رفتن به مطلب

بچه های دیروز و بچه های امروز!

Abolfazl_r

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 119
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نظر هر کسی محترم چه اونی که با عرف موافق چه اونی که با عرف مخالف چون تو این مورد هیچ کدوم به همدیگه ضرر نمی رسونن و هر کس آزاد تا وقتی که به کسی آسیب و ضرری نرسونه

نمی دونم چجور اون خانوم آقا به خودشون اجازه میدن توهین کنن خودشون دوست دارن بهشون توهین بشه

لینک به دیدگاه

نقل قول: نوشته اصلی توسط spow

من سیگارم تموم شد حوصله ندارم بشینم یه ادم که فکر میکنه مدرن شدن تغییر ظاهرهست رو قانع کنم

متاسفانه شما نه درک درستی از مردها دارید ونه حقوق زنان وراههای احقاق اونو میتونید پاسدارباشید

یک تعصب صرف به عقاید بحرانی یک اجتماع منحط نمیتونه دلیل قانع کننده ای برای رفتارهای انارشیستی درقبال اجبارهای تحمیلی باشه

انگار این واژه ملاحت شمارو ازار میده؟

بهتره کمی درمورد زن ومرد بیشتر مطالعه کنید خواستید ازپیشگامان نهضت زنان کتاب سیمون دوبوار رو هم میتونید بخونید

متاسفانه افکاری ازجنس افکارشما نمود کاملی از تفکرات ژله ای هستند

این بحث هم عایدی خاصی برای من نداره چون چیزی که لازمه بدونم رو بیشتر از اون جوجه های رنگی بلدم

موفق باشیم

اه خدای من اه خدای من چه مرد متفکری!! چه کتاب خون! چه سیگاری دستشه! خوب مرسی‌ نشون دادی که مرد‌های این جامعه تا اسم تخت خواب میاد به خودشون میگیرن و میخوان ثابت کنن مردن سیگار هم که واسه ژسته من مردم برای بعضی‌‌ها کاربرد داره تو از کجای حرف من به مدرن شدن از طریق ظاهر یا احقاق حقوق زن رسیدی؟؟؟!! واژه ملاحت اتفاقا حسه خوبی‌ بهم میده ولی‌ نه تا وقتی‌ که بهم بگن ارزشت به ملاحتته این بحث اما واسه من نتیجه داشت همیشه همین نتیجه رو میگیرم ‌:ws37:

لینک به دیدگاه
بهتره کمی درمورد زن ومرد بیشتر مطالعه کنید خواستید ازپیشگامان نهضت زنان کتاب سیمون دوبوار رو هم میتونید بخونید

سیمون میگه زن و مرد زن و مرد زاده نمیشن بلکه زن و مرد میشن :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
نظر هر کسی محترم چه اونی که با عرف موافق چه اونی که با عرف مخالف چون تو این مورد هیچ کدوم به همدیگه ضرر نمی رسونن و هر کس آزاد تا وقتی که به کسی آسیب و ضرری نرسونه

نمی دونم چجور اون خانوم آقا به خودشون اجازه میدن توهین کنن خودشون دوست دارن بهشون توهین بشه

نه‌ الان که دوباره فک می‌کنم میبینم همون نظر قبلی‌ رو دارم فقط با این تفاوت که اونی‌ که با عرف موافق هست که هست ولی‌ اونی‌ که موافق نیست اما میترسه پا رو عرف بذاره از نظر من بدبخته عوامه:w16:

لینک به دیدگاه
نه‌ الان که دوباره فک می‌کنم میبینم همون نظر قبلی‌ رو دارم فقط با این تفاوت که اونی‌ که با عرف موافق هست که هست ولی‌ اونی‌ که موافق نیست اما میترسه پا رو عرف بذاره از نظر من بدبخته:w16:

کسی که می ترسه بد بخت اما کسی که طبق میل شخصیش یه عرف عمل می کنه نباید مورد توهشن و تمسخر قرار بگیره و نباید هم بقیه رو مورد توهین قرار بده اما متاسفانه در گروه دوم یعنی کسی که طبق عرف عمل می کنه توهین کردن به بقیه اعتقادات خیلی زیاد که تو این تاپیک هم خیلی دیده شد:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
کسی که می ترسه بد بخت اما کسی که طبق میل شخصیش یه عرف عمل می کنه نباید مورد توهشن و تمسخر قرار بگیره و نباید هم بقیه رو مورد توهین قرار بده اما متاسفانه در گروه دوم یعنی کسی که طبق عرف عمل می کنه توهین کردن به بقیه اعتقادات خیلی زیاد که تو این تاپیک هم خیلی دیده شد:banel_smiley_4:

