه که شما و مثل شما هم به عرف بپیوندید خانوم‌ها نمی‌تونن ریش داشته باشن این مقایسه بی‌ معنیه ولی‌ زن‌هایی‌ هستن که ابرو بر نمیدارن آرایش نمیکنن تیپه ساده دارن و بعضی‌‌ها این برداشت رو دارن که رفتارش پسرونست و بعضی‌‌ها می‌تونن درک کنن شاید اون آدم دوست نداره آرایش کنه ابرو بر داره و.. بعضی‌‌ها هم می‌تونن درک کنن ابرو بر داشتن کاره زنونه نیست بعضی‌‌ها هم حس پسر بودنشون تو ابروشونه!!! در ضمن عرف همیشه درست نیست گاهی درسته گاهی افتضاح[/]

لینک به دیدگاه
ارزش یه زن در ملاحتشه??!! متاسفم واسه زنی‌ که ارزشش تو ملاحتشه..:icon_pf (34): چه عالی‌ که عرف در حال تغییره و امیدوارم روندش سریع باشه که شما و مثل شما هم به عرف بپیوندید خانوم‌ها نمی‌تونن ریش داشته باشن این مقایسه بی‌ معنیه ولی‌ زن‌هایی‌ هستن که ابرو بر نمیدارن آرایش نمیکنن تیپه ساده دارن و بعضی‌‌ها این برداشت رو دارن که رفتارش پسرونست و بعضی‌‌ها می‌تونن درک کنن شاید اون آدم دوست نداره آرایش کنه ابرو بر داره و.. بعضی‌‌ها هم می‌تونن درک کنن ابرو بر داشتن کاره زنونه نیست بعضی‌‌ها هم حس پسر بودنشون تو ابروشونه!!! در ضمن عرف همیشه درست نیست گاهی درسته گاهی []افتضاح[/]

خب تاسف شما واین برداشتهای فمینیستی بیشتر به درد تاریخ میخوره تا اجتماع!

وقتی ارزش وجایگاه زن دستخوش بازی بشه وخود زن جماعت دوست نداشته باشه تا ملعبه قرار نگیره مطمئنا طرفداران پروپاقرص وشیکی برای حمایت از افکارافراطی وجود داره که جایگاه زن رو به نابودی بکشونه وبا وعده های ابکی ذهن خود شیفته اونارو به بازی بگیره

هیچ مردی اگر ذره ای مردانگی(متاسفانه تفسیر این لغت برای شما چیزی درحدمحال هست وقتی با این همه تعصب به زن نگاه میکنید)تو وجودش باشه نمیره خودشو به شکل های اجق وجق دربیاره

یا شما با واژه های ارایش وپیرایش مشکل دارید یا مثل تمام اونایی که ازاونور بوم افتادن هنوز تو تفسیر معنی فمینیسم موندین

عرف یک جامعه حتی اگر افتضاح هم باشه عرف هست وصدالبته قابل نقد!

عرف با مصداقهای ضدونقیض تغییر نمیکنه بلکه به لجن کشیده میشه

درضمن اون پسری که با ابرو ورداشتن خودشو خوشگل حس میکنه(ما که بخیل نیستیم مبارک صاحبش باشه!)همونطوری که تو پست قبلی گفتم راه بهتری رو هم پیش رو داره

تغییر جنسیت!

لینک به دیدگاه
خب تاسف شما واین برداشتهای فمینیستی بیشتر به درد تاریخ میخوره تا اجتماع!

وقتی ارزش وجایگاه زن دستخوش بازی بشه وخود زن جماعت دوست نداشته باشه تا ملعبه قرار نگیره مطمئنا طرفداران پروپاقرص وشیکی برای حمایت از افکارافراطی وجود داره که جایگاه زن رو به نابودی بکشونه وبا وعده های ابکی ذهن خود شیفته اونارو به بازی بگیره

هیچ مردی اگر ذره ای مردانگی(متاسفانه تفسیر این لغت برای شما چیزی درحدمحال هست وقتی با این همه تعصب به زن نگاه میکنید)تو وجودش باشه نمیره خودشو به شکل های اجق وجق دربیاره

یا شما با واژه های ارایش وپیرایش مشکل دارید یا مثل تمام اونایی که ازاونور بوم افتادن هنوز تو تفسیر معنی فمینیسم موندین

عرف یک جامعه حتی اگر افتضاح هم باشه عرف هست وصدالبته قابل نقد!