نمیدونم چرا بعضی‌‌ها فک می‌کنن اگر کسی‌ مثل اون‌ها نیست پس غلطه!:icon_pf (34): بعضی‌ وقت‌ها فک می‌کنم حسودی می‌کنن وقتی‌ می‌بینن بعضی‌ می‌تونن اونجوری که دوس دارن عمل کنن و ترسی‌ از نگاه دیگران ندران اینجا هم فرزاد حسنی مثال زده شد و چون محبوبه بعضی‌ پسرا حسودیشون شد!

لینک به دیدگاه

دوستان من چند خطی که خوندم فک کنم بحث رو شکستن عرف های جامعه است

خب من فک کنم شکستن همه عرف ها خیلی درست نیست الا اون عرف هایی که دست و پاگیرن

تو این مورد هم نباید اون رو به خیلی از مسائل گره زد مثلا مردونگی مرد رو نباید زیر سوال برد

لینک به دیدگاه
من سیگارم تموم شد حوصله ندارم بشینم یه ادم که فکر میکنه مدرن شدن تغییر ظاهرهست رو قانع کنم

متاسفانه شما نه درک درستی از مردها دارید ونه حقوق زنان وراههای احقاق اونو میتونید پاسدارباشید

یک تعصب صرف به عقاید بحرانی یک اجتماع منحط نمیتونه دلیل قانع کننده ای برای رفتارهای انارشیستی درقبال اجبارهای تحمیلی باشه

انگار این واژه ملاحت شمارو ازار میده؟

متاسفانه افکاری ازجنس افکارشما نمود کاملی از تفکرات ژله ای هستند

این بحث هم عایدی خاصی برای من نداره چون چیزی که لازمه بدونم رو بیشتر از اون جوجه های رنگی بلدم

موفق باشیم:icon_gol:

اه خدای من اه خدای من چه مرد متفکری!! چه کتاب خون! چه سیگاری دستشه! خوب مرسی‌ نشون دادی که مرد‌های این جامعه تا اسم تخت خواب میاد به خودشون میگیرن و میخوان ثابت کنن مردن سیگار هم که واسه ژسته من مردم برای بعضی‌‌ها کاربرد داره تو از کجای حرف من به مدرن شدن از طریق ظاهر یا احقاق حقوق زن رسیدی؟؟؟!! واژه ملاحت اتفاقا حسه خوبی‌ بهم میده ولی‌ نه تا وقتی‌ که بهم بگن ارزشت به ملاحتته این بحث اما واسه من نتیجه داشت همیشه همین نتیجش رو میگیرم ‌:ws37:

لینک به دیدگاه

نمیدونستم فمینیست ها وشبه فمینیست ها اینقدرنازک نارنجی تشریف دارن که وقتی تو معنی کلمه ملاحت میمونن اسمون رو به ریسمون پیوند میزنن وچون نتیجه ای نمیگیرن وپشت سرهم نقل قول میگیرن

اگه کودک درونت با نقل قول گرفتن ارضا میشه یه چندتایی هم من نقل قول بگیرم تا اسپم خورش ملس بشه!!

برداشت های متناقض ازعرف واجتماع وهویت مرد وزن نتیجه نااگاهی ونگاه متعصبانه به جنسیت هست نه طرفداری

چیزی که من میبینم بوی اشی هست متشکل از لمپنیسم وپوپولیسم وفمینیسم که صرفا عایدی خاصی دارن!

این همه حرف زدم چون جواب نداشتن به چیزی که بیشتر ازهمه معنی ضدونقیض داشت گیردادی؟

شاید هروقت ملاحت رو تونستی تفسیر کنی بتونی معنی نداشتن سیگارروتموم شدنشو هم دربیاری

چون ایده های فکری شما ها خلاصه شده درمد وژست ورنگ وروزمرگی فکر میکنید هرکسی هرحرفی میزنه میرسه به این مشکلات؟!

متاسفانه مشکل اکثر گروههای معترض به حقوق وقوانین وبالاخص بانوان درایران اینه که از تعریف معانی برای خودشون عاجزند ومیترسند ازاینکه ابرام داشته باشند روی حقوق اساسی خودشون ودرنتیجه چاره کاررو فروافتادن دراندیشه هایی جستجو میکنند که برای اجتماعی دیگر هویتی دیگر وفکری دیگراست ونتیجش تکرار وتسلسل عقب موندن ودرجازدن هاست

اینو ازمن به یاد داشته باش که تعصب مطلق نتیجش جبر مطلق هست وغوطه ورشدن درتعصب عایدی بهتری ازاینی که هست نخواهد داشت

الان دقیقا میتونم درک کنم که چرا تحجر وتفکرات طالبانی وطالبان میتونه استمرار وجود داشته باشه وبه خرلباس بپوشونه وبینی عایشه هارو مثله کنه!

مشکل طیف خاصی مثل شماها بیشتر رد دین هست تا نقد اون واینو سعی میکنید درهربحثی جا بندازید بدون اینکه بتونید استیفای معنی کنید

دین واجتماع وعرف یه روزه به وجود نیومده که من وامثال شما بتونیم با خوش خیالی تیشه به ریششون بزنیم واگر مخالف چشم وگوش بسته ای داره مطمئنا مدافع چشم وگوش بسته ای هم داره!

شما هم بهتره دل نگران حقوق اولیه زنان باشی تا نگران افکارتختخواب مردان وکلیشه های تکراری که هی روی اونامانور میدی

اینارو نوشتم تا فکرنکنی شما مری کرافت هستی یا کسی فکر میکنه جنس اول ودومی وجود داره

نیازی به توضیح درباره اینکه دفاع ازحقوق زنان چگونه انجام میپذیره وچه کارهایی رو چه کسایی ممکنه انجام بدن که حتی روح شماهم خبرنداره نمیبینم ولی بهتره یکبار برای همیشه سعی کنید تا ازقالب تعصب دراین باب بیرون بیایید تا نتایج بهتری به دست بیارین

از استارتر تاپیک به علت برهم زدن نظم بحثشون عذرمیخوام

این بحث رو من دیشب تموم شده تلقی میکردم ولی متاسفانه موج احساسات شما رو بد درنوردیده واجبارا باید یه سری حرفها باید جوابی داشته باشند

لینک به دیدگاه
سیمون میگه زن و مرد زن و مرد زاده نمیشن بلکه زن و مرد میشن :banel_smiley_4:

ممنون

بله اینو میگه وامیدوارم این برداشت عمیق منتج به نتیجه گیری ظاهری نشه

اینو درجایی میگه که میخواد به هویت وبرابری بپردازه نه صرفا ظاهرسازی وتغییر ظاهر مرد به زن یا زن به مرد

درکل حرف متینی هست:icon_gol:

لینک به دیدگاه
نمیدونستم فمینیست ها وشبه فمینیست ها اینقدرنازک نارنجی تشریف دارن که وقتی تو معنی کلمه ملاحت میمونن اسمون رو به ریسمون پیوند میزنن وچون نتیجه ای نمیگیرن وپشت سرهم نقل قول میگیرن

اگه کودک درونت با نقل قول گرفتن ارضا میشه یه چندتایی هم من نقل قول بگیرم تا اسپم خورش ملس بشه!!

چیزی که من میبینم بوی اشی هست متشکل از لمپنیسم وپوپولیسم وفمینیسم که صرفا عایدی خاصی دارن!

چون ایده های فکری شما ها خلاصه شده درمد وژست ورنگ وروزمرگی فکر میکنید هرکسی هرحرفی میزنه میرسه به این مشکلات؟!

متاسفانه مشکل اکثر گروههای معترض به حقوق وقوانین وبالاخص بانوان درایران اینه که از تعریف معانی برای خودشون عاجزند ومیترسند ازاینکه ابرام داشته باشند روی حقوق اساسی خودشون ودرنتیجه چاره کاررو فروافتادن دراندیشه هایی جستجو میکنند که برای اجتماعی دیگر هویتی دیگر وفکری دیگراست ونتیجش تکرار وتسلسل عقب موندن ودرجازدن هاست

اینو ازمن به یاد داشته باش که تعصب مطلق نتیجش جبر مطلق هست وغوطه ورشدن درتعصب عایدی بهتری ازاینی که هست نخواهد داشت