عرف با مصداقهای ضدونقیض تغییر نمیکنه بلکه به لجن کشیده میشه

درضمن اون پسری که با ابرو ورداشتن خودشو خوشگل حس میکنه(ما که بخیل نیستیم مبارک صاحبش باشه!)همونطوری که تو پست قبلی گفتم راه بهتری رو هم پیش رو داره

تغییر جنسیت!

چیزی که مشخصه من تعصبی ندارم و شما از همه متعصب تر چون من گفتم سلیقه شما گفتی‌.. خیلی‌ چیز گفتی‌ ! من فمنیست نیستم چون اگر زنی‌ عقب مونده یا ارزشش رو در ملاحتش می‌بینن تقصیره خودشه یکی‌ مثله من ظاهرش از ملاحت چیزی کم نداره ولی‌ ارزشش به ملاحتش نیست یکی‌.. بقیه هر جور میخوان باشن من ازون‌هایی‌ دفاع می‌کنم که تفکر شما توهین به اون هاست جمله آخرتون نشون داد واقعا افراط کی‌ بیشتره کسی‌ که ابروش رو بر میداره باید بره تغییر جنسیت بده؟؟ پس بذار روشن کنم یکی‌ ابرو بر میداره لباس صورتی‌ میپوشه موشو رنگ میکنه اما بلده رفتاره مردونش رو واسه تخت خواب نگاه داره که از هر جایی‌ مهم تره و هیچ نیازی به تغییر جنسیت نداره بلکه باید بیاد به بعضی‌‌ها مرد بودن یاد بده این ۲خط آخر بحث روان پزشکی‌ و اهمیتش تو روابط که من فقط اشاره کردم توضیحش رو خواستید از متخصصش بپرسید

لینک به دیدگاه
چیزی که مشخصه من تعصبی ندارم و شما از همه متعصب تر چون من گفتم سلیقه شما گفتی‌.. خیلی‌ چیز گفتی‌ ! من فمنیست نیستم چون اگر زنی‌ عقب مونده یا ارزشش رو در ملاحتش می‌بینن تقصیره خودشه یکی‌ مثله من ظاهرش از ملاحت چیزی کم نداره ولی‌ ارزشش به ملاحتش نیست یکی‌.. بقیه هر جور میخوان باشن من ازون‌هایی‌ دفاع می‌کنم که تفکر شما توهین به اون هاست جمله آخرتون نشون داد واقعا افراط کی‌ بیشتره کسی‌ که ابروش رو بر میداره باید بره تغییر جنسیت بده؟؟ پس بذار روشن کنم یکی‌ ابرو بر میداره لباس صورتی‌ میپوشه موشو رنگ میکنه اما بلده رفتاره مردونش رو واسه تخت خواب نگاه داره که از هر جایی‌ مهم تره و هیچ نیازی به تغییر جنسیت نداره بلکه باید بیاد به بعضی‌‌ها مرد بودن یاد بده این ۲خط آخر بحث روان پزشکی‌ و اهمیتش تو روابط که من فقط اشاره کردم توضیحش رو خواستید از متخصصش بپرسید

من سیگارم تموم شد حوصله ندارم بشینم یه ادم که فکر میکنه مدرن شدن تغییر ظاهرهست رو قانع کنم

متاسفانه شما نه درک درستی از مردها دارید ونه حقوق زنان وراههای احقاق اونو میتونید پاسدارباشید

یک تعصب صرف به عقاید بحرانی یک اجتماع منحط نمیتونه دلیل قانع کننده ای برای رفتارهای انارشیستی درقبال اجبارهای تحمیلی باشه

انگار این واژه ملاحت شمارو ازار میده؟

بهتره کمی درمورد زن ومرد بیشتر مطالعه کنید خواستید ازپیشگامان نهضت زنان کتاب سیمون دوبوار رو هم میتونید بخونید

متاسفانه افکاری ازجنس افکارشما نمود کاملی از تفکرات ژله ای هستند

این بحث هم عایدی خاصی برای من نداره چون چیزی که لازمه بدونم رو بیشتر از اون جوجه های رنگی بلدم

موفق باشیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...