شما هم بهتره دل نگران حقوق اولیه زنان باشی تا نگران افکارتختخواب مردان وکلیشه های تکراری که هی روی اونامانور میدی

اینارو نوشتم تا فکرنکنی شما مری کرافت هستی یا کسی فکر میکنه جنس اول ودومی وجود داره

نیازی به توضیح درباره اینکه دفاع ازحقوق زنان چگونه انجام میپذیره وچه کارهایی رو چه کسایی ممکنه انجام بدن که حتی روح شماهم خبرنداره نمیبینم

د

آخه تو چی‌ از من میدونی‌ که واسم کتاب می‌نویسی؟ از کجا به اینجا رسیدی؟؟!! من تا حالا ۵دقیقه هم مدافع حقوق زنان ن`ودم و نیستم! شما ملاحت رو تعریف کن شاید منم بفهمم لابد ملاحت یعنی‌ هوش یعنی‌ استعداد یعنی‌ خلاقیت یعنی‌ تلاش یعنی‌ تفکر البته من تا الان فک می‌کردم وقتی‌ تو خیابون پسرای علافه چه ایران چه خارج از ایران به دخترا ملوس و خوشگل و جیگر و...میگن مترادفش میتونه ملیح هم باشه! ظاهر اشتباه می‌کردم انقدر نقل قول گرفتن شمارو اذیت میکنه؟ فکر کنم کاملا مشخصه پست اولم نقل قولش معلوم نیست!!! تعصب؟؟تعصب رو چی‌؟! رو کی‌؟! انگار سال هاست با من بحث کردید که فهمیدید دقیقا چه افکاری دارم!!! خوب من انقدر باهوش نیستم که مثل شما با چند تا پست بفهمم طرفم عقایدش چیه!!! آورین به شما! کلا همه ایسم‌ها مال شما من بهشون اعتقادی ندارم چون منو ارضا نمیکنن:ws37: موندم از کجا فهمیدی ایده‌های فکریه من چیه؟؟ کی‌ واست توضیح دادم؟؟آفرین به مردان که همین جور در حال پیشرفت هستن و اصلا در ایران به خانوم‌ها سواری نمیدن و عمراً زنی‌ فک نمیکنه مرد‌ها وظیفشونه خرجشون کنن و ابدا مرد‌ها به این سواری دادن افتخار نمیکنن و فک نمیکنن شدن رئیس و مدیر و آقا! زن‌ها تو ایران تا وقتی‌ می‌تونن بخورن و بخوابن و از بابا و دوس پسرو همسر و پسر همسایه و سوپر سر کوچه ساپورت میشن احتیاجی‌ به حقوق اولیه نمی‌بینن:w16: مری کرافت کیلو چنده؟ بابا به خدا فهمیدم ۴تا کتاب و مقاله خوندی ۴تا فیلم و مستند دیدی کلّ اینترنت رو در نوردیدی راستش من میدونم به آدمی‌ که از عمه من می‌رسه به ماری کرافت باید گفت باشه عزیزم تو راست میگی‌ نکش خودتو منم به همه پسرایی که میشناسم و ابروشون رو برداشتن میگم پا رو عرف نذارید چون... البته دلیلی‌ ندارم براشون چون این تایپیک موافق داشت ولی‌ دلیلشون فقط سلیقه بود و به نظرشون اونجوری خوشگلتر بود! به برد پیت و جانی د‌پ و انریکه و تام کوروز و ریکی مارتین و جرج کلونی و دوید بکهام هم میگم ابرو بر ندارین مو رنگ نکنید میک آپ نکنید اپیلاسیون نکنید سولریوم نرید تنگ نپوشید چون تا حالا اشتباه شده شما سکسی نیستید شکل زن هایید! دخترایی که همین جا نظر دادن واستون غش نمیکنن!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

واقعا که بعضی ها دیگه شورش رو درآوردن

دیگه مرد و زن رو نمی شه تشخیص بدی هر چند که مردی به ظاهر نیست اما من معتقدم که ظاهر افراد هم برگرفته از باطنشونه

از آقایون جمع عذر می خوام اما دیگه مردی و مردونگی نابود شده

پس فرق دختر و پسر چیه ؟

باور کنین دخترا هم می خوان تکیه گاهشون یه مرد با ظاهر مردونه باشه نه دلقک هایی که امروزه توی خیابون دیده می شن

این ها حتی بند کفششون رو هم نمی تونن خودشون ببندن چه برسه به این که بخوان تکیه گاهی برای خانواده باشن

من مخالف نظافت و پاکی نیستم اما آرایش کردن آقایون و ابرو برداشتن و ..... به هیچ عنوان برای یه مرد جز نظافت محسوب نمی شه

.

لینک به دیدگاه
واقعا که بعضی ها دیگه شورش رو درآوردن

دیگه مرد و زن رو نمی شه تشخیص بدی هر چند که مردی به ظاهر نیست اما من معتقدم که ظاهر افراد هم برگرفته از باطنشونه

از آقایون جمع عذر می خوام اما دیگه مردی و مردونگی نابود شده

پس فرق دختر و پسر چیه ؟

باور کنین دخترا هم می خوان تکیه گاهشون یه مرد با ظاهر مردونه باشه نه دلقک هایی که امروزه توی خیابون دیده می شن

این ها حتی بند کفششون رو هم نمی تونن خودشون ببندن چه برسه به این که بخوان تکیه گاهی برای خانواده باشن

من مخالف نظافت و پاکی نیستم اما آرایش کردن آقایون و ابرو برداشتن و ..... به هیچ عنوان برای یه مرد جز نظافت محسوب نمی شه

.

ممنون از نظرتون. قابل توجه دوستان.

لینک به دیدگاه
ممنون از نظرتون. قابل توجه دوستان.

خیلی ممنون

اگه بخوام واسه این خانوم با تربیت بنویسم چندین کتاب میشه که فقط بهشون بگم حرف دهنشونو بفهمن نه اینکه آرایش مرد بده یا خوب که از حوصله ی من خارج به حد کافی دارم با بعضی از اطرافیان با شخصیت مثل این خانوم و بقیه سرو کله می زنم این تاپیک هم وقتی کارش به توهین کشیده میشه بهتر مخالفین دیگه نظر ندن 4 نفر موافق با هم حرف بزنن به هر کسی هر فحش توهینی خواستن بکنن و بعد هم تاپیک مثل بقیه تاپیک ها میره خاک می خوره

لینک به دیدگاه
خیلی ممنون

اگه بخوام واسه این خانوم با تربیت بنویسم چندین کتاب میشه که فقط بهشون بگم حرف دهنشونو بفهمن نه اینکه آرایش مرد بده یا خوب که از حوصله ی من خارج به حد کافی دارم با بعضی از اطرافیان با شخصیت مثل این خانوم و بقیه سرو کله می زنم این تاپیک هم وقتی کارش به توهین کشیده میشه بهتر مخالفین دیگه نظر ندن 4 نفر موافق با هم حرف بزنن به هر کسی هر فحش توهینی خواستن بکنن و بعد هم تاپیک مثل بقیه تاپیک ها میره خاک می خوره

مواظب حرف زدنت باش خانوم مثلا با تربیت

من هیچ حرفی با شما ندارم و نظر شخصیم رو عنوان کردم

نه این که حالا مغز متفکر و علامه دهر هستی می خوای همه رو هم با نظراتت هم مسیر کنی

این تاپیک و تاپیک های دیگه برای اینه که افراد نظراتشون رو عنوان کنن نه این که همدیگه رو با نظرات خودشون همسو کنن

هر چند شخصیت شما کاملا از نظرات گران بهایی که توی تاپیک های دیگه دادین مشخصه

با این وجود هم کلام شدن با افرادی امثالهم پایین آوردن شخصیت و ارزش خود آدمه

در ضمن خلایق هر چه لایق

.

لینک به دیدگاه
مواظب حرف زدنت باش خانوم مثلا با تربیت

من هیچ حرفی با شما ندارم و نظر شخصیم رو عنوان کردم

نه این که حالا مغز متفکر و علامه دهر هستی می خوای همه رو هم با نظراتت هم مسیر کنی

این تاپیک و تاپیک های دیگه برای اینه که افراد نظراتشون رو عنوان کنن نه این که همدیگه رو با نظرات خودشون همسو کنن

هر چند شخصیت شما کاملا از نظرات گران بهایی که توی تاپیک های دیگه دادین مشخصه

با این وجود هم کلام شدن با افرادی امثالهم پایین آوردن شخصیت و ارزش خود آدمه

در ضمن خلایق هر چه لایق

.

شما شخصیتت پایین هست بیشتر از این پایین نمیاد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